آیا تا به حال طراحی مدرن و به‌روزی از لانه حیوانات خانگی دیده‌اید؟

Bark & Miao لانه‌ای طراحی كرده‌اند با نام Padpod كه یك لانه لوكس پایه‌دار برای گربه‌ها و سگ‌ها است و طراحی آن به گونه‌ای است كه به راحتی می‌توان آن‌ها را با سبك خانه‌های مدرن امروزی هماهنگ كرد.

Padpod دارای روكشی از پارچه پشمی نرم است و فضایی نرم، گرم، و ایمن برای دوستان پشمالوی ما فراهم می‌كند.

طراحان این لانه معتقدند كه افرادی كه به حیوانات خود اهمیت زیادی می‌دهند نباید دیگر نگران این مسئله باشند كه مجبورند لانه‌های حیوانات خود را پنهان كنند، در عوض آن‌ها می‌توانند این لانه‌ها را در معرض دید دیگران قرار داده و به آن‌ها افتخار كنند.

در ادامه از جزئیات جذاب‌تری از زبان طراحان انگلیسی این لانه‌ها آگاه می‌شوید:

«علاوه بر شكل ظاهری زیبای این لانه‌ها، ما در طول طراحی خود حیوانات را نیز در نظر داشتیم. ما تحقیقاتی انجام دادیم و متوجه شدیم كه دوستان پشمالو ما موقعیت مرتفع را هنگام استراحت و یا خواب بیش‌تر ترجیح می‌دهند.
دیواره‌های داخلی نرم این لانه‌ها نه تنها فضای گرم و نرم و ایمنی برای حیوانات فراهم می‌كند، بلكه باعث می‌شود حیوانات فكر كنند كه در خانه واقعی خود هستند و به همین دلیل به سرعت با فضا خو گرفته و احساس امنیت می‌كنند.» این لانه‌ها به این منظور طراحی شده‌اند تا با خانه‌های معاصر هماهنگی بیش‌تری داشته باشند. آن‌ها دارای خطوط صاف و صیقلی، یك پوشش براق، و نیز روكشی لوكس هستند.
منبع: freshome | ترجمه شده توسط تحریریه چیدانه