کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ♡کاسکو♡مرغ و خروس سلطان❤
    شماره عضویت
    16310
    نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl نمایش پست ها
    سلاماگه خام باشه چندتا دونه میشه داددر مورد شاهپرها باید تا پر ریزی بعدی منتظر بمونید
    احتمالا الان تو پرریزیه.چه غذاهایی بهش بدم تا پرهای جدیدش مرتب و مستحکم تر بشن.در باره مکمل نظرتون درباره تابرنیل مودا چیه؟!؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط Roc نمایش پست ها
    احتمالا الان تو پرریزیه.چه غذاهایی بهش بدم تا پرهای جدیدش مرتب و مستحکم تر بشن.در باره مکمل نظرتون درباره تابرنیل مودا چیه؟!؟
    مودا برا همین دوره مصرف میشه و خوبه
    غذاهای متنوع بهش بدید و غذاهایی که کلسیم دارن بیشتر مصرف کنید مثل اسفناج سنگ کف دریا بلوک معدنی پوسته تخمه مرغ ابپز کلم و...

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو , عروس هلندی , کوتوله برزیلی , مرغ عشق , فنچ , کبوتر ,
    شماره عضویت
    16023
    سلام سپیده خانوم از اخرین پستی که گذاشتم خیلی میگذره از اون شب تا الان که پست میدم هرشب نیم ساعت با کاسکوم کار کردم ک از هرجای قفس بیاد و بخوره و خوشبختانه از همه طرف و همه جا میاد و جایزه رو میگرره الا جایره رو وقتی بالای قفس بگیرم نمیاد نمیگیره و وقتی هم طرفی ک دیوار هست یکم فاصله داره جایزه رو اونجا میگیرم بعضی وقتا میاد میگیره بعضی وقتا نمیاد میترسه به نظر شما هنوز امادگیشو نداره؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط منصور نمایش پست ها
    سلام سپیده خانوم از اخرین پستی که گذاشتم خیلی میگذره از اون شب تا الان که پست میدم هرشب نیم ساعت با کاسکوم کار کردم ک از هرجای قفس بیاد و بخوره و خوشبختانه از همه طرف و همه جا میاد و جایزه رو میگرره الا جایره رو وقتی بالای قفس بگیرم نمیاد نمیگیره و وقتی هم طرفی ک دیوار هست یکم فاصله داره جایزه رو اونجا میگیرم بعضی وقتا میاد میگیره بعضی وقتا نمیاد میترسه به نظر شما هنوز امادگیشو نداره؟
    سلام
    یک ساعت مشخص برا غذا دادن نذارید
    مهم نیست از بالای قفس نگرفتنش
    سعی کنید به دفعات این کارو کنید نه این که نیم ساعت مجبورش کنید غذا بگیره
    مثلن 5 تا دونه تخمه الان 1 تیکه سیب نیم ساعت دیگه یک تیکه فلفل دلمه دوساعت دیگه اینطوری به نظر من نتیجه ی بهتری میده

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو , عروس هلندی , کوتوله برزیلی , مرغ عشق , فنچ , کبوتر ,
    شماره عضویت
    16023
    سلام
    یک ساعت مشخص برا غذا دادن نذارید
    مهم نیست از بالای قفس نگرفتنش
    سعی کنید به دفعات این کارو کنید نه این که نیم ساعت مجبورش کنید غذا بگیره
    مثلن 5 تا دونه تخمه الان 1 تیکه سیب نیم ساعت دیگه یک تیکه فلفل دلمه دوساعت دیگه اینطوری به نظر من نتیجه ی بهتری میده
    مرسی داداش برای راهنمایی یک سوالی واسم پیش اومد اونم اینه منظور شما اینه هروقت تونستم برم سمتش ی تیکه میوه یا سبزی بهش بدم ک بخوره فقط با گردو یا تخمه یا بادام درختی ک بهشون علاقه داره تمرین نکنم؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط منصور نمایش پست ها
    مرسی داداش برای راهنمایی یک سوالی واسم پیش اومد اونم اینه منظور شما اینه هروقت تونستم برم سمتش ی تیکه میوه یا سبزی بهش بدم ک بخوره فقط با گردو یا تخمه یا بادام درختی ک بهشون علاقه داره تمرین نکنم؟
    کار به اینکه چی بهش میدید ندارم
    میگم زمان مشخص براش در نظر نگیرید که غذا بدید
    سعی نکنید همه ی غذاشو با دست بدید گهگاهی غذاشو با دست بدید درحد همون نیم ساعت ولی زمان های متفاوت

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ♡کاسکو♡مرغ و خروس سلطان❤
    شماره عضویت
    16310
    برای تمرین روی دست اوردن کاسکوم وقتی یکی از دستمامو میبرم جلوش و با اون یکی دستم که غذا توشه و پشت اون یکی دستم میزارم تا بیاد و غذا بگیره اوایل که دستم ازش دور تر بود بدون مشکل میومد و غذا رو از اون دستم میگرفت ولی الان که دستمو نزدیکش می کنم گاز میگیره چندبار اول دستمو کشیدم ولی بعدش سعی کردم مقاومت کنم که متاسفانه جوگیر شد و یه گاز اساسی گرفت گفتم شاید از تمرین خسته شد بخاطر همین یه 5ساعتی باهاش تمرین نکردم وقتی باز رفتم که باهاش تمرین کنم بازم گاز گرفت انگار از گاز گرفتن خوشش اومده.نمی دونم الان باید چیکار کنم؟( بعضی مواقع هوس می کنم یه دل سیر با دمپایی کتکش بزنم)
    ویرایش توسط Roc : 8th November 2014 در ساعت 11:54 PM

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    برای تمرین روی دست اوردن کاسکوم وقتی یکی از دستمامو میبرم جلوش و با اون یکی دستم که غذا توشه و پشت اون یکی دستم میزارم تا بیاد و غذا بگیره اوایل که دستم ازش دور تر بود بدون مشکل میومد و غذا رو از اون دستم میگرفت ولی الان که دستمو نزدیکش می کنم گاز میگیره چندبار اول دستمو کشیدم ولی بعدش سعی کردم مقاومت کنم که متاسفانه جوگیر شد و یه گاز اساسی گرفت گفتم شاید از تمرین خسته شد بخاطر همین یه 5ساعتی باهاش تمرین نکردم وقتی باز رفتم که باهاش تمرین کنم بازم گاز گرفت انگار از گاز گرفتن خوشش اومده.نمی دونم الان باید چیکار کنم؟( بعضی مواقع هوس می کنم یه دل سیر با دمپایی کتکش بزنم)
    خوب یاد گرفته که گاز بگیره عقب نشینی میکنید و شرطی شده یا باید یک مدت تمرین نکنید که دچار خاموشی بشه یا با روش دیگه ای رو دست بیارید مثل روشی که اول پرنده میاد رو چوب بعد میاد رو ساعد دست
    با همین روش اگه بخواید ادامه بدید نباید بذارید گاز بگیره که عادت کنه
    ویرایش توسط abolfazl : 9th November 2014 در ساعت 12:10 AM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ♡کاسکو♡مرغ و خروس سلطان❤
    شماره عضویت
    16310
    خوب یاد گرفته که گاز بگیره عقب نشینی میکنید و شرطی شده یا باید یک مدت تمرین نکنید که دچار خاموشی بشه یا با روش دیگه ای رو دست بیارید مثل روشی که اول پرنده میاد رو چوب بعد میاد رو ساعد دست
    با همین روش اگه بخواید ادامه بدید نباید بذارید گاز بگیره که عادت کنه
    رو چوب اوردن که فکر نکنم برای کاسکو مناسب باشه چون خیلی به چوب نشیمنش حساسه و با کوچکترین لرزه و تکونی میترسه.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    رو چوب اوردن که فکر نکنم برای کاسکو مناسب باشه چون خیلی به چوب نشیمنش حساسه و با کوچکترین لرزه و تکونی میترسه.
    در این مورد کلیپ هست اونارو نگاه کنید امتحانش ضرر نداره

صفحه 1056 از 1238 نخستنخست ... 56556956100610371038103910401041104210431044104510461047104810491050105110521053105410551056105710581059106010611062106310641065106610671068106910701071107210731074107511061156 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)