همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط sorens3n نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای آکواریوم آب شور در حدود 100 لیتر آکواریوم آماده(ماهیران) بخرم بهتره یا بدم برام بسازن ؟(ریف میخام کار کنم شقایق 3-4 تا هم ماهی کوچیک)
    سوال بعدی اینکه صدای آکواریوم آب شور زیاده چون میخام بگذارم توی اتاق خواب !

سلام دوست عزیز به پارسی پت و جمع ما خوش اومدی
    آکواریومهای آماده یه مقداری شکیل هستند ولی عرض کمی دارن و مخصوصا ریف بخوای کار کنی و برای چیدمان لایوراکها به مشکل نخوری به عرض 60 نیاز داری
    اگه به صدا خیلی حساسی بهتره تو اطاق خواب نزاری و برای اینکه صدای کمتری داشته باشه باید از لوازم اروپایی استفاده کنید
    تو قسمت گلچین آلبوم آب شور میتونی انواع آکواریوم رو ببینی

http://www.parsipet.ir/thread23923.html

send by Tapatalk

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    مايي دوس دارم
    شماره عضویت
    16464
    سلام دوستان ببخشيد يه سوال دارم نمي دونم جاش اين جاست يا نه ؟
    من يه سامپ درست كردم و خونه دوم رو براي إسكيمر گذاشتم ،،،خونه دوم طوري طراحي شده كه ٣٧سانت اب داره حالا ميخواستم بدونم ايا براي إسكيمر تو اين ارتفاع اب مشكلي پيش نمياد منظورم اينه كه ايا تو اين ارتفاع خوب كار ميكنه؟
    در ضمن مدل اسكيمر همmacro masn 455 هستش. و ارتفاع خروجيش ٢٦ سانت هست،
    از همين الان هم دستتون درد نكنه.

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط siavash1995 نمایش پست ها
    سلام دوستان ببخشيد يه سوال دارم نمي دونم جاش اين جاست يا نه ؟
    من يه سامپ درست كردم و خونه دوم رو براي إسكيمر گذاشتم ،،،خونه دوم طوري طراحي شده كه ٣٧سانت اب داره حالا ميخواستم بدونم ايا براي إسكيمر تو اين ارتفاع اب مشكلي پيش نمياد منظورم اينه كه ايا تو اين ارتفاع خوب كار ميكنه؟
    در ضمن مدل اسكيمر همmacro masn 455 هستش. و ارتفاع خروجيش ٢٦ سانت هست،
    از همين الان هم دستتون درد نكنه.
    سلام
    ارتفاع آب بین 15 الی 20 سانت باید باشه برای اسکیمرهایی که کلا داخل آب قرار میگیرند و اسکیمرهایی که از لبه شیشه آویزون میشن باید واتر پمپشون حدود 7 الی 10 سانت زیر آب باشن
    شما ارتفاع سامپ رو چند گرفتی ، با توجه به این 37 سانت باید حدود 55 سانت ارتفاع داشته باشه سامپ که در هنگام خاموشی واترپمپ آب سرریز نشه و البته طول و عرض هم مهمه

send by Tapatalk

همکار قدیمی انجمن آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    نقل قول نوشته اصلی توسط wow2005dlta نمایش پست ها
    من تو برنامم هست در اینده یه شقایق بگیرمموقعی که تانک رو راه اندازی کردم یه اشتباههی که کردم رفتم یه شقایق موکتی خریدم این شقایق موکنی چند ماه بعد به ترتیب شروع کرد به خوردن دو تا جراح خاکستری یه لب شکری یه جراح تک خال یه جراه ناسو این اخری ها یه بار همین دلعک افریقایی مو هم گرفتش بعد چند ثانیه شناختش ولش کردمنم از فرط عصبانیت کندمش پرتش کردم تو سطل اشغال بعدش یه شقایق میلکی گرفتم شکلش مثل موکتی بود ولی رنگش سفید سفید بود بعد یه ماه یروز دیدم جمع شده اخرشم مردالان موندم چی بگیرم که مقاوم باشه بمونه موکتی هم نباشهاینم عکس ماهی های مرحومه
    دوست عزیز شما اک زیبایی داری توی پستهایی که من از شما خوندم معلوم میشه وارد هستید وقطعامیدونستید که موکتی میتونه ماهیا را بخوره وباید شب هم نور در اک باشه ,کشتن این موجود درست نبود وکاری که اون کرده بود مثل این بود که پیش یه گربه گوش بندازی وتوقع داشته باشی نخوره ,ببخشید که اینجوری گفتم یکم برام ناراحت کننده بود.درمورد شقایق من چندین نوع شقایق داشتم ولی همونجور که در پست قبلی گفتم توی اونها بابل,بابل رزوپایه قرمز رامن چند سال در اک دارم وهیچ کدوم نمردند البته پایه قرمز مرده ولی بر اثر افتادن لایوراک روی شقایق.

همکار قدیمی انجمن آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    جلبک مویی را مگه جراح ها نمیخورند

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم اب شور
    شماره عضویت
    15605
    سلام
    هموشن نه ولی مثلا جراح قهوه ای میخوره چون خودم یکیشو تازه گرفتم یواش یواش داره جلبک هارو میخوره

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    13968
    دیشب یه راس آرایشگر یا کلینر اضافه کردم صبحم دیدمش ولی از ظهر تاحالا ندیدمش ممکن مرده باشه آخه معمولا راسا روی آبن نه مثله گابیا کف نمیرن و لای سنگا و ماهی که میمره بین سنگا معمولا نمی مونه دوستم ندارم ترکیبه سنگامو به هم بزنم

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور - کاسکو
    شماره عضویت
    9145
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_esf27 نمایش پست ها
    دیشب یه راس آرایشگر یا کلینر اضافه کردم صبحم دیدمش ولی از ظهر تاحالا ندیدمش ممکن مرده باشه آخه معمولا راسا روی آبن نه مثله گابیا کف نمیرن و لای سنگا و ماهی که میمره بین سنگا معمولا نمی مونه دوستم ندارم ترکیبه سنگامو به هم بزنم
    داداش راس کلینر معمولا اول ورودشون مخصوصا وقتی لامپ ها خاموش باشن میرن تو یک سوراخی قایم میشن و اگه خرچنگ نداشته باشی در خطر نیستن. ولی تجربه من اینه که راس کلینر تو تانک خیلی سخت میمونه و راسی که بعد از یکی دو روز نیاد بیرون که دیگه اصلا نمیمونه. من تا الان ۵ تا راس خریدم و هیچ کدوم به ۴ روز نرسیدن. بجاش رفتم ۲تا میگو کلینر گرفتم و خلاص

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    13968
    قبول دارم قبلا خودم دوتاشو داشتم یکیش موند خدا رو شکر اومد بیرون ولی باز رفت بین سنگا

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    9877
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahidost نمایش پست ها
    دوست عزیز شما اک زیبایی داری توی پستهایی که من از شما خوندم معلوم میشه وارد هستید وقطعامیدونستید که موکتی میتونه ماهیا را بخوره وباید شب هم نور در اک باشه ,کشتن این موجود درست نبود وکاری که اون کرده بود مثل این بود که پیش یه گربه گوش بندازی وتوقع داشته باشی نخوره ,ببخشید که اینجوری گفتم یکم برام ناراحت کننده بود.درمورد شقایق من چندین نوع شقایق داشتم ولی همونجور که در پست قبلی گفتم توی اونها بابل,بابل رزوپایه قرمز رامن چند سال در اک دارم وهیچ کدوم نمردند البته پایه قرمز مرده ولی بر اثر افتادن لایوراک روی شقایق.
    سلام بله حرف شما درسته دوست ها من هم شقایق موکتی داشتن ولی هیچ کدوم شون اندازه مال من محاجم نبود
    شقایق موکتی در اصل وقتی که ماهی سالمه نباید کاری باهاش داشته باشه ولی مال من اینطور نبود با اینکه مون لایت هم داشتم در عرض یک ماه یک ملیون ماهی رو خورد
    همین باعث عصبانیتم شد و انداختمش دور

صفحه 757 از 1093 نخستنخست ... 257657707738739740741742743744745746747748749750751752753754755756757758759760761762763764765766767768769770771772773774775776807857 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 7 مهمان ها)