صفحه 25 از 82 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434475 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 241 به 250 از 817
    همکار قدیمی (انجمن عروس هلندی)

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    14959
    دوستان به نظرم در مورد لانه خیلی وسواس بخرج می دهید. مگر هر لانه را چند بار قرار است استفاده کنید؟
    لانه بعد از دانه خور شدن جوجه ها فوق العاده کثیف میشود که در نهایت هر کاری هم که بکنید کاملا تمیز نخواهد شد.برای من تعویض لانه بعد از چند بار تخم گذاری ارجح هست به اینکه لانه کاملا بی عیب و نقص ساخته شود
    البته رعایت یکسری اصول که بارها هم به آن اشاره شده حتماضروریست

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط dena97 نمایش پست ها
    شرمنده بابت اتفاقی که افتاده ولی بنظرتون خیلی سخت نمیشه بخصوص برای کاربران تازه وارد ؟ ؟ ما که هر روز داریم سر میزنیم این اشتباه کردیم نمیشه به تک تک کاربرا بگی برو اونجا

قفس مکمل لونه چیزیه که مستقیم به خود پرنده ارتباط داره

در کل تصمیم با شما بابت اتفاق رخ داده شرمنده
    سلام.نه اگر همه رعایت کنن هیچ کاربر تازه واردی هم به اشتباه نمیفته.ظهر کاربر فعال ما تاپیک درمورد سالن تکثیر زد بعد که ازش خواسته شد سوالش رو در متفرقه مطرح کنه کلا بیخیال قضیه شد.
    یکسری کاربرا که کلا فقط میان سوال مطرح میکنن و منتظرن جواب بگیرن و برن بسلامت تا سوال بعدی.خوندن صفحات قبل که دیگه دیگه پیشکش.حتی زحمت زدن یک تشکر خشک وخالی هم به خودشون نمیدن وگرنه میلیونی لایک و تشکر ریالی ارزش مادی نداره که کسی بخواد ازش به جایی برسه.
    کاربر پ خ داده سوال کرده میگی برو توی تاپیک مطرح کن میگه آخه خیلی شلوغ و قاطیه حوصلم نمیشه.وقتیم میخوایم نظم بدیم همه سختشون میشه.
    کاربرتازه وارد اگه قراره گم بشه توی انجمنی که همه چیزش به فارسی نوشته شده و ابتدای عضویتم تاپیک راهنما براش ارسال میشه دیگه مشکل از اون کاربره نه انجمن.بعدم نقش کاربرای باتجربه و قدیمی تر مثل شما پس چی میشه؟کاربرای رنگی سایت هم مطمعن باشید حواسشون هست.
    ممنون از اینکه نظرتون رو گفتید.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    عروس-برزیلی
    شماره عضویت
    15888
    نقل قول نوشته اصلی توسط Madanzadeh نمایش پست ها
    ولی اگه فقط کف و از این بزنی عایق خوبی میشه. درسته؟؟؟؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط *پویش نمایش پست ها
    دوستان به نظرم در مورد لانه خیلی وسواس بخرج می دهید. مگر هر لانه را چند بار قرار است استفاده کنید؟
    لانه بعد از دانه خور شدن جوجه ها فوق العاده کثیف میشود که در نهایت هر کاری هم که بکنید کاملا تمیز نخواهد شد.برای من تعویض لانه بعد از چند بار تخم گذاری ارجح هست به اینکه لانه کاملا بی عیب و نقص ساخته شود
    البته رعایت یکسری اصول که بارها هم به آن اشاره شده حتماضروریست
    منم با خانوم پویش موافقم زیاد سخت نگیر کفم با پوشال عایق میشه حالا همین لونه بزار اگه مشکلی نداشتی که هیچ اگه داشتی سری بعد یکی بهتر میسازی

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    عروس-برزیلی
    شماره عضویت
    15888
    نقل قول نوشته اصلی توسط اسکندری نمایش پست ها
    سلام.نه اگر همه رعایت کنن هیچ کاربر تازه واردی هم به اشتباه نمیفته.ظهر کاربر فعال ما تاپیک درمورد سالن تکثیر زد بعد که ازش خواسته شد سوالش رو در متفرقه مطرح کنه کلا بیخیال قضیه شد.
    یکسری کاربرا که کلا فقط میان سوال مطرح میکنن و منتظرن جواب بگیرن و برن بسلامت تا سوال بعدی.خوندن صفحات قبل که دیگه دیگه پیشکش.حتی زحمت زدن یک تشکر خشک وخالی هم به خودشون نمیدن وگرنه میلیونی لایک و تشکر ریالی ارزش مادی نداره که کسی بخواد ازش به جایی برسه.
    کاربر پ خ داده سوال کرده میگی برو توی تاپیک مطرح کن میگه آخه خیلی شلوغ و قاطیه حوصلم نمیشه.وقتیم میخوایم نظم بدیم همه سختشون میشه.
    کاربرتازه وارد اگه قراره گم بشه توی انجمنی که همه چیزش به فارسی نوشته شده و ابتدای عضویتم تاپیک راهنما براش ارسال میشه دیگه مشکل از اون کاربره نه انجمن.بعدم نقش کاربرای باتجربه و قدیمی تر مثل شما پس چی میشه؟کاربرای رنگی سایت هم مطمعن باشید حواسشون هست.
    ممنون از اینکه نظرتون رو گفتید.
    حرفتون منطقی درست چشم ماهم رعایت میکنیم که برای دیگران هم درسی بشه یاعلی

اقای اسکندری نظرتون درباره قفس چی هست تازه خریدمش خوبه؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    حرفتون منطقی درست چشم ماهم رعایت میکنیم که برای دیگران هم درسی بشه یاعلی

اقای اسکندری نظرتون درباره قفس چی هست تازه خریدمش خوبه؟
    ممنونم ازتون.
    اگر بتونید به جای دون خوری ثابت قفس لونه رو ازبیرون نصب کنید خیلی خوبه.قفس خوبیه در کل.ولی من شخصا قفس های افقی رو که طول بیشتر و ارتفاع کمتر دارن ترجیح میدم.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو ، عروس هلندی ، بلدرچین
    شماره عضویت
    14385
    منم با خانوم پویش موافقم زیاد سخت نگیر کفم با پوشال عایق میشه حالا همین لونه بزار اگه مشکلی نداشتی که هیچ اگه داشتی سری بعد یکی بهتر میسازی
    نظر خودمم همینه که لونه را خراب نکنم.
    ولی یه فکری به ذهنم زد اینه که همین لونه را من یه روکش یونولیت نازک بکشم و دوباره روی یونولیت از این تخته های 3 میل ها بزنم.
    عایق خیلی خوبی میشه.
    من برای جفت اولم هم از این چوب ها استفاده کردم و مشکلی نداشتم.
    انشاالله که اندفعه هم اتقاقی نمیفته.
    ممنون

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    عروس-برزیلی
    شماره عضویت
    15888
    نظر خودمم همینه که لونه را خراب نکنم.
    ولی یه فکری به ذهنم زد اینه که همین لونه را من یه روکش یونولیت نازک بکشم و دوباره روی یونولیت از این تخته های 3 میل ها بزنم.
    عایق خیلی خوبی میشه.
    من برای جفت اولم هم از این چوب ها استفاده کردم و مشکلی نداشتم.
    انشاالله که اندفعه هم اتقاقی نمیفته.
    ممنون

خیلی سختش کردی اگه دمای خونه یکشان باشه اتفاقی نمیفته ولی جانب احتیاط رعایت کن
    ولی هر کاری میکنی مراقب باش جفت ازش مصرف نکنه مریض بشه یونولیتم لازم نیست 3 لا کافیه اینقدر سخت نگیر

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو ، عروس هلندی ، بلدرچین
    شماره عضویت
    14385
    دوستان سلام.
    برای لانه عروس یه فکری کردم که هم طبیعیه و هم عایق میشه.

آیا میشه که یه کنده چوبی تقریباً اندازه لونه عروس و برداریم و توشو خالی کنیم و یه سوراخ روش بذاریم. و به عنوان لونه استفاده کنیم؟؟؟
    برای خالی کردن کنده هم از دوستم که نجاری داره پرسیدم گفت که کنده را از وسط میبریم و توشو خالی میکنیم و بعدش بهم میچسبونند و یه سوراخ روش ایجاد میکنه.
    هم سیک میشه و هم عایق گرما و سرما و هم طبیعی.
    نظرتون چیه؟؟؟؟؟؟

مدیر انجمن آکواریوم

نوع حیوان خانگی
    خرس قطبی
    شماره عضویت
    3829
    دوستان سلام.

آیا میشه که یه کنده چوبی تقریباً اندازه لونه عروس و برداریم و توشو خالی کنیم و یه سوراخ روش بذاریم. و به عنوان لونه استفاده کنیم؟؟؟
    برای خالی کردن کنده هم از دوستم که نجاری داره پرسیدم گفت که کنده را از وسط میبریم و توشو خالی میکنیم و بعدش بهم میچسبونند و یه سوراخ روش ایجاد میکنه.
    نظرتون چیه؟؟؟؟؟؟
    امکان داره توی مغز چوب حشره ای چیزی باشه و تخمریزی کرده باشه
    همون لونه آماده بخر کثیف شد بندازش دور

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    16276
    دوستان سلام.

نظرتون چیه؟؟؟؟؟؟
    بنظرم هزینتون میره بالا
    چطوری میخواید کنده درخت را به قفس وصل کنید؟یا داخلشو تمیزکنید ؟ همین لونه های ام دی اف هم جوابگو هست
    اگر میخواید عایق گرما سرما باشه میتونید از ام دی اف 8 میل استفاده کنید
    من خودم رفتم این کارگاه های ام دی اف کار چند تا از تیکه های پرت کارشون برداشتم با برش و شیار سقف و فیبر سقفش شد 10 تومن اگر بخواید عکسشو براتون بزارم

صفحه 25 از 82 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434475 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)