صفحه 22 از 38 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 211 به 220 از 376
    همکار قدیمی انجمن آکواریم های آب شور

نوع حیوان خانگی
    تانک ریف / فلاور
    شماره عضویت
    6015
    نقل قول نوشته اصلی توسط یونس58 نمایش پست ها
    اینم عکسه گابی که امروز اگه رویه آکواریوم درب نداشت به داره فانی رفته بودش ، که از داخله اور فلو کشیدمش بیرون

سلام آقا یونس
    منم یکی از این گوبی ها خریدم و همش منتظرم از تانک بپره بیرون
    داغون کرده تانک منو ، طوفان درست کرده ، حدود 7 روز تانک پره غبار بود
    الان داره زیر سخره ها را خالی میکنه و منو نگران کرده از اینکه باعث ریخت سخره ها بشه

بعد از اینهمه تعریفی که ازش کردم باید بگم کسانی که روی شن های کف مشکل دیاتوم دارن این بهترین گزینه برای تانکشونه ، فوق العاده فعاله

برای خرید تست بهت پیشنهاد میکنم سالیفرت بخری، مخصوصا کلسیم اگه اشتباه نکنم 95 تومنه
    درسته که گرونه ولی دقیقه و دیگه از نتیجه تست خیالت راحته و تصمیم گیری برات راحت میشه و هیچ شکی باقی نمیمونه
    اگه مابقی تست ها (منیزیم و سختی)هم سالیفرت بخری عالی مشه ، هر بار یکیشو بخر
    موفق باشید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16559
    [QUOTE=mjd-s;222910]سلام آقا یونس منم یکی از این گوبی ها خریدم و همش منتظرم از تانک بپره بیرون داغون کرده تانک منو ، طوفان درست کرده ، حدود 7 روز تانک پره غبار بود الان داره زیر سخره ها را خالی میکنه و منو نگران کرده از اینکه باعث ریخت سخره ها بشهبعد از اینهمه تعریفی که ازش کردم باید بگم کسانی که روی شن های کف مشکل دیاتوم دارن این بهترین گزینه برای تانکشونه ، فوق العاده فعاله

سلام آقا مجید . من با یه فروشگاه تماس گرفتم تسته کلسیم و منیزیمه سالفریت دوتا 95000 هستش ، که در اولین فرصت میرم و میخرمش ، مجید جان این گابی فعلا تو تنگه من کمی خجالتی هستش و زیاد از لونش دور نمیشه و فقط همونجارو تمیز میکنه ، ولی من بهش خیلی امیدوارم
    ویرایش توسط یونس58 : 13th October 2014 در ساعت 11:30 AM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    15086
    سلام
    اسم این گوبی که خریدید چیه؟؟؟
    واگه مشکلی نیست میشه بفرمایید از کجا خریدید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16559
    نقل قول نوشته اصلی توسط candy نمایش پست ها
    سلاماسم این گوبی که خریدید چیه؟؟؟واگه مشکلی نیست میشه بفرمایید از کجا خریدید
    سلام دوسته عزیز ، این گوبی اسمش ، گوبی خال نارنجی هستش البته دو نوع خال نارنجی هستش که باید دقت کنی و خال نارنجیه همزیست با میگو فیستولرو نخری ، نشونشم اینه که باله هایه جلویش که مثله دست بهش تکیه میده رنگش تیره هستش و این فرقه بینه این دوتا گابی هستش که خودمم اتفاقی متوجه شدم . من این گابیرو از فروشگاهه دلفیران خریدم سایز متوسطش 30000 الی 35000 هستش . بازم سوالی هستش در خدمتم . موفق باشید .

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    14911
    منم از این گابی ها داشتم که دو بار از تانک پرید بیرون ولی نجاتش دادم ولی بر اثر بی غذایی کم کم شکم رفت تو و مردش نمیدونم اینا چه غذایی میخورن منم چون عادت دارم به ماهیا طوری غذا بدم که تو کف نریزه.

ممنون

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16559
    سلام . دوستان بنظرتون میشه یک اف بی ال درست کرد و داخلش هم ماسه قرار داد و هم بعنوانه یک راکتور استفاده کرد و داخلش مدیایه فسفات گیر و نیترات گیر هم قرار داد ؟ منظورم اینه که این مدیاهارو بهمراه ماسه قرار داد ، اصلا شدنی هستش یا نه ، جواب میده یا نه ،

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    سلام
    این بلو تانک رو گفتی 75 خریدی ؟
    من 130 پول دادم اینجا ، اینجوری باشه خودم از تهران سفارش بدم به صرفه تر در میاد تا از مشهد بگیرم

send by Tapatalk

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16559
    نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا نوروزی نمایش پست ها
    سلاماین بلو تانک رو گفتی 75 خریدی ؟ من 130 پول دادم اینجا ، اینجوری باشه خودم از تهران سفارش بدم به صرفه تر در میاد تا از مشهد بگیرمsend by Tapatalk
    سلام . علیرضا جان هر کسی هر قیمتی دلش میخاد میده ، ولی من از دلفیران این قیمت خریدم ، جاهایه دیگه همین سایزیرو از 90000 تا 130000 قیمت دادن به بهانه هایه مختلف غذاخور بودن سالم بودن و کلی حرفه دیگه ولی من این قیمت تهیه کردم ، تو هم بتونی بیایی تهران و یه خرید کلی بکنی بهتر هستش .

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16559
    سلام به همه دوستان . دوستان بعداز اضافه کردنه لایوراک و چندتا ماهی کمی شرایط بهم ریخته که موجبه افزایشه دیاتوم شده و فعلا دارم سعی میکنم شرایط به حالته نرمال برگردونم . قصد دارم برایه کاهش نیترات و بالا نرفتنه فسفات دو عدد راکتور بسازم که یکی fbf میشه و دیگری راکتور مخصوصه مدیاهایه فسفات گیر و نیترات گیر ، دوستان در این مورد اگر فکری نظری و پیشنهادی دارید خوشحال میشم بفرمایید ،

همکار قدیمی بخش آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314
    نقل قول نوشته اصلی توسط یونس58 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان . دوستان بعداز اضافه کردنه لایوراک و چندتا ماهی کمی شرایط بهم ریخته که موجبه افزایشه دیاتوم شده و فعلا دارم سعی میکنم شرایط به حالته نرمال برگردونم . قصد دارم برایه کاهش نیترات و بالا نرفتنه فسفات دو عدد راکتور بسازم که یکی fbf میشه و دیگری راکتور مخصوصه مدیاهایه فسفات گیر و نیترات گیر ، دوستان در این مورد اگر فکری نظری و پیشنهادی دارید خوشحال میشم بفرمایید ،
    سلام اقا یونس اف بی اف تو اب شور کارایی نداره و من رو تانکای شور جز یه فروم ایرانی که دستور ساختش توش هست دیگه هیچ جا ندیدم
    پیشنهادهمیشگیم کاری که قرار در اخر انجام بدیم تو ابشور قبل از متحمل شدن هزینه های اضافی و از اول انجام بدیم

صفحه 22 از 38 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)