صفحه 10 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 91 به 100 از 137
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ???? ??????
    شماره عضویت
    16566
    نقل قول نوشته اصلی توسط arian_2 نمایش پست ها
    ممنون خوبن و دارم با چوب یک لانه ی خوب درست می کنم ولی چون بد غذا هستند و میوه جات نمی خورند مجبورم به زور غذا را بکنم تو دهنشون . راستی چی کار کنم این قدر گاز نگیرند اون هم به قصد کشت!!!!؟؟؟هیی! این عکس روز اول بود که خریده بودمشون .......
    اون روز به قصد خرید عروس هلندی رفته بودم بیرون . در مغازه ی ا خر ناگهان عروس هلندی ای دیدم که بشدت با طوطی برزیلی در یک قفس در گیر بودند . مغازه دار در مغازه نبود و رفتم بیرون و او را بسرعت آوردم تا آن ها را جدا کند آن وقت پرسیدم این چه پرنده ای است وگفت طوطی برزیلی و همان شب در خانه در اینترنت زدم و دیدم چه مو جود زیبا ایست!!!!!!! و..........
    وای ببخشید فکر کردم با من هستید[emoji17] [emoji17] [emoji5] [emoji5] [emoji5] [emoji54] [emoji54] [emoji54] [emoji54] [emoji54]

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ???? ??????
    شماره عضویت
    16566
    نقل قول نوشته اصلی توسط Roc نمایش پست ها
    به اون زنجیری که با خط قرمز مشخصش کردم توجه کنید،سه/چهار روز پیش این زنجیر یه اسباب بازی بزرگ و رنگارنگ بود حتی زنجیر رو هم نصف کردهالانم نششته عینه خیالشم نیست داره سیب میزنه تو رگ
    سلام دوباره برای اشتباهم عذرخواهی می کنم ولی به جاش یک سری اسباب بازی زد خراب شدن برای کاسکو ی شما پیشنهاد میکنم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ♡کاسکو♡مرغ و خروس سلطان❤
    شماره عضویت
    16310
    سلام دوباره برای اشتباهم عذرخواهی می کنم ولی به جاش یک سری اسباب بازی زد خراب شدن برای کاسکو ی شما پیشنهاد میکنم
    عزیز تاپیک خودتونه اشتباهه دیگه برای هرکسی ممکنه پبش بیاد.برزیلیاتون خیلی خوشگلن.قفسشونم که پره اسباب بازیه ولی برزیلی ها به اینقدر اسباب بازی نیاز ندارند مخصوصا وقتی که جفت باشن.ایشاله در آینده نزدیک بتونین ازشونوجوجه بگیرین

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ???? ??????
    شماره عضویت
    16566
    عزیز تاپیک خودتونه اشتباهه دیگه برای هرکسی ممکنه پبش بیاد.برزیلیاتون خیلی خوشگلن.قفسشونم که پره اسباب بازیه ولی برزیلی ها به اینقدر اسباب بازی نیاز ندارند مخصوصا وقتی که جفت باشن.ایشاله در آینده نزدیک بتونین ازشونوجوجه بگیرین
    سلام فکر کنم اشتباهی شده این عکس ها مال من نیست .در سایتی نوشته بود اگر کاسکو ی شما زیاد اسباب بازی خراب می کند این هارا پیشنهاد می کنم .و من هم گفتم شاید عکس ها ی پیشنهادی سایت بدرد شما بخرد .

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ♡کاسکو♡مرغ و خروس سلطان❤
    شماره عضویت
    16310
    سلام فکر کنم اشتباهی شده این عکس ها مال من نیست .در سایتی نوشته بود اگر کاسکو ی شما زیاد اسباب بازی خراب می کند این هارا پیشنهاد می کنم .و من هم گفتم شاید عکس ها ی پیشنهادی سایت بدرد شما بخرد .
    کدوم عکسا؟!؟.بله اتفاقا اسباب بازی های قشنگی هستن اگه این مدلی گیرم اومد حتما براش تهیه می کنم بارم ممنون از شما بابت معرفی اسباب بازی ها

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ♡کاسکو♡مرغ و خروس سلطان❤
    شماره عضویت
    16310
    طبق معمول با عکس های هما شروع می کنیم .اینجا پشتشو به ما کرده داره هویج میزنه تو رگاینجا هم داشت دور قفس برای خودش ول پیچرخید که من مچشو گرفتماینجا هم داشت جیغ و داد میکرد

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو ، عروس هلندی ، بلدرچین
    شماره عضویت
    14385
    بسیار زیباست.
    امیدوارم روز به روز بهتون نزدیک تر شه و زودتر به حرف بیاد تا شما رو خوشحال کنه.
    موفق باشید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ♡کاسکو♡مرغ و خروس سلطان❤
    شماره عضویت
    16310
    چند روز پیش تو خیابون یه بلدرچین پیدا کردم.اقا من بدو اون بدو تا اینکه اخر گرفتیمشاین کله مرغ ما با اینکه بزرگه ولی کاملا خالیه

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو ، عروس هلندی ، بلدرچین
    شماره عضویت
    14385
    چند روز پیش تو خیابون یه بلدرچین پیدا کردم.اقا من بدو اون بدو تا اینکه اخر گرفتیمش

یه بلدرچین ماده، حالا از کجا اومده خدا میدونه.
    به هرحال خوب کاری کردی گرفتیش ، چون گربه های تو خیابون بهش رحم نمیکردند.
    بهتره یه قفس بزرگ براش بخری و بندازی اون تو ، چون امکان داره از دست تو هم فرار کنه.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ♡کاسکو♡مرغ و خروس سلطان❤
    شماره عضویت
    16310
    نقل قول نوشته اصلی توسط Madanzadeh نمایش پست ها
    بسیار زیباست.
    امیدوارم روز به روز بهتون نزدیک تر شه و زودتر به حرف بیاد تا شما رو خوشحال کنه.
    موفق باشید
    خیلی ممنون ازشما چشاتون زیبا میبینه.ایشاله کاسکو شماهم به حرف بیاد ماله من که زده تو کار جیغ و داد سرمون رو برده

صفحه 10 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)