صفحه 86 از 107 نخستنخست ... 36676869707172737475767778798081828384858687888990919293949596979899100101102103104105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 851 به 860 از 1069

موضوع: فایتر

همکار قدیمی بخش آکواریوم های آب شیرین

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    8397
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepide de نمایش پست ها
    سلام آقا بهنام و بقیه دوستان...
    میشه به من بگید ملاک دقیق تشخیص بچه فایتر زنده از مرده چیه؟؟؟
    بعضی وقتا اونایی که روی آب هستن مردن و گاهی اونایی که کف آکواریوم هستند شنا میکنن میان بالا......یه سریشون هم کاملا وسط آب هستن به جایی هم نچسبیدن!!
    من از کجا بفهمم کی مرده کی زندست

دمای تانک 25 - ارتفاع آب هم 10
    سلام

لاروهایی که حرکت دارند بخصوص در قسمت انتهایی و دم ، زنده هستند و آنهایی که حرکت نمیکنند و تغییر رنگ داده و سفید شدند از بین رفتن.

اگر محبت کنید و مطالب قبلی همین تاپیک را مرور کنید خیلی به شما کمک خواهد کرد.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    00000
    شماره عضویت
    15514
    باسلام تاپیک های قبلی روخوندم ولی چیزی ندیدم
    {ماهی های من تخم ریزی کردند ولی وقتی زیر حباب هارو باذره بین دیدم هیچ تخمی ندیدم ایا فایتررهای من کل تخم هارو خوردند}

همکاری قدیمی ( انجمن آکواریوم آب شیرین )

نوع حیوان خانگی
    ..............
    شماره عضویت
    4043
    نقل قول نوشته اصلی توسط مبین فضل پور نمایش پست ها
    باسلام تاپیک های قبلی روخوندم ولی چیزی ندیدم
    {ماهی های من تخم ریزی کردند ولی وقتی زیر حباب هارو باذره بین دیدم هیچ تخمی ندیدم ایا فایتررهای من کل تخم هارو خوردند}
    شما از تخم ریزی جفتها تون مطمئن هستید؟
    بعد از تخم ریزی ماده رو از تانک خارج کردید؟
    شما باید مطالب این تایپیک رو کاملا مطالعه کنید تا به تمامی جوابهای سوالاتتون برسید در صورت هر گونه مشکل سوالتون رو مطرح کنید تا دوستان راهنمایتون کنند
    اگز از تخم ریزی ماهیاتون مطمئن هستند و الان اثری از اونها نیست احتمال اینکه تخمها خورده شده باشند زیاد هست حالا یا بر اثر بی تجربگیو استرس در ماهی های شما و سا در اثر خراب و فاسد شدن تخمها
    پس شما باید تمامی جوانب رو بسنجید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16416
    سلااام به همه اساتید و دوستای عزیز...
    بچه فایترهای من الان دقیقا یه هفتست از تخم دراومدن....تا امروز با زرده تخم مرغ تغذیشون کردم....از امشب هم لارو آرتمیا میدم بهشون...
    حدود 50 تا هستن توی یه مخزن 16 لیتری نگهشون میدارم....دمای آب حدود 27 درجه - ارتفاع آب هم حدود 10 سانتیمتر.....آبشون هم ترکیب آب بدون کلر و آب معدنیه-کل این یه هفته هم لامپشون روشن بوده - فقط میخوام بدونم شرایط نگهداریم درسته؟؟؟؟ تلفاتشون به نظرم کمه....از وقتی از زیر پلاستیک دراومدن حداکثر روزی 2,3 تا میمیرن....که جنازه هارو سریع خارج میکنم
    دیگه چیکار باید بکنم؟؟؟

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    8397
    سلااام به همه اساتید و دوستای عزیز...
    بچه فایترهای من الان دقیقا یه هفتست از تخم دراومدن....تا امروز با زرده تخم مرغ تغذیشون کردم....از امشب هم لارو آرتمیا میدم بهشون...
    حدود 50 تا هستن توی یه مخزن 16 لیتری نگهشون میدارم....دمای آب حدود 27 درجه - ارتفاع آب هم حدود 10 سانتیمتر.....آبشون هم ترکیب آب بدون کلر و آب معدنیه-کل این یه هفته هم لامپشون روشن بوده - فقط میخوام بدونم شرایط نگهداریم درسته؟؟؟؟ تلفاتشون به نظرم کمه....از وقتی از زیر پلاستیک دراومدن حداکثر روزی 2,3 تا میمیرن....که جنازه هارو سریع خارج میکنم
    دیگه چیکار باید بکنم؟؟؟
    سلام

اشاره کردین مخزن شما 16 لیتره.با توجه به اینکه ارتفاع اب رو 10 سانت در نظر گرفتین حجم واقعی آب چه میزان هست؟
    نیازی به استفاده از آب معدنی نیست و همان آب معمولی کلرزدایی شده و هم دما کفایت خواهد کرد. نیازی به روشنایی در تمام طول روز نیست.
    ممکنه تلفات تا امروز به خاطر استفاده از زرده تخم مرغ بوده و بعد از تغذیه با آرتمیا تلفات هم کمتر شود. روزی 3 تا 4 وعده لاروها را با ارتمیا تغذیه کنید و فقط به میزانی که در تانک باقی نماند.هر روز به مقدار 30 تا 40 درصد آبرا سیفون کنید و به تدریج و با رشد بچه ها ارتفاع اب را افزایش دهید.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16416
    نقل قول نوشته اصلی توسط Romans نمایش پست ها
    سلام

اشاره کردین مخزن شما 16 لیتره.با توجه به اینکه ارتفاع اب رو 10 سانت در نظر گرفتین حجم واقعی آب چه میزان هست؟
    نیازی به استفاده از آب معدنی نیست و همان آب معمولی کلرزدایی شده و هم دما کفایت خواهد کرد. نیازی به روشنایی در تمام طول روز نیست.
    ممکنه تلفات تا امروز به خاطر استفاده از زرده تخم مرغ بوده و بعد از تغذیه با آرتمیا تلفات هم کمتر شود. روزی 3 تا 4 وعده لاروها را با ارتمیا تغذیه کنید و فقط به میزانی که در تانک باقی نماند.هر روز به مقدار 30 تا 40 درصد آبرا سیفون کنید و به تدریج و با رشد بچه ها ارتفاع اب را افزایش دهید.
    ممنونم دوست عزییییز
    حجم آب تقریبا 8 لیتره - ارتفاع مخزن 20 سانته که تا 10 سانت آبه
    فقط موقع سیفون کردن یکم مشکل دارم بعضی وقتا لاروایی که تحرکشون کمه میرن تو شیلنگ - البته زود برشون میگردونم تو آکواریوم اما به نظرم ضعیف میشن اینجوری - درسته؟؟؟؟
    باید چیکار کنم؟؟؟

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    8397
    ممنونم دوست عزییییز
    حجم آب تقریبا 8 لیتره - ارتفاع مخزن 20 سانته که تا 10 سانت آبه
    فقط موقع سیفون کردن یکم مشکل دارم بعضی وقتا لاروایی که تحرکشون کمه میرن تو شیلنگ - البته زود برشون میگردونم تو آکواریوم اما به نظرم ضعیف میشن اینجوری - درسته؟؟؟؟
    باید چیکار کنم؟؟؟
    برای جلوگیری از مکش لاروها از شلنگ هوای آکواریوم جهت سیفون استفاده کنید و سعی کنید از یک قسمت یا گوشه ای که لاروها در انجا تجمع ندارند این کار را انجام دهید. مکش لاروها درون شلنگ اگر با فشار همراه نباشد مشکلی ایجاد نمیکند ولی اگر این اتفاق نیافتد بهتر است.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16416
    سلام مجدد به مدیرا و کاربرای عزییییز
    بچه فایتر های من دو هفتشونه.....همچنان با لارو آرتمیا تغذیشون میکنم....
    من کی میتونم غذای خشک یا منجمد بدم بهشون؟؟؟ و سوال دیگه اینکه از چند هفتگی باید نر ها رو جدا کنم؟؟؟؟
    مرسی از کمکتووون

همکار قدیمی بخش ماهیان لایبرنت دار

نوع حیوان خانگی
    FISH
    شماره عضویت
    12119
    سلام مجدد به مدیرا و کاربرای عزییییز
    بچه فایتر های من دو هفتشونه.....همچنان با لارو آرتمیا تغذیشون میکنم....
    من کی میتونم غذای خشک یا منجمد بدم بهشون؟؟؟ و سوال دیگه اینکه از چند هفتگی باید نر ها رو جدا کنم؟؟؟؟
    مرسی از کمکتووون
    سلام

شما حداقل تا یک ماهگی باید با آرتمیا تغذیه کنید و بعد از یک ماهگی و شروع غذای خشک میتونید نر و ماده ها جدا کنید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16416
    نقل قول نوشته اصلی توسط b.pakray نمایش پست ها
    سلام

شما حداقل تا یک ماهگی باید با آرتمیا تغذیه کنید و بعد از یک ماهگی و شروع غذای خشک میتونید نر و ماده ها جدا کنید
    یه سوال دیگه آقا بهنام....چجوری میشه تو این سن نر و ماده رو تشخیص داد؟؟ البته کاملا مشخصه که نوزادا 2 مدل هستند....اما شک دارم کدوم نره کدوم ماده
    اونایی که جثه بزرگتری دارن نر هستن؟؟؟

صفحه 86 از 107 نخستنخست ... 36676869707172737475767778798081828384858687888990919293949596979899100101102103104105 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)