توجه.....فوری......مکس نیاز به کمک سبز شما دوستان داره.......فقط تا سه شنبه، 3 تیر، وقت داریم....
ای وای بر ما انسان ها که انقدر بی رحمیم. وای بر ما که انقدر نسبت به باوفاترین موجود روی زمین، بی وفاییم. ای وای بر ما که می تونیم انقدری بی احساس باشیم.....
این بچۀ بی نوا صاحب داشته. داستانش از این قراره که دو هفته پیش یه دزد با تفنگ ساچمه ای به منزل صاحب این بچه میاد و درگیری رخ میده و این بچه که می خواسته دزد رو فراری بده و از منزلش محافظت کنه، توسط اون دزد بی شرف مورد اصابت تیر قرار میگیره و از ناحیۀ پا زخمی میشه. این بچۀ باوفا فقط داشته وفاداری شو ثابت میکرده، ولی متأسفانه صاحبش بعد از اینکه می بینه درمان دامپزشکی که خودش خبر کرده بوده تأثیری نداره و مکس نمی تونه درست راه بره، اونو میندازه بیرون چون به گفتۀ خودش دیگه به درد نمی خورده! !!!
ای وای بر ما! مکس با پای زخمی و بدنی پر درد به زور میره کمی دورتر از منزلش میشینه و تکون نمی خوره. صاحب مهربون سوپر محله وقتی از این ماجرا خبردار میشه خانم صانعی رو پیدا می کنه و با ایشون تماس میگیره. خانم صانعی رفتن بالا سرش. مکس خیلی ترسیده و به سختی میزاره کسی بهش نزدیک بشه. زخم پاش داره یواش یواش دوباره کرم میزاره. در ضمن با اینکه ظاهراً فقط یه پاش تیر خورده، پای دیگۀ مکس هم دچار مشکل شده ولی نمیدونیم مشکلش چیه. خانم صانعی با هزار بدبختی و کلی التماس تونستن صاحبشو راضی کنن که این بچه رو تا سه شنبه توی حیاط نگه دارن تا بعد جابجاش کنیم. یعنی اگه تا سه شنبه جایی براش پیدا نشه دوباره میندازنش بیرون و با این وضعی که داره مسلماً زیاد دوام نمیاره و زجر کش میشه. آقا مکس حدود 4 یا 5 سالشه.
در نهایت وقتی دید عده ای می خوان کمکش کنن، کمی آروم شد و خانم صانعی تونستن بهش نزیک بشن و نوازشش کنن. ظاهراً خیلی درد داره که نمیزاره کسی به راحتی بهش دست بزنه. ما فقط تا سه شنبه وقت داریم که یه جای موقت برای این بچه در تهران پیدا کنیم تا منتقل بشه و برای عکسبرداری و کارهای درمانی به کلینیک بره. اگر می تونین به این بچه جای موقت بدین لطفاً در اسرع وقت با شمارۀ 09352277482 تماس بگیرین. در ضمن با توجه به اینکه همین اواخر تکین به خونواده مون پیوست برای درمان این بچه پولی نداریم و باید کمک بشه تا بتونیم بابت درمانش پول نقد پرداخت کنیم. پس اگر می خواین این بچه نجات پیدا کنه لطفاً کمک های نقدی خودتون رو به شمارۀ کارت: 5022291028012084، بانک پاسارگاد، به نام فاطمه آویژگان و یا 6104337950490431 ، بانک ملت، به نام فاطمۀ آویژگان واریز کنید. دوستان خارج از کشور هم می تونن با ایمیل asefehh@gmail.com و یا شمارۀ 0014122047395 تماس بگیرن تا کمک های نقدی خودشون رو به دست ما برسونن. از دوستان خارج از کشور خواهشمندیم قبل از هر گونه اقدامی حتماً با نمایندۀ ما تماس بگیرن.
با تشکر