همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط منصور نمایش پست ها
    سلام دوستان به نظر شما برای ادامه تمرینات برای کاسکوم استند بگیرم؟
    سلام.استند میتونه هم خیلی بهتون کمک کنه و هم بر گردونه شمارو به خونه ی اول.
    اگر اعتماد به محیطش و شما در حدی هست که بیرون قفس احساس امنیت میکنه و سعی در بیرون از قفس اومدن و گشتن اطراف قفس کنه،استند میتونه بعنوان یک وسیله که کانون تمرکزش رو جمع کنه تا به حرف ها و حرکات شما توجه کنه خیلی مفید میتونه باشه.
    اما اگر از قفس بیرون اومد و رفت روی استندو تعادلش رو ازدست داد ،وحشت زده پرواز خواهد کرد و به در و دیوار میخوره و تا مدت ها از قفس بیرون نخواهد اومد و حتی ممکنه دوباره قار بکشه.
    ویرایش توسط اسکندری : 10th September 2014 در ساعت 06:58 PM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ♡کاسکو♡مرغ و خروس سلطان❤
    شماره عضویت
    16310
    سلام.نخود چی برای کاسکو خوبه؟!؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط Roc نمایش پست ها
    سلام.درمورد نخود اختلاف نظر زیاده.عده ای معتقدند توی چینه دون پرنده بعد از مدتی که میگذره تولید سم میکنه و عده ای هم معتقدن که بعد از خیس خوردن و آبپز شدن مشکلی نداره.
    ضمن اینکه نخود نفخ زیادی ایجاد میکنه و خیلی از مواقع باعث آزار پرنده میشه.اما در مورد نخود چی فکر نمیکنم دادنش مجاز باشه چون خام هست.

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    سلام دوستان به نظر شما برای ادامه تمرینات برای کاسکوم استند بگیرم؟
    سلام. آقای اسکندری توضیحات کاملی دادن . به نظر من فعلا نیازی نیست .

افرادی که به علت وابستگی طوطی به قفس ، یا قلمرو طلبی طوطی نمیتونن با طوطی تمرین کنن بهترین گزینه براشون، استند هست . شما مشکلی ندارید با تمرین کردن کنار قفس

برای تمرینات حرفه ای تر و آموزش ترفند میتونید استند تهیه کنید ولی فعلا نیازی بهش ندارید

نقل قول نوشته اصلی توسط Roc نمایش پست ها
    سلام . نخودچی با نمک یا شکر تفت داده میشه تا جایی که میدونم نمیشه به طوطی داد

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    16231
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    سلام . اسباب بازیش با زنجیر و بست فلزی وصل میشه به قفس ؟ چطور تونسته بندازتش! .. طبیعی که هست حالا به هر صورتی که دوست داشته باشن با اسباب بازی بازی میکنن .. اگه میترسید ازش که اصلا سمتش نمیرفت . احتمالا فقط از همون قسمت بالای اسباب بازی توجهش رو جلب کرده اسباب بازی رو میتونید گوشه قفس نصب کنید در راستای چوب نشمینش.

وقتی طوطی شما هنوز از دست شما میترسه و شما نمیتونید با دست بهش غذا بدین اصلا نباید دست رو داخل قفس ببرید چون فقط روند رام شدنش رو با استرس وارد کردن به طوطی کند میکنید . همون راهی که قبلا بهتون گفتم اگه با نزدیک شدن شما به قفس نمیترسه بشینید کنار قفس و از بین میله ها غذایی که دوست داره ( جز بادوم زمینی ) رو بهش بدین . صبحا وقتی هنوز غذایی نخوره ظرف غذاش رو بردارید و سع کنید با دست بهش غذا بدین .

نه اینم میشه به نوعی جایزه دادن .. حواسش رو پرت کنید .. یه اسباب بازی پر سرو صدا بگیرید دستتون، باهاش بازی کنید .. بعد ببرید نزدیکش .. یا یه کاغذ کوچیک بدید دستش ..البته اگه کاغذ رو نمیخوره ..

اگه همیشگی نیست مشکلی نداره و قصدش بازیه.. سعی کنید تو این دوران تو لکی غذاهای کلسیم دار و حاوی ویتامین A و غذاهای پروتئین دار در اختیارش بذارید ..
    سلام . امروز بدبخت کاسکوم اومد بره رو نردبونش وزنش افتد یه طرف این نردبونم چپه شد . صبح که داشتم مرفتم مدرسه بعد از ظهر اومدم نردبون رو درست کردم با کنف محکم بستم به میله های قفس که چپه نشه بعد یکی از اسباب بازی ها رو که زیاد کثیف نشده بود رو شستم چشمتون روز بعد نبینه کل رنها با هم مخلوط شد الان اسباب بازی شده رنگین کمان در هم بعد اینکه خشک شد یه قلاب جدید براش گذاشتم چون قفلشو شکسته بود بعد دور حلقه اهنی که رابط قلاب و اسباب بازی بود کنف پیچیدم بعد اویز کرد اسباب بازی دور قفل هم کنف پیچیدم . کار درستی کردم ؟
    سوال دیگه که داشتم فصل پر ریزی کاسکو ها کیه ؟ اخه امروز دیدم یکی از پر هاش افتاده بود کف قفس، قاصدکی نبود ولی حس کردم کنده شده یعنی خودش با نوکش کنده باشه .

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط فریماه نمایش پست ها
    سلام . امروز بدبخت کاسکوم اومد بره رو نردبونش وزنش افتد یه طرف این نردبونم چپه شد . صبح که داشتم مرفتم مدرسه بعد از ظهر اومدم نردبون رو درست کردم با کنف محکم بستم به میله های قفس که چپه نشه بعد یکی از اسباب بازی ها رو که زیاد کثیف نشده بود رو شستم چشمتون روز بعد نبینه کل رنها با هم مخلوط شد الان اسباب بازی شده رنگین کمان در هم بعد اینکه خشک شد یه قلاب جدید براش گذاشتم چون قفلشو شکسته بود بعد دور حلقه اهنی که رابط قلاب و اسباب بازی بود کنف پیچیدم بعد اویز کرد اسباب بازی دور قفل هم کنف پیچیدم . کار درستی کردم ؟
    سوال دیگه که داشتم فصل پر ریزی کاسکو ها کیه ؟ اخه امروز دیدم یکی از پر هاش افتاده بود کف قفس، قاصدکی نبود ولی حس کردم کنده شده یعنی خودش با نوکش کنده باشه .
    سلام.از پری که کنده شده عکس بگذارید.ممکنه دراثر ترس بال زده باشه به جایی گیرکرده باشه و یاخودش کنده باشه.
    اسباب بازی ها رنگ خوراکی وغیرصنعتی رنگ میشن و خطرندارن.ممکنه مدتی روی نردبان نره از ترس.مشکلی نیست

ارسال شده از HUAWEI G525-U00 با استفاده از تپاتالک 2

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    16231
    نقل قول نوشته اصلی توسط اسکندری نمایش پست ها
    سلام.از پری که کنده شده عکس بگذارید.ممکنه دراثر ترس بال زده باشه به جایی گیرکرده باشه و یاخودش کنده باشه.
    اسباب بازی ها رنگ خوراکی وغیرصنعتی رنگ میشن و خطرندارن.ممکنه مدتی روی نردبان نره از ترس.مشکلی نیست

ارسال شده از HUAWEI G525-U00 با استفاده از تپاتالک 2
    نه کلا ترس زیادی نداره حتی یه اسباب بازی جدید که براش گرفته بودم بعد 5 دقیقه که دیدم ترسی نداره گذاشتم تو قفس اصلا نمیترسه حتی بعد از ظهر هم رو نردبان میرفت . بله بعضی مواقع بال میزنه طوری که به ملیه ها می خوره انگار که حالت پرواز بگیره
    بعد کاسکوی من تقلید صدا میکنه صدای انواع پرنده ها فکر کنم تو مغازه یاد گرفته حتی صدای گربه رو دراورده ولی قار میزنه دلیلش چیه ؟

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو , عروس هلندی , کوتوله برزیلی , مرغ عشق , فنچ , کبوتر ,
    شماره عضویت
    16023
    نه کلا ترس زیادی نداره حتی یه اسباب بازی جدید که براش گرفته بودم بعد 5 دقیقه که دیدم ترسی نداره گذاشتم تو قفس اصلا نمیترسه حتی بعد از ظهر هم رو نردبان میرفت . بله بعضی مواقع بال میزنه طوری که به ملیه ها می خوره انگار که حالت پرواز بگیره
    بعد کاسکوی من تقلید صدا میکنه صدای انواع پرنده ها فکر کنم تو مغازه یاد گرفته حتی صدای گربه رو دراورده ولی قار میزنه دلیلش چیه ؟

دلیلی نداره چون شبیه به صدای خودش هستن زود یاد میگیرن کاسکوی من جایی بود قبلا ک صدای گنجشک زیاد میومد صبحا و مغرب ها الان همیشه صدای گنجشک درمیاره نزدیک به 2 روز یاد گرفت ولی من انقد بهش سلام سلام کردم و صدای ضبط شده گذاشتم هنوز یاد نگرفته
    این پرها هم از ریشه درنیومده فکر نکنم از پر ریزی باشه بقیه دوستان راهنمایی لازم رو میکنن
    ویرایش توسط منصور : 10th September 2014 در ساعت 11:04 PM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    16231
    دلیلی نداره چون شبیه به صدای خودش هستن زود یاد میگیرن کاسکوی من جایی بود قبلا ک صدای گنجشک زیاد میومد صبحا و مغرب ها الان همیشه صدای گنجشک درمیاره نزدیک به 2 روز یاد گرفت ولی من انقد بهش سلام سلام کردم و صدای ضبط شده گذاشتم هنوز یاد نگرفته
    این پرها هم از ریشه درنیومده فکر نکنم از پر ریزی باشه بقیه دوستان راهنمایی لازم رو میکنن
    اخهه سق زدنو باهاش تمرین کردم با سوت زدن هر دو رو انجام میده حتی یه بار بعد من سعی میکرد تقلید کنه و همیشه صبح بعد از برداشتن کاور بود

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو , عروس هلندی , کوتوله برزیلی , مرغ عشق , فنچ , کبوتر ,
    شماره عضویت
    16023
    اخهه سق زدنو باهاش تمرین کردم با سوت زدن هر دو رو انجام میده حتی یه بار بعد من سعی میکرد تقلید کنه و همیشه صبح بعد از برداشتن کاور بود
    بهتره باهاش حرف زدن رو یاد بدید و کار کنید بهتره به نظرم

صفحه 1022 از 1238 نخستنخست ... 2252292297210031004100510061007100810091010101110121013101410151016101710181019102010211022102310241025102610271028102910301031103210331034103510361037103810391040104110721122 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)