نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    11080

خریدار دیسکس های خاص

سلام به همه دوستان عزیز
    چندیدن ساله که دیسکس دارم . همه دیسکس ها رو از تهران اتوبان خریداری می کنم . از همه هم دیسکس خریداری کردم . ولی از این دیسکس ها اصلا ندیدم . حالا نمیدونم چطور یا نمیارن یا اینکه وارد نمی کنند .
    هرچی اومدم تهران و همه مغازه ها رو می گشتم ولی هیچ اثری نبود و مجبور میشیدم دست خالی به شهرستان نریم دو سه تایی دیسکس خریداری می کردیم .

آقا ما چطور یه همچین دیسکس ها داشته باشیم یا خرید کنیم

آیا اینها سفارشی هستند ؟

به کی سفارش بدیم که بیاره ، مورد اعتماد که کارش همین باشه دوستان سراغ ندارند ؟

از دیسکس های خوشم میاد که تاج داشته باشند یعنی پیشونی برامده باشه مثل این تصاویر .

این نژاد ولنتاین رو نگاه کنید همه تاجر دارند با پیشانی برآمده

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    14607
    سلام دوست عزیز
    این عکس هایی که شما گذاشتید اکثرا برندگان مسابقات و ماهی های خاص و مهمتر هورمون خورده هستند
    با سفارش هم نمیتونی اینهارو به دست بیاری مگه اینکه سایز ریز بگیری و خودت سایز کنی و از توش دربیاری
    کسی همچین ماهی هایی رو نمیفروشه اگرم بفروشه به دست شما نمیرسه خود وارد کننده و واسطه ورش میدارن.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    11080
    شما الان اون عکس آخری رو نگاه کنید همه تاج دارند و مشخصه برای مسابقه نیستند .
    برای اینکه به اینصورت دربیان باید چیکار کنیم که اینجوری باشند . نوع تغذیه مهم هست یا نژاد ؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    14607
    نقل قول نوشته اصلی توسط arvinfilm نمایش پست ها
    شما الان اون عکس آخری رو نگاه کنید همه تاج دارند و مشخصه برای مسابقه نیستند .
    برای اینکه به اینصورت دربیان باید چیکار کنیم که اینجوری باشند . نوع تغذیه مهم هست یا نژاد ؟
    اول نژاد مهمه بعد تغذیه که دل گاو ماهی رو کلفت و چاق میکنه و گوشت ماهی ماهی رو کشیده و خوش استایل.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    11080
    ما دیسکس از آقای آژیده خرید کردم چند ساله پیش که ایشون مغازه داشتند و سایز 2.5 اینچی بودند و اینها رو با دل گوساله و... شدن به 5 اینچی ولی مثل اینها نشدن حدود 12 تا بودند . حتی یک دونه اینجوری نبود .
    یعنی اون کسانی که دیسکس پروش میدن از همون سایز 2.5 اینچی می فهمند که این نژادش خوبه و مثل اینها میشه و جدا می کنه ؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    14607
    ما دیسکس از آقای آژیده خرید کردم چند ساله پیش که ایشون مغازه داشتند و سایز 2.5 اینچی بودند و اینها رو با دل گوساله و... شدن به 5 اینچی ولی مثل اینها نشدن حدود 12 تا بودند . حتی یک دونه اینجوری نبود .
    یعنی اون کسانی که دیسکس پروش میدن از همون سایز 2.5 اینچی می فهمند که این نژادش خوبه و مثل اینها میشه و جدا می کنه ؟
    ببینید کسی که دیسکس پرورش میده و تخصصی کار میکنه فرمول غذایی خاص داره نژاد هارو میشناسه و خوب و بد ماهی رو میتونه از 2 اینچی بفهمه رسیدگی خاص خودش رو داره و شرایط محیطی خودش رو
    مثلا شما اگه دیسکس های خواهر و برادر رو در دو سالن جداگانه با شرایط مخطلف پرورش بدی مثلا بعد از 5 ماه ممکنه هیچ شباهتی با هم نداشته باشن نه از نظر نژادا از نظر استایل سلامت رنگ و ... میگم
    که در استایل ماهی اول ژنتیک و بعد تغذیه مهمه شما اگه ماهیی با ژنتیک کج و کوله داشته باشی هیچوقت نمیتونی خوش استایلش کنی ولی اگه ماهی با ژنتیک خوب داشته باشی به راحتی خوش استایل میشه.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    11080
    الان به نظر شما دوست عزیز ما چیکار بکنیم که همچین موراد داشته باشیم
    میشه یک باکس از هر نژاد 3 تا باشه در سایز 3 اینچی ، سایز کنیم همچین چیزی گیرمون میاد ؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    14607
    الان به نظر شما دوست عزیز ما چیکار بکنیم که همچین موراد داشته باشیم
    میشه یک باکس از هر نژاد 3 تا باشه در سایز 3 اینچی ، سایز کنیم همچین چیزی گیرمون میاد ؟
    به نظر من شما یا باید خداتومن پول بدی این ماهی رو بخری یا صبر کنی و تجربه کنی و این ماهی رو خودت سایز کنی یا شانسی جایی پیدا کنی.
    در کل نایاب نیست ولی گفتم وارد کننده و دلال و واسطه و مغازه دار و رفیقای مغازه دار هستند که این ماهی هارو بردارند و به دست شما نرسه.
    این ماهی ها توی هر هزار تا چند تا در میاد که اونم شانسیه ولی نا امید نباش من خودم اگه دیدم خبرت میکنم .

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    10169
    دوست عزيز شما اينجا 2 موضوع رو مطرح كرديد،يكي نژادهاي اين ديسكس هاست كه عمرا وارد ايران نميشه يكي ديگه به قول شما تاج اين ديسكس ها هست كه اين تاج به خاطر سن ديسكس هست به نظر من...شما ديسكس رو از ابتداي تولد تا وقتي مولد بشه خوب تغذيه كني به اين شكل در مياد.البته ايم ديسكس ها معمولا اور سايز هستند و معمولا بين 16-18 سانت اندازه بدن اين ديسكس هاست

يك نفر هست كه ادعا ميكنه اين ديسكس ها رو وارد ميكنه اما همش چرته...من هم اول فكر ميكردم درست ميگه اما وقتي ديسكس هاشون رو ديدم به خودم اميدوار شدم

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    discus
    شماره عضویت
    14950
    سلام به همه شما در مورد دیسکس هایی که دوستمون ارزوش رو داره باید بگم که دیسکس هایی با گرید بالا چه از سنگاپور و چه از مالزی می تونین با یک پول بسیار کلان خریداری کنین و فروشنده بیار براتون ولی چون برای فروشنده نمی صرفه نمیاره
    نکته ی دیگه اینکه قبل از هر چیز نژاد و اصلیت دیسکس مهم که اگه تکثیر کننده های ایرانی هم بهش اهمیت بدن ما هم چیزی کم نداریم ضمنا به خاطر تعجیل در فروش و عدم رعایت بسیاری از اصول که براشون به صرفه نیست پس از ابتدا که می خوایم بنیه دیسکس رو تقویت کنیم با این قیمت های ناچیز که برای خرید پرداخت میشه هیچ انگیزه ای برای فروشنده وجود نخواهد داشت مهمتر از همه اغلب کسانی که میان دیسکس می خرن اول به قیمت نگاه می کنن بعد ....
    بازم بهتر برای خرید حضوری بهتر

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)