کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    962
    نقل قول نوشته اصلی توسط F&P77 نمایش پست ها
    سلام و خيلي ممنون
    الو ورا چيه؟
    بادوم زميني هم روزي يك عدد بهش ميدم.

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepide p نمایش پست ها
    سلام.بازم می گم که با نگاه کردن متوجه نمیشی.عکس پراشو دیده بودم اون روز می خواستم بهت بگم تو لک رفته ولی کسری جوابتو رو داد.ولی این عکس از سینش یکم شک بر انگیزه.از اسباب بازی میترسه یعنی چی ؟یعنی براش اسباب بازی نذاشتی؟خوب لوس تر کاسکوی من که فکر نکنم باشه .شما اگه اسباب بازی داری کم کم بهش معرفیش کن .میدونی من می خوام به کاسکوم اسباب بازی جدید معرفی کنم چقدر باید بمونم .اگه به روش هایی که بچه ها گفتن که چطور باید اسباب بازی بذاری نمی تونی اینکارو انجام بدی .میتونی این روشو امتحان کنی :خودت اسباب بازی رو می بری سمتش آروم بهش نشون بده.وقتی که یه چیز جدید ببینه کنجکاو میشه .ولی فقط تا جایی نگهش دار که می دونی اگه اسباب بازی جلوتر بره کاسکوت می ترسه.یعنی یه فاصله مناسب با کاسکو داشته باش .بعد با اسباب بازیه بازی کن.بوسش کن. بهش نشون بده که این اسباب بازی از چی تشکیل شده اینا رو بهش توضیح بده .بذار یاد بگیره چطوری میشه با اسباب بازی جدید بازی کرد.همه این حرکتا باید آروم باشه .در طول روز چندبار اینکارو انجام بده هربار هم فاصلتو کمتر کن.کاسکوی من وقتی میبینه من با یه چیزی سرگرم هستم خودشم دوست داره بیاد اونو امتحان کنه.با این روش 2 یا 3 روزه کاسکومو به اون اسباب بازی علاقه مند می کنم.این روشو از یه کلیپ دیدم .خیلی جالب بود.اگه مشکل داشتی بگو بهت کلیپو بدم.کاغذ a4رو همینطوری که بهش نمی دی .اینم خوبه تیکه های کوچیک کوچیک درست کن بعد آویزون کن از قفسش.منم هینکارو می کردم.ولی خوب اسباب بازی چوبی یه چیز دیگست.حتما حتما چندتا اسباب بازی بذار براش منم همیشه می گفتم میترسه ولی فهمیدم راهشو اشتباه می رفتم.
    در باره دستشویی هم فکر نکنم مشکلی باشه لابد مثله کاسکوی اول منه .اون شبا تو قفسش دستشویی نمی کرد بعد صبح تا از قفسش میومد بیرون یه روزنامه واسش کافی نبود .دیگه خودت فکرشو بکن چقدر بود.فکر کنم کاسکوی شما عادت داره دیر به دیر دستشویی کنه واسه همین زیاده بعضی وقتا.اینو بچه ها بگن بهتره.

1.خوب من درباره طوطی خودم میگم .اون پرکنی نمی کرد پرجوی میکرد.من تا حالا پرکنی ندیدم راستشو بخوای ولی میدونم لخت شدن یه بخش از بدنش طبیعی نیست.بهترین کاری که شما می تونی انجام بدی اینه ببریش دکتر .خوبه تهران هستی ببرش تا دیر نشده .ایشالا که پرکن نیست .اگه بود و خواستی نگهش داری من حتما کمکت می کنم .ولی اگه خواستی ردش کنی که ..... . من با اولی موافقم که نگهش داری .چون خودم با وجود کلی مشکل نگهش داشتم.
    2. این پر بدون ریشه :.ir/viewer.php?fil...6312skm79h.jpg
    اینم پر با ریشه:
    .ir/viewer.php?fil...9mglmvcsn9.jpg
    اگه بی کیفیته ببخشید من عجله داشتم تند عکس گرفتم.
    حتما حتما ببرش دکتر
    خيلي ممنون
    براش اسباب بازي گذاشتم.خوشش اومد.كاغذم همينطوري براش ميذارم.
    پرش هم فكر كنم بدون ريشه است.ولي يكم تهش بيشتر از عكس شما بود.
    واقعا كلافه شدم.نميدونم بايد چيكار كنم.
    خيلي ممنون

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    نقل قول نوشته اصلی توسط asal نمایش پست ها
    من آلو ورا رو بايد چيكار كنم؟
    بايد بمالم به بدنش؟
    خيلي ممنون

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط f&p77 نمایش پست ها
    خيلي ممنون
    براش اسباب بازي گذاشتم.خوشش اومد.كاغذم همينطوري براش ميذارم.
    پرش هم فكر كنم بدون ريشه است.ولي يكم تهش بيشتر از عكس شما بود.
    واقعا كلافه شدم.نميدونم بايد چيكار كنم.
    خيلي ممنون
    سلام.پرایی که از دمش گذاشته بودی ریشه داشت .ولی این عکسای جدید که گذاشتی یه کم دوره .من متوجه نمیشم .حالا که خودت میگی ریشه نداره ولی یکم تهش بیشتره (واسه اینکه یکم پرزای تهشو کندی ) پس پرجوی داره .که شما یکم از شرایط نگهداریش بگو تا ببینیم اشکال از **است .فکر کنم دیگه خودت میدونی شرایط نگهداری کاسکو رو.ولی باز چک کن.اندازه قفسش ؟ارتفاع قفس ؟چه قدر سرگرم بوده ؟اسباب بازی هارو تازه گذاشتی یا قبلا هم بوده؟در کل اون علل پرکنی که عسل گفت رو شما چک کن .اونایی که مربوط به نگهداری از کاسکو میشه .علت پرکنیه کاسکوی من 90% به خاطر نداشتن اسباب بازی و سرگرمی بود .من اینو نمی دونستم و جلوشو نگرفتم .ولی تو الان میدونی .پس بهترین کاری که باید یکنی :1.کلافه نشی چون فایده ای نداره
    2.حتما ببریش دکتر تنها کاری که باید انجام بدی و خیلی مهمه
    3.اگه فهمیدی سالمه (خدا کنه )اگه شرایط نگهداریش خوب باشه مشکلی پیش نمیاد.
    4.اگه فهمیدی پرکنی یا پرجوی داره .... .بهتره فکر منفی نداشته باشیم :-$دکتر ببر خیاله خودتو راحت کن.
    ولی یه سوال کاغذو همینطوری می ذارم یعنی چی؟یه ورقه کاملو میذاری تو قفس؟

من آلو ورا رو بايد چيكار كنم؟
    بايد بمالم به بدنش؟
    خيلي ممنون
    من از آلو ورا استفاده نکردم برای کاسکوم ولی شنیدم خیلی خوبه .یه خانومی بود که ازش استفاده کرده بود کاسکوش به خاطر ترس از درخت کریسمس پرکن شده بود طوری که زیر دمش کاملا زخم بود.برای درمان پرکنی از آلو ورا و سرکه سیب استفاده کرد .کاسکوش خوب شد بعد 6 ماه .برای زخمش از آلو ورا استفاده می کرد.یادمه وقتی این داستانو خوندم کلی گریه کردم .خیلی هم گشتم دنباله ایمیلش ولی پیدا نکردم. خودم تا حدودی کنترلش کردم.
    ویرایش توسط sepideh : 6th August 2010 در ساعت 03:18 AM

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepide p نمایش پست ها
    سلام.پرایی که از دمش گذاشته بودی ریشه داشت .ولی این عکسای جدید که گذاشتی یه کم دوره .من متوجه نمیشم .حالا که خودت میگی ریشه نداره ولی یکم تهش بیشتره (واسه اینکه یکم پرزای تهشو کندی ) پس پرجوی داره .که شما یکم از شرایط نگهداریش بگو تا ببینیم اشکال از **است .فکر کنم دیگه خودت میدونی شرایط نگهداری کاسکو رو.ولی باز چک کن.اندازه قفسش ؟ارتفاع قفس ؟چه قدر سرگرم بوده ؟اسباب بازی هارو تازه گذاشتی یا قبلا هم بوده؟در کل اون علل پرکنی که عسل گفت رو شما چک کن .اونایی که مربوط به نگهداری از کاسکو میشه .علت پرکنیه کاسکوی من 90% به خاطر نداشتن اسباب بازی و سرگرمی بود .من اینو نمی دونستم و جلوشو نگرفتم .ولی تو الان میدونی .پس بهترین کاری که باید یکنی :1.کلافه نشی چون فایده ای نداره
    2.حتما ببریش دکتر تنها کاری که باید انجام بدی و خیلی مهمه
    3.اگه فهمیدی سالمه (خدا کنه )اگه شرایط نگهداریش خوب باشه مشکلی پیش نمیاد.
    4.اگه فهمیدی پرکنی یا پرجوی داره .... .بهتره فکر منفی نداشته باشیم :-$دکتر ببر خیاله خودتو راحت کن.
    ولی یه سوال کاغذو همینطوری می ذارم یعنی چی؟یه ورقه کاملو میذاری تو قفس؟

من از آلو ورا استفاده نکردم برای کاسکوم ولی شنیدم خیلی خوبه .یه خانومی بود که ازش استفاده کرده بود کاسکوش به خاطر ترس از درخت کریسمس پرکن شده بود طوری که زیر دمش کاملا زخم بود.برای درمان پرکنی از آلو ورا و سرکه سیب استفاده کرد .کاسکوش خوب شد بعد 6 ماه .برای زخمش از آلو ورا استفاده می کرد.یادمه وقتی این داستانو خوندم کلی گریه کردم .خیلی هم گشتم دنباله ایمیلش ولی پیدا نکردم. خودم تا حدودی کنترلش کردم.
    بله يه برگه كاغذ معمولي براش لوله ميكنم و ميذارم.
    خيلي ممنون

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    بله يه برگه كاغذ معمولي براش لوله ميكنم و ميذارم.
    خيلي ممنون
    اگه میشه یکم سلیقه به خرج بده .اونو براش جذاب کن .کاغذ خالی که میذاری حداقل یه چیز باشه میبینه ذوق کنه .اگه آویزون کنی تیکه های کوچیک رو وقتی داره باهاش بازی میکنه اون آویزش تکون می خوره خوشش میاد تازه شاید باهاش دعوا هم بگیره..خیلی خوششون میاد با یه اسباب بازی دعوا بگیرن.حتما اینکارو بکن.

کاربر موثر

شماره عضویت
    165
    سلام خدمت دوستان
    خواستم بدونم که حبوبات را اول به مدت 24 ساعت بخیسونیم و بعد آبپز کنیم یا همون طور که خشک هستن بشوریم و آبپز کنیم؟
    و مدت آبپز کردن چقدر باشه خوبه؟
    ممنون از لطف شما

کاربرفعال

شماره عضویت
    522
    نقل قول نوشته اصلی توسط khaled3 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    خواستم بدونم که حبوبات را اول به مدت 24 ساعت بخیسونیم و بعد آبپز کنیم یا همون طور که خشک هستن بشوریم و آبپز کنیم؟
    و مدت آبپز کردن چقدر باشه خوبه؟
    ممنون از لطف شما
    سلام. نه حتما حبوبات رو بخیسون. تا جایی که من می دونم خیس خوردن حبوبات به خاطر گرفته شدن نفخ اونها هست. نفخ برای پرنده ها مشکلات گوارشی پیش میاره. دوست عزیز حتما هم سعی کن حبوبات رو وقتی خیسوندی بپزی و به کاسکو بدی. خام بهش نده. ممکنه الان مشکلی ایجاد نکنه ولی بعد مشکل ایجاد می کنه. عروس هلندی من بعضی مواقع استفراغ می کرد و من کشف کردم که وقتی حبوبات خیس خورده خام می خوره اینطوری می شه از اون موقع که براش می پزم دیگه مشکلش حل شده.
    به نظرم اونقدر بذار آب پز بشن تا کاملا پخته بشه. خودت یکیشو امتحان کن اگه پخته بود که خوب دیگه حله.

کاربر ساده

شماره عضویت
    902
    طرز استفاده قطره multi-vitamin vitakraft ميگين

کاربر موثر

شماره عضویت
    187
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza. نمایش پست ها
    طرز استفاده قطره multi-vitamin vitakraft ميگين
    در صفحات قبل مفصل گفته شده.

صفحه 104 از 1238 نخستنخست ... 4548586878889909192939495969798991001011021031041051061071081091101111121131141151161171181191201211221231542046041104 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)