نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    14607

4 اطلاعیه خرید و فروش

سلام خدمت تمام دوستان عزیز
    بنده و یکی از اعضای سایت به یک مشکل شایع در خرید و فروش برخوردیم اگه میشه همه نظر خودتونو بدید.
    بنده از ایشون یک جفت دیسکس خریداری کردم.
    ایشون ماهی هارو برای من ارسال کردند ماهی ها وقتی به دست من رسید به دلیل شرایط بد بسته بندی در آب 19 درجه بودند توی یک باکس با ارتفاع cm30 به صورت خوابیده
    ماهی ها یخ کرده بودند و خیلی حالشون بد بود.
    متعصفانه ماهی ها وقتی آب به آب شدن و خالی شدن کج و به ته آکواریوم رفتند و حالشون خیلی بد بود و بعد از 24 ساعت توی همون شرایط مردند.
    حالا من از شما دوستان نظر میخوام که ببینم خسارت اینگونه طلفات باکیه؟
    خریدار یا فروشنده؟
    ممنون میشم همه نظر بدید تا دیگه این مشکل برای کسی پیش نیاد.

همکار قدیمی انجمن دیسکس

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    47
    نقل قول نوشته اصلی توسط alirezafisherman نمایش پست ها
    سلام خدمت تمام دوستان عزیز
    بنده و یکی از اعضای سایت به یک مشکل شایع در خرید و فروش برخوردیم اگه میشه همه نظر خودتونو بدید.
    بنده از ایشون یک جفت دیسکس خریداری کردم.
    ایشون ماهی هارو برای من ارسال کردند ماهی ها وقتی به دست من رسید به دلیل شرایط بد بسته بندی در آب 19 درجه بودند توی یک باکس با ارتفاع cm30 به صورت خوابیده
    ماهی ها یخ کرده بودند و خیلی حالشون بد بود.
    متعصفانه ماهی ها وقتی آب به آب شدن و خالی شدن کج و به ته آکواریوم رفتند و حالشون خیلی بد بود و بعد از 24 ساعت توی همون شرایط مردند.
    حالا من از شما دوستان نظر میخوام که ببینم خسارت اینگونه طلفات باکیه؟
    خریدار یا فروشنده؟
    ممنون میشم همه نظر بدید تا دیگه این مشکل برای کسی پیش نیاد.
    سلام:
    حب این مشکل رو میشه از چند جهت بررسی کرد
    اول اینکه اگر واقعا بسته بندی نا مناسب بوده و با شرایط بدی ارسال شده فروشنده باید متقبل ضررو زیان باشه از طرفی اگر در نحوه نگهداری بعد از اون منظور آب به آب شدن و.... شخص گیرنده کوتاهی کرده اونوقت شرایط فرق میکنه ولی به هر حال بهتره این مسئله با کدخدا منشی حل بشه و دو طرف به یک راه حل مناسب برسند الان مثلا کسانی که عمده خریداری میکنند تا 24 ساعت بعضی هاشون متقبل تلفات اون ماهی هستند و حتی بلافاصله عکس اون رو گرفته در کنار بسته ارسالی و پک اون و به طرف اعلام میکنند که ماهی تلف شده

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    14607
    این هم تصویر ماهی های تلف شده.
    آب به دلیل وجود جنرال تونیک سبزه متعصفانه ماهی نر دارای انگل آبششی هم بود ومن جنرال مصرف کردم.
    شرایط آب من = دما 29 .آب ro.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم گیاهی .. میگو آب شیرین
    شماره عضویت
    61
    نقل قول نوشته اصلی توسط alirezafisherman نمایش پست ها
    این هم تصویر ماهی های تلف شده.
    آب به دلیل وجود جنرال تونیک سبزه متعصفانه ماهی نر دارای انگل آبششی هم بود ومن جنرال مصرف کردم.
    شرایط آب من = دما 29 .آب ro.
    درود دوست عزیز ...

به هر حال با خود فروشنده صحبت کنید ..

خرید و فروش آبزیان تو این فصل از سال بصورت پستی کار اشتباهیه ..

تو ماشین با بخاری روشن تو همین تهران ارسال کنه 5 درجه اختلاف دما برا ماهی بوجود میاد ..

به نظر من خودتون مقصرید ..

ماهی مریض خریدید .. نحوه ارسال هم اشتباه بوده ..

شما باید خودتون آگاهانه خرید میکردید ...

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    10169
    من چون در جريان كامل بودم و با چشم خودم ديدم به نظر من بسته بدي اصلا جالب نبود و فقط ماهيا رو توي پاكت كرده بودن و داخل باكس گذاشته بودن به صورت خوابيده.

باكس اونقدر ارتفاعش كم بود كه پاكت ماهيا به صورت خوابيده درونش قرار داده شده بود...فكر كنم باكس مخصوص قرار دادن بسته هاي كرم خوني بود اما خب همون باكس هم بسته بندي خوبي نداشت.حداقل 1 لايه پلاستيك بايد درون يخدون فرار داده بشه و بعد پلاستيك هاي ماهي درون اون قرار بگيره.

من به شخصه انگل آبشش نديدم (چرا دروغ بگم).البته اصلا از نزديك به ماهيا دقت نكردم اما حالت ماهيا رو كه ديدم ميدونستم كه عمرا زنده نميمونن چون واقعا حالت عادي نداشتن

من خودم 4 روز پيش براي مشهد بار فرستادم و دقيقا همين مشكل بوجود آمد و ماهيا آبشون سرد شده بود و تا توي تانك طرف خالي شده بودند بعد از چند ساعت تلف شده بودند كه من تلفات رو گردن گرفتم چون درست بسته بندي نكرده بودم...

نميخوام يك جانبه حرف بزنم چون به هر حال اون طرف فروشنده هم ماهياش تلف شدن و ميتونه بگه من ماهي رو زنده ارسال كردم و ... اما خب هم به نظر من ماهي مريض بوده (وگرنه به اين راحتي تلف نميشد) هم بسته بندي خيلي بد بود.

به هر حال اگر هميشه به صورت حضوري خريد كنيد اين مشكل ها بوجود نمياد

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    جدا از این مسئله که عنوان این تاپیک نامناسب انتخاب شده و اطلاعیه نیست ، موضوعي هم که شما مطرح کرديد قابل پيگيري نيست بعضي ها شما رو مقصر ميدونن بعضي ها فروشنده رو و بعضي ها هر دو نفرتون رو ، در هر صورت شما خودتون ميدونيد مقصر کيه و يا چرا اين اتفاق ممکنه پيش بياد .پس تاپيک قفل ميشه .

تاپیک اخطار به کاربرانی که قوانین بخش خرید و فروش رو رعایت نمیکنند رو هم مطالعه کنيد

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)