صفحه 46 از 47 نخستنخست ... 272829303132333435363738394041424344454647 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 451 به 460 از 464
    همکار قدیمی انجمن حیات وحش و محیط زیست

نوع حیوان خانگی
    در راه است !
    شماره عضویت
    14215
    بسیار زیبا . همه ی ماهی ها یک طرف اروانا سیلور هم یک طرف که تو این سایز اوج زیبایی را داره ترکیب سیلور دالر و سیلور شارک پیش اروانا به اکواریوم جون می بخشه . موفق باشید

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15992
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen36 نمایش پست ها
    سلام سعید جان
    واقعا محشره
    دیگه حرفی ندارم که بزنم فقط میگم فدای داری
    سلام محسن عزیزم
    خیلی ممنونم ، مثل همیشه لطف داری.
    ان شااله همیشه موفق و سربلند باشی.

نقل قول نوشته اصلی توسط پارسا حق نظری نمایش پست ها
    بسیار زیبا . همه ی ماهی ها یک طرف اروانا سیلور هم یک طرف که تو این سایز اوج زیبایی را داره ترکیب سیلور دالر و سیلور شارک پیش اروانا به اکواریوم جون می بخشه . موفق باشید
    سلام
    آقای حق نظری خیلی ممنونم. چشم هاتون زیبا میبینه.
    من هم این سایز آروانا را بیشتر می پسندم. کاش تو همین سایز می موند چون قطعا اروانا سایز بزرگ ، تانک عریض را می طلبه...این اروانا را از روزی که اوردم داخل این تانک آرام و قرار نداره و حرکات زیبایی در طول اکواریوم داره که بشخصه خیلی از این حرکات اش خوشم میاد.
    تشکر که به این البوم سرزدید و نظر دادین.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    12413
    آقا راستشو بگو چیکار میکنی آب تانک انقد تمیزه ؟؟

به نظرم هنوز تعداد ماهی های این تانک خیلی زیاده
    یکم کمتر شه بهتره به نظرم

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15992
    نقل قول نوشته اصلی توسط Morteza_alavi نمایش پست ها
    آقا راستشو بگو چیکار میکنی آب تانک انقد تمیزه ؟؟

به نظرم هنوز تعداد ماهی های این تانک خیلی زیاده
    یکم کمتر شه بهتره به نظرم
    سلام
    آقای علوی من کار خاصی که انجام نمیدهم ، این تانک یه فیلتر اینترنال داره و سیفون هم راستش این تانکو نسبت به تانک دیسکس ها زیاد انجام نمیدهم. البته غذا بیشتر روآبی بهشون میدم که به نظرم نحوه تغذیه تو کیفیت اب خیلی مهمه.
    درباره تعداد ماهی ها هم چند روز پیش قبل اینکه اروانا را به این تانک اضافه کنم یه سری شون از جمله 6تا از سورم ها را کم کردم. الان هم اصلا درگیری یا چنین موردی بینشون نمیبینم. یه لجن خوار هم در تانک قبلی اروانا داشتم که با این اروانا زیاد کل کل میکرد که اونم دادم رفت. نظرتون محترمه ، اگه دیدم کیفیت اب کم شد یا درگیری بود حتما دوباره تعدادشون را کمتر میکنم.

امروز در تانک دیسکس های ماده ، دیدم که 2تا از ماده ها دارن همزمان تخم میریزن و رفتارشون شبیه 1جفت دیسکس نر و ماده بود با این تفاوت که هر دوتا ماده بودن و هر دو تخم میریختن. بیشتر این که همزمان هر دو رفتار نر و ماده را داشتن ولی هر دوتا تخمریزی می کردن برام جالب بود. چندتا عکس از صحنه تخمریزی این دو میزارم ، بخاطر کیفیت پایین عکس ها عذر می خواهم ، نشد عکس بهتر از این صحنه بگیرم.

این عکس هم یه مدت پیش گرفتم که خودم از این عکس خوشم امد دلم نیامد نزارم.

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5025
    سلام اقا سعید
    ممنون بابت عکسها
    به ویژه این عکسهای اخری و علی الخصوص عکس اخر

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهي و كاكادو
    شماره عضویت
    8746
    نقل قول نوشته اصلی توسط SAE!D نمایش پست ها
    سلام
    من هم این سایز آروانا را بیشتر می پسندم. کاش تو همین سایز می موند چون قطعا اروانا سایز بزرگ ، تانک عریض را می طلبه...این اروانا را از روزی که اوردم داخل این تانک آرام و قرار نداره و حرکات زیبایی در طول اکواریوم داره که بشخصه خیلی از این حرکات اش خوشم میاد.
    تشکر که به این البوم سرزدید و نظر دادین.
    باسلام
    آقا سعيد مثل هميشه زيبا و چشم نوازن...
    اميدوارم هميشه از داشتنشون لذت ببري...
    مسلما اونها هم از اينكه توسط شخصي مثل شما نگهداري ميشن لذت ميبرن...

سعيدجان عكسها رو ديدم و چيزيكه ذهن منو درگير كرد سايز اروانات هستش...
    تا اونجايي كه يادمه اين طفلك قبلا با انجل نگهداري ميكردي حالا يهو آوردي توي اين تانك با يه مشت ماهي درشت گوشتخوار يا درشت بازيگوش...
    هردوي اينها باعث ايجاد ترس در ارواناي اين سايزي ميشه...
    باعث ميشه همش اروانا در تقلا و تلاش و فرار باشه و شما ميبيني كه به سرعت داره طول رو طي ميكنه و يا حركات عجيب غريب انجام ميده...
    من وقتي سومين آروانا رو گرفتم مجبور شدم پرتها و سيامي تايگر رو رد كنم...

اينها رو خدمتتون گفتم كه بيشتر حواست بهش باشه...
    به حركاتش به غذا خوردنش...
    اميدوارم كه خودشو با شرايط جديد سازگار كنه كه اگه نكنه بايد تصميم مهمي بگيري...
    كه كدومشون رو بايد از تانك خارج كني كه فكر ميكنم سخت ترين قسمت كاره...
    البته اميدوارم كار به اونجاها نكشه...

بازم برامون عكس بذار و با هنر عكاسيت دلمون رو شاد كن...
    موفق باشي
    باتشكر farhad-2007

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15992
    نقل قول نوشته اصلی توسط sayesh نمایش پست ها
    سلام اقا سعید
    ممنون بابت عکسها
    به ویژه این عکسهای اخری و علی الخصوص عکس اخر
    سلام
    خیلی ممنونم. چشم هاتون زیبا میبینه آقا امیر (امیدوارم اسم تون را درست گفته باشم)
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad-2007 نمایش پست ها
    باسلام
    آقا سعيد مثل هميشه زيبا و چشم نوازن...
    اميدوارم هميشه از داشتنشون لذت ببري...
    مسلما اونها هم از اينكه توسط شخصي مثل شما نگهداري ميشن لذت ميبرن...

سعيدجان عكسها رو ديدم و چيزيكه ذهن منو درگير كرد سايز اروانات هستش...
    تا اونجايي كه يادمه اين طفلك قبلا با انجل نگهداري ميكردي حالا يهو آوردي توي اين تانك با يه مشت ماهي درشت گوشتخوار يا درشت بازيگوش...
    هردوي اينها باعث ايجاد ترس در ارواناي اين سايزي ميشه...
    باعث ميشه همش اروانا در تقلا و تلاش و فرار باشه و شما ميبيني كه به سرعت داره طول رو طي ميكنه و يا حركات عجيب غريب انجام ميده...
    من وقتي سومين آروانا رو گرفتم مجبور شدم پرتها و سيامي تايگر رو رد كنم...

اينها رو خدمتتون گفتم كه بيشتر حواست بهش باشه...
    به حركاتش به غذا خوردنش...
    اميدوارم كه خودشو با شرايط جديد سازگار كنه كه اگه نكنه بايد تصميم مهمي بگيري...
    كه كدومشون رو بايد از تانك خارج كني كه فكر ميكنم سخت ترين قسمت كاره...
    البته اميدوارم كار به اونجاها نكشه...

بازم برامون عكس بذار و با هنر عكاسيت دلمون رو شاد كن...
    موفق باشي
    باتشكر farhad-2007
    سلام آقا فرهاد
    سپاس گزارم از لطفتون. آقا با سرزدنتون نورانی کردین البومو.
    آقافرهاد راستش قبلا هم اروانا داشته ام ولی اطلاعاتم درباره اروانا کمه . با اجازه تون اول یه گزارش کار درباره اروانا تو این مدت بدهم ، تا اگه عیب و ایرادی هست مشخص بشه و شما و سایر اساتید لطف کنید و راهنمایی کنین.

در تانک حال : روز اول و دوم که این اروانا را به این تانک منتقل کردم ، اروانا اول که کل تانکو بررسی و بازرسی کرد بعد هم اون موقع یکم حرکت سریع داشت ولی نه به اون شکل که فرار کنه و کلا این مدت هیچ گونه درگیری بین ماهیان این اکواریوم مشاهده نکرده ام و غذا هم از همون روز اول خورد.

در تانک انجل ها : اوایل برای این اروانا را پیش انجل ها بردم که اولا غذا اصلا نمیخورد (حتی اون شخص که اینو ازش تهیه کردم هم گفت غذا نخورده البته اینو تازه اورده بود) بعد هم سایز اش خیلی کوچک بود و اسیب پذیر. وقتی هم بردم اش پیش انجل ها تا 3-4 روز هر کار کردم غذا نخورد ولی بعد یه مدت کم کم غذا خور شد بشکلی که الان همه جور غذایی میخوره.
    اخر ها که در تانک قبلی با انجل ها بود ، احساس کردم دیگه جاش تنگ شده و تحرک اش کم ، ولی در این تانک تا جایی که من میبینم راحت هست.
    یه چیز جالب هم که داخل تانک انجل ها دیدم این بود که یه بار به تانک اش گیاه اضافه کردم که سریع این اروانا دور گیاه گشت و اونو بشدت بازرسی کرد طوری که سریعا متوجه جدید بودن گیاه شد. که تا حالا این رفتار را تو هیچ ماهی ای ندیده بودم.

اقا فرهاد در اخر هم ، حرکت و جنب و جوش اروانا در این تانک زیادتر از تانک انجل ها شده ولی حرکات اش به نظر به خاطر ترس و فرار نمیاد. باز یه کلیپ که چند روز پیش گرفته ام ، قرار میدهم تا اگه ایرادی میبین راهنمایی کنین. این هم بگم که حرکات اروانا اغلب مثل اول این کلیپ است و به همین روال شنا میکنه.( ببخشید که کلیپ کیفیت لازم را نداره ، کلیپ را چند روز گرفتم که به قصد سایت نبود)

http://www..com/v/ZWfVM

در عکاسی که من هنری ندارم و اماتور گونه است ولی بروی چشم عکس های اماتوری ام را به مرور قرار میدهم.
    ببخشید اگه پر حرفی کردم و تشکر که به این البوم سرزدین و منو راهنمایی کردین.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی...ماهی
    شماره عضویت
    41
    سلام، تانک بزرگی دارید با ماهی های سایز بزرگ البته به غیر از آروانا که هنوز مونده به سایز بزرگ برسه .... نظر شخصیم رو میگم که زودتر اون تصمیم بزرگی که استاد آقا فرهاد جمارانی گفتند رو بگیرید .... اگر من جای شما بودم شارک ها رو رد میکردم چون همونجوریکه تو فیلم هم مشخصه تو یک صحنه آروانا برای سطح آب با یکی از شارک ها کلنجار میره ... من دوست دارم آروانا با صلابت و اقتدار رو سطح آب حکمفرمانی کنه و با آرامش و طمانینه حرکت کنه و در عین حال به قول دادشمون خون از چشماهش بریزه .... به هر حال تانک جالبی دارید.... موفق باشید.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15992
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahab24 نمایش پست ها
    سلام، تانک بزرگی دارید با ماهی های سایز بزرگ البته به غیر از آروانا که هنوز مونده به سایز بزرگ برسه .... نظر شخصیم رو میگم که زودتر اون تصمیم بزرگی که استاد آقا فرهاد جمارانی گفتند رو بگیرید .... اگر من جای شما بودم شارک ها رو رد میکردم چون همونجوریکه تو فیلم هم مشخصه تو یک صحنه آروانا برای سطح آب با یکی از شارک ها کلنجار میره ... من دوست دارم آروانا با صلابت و اقتدار رو سطح آب حکمفرمانی کنه و با آرامش و طمانینه حرکت کنه و در عین حال به قول دادشمون خون از چشماهش بریزه .... به هر حال تانک جالبی دارید.... موفق باشید.
    سلام
    خیلی ممنونم. لطف دارین دوست عزیز.
    تشکر از پیشنهادتون . آقا فرهاد استادم هستن امرکنن همه شونم میدهم میره.
    ولی اقا شهاب اون سیلور شارک ها از همه شون مظلوم تر و بی آزار تر هستن و الانم هیچ کدام از ماهی ها جرات نگاه چپ کردن به اروانا را هم نداره. باز اگه موردی باشه حتما یه سری از ماهی ها را کم میکنم.
    ممنون که به این البوم سرزدین و نظر دادین.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی...ماهی
    شماره عضویت
    41
    نقل قول نوشته اصلی توسط SAE!D نمایش پست ها
    سلام
    خیلی ممنونم. لطف دارین دوست عزیز.
    تشکر از پیشنهادتون . آقا فرهاد استادم هستن امرکنن همه شونم میدهم میره.
    ولی اقا شهاب اون سیلور شارک ها از همه شون مظلوم تر و بی آزار تر هستن و الانم هیچ کدام از ماهی ها جرات نگاه چپ کردن به اروانا را هم نداره. باز اگه موردی باشه حتما یه سری از ماهی ها را کم میکنم.
    ممنون که به این البوم سرزدین و نظر دادین.
    سلام،خواهش میکنم....منظور مظلوم بودن شارک نیست.... منظور تداخل سطح شناست..... موفق باشید

صفحه 46 از 47 نخستنخست ... 272829303132333435363738394041424344454647 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)