کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - شاه طوطی- مرغ مینا- مرغ عشق-شاهین
    شماره عضویت
    15776
    سپیده خانوم اصلا فایده ای نداره از کنارم که بخوام بهش با دست بدم یکی دوتا میگیره و میره رو دیواره و تا دور نشدم نمیاد پایین ب هیچ عنوان ب نظرتون رو همون دیواره با دست بهش غذا بدم تا اعتمادشو جلب کنم ؟

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط attacker9626 نمایش پست ها
    سپیده خانوم اصلا فایده ای نداره از کنارم که بخوام بهش با دست بدم یکی دوتا میگیره و میره رو دیواره و تا دور نشدم نمیاد پایین ب هیچ عنوان ب نظرتون رو همون دیواره با دست بهش غذا بدم تا اعتمادشو جلب کنم ؟
    سلام . ای بابا دو روز خبری نشد فکر کردم همه چی حل شده ... دو تا روش تو پست قبلم گفتم یکی از همون ها رو میتونید انتخاب کنید .

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    ببنید دوست عزیز مدت زیادی گذشته با این ترسش غیر طبیعیه . یه جای کار میلنگه . گفته بودم جاشو عوض کنید کردین ؟

Sent from my SM-G900H using Tapatalk

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    15776
    نقل قول نوشته اصلی توسط vestlaif نمایش پست ها
    ببنید دوست عزیز مدت زیادی گذشته با این ترسش غیر طبیعیه . یه جای کار میلنگه . گفته بودم جاشو عوض کنید کردین ؟

اره کردم ولی تغییری ایجاد نشده

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو ، عروس هلندی ، بلدرچین
    شماره عضویت
    14385
    دوستان منم میتونم تو قفس کاسکوم دوتا چوب نشیمن بذازم.روزی که خریدم دوتا چوب داشت یکی جلوی ظرف غذا و دیگری یه ردیف بالاتر. ولی یکی از دوستان گفت تو قفس کاسکو کلا یدونه میذارن و منم برداشتم. حالا به نظر شما بذارم یا نه؟؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    15776
    این دوتا راه کاره شما هستش

1(((((((((((. بدون توجه به این رفتار ، غذاهای تشویقی رو از غذای روزش کم میکنم ، بیشتر ساعات روز رو کنار قفس میشینم که حضور من و نزدیک بودن من برای طوطی عادی بشه ، بدون اینکه بهش نگاه کنم کارای خودم رو انجام میدم . بدون اینکه بهش نگاه کنم باهاش کلماتی که میخوام رو تمرین میکنم . هر روز چندین بار ( بیشتر زمان هایی که طوطی گرسنه هست یعنی قبل از وعده های غذایی ) با دست بهش غذا میدم، تو همین حالت که میره ته قفس بهش غذا میدم اینقدر اینکار رو ادامه میدادم که ترسش از دست کاملا بریزه .

2. بدون توجه به این رفتار ، غذاهای تشویقی رو از غذای روزش کم میکنم و فقط برای تشویقی ازش استفاده می کنم، بیشتر ساعت روز رو کنار قفس میشینم که ، حضور من و نزدیک بودن من برای طوطی عادی بشه . بدون اینکه بهش نگاه کنم کارای خودم رو انجام میدم . بدون اینکه بهش نگاه کنم باهاش کلماتی که میخوام رو تمرین میکنم . هر روز چندین بار ( بیشتر زمان هایی که طوطی گرسنه هست یعنی قبل از وعده های غذایی ) با دست بهش غذا میدم ، حتی اگه بره ته قفس هم از قفس دور نمیشیم . من دارم بهش جایزه میدم تا وقتی که نیاد روی نشیمن از تخمه یا جایزه خبری نیست . حتی اگه بندازه هم از قفس دور نمیشم . موقع غذا دادن مستقیم بهش نگاه نمیکنم (نگاه مستقیم به طوطی که اهلی نیست ممکنه باعث ترسش میشه ) . یه دونه تخمه میدم و دستم رو میارم عقب و نگاش نمیکنم . برای دادن غذا با دست دنبالش نمیکنم . بعضی از غذاهایی که خیلی دوست داره رو هم با دست بهش میدم)))))))))))))

دومی ک نمیشه چون گفتید دور نمیشم تا بیاد رو نشیمن بهش بدم دوباره ک ب هیچ عنوان تا من اونجام نمیاد . و اگه رو نشیمن هم باشه برم طرفش یا میره رو دیواره یا وایمیسته غذا رو میگیره و میره .

روش دوم ک گفتید همون رو دیواره بهش غذا رو بدم این تاثیر داره تو اعتماد کردنش؟ یعنی میتونه اعتمادشو بهم جلب کنه با وجود اینکه رو نشیمن نیست ؟
    من منظور این حرفتون رو هم نفهمیدم من غذای تشویقی براش نخریدم

(غذاهای تشویقی رو از غذای روزش کم میکنم) شما اینو گفتید غذای تشویقی اگه همون غذا های عادی ک دوست داره باید بگم ب همه چیز عادتش دادم خوشبختانه یا متاسفانه و همه چیزو میخوره نمیشه گفت کدوم رو بیشتر دیگه دوست داره :ی

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    نقل قول نوشته اصلی توسط Madanzadeh نمایش پست ها
    دوستان منم میتونم تو قفس کاسکوم دوتا چوب نشیمن بذازم.روزی که خریدم دوتا چوب داشت یکی جلوی ظرف غذا و دیگری یه ردیف بالاتر. ولی یکی از دوستان گفت تو قفس کاسکو کلا یدونه میذارن و منم برداشتم. حالا به نظر شما بذارم یا نه؟؟
    سلام آقای معدن زاده .به میشه .
    من خودم الان دوتا چوب گذاشتم یکی جلو یکی عقب با فاصله مناسب . بالا بودن یکی از چوب ها باعث میشه کاسکو بیشتر به اون نقطه بره چون کاسکو ها ذاتا به نقاط بالا تر علاقه دارند و اونجا بهشون اعتماد به نفس زیادی میده . ممکنه با گذاشتن یه چوب الاتر پرنده کمتر برای خوردن غذا پایین بیاد حتی پرنده هایی بودن که بعد از ربفتن به چوب بالایی لج کردن و پایین نیومدن برای خوردن غذا ... به نظرم بهترین حالت همونی هست که گفتمه هر دو در یک ارتفاع و با فاصله از هم .
    موفق باشید

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    اره کردم ولی تغییری ایجاد نشده
    میشه جایی که الان پرنده توش قرار داره رو وصف کنید و بگید چجوریه و به کجا منتقل شده ؟ چه مدته منتقل شده ؟ رفتار خاصی رو ندیدین که دقیقا بعد از انتقالش نشون داده باشه ؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو ، عروس هلندی ، بلدرچین
    شماره عضویت
    14385
    نقل قول نوشته اصلی توسط vestlaif نمایش پست ها
    سلام آقای معدن زاده .به میشه .
    من خودم الان دوتا چوب گذاشتم یکی جلو یکی عقب با فاصله مناسب . بالا بودن یکی از چوب ها باعث میشه کاسکو بیشتر به اون نقطه بره چون کاسکو ها ذاتا به نقاط بالا تر علاقه دارند و اونجا بهشون اعتماد به نفس زیادی میده . ممکنه با گذاشتن یه چوب الاتر پرنده کمتر برای خوردن غذا پایین بیاد حتی پرنده هایی بودن که بعد از ربفتن به چوب بالایی لج کردن و پایین نیومدن برای خوردن غذا ... به نظرم بهترین حالت همونی هست که گفتمه هر دو در یک ارتفاع و با فاصله از هم .
    موفق باشید

حالا,مزایای اینکه دوتا چوب بذاریم چیه؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    نقل قول نوشته اصلی توسط Madanzadeh نمایش پست ها
    حالا,مزایای اینکه دوتا چوب بذاریم چیه؟
    باعث نرمش بیشتر پا در نتیجه به حرکت و گردش خون توی پاها کمک میکنه . اونجایی که پرنده های شاخه به شاخه قدم میزنن توی طبیعت تا حدی این موضوع توی قفس جبران میشه بهتره چوب جلویی سوهان دار و عقبی معمولی باشه .

صفحه 892 از 1238 نخستنخست ... 392792842873874875876877878879880881882883884885886887888889890891892893894895896897898899900901902903904905906907908909910911942992 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)