سلام دوستان گرامی
توی منطقه بام تهران سعادت آباد سمت علوم پزشکی معمولا هر چند وقت یک بار میان و سگهای این منطقه را با شات گان به شکل فجیحی میکشن.این جا معمولا توی زمستون به دلیل منطقه کوهستانی با حیواناتی از قبیل گرگ و شغال وروباه سر و کار داریم و این سگها که به نظر من زادگاه آنها از قدیم بوده و توسط ما انسانها اشغال شده و تبدیل به محل سکونت و بر افراشتن برجهای سر به فلک کشیده شده میتوان گفت پاسبان های مردم این منطقه هستند و ما اصولا باید قدر دان آنها باشیم . اما در عوض میان و با تفگ و گلوله جان آنها را میگیرند .
پارسال آمدند و درست مثل غاصبان ****** روی چند توله سگ رگبار گلوله را باز کردند و آن طفلکی ها را به خاک و خون کشیدند. بیچاره مادر آن سگها چند روز بالای سر جنازه آنها نشسته بود وزوزه میکشید و از درد رگ گردن سینه های پر شیرش روی زمین میخزید. نمیدانم ما انسانها که خود را اشرف مخلوقات می دانیم چگونه به خود افتخار خواهیم کرد ایا بعد از این نمازهایمان درست خواهد بود؟ ایا دعاهایمان مستجاب خواهد شد؟ ایا آه این زبان بسته ها روزی دامان ما را نخواهد گرفت؟
کمک کنید لطفا خواهشن کاری کنید.
در ضمن در مسیر کوهی که در همین اطراف هست و هر روز شاهد کوهنوردانی هستیم که در آنجا کوه پیمایی میکنند در اواسط راه رسیده به چشمه بالای کوه، خانه ای مخروبه هست که یک زن و مرد معتاد انجا زندگی میکنند و یک توله سگ ماده ناز و ترسو را به چوبی بسته و همیشه گشنه و تشنه به حال خود رها کردند . با رسیدن فصل سرما و منطقه کوهستانی اینجا جان این حیوان بی زبان در خطر است لطفا برای کمک اقدام نمایید.
با تشکر از همگی و توفیق هر چه بیشتر برای شما فرشتگان.