مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط attacker9626 نمایش پست ها
    باشه همینکارو میکنم فقط پس تمرین من میشه فقط با دست غذا دادن ؟ کار دیگه ای هم لازمه الان انجام بدم ؟
    بله فقط با دست غذا دادن

اما در روز هم بیشتر اوقات کنار قفس بشینید برای اینکه به حضور شما در کنار خودش عادت کنه . کارای عادی خودتون رو انجام بدین ( وقتی که غذایی تو دستتون نیست دستتون رو سمتش نبرید )

کلمات رو هم میتونید بهش یاد بدین .

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14577
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    سلام . اشتباه میکنید که تا این حد آزادش میذارید . حداقل شبا باید تو قفس میخوابید
    سلام الان 6 ماهی میشه که اینطوری هست اخلاقش طوری بود که نمیتونستم کاریش کنم الان هم فقط بالاب قفسش میشینه خیلی کم کف اتاق هم میاد بازی میکنه یا اگه برم اشپزخونه پشت سرم بعضی وقتا میاد در همین حد وگرنه همیشه رو قفسش هست

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - شاه طوطی- مرغ مینا- مرغ عشق-شاهین
    شماره عضویت
    15776
    نقل قول نوشته اصلی توسط mafton نمایش پست ها
    سلام الان 6 ماهی میشه که اینطوری هست اخلاقش طوری بود که نمیتونستم کاریش کنم الان هم فقط بالاب قفسش میشینه خیلی کم کف اتاق هم میاد بازی میکنه یا اگه برم اشپزخونه پشت سرم بعضی وقتا میاد در همین حد وگرنه همیشه رو قفسش هست
    خب همین رو قفس بودن هم ب نظرم زیاد خوب نباشه خیلیا هم اعتقاد دارن کاسکو بیش از حد بیرون باشه بیرون از قفس فرقی نمیکنه رو قفس باشه یا رو شون شما باشه هرجای میتونه باشه وقتی بیش از حد باشه کاسکو لوس میشه به قول معروف و تو سخنگوییش تاثیر زیادی داره

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی ملنگو .عروس . مرغ عشق
    شماره عضویت
    15983
    نقل قول نوشته اصلی توسط rend_ نمایش پست ها
    راستی کاسکو من وحشی هستش
    اول اینکه که شما به هیچ وجه نمیتونید این طوطی رو دستی کنید و یا به حرف بیارید ش و اینکه چشما ی طوطی شما زرده مطمئن باشید بالای 5یا6 سال سن داره این فقط گفته ی من و دوستانم نیست بلکه این نظر ها از روی تجربه گفته میشه و کاملا رایج هست دوما قیمت این کاسکو خیلی پائین تر از این حرف هاست

این پست قدیمی بود ولی لازم بود این جواب رو بدم.

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    15776
    نقل قول نوشته اصلی توسط Friendly Parrot نمایش پست ها
    اول اینکه که شما به هیچ وجه نمیتونید این طوطی رو دستی کنید و یا به حرف بیارید ش و اینکه چشما ی طوطی شما زرده مطمئن باشید بالای 5یا6 سال سن داره این فقط گفته ی من و دوستانم نیست بلکه این نظر ها از روی تجربه گفته میشه و کاملا رایج هست دوما قیمت این کاسکو خیلی پائین تر از این حرف هاست

عزیز کلمه به هیچ وجه فک نکنم درست باشه چون هیچ چیز نشدنی نیست و طوطی ایشون هم شانس رام شدن رو داره ولی با تلاش و سختی خیلی خیلی بیش تر نسبت به ی جوجه

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ملنگو عروس کوتوله شاه طوطی
    شماره عضویت
    16029
    نقل قول نوشته اصلی توسط Friendly Parrot نمایش پست ها

این حرف شما کاملا نادرست است اینکه دستی نمیشه وسخنگو هم نمیشه من کاسکو هشت ساله رو رام کردم فقط این که رام کردن یه کاسکو بالغ سخت تر از یه جوجه کاسکو هست سخنگویی هم امکان داره به حرف بیاد ولی سخت

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو , عروس هلندی , کوتوله برزیلی , مرغ عشق , فنچ , کبوتر ,
    شماره عضویت
    16023
    کاسکو از چند سال به بعد بالغ حساب میشه کاسکو چشم کرم هم بالغ هستش یا در حال بالغ شدنه؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14577
    نقل قول نوشته اصلی توسط attacker9626
    عزیز جواب سوال منو ندادید ؟ پمپر چند سالشه ؟ چند ساله بود که دست شما رسید و وحشی بود یا اهلی ؟ اگه وحشی بود چقد طول کشید رام شه ؟ حرف میزد قبل از اینکه ب دستتون برسه ؟ چ مدت طول کشید اولین کلمه رو بهش یاد بدین ؟
    سلام پمپر الان 1.5 سالش هست و7 ماهی هست با منه وحشی بود یه هفته بعد از دست غذا گرفت در و باز ماردم با در باز بهش غذا بدم یه دفه اتفاقی در باز بود دیدم رفته رو سقف هنوز اهلی نبود بعد دیگه تو قفس خودش و میزد به در و دیوار و میخواست بره بالا نتونستم مقاومت کنم و در و باز مردم الان 2 ماهی هست که حرف میزنه من بهش یاد نمیدم خودش یاد میگیره هیچوقت صدای ضبط شده نزاشتم 2 بار با خودم بردمش باغ تو راه و توی ماشین رو من میشینه تو باغ هم ازاد رو سقف قفس میشینه تو جمع خونه مردم یا باغ با همه خوبه میزاره بهش دست بزنن اما تو خونه که هست نه انگار اتاق من قلمروش هست با حرف زدنشم مشکلی ندایم و خیلی حرف میزنه از روشی هم که تو نگهداری انتخاب کردم کاملا راضی هستم

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    15776
    نقل قول نوشته اصلی توسط rend_ نمایش پست ها
    کاسکو از چند سال به بعد بالغ حساب میشه کاسکو چشم کرم هم بالغ هستش یا در حال بالغ شدنه؟
    کاسکو از 6.7 سالگی ب بعد بالغ میشه .
    این که کرم رنگ هست ینی هنوز بالغ نیست ولی جوجه هم نیست و در حال بالغ شدنه و شانس رام کردن بیشتری نسبت ب یک بالغ داره

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    15776
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARTHBAND نمایش پست ها
    این حرف شما کاملا نادرست است اینکه دستی نمیشه وسخنگو هم نمیشه من کاسکو هشت ساله رو رام کردم فقط این که رام کردن یه کاسکو بالغ سخت تر از یه جوجه کاسکو هست سخنگویی هم امکان داره به حرف بیاد ولی سخت
    دوست عزیز میشه بگید چ مدت طول کشید ک کاسکو 8 ساله رو رام کردید ؟ و آیا قبل ازرام شدنش صحبت کرد یا بعد از رام شدنش ؟
    کارایی ک برای رام شدن هم انجام دادید اگه میشه بگید تا هم من هم بقیه دوستان استفاده کنیم .

صفحه 886 از 1238 نخستنخست ... 386786836867868869870871872873874875876877878879880881882883884885886887888889890891892893894895896897898899900901902903904905936986 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)