نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    11997

معرفی فروشنده با انصاف کاسکو

سلام به کلیه دوستان عزیز سایت پارسی پت
    بنده یک فروشنده با انصاف کاسکو جوجه پیدا کردم اه کسی از دوستان خواست بگه بهش معرفی کنم
    البته من ندیدمش و قیمتاش واقعا خوبه
    اینو اینجا گفتم که دوستانی که دسترسی ندارن بتونن با قیمت مناسب و بدون واسطه و دلال ها بی انصاف بخرن
    الان کاسکو لب مرز 250 تومن تحویل ایرانیا میدن
    وتا به تهران میرسه میشه 1800 به بالا

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط hellboy1366 نمایش پست ها
    سلام به کلیه دوستان عزیز سایت پارسی پت
    بنده یک فروشنده با انصاف کاسکو جوجه پیدا کردم اه کسی از دوستان خواست بگه بهش معرفی کنم
    البته من ندیدمش و قیمتاش واقعا خوبه
    اینو اینجا گفتم که دوستانی که دسترسی ندارن بتونن با قیمت مناسب و بدون واسطه و دلال ها بی انصاف بخرن
    الان کاسکو لب مرز 250 تومن تحویل ایرانیا میدن
    وتا به تهران میرسه میشه 1800 به بالا
    سلام.دوست عزیزم از اینکه قصد معرفی کردن فروشنده ی باانصاف دارید بسیار جای تشکر داره.الان یک جوجه ی مناسب با حدود سن 1 تا 1.5 سال سن رو میشه توی مغازه های تهران هم حدود 1.400 الی 1.500 گیر آورد.به نظر من صرفه به خریدن همون 1.500 هست علتم دارم.الان از مرز پاکستان جوجه رو به دلال ها حدود 500-650 تومن تحویل میدن و تا برسه به تهران یا هر شهر دیگه هزارتا مکافات داره که خیلی از موارد هم تلف میشن.
    حالا شما این رو در نظر بگیرید پرنده ای که از پاکستان وارد شد،توسط دلال مسیر رو طی کرد و به دست فروشنده رسید،تا زمانیکه توی قفس برای فروش بیاد یک پروسه ی حدود ده روزه رو طی میکنه که تا حدودی جوجه های ضعیف رو غربال کرده و توی راه تلف شدن.از طرفی شما اگر پرندت کوچکترین ایرادی بیاره پرنده فروش رو میتونی بری پیشش ولی دوباره نمیتونی برگردی لب مرز.حالا سوای اینکه شما این رو در نظر بگیرید که وسط راه پرنده ی شما به دلیل قاچاق بودن توقیف بشه یا اینکه بعد از چند روز با فرض اینکه تونستید سالم برسونیدش به منزل توی خونه تلف بشه.چه حالی بهتون دست میده؟
    انگلیسی ها ضرب المثلی دارن که میگن هنوز انقدر پولدار نشدیم که جنس ارزون بخریم.
    ممنون
    ویرایش توسط اسکندری : 17th October 2013 در ساعت 07:26 PM

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    11997
    راستش من قصدم فقط معرفی بود
    حالا اگه کسی خواست بگه
    قیمتاشم حدودی میگم
    جوجه چشم سیاه 110000
    و بقیه هم با قیمتای کمتر
    از حرف من ناراخحت نشی دوست من
    راستش من دیدم تو این سایت و اکثر سایت ها بعضی از دلال ها و خرده فروشان از عدم اطلاع خریداران سوء استفاده میکنن
    من خودم چند ماه پیش که قیمتا همین قیمتای کذایی الان بود از چابهار جوجه کاسکو آوردم 600 تومن
    ولی فروشنده ها به کم قانع نیستن و حتما باید سود 300 و 400 درصد ببرن
    هر چند الان همه موضع میگیرن و میخوان این حرف منو به باد انتقاد بگیرن ولی این اعتقاد قلبی منه
    ضمن اینکه 80-90 درصد کاسکو ها وارداتی هستن و همه هم قاچاق
    این دوستمون هم طوطی واکسن زده و سالم میفرسته
    البته دوست من نیستا فقط میشناسمش همین
    ضمنا جوجه ها رو به دلالی که لب مرز باشه 250 میدن اون به تهرانیا میده 650 و تهرانیا میدن 1800

مدیر انجمن آکواریوم

نوع حیوان خانگی
    خرس قطبی
    شماره عضویت
    3829
    نقل قول نوشته اصلی توسط arooseholandy نمایش پست ها
    سلام.دوست عزیزم از اینکه قصد معرفی کردن فروشنده ی باانصاف دارید بسیار جای تشکر داره.الان یک جوجه ی مناسب با حدود سن 1 تا 1.5 سال سن رو میشه توی مغازه های تهران هم حدود 1.400 الی 1.500 گیر آورد.به نظر من صرفه به خریدن همون 1.500 هست علتم دارم.الان از مرز پاکستان جوجه رو به دلال ها حدود 500-650 تومن تحویل میدن و تا برسه به تهران یا هر شهر دیگه هزارتا مکافات داره که خیلی از موارد هم تلف میشن.
    حالا شما این رو در نظر بگیرید پرنده ای که از پاکستان وارد شد،توسط دلال مسیر رو طی کرد و به دست فروشنده رسید،تا زمانیکه توی قفس برای فروش بیاد یک پروسه ی حدود ده روزه رو طی میکنه که تا حدودی جوجه های ضعیف رو غربال کرده و توی راه تلف شدن.از طرفی شما اگر پرندت کوچکترین ایرادی بیاره پرنده فروش رو میتونی بری پیشش ولی دوباره نمیتونی برگردی لب مرز.حالا سوای اینکه شما این رو در نظر بگیرید که وسط راه پرنده ی شما به دلیل قاچاق بودن توقیف بشه یا اینکه بعد از چند روز با فرض اینکه تونستید سالم برسونیدش به منزل توی خونه تلف بشه.چه حالی بهتون دست میده؟
    انگلیسی ها ضرب المثلی دارن که میگن هنوز انقدر پولدار نشدیم که جنس ارزون بخریم.
    ممنون
    سلام آقا اسکندری الان دیگه مغازه دار ها طوطی رو که بفروشن حتی اگر مریض هم باشه دیگه نه پس میگیرن نه عوض میکنن همشون همین نوشته رو توی مغازشون دارن
    پس با این حساب برای کسی که حواسش جمع نباشه فرقی نداره از مغازه دار توی تهران بخره یا بر لب مرز بگیره به هر حال بهش انداختن
    یکی از اقوام بهش کاسکوی چشم زرد رو به حای کاسکوی چشم سیاه فروختن وقتی دوروز بعد رفت عوضش کنه مغازه دار دقیقا 50 درصد از قیمت رو برداشت برا خودش

راستش من قصدم فقط معرفی بود
    حالا اگه کسی خواست بگه
    قیمتاشم حدودی میگم
    جوجه چشم سیاه 110000
    و بقیه هم با قیمتای کمتر
    از حرف من ناراخحت نشی دوست من
    راستش من دیدم تو این سایت و اکثر سایت ها بعضی از دلال ها و خرده فروشان از عدم اطلاع خریداران سوء استفاده میکنن
    من خودم چند ماه پیش که قیمتا همین قیمتای کذایی الان بود از چابهار جوجه کاسکو آوردم 600 تومن
    ولی فروشنده ها به کم قانع نیستن و حتما باید سود 300 و 400 درصد ببرن
    هر چند الان همه موضع میگیرن و میخوان این حرف منو به باد انتقاد بگیرن ولی این اعتقاد قلبی منه
    ضمن اینکه 80-90 درصد کاسکو ها وارداتی هستن و همه هم قاچاق
    این دوستمون هم طوطی واکسن زده و سالم میفرسته
    البته دوست من نیستا فقط میشناسمش همین
    ضمنا جوجه ها رو به دلالی که لب مرز باشه 250 میدن اون به تهرانیا میده 650 و تهرانیا میدن 1800
    سلام داش احمد این آقا طوطی های دیگه هم ارزون میفروشن یا فقط کاسکو؟

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    11997
    دوستان به علت پاره ای از مسائل منتفی شد معرفی این شخص
    البته بنده شخص دیگه رو میشناسم که اگه چند نفر با هم باشین به قیمت 1280 میده
    اونو میشه معرفی کرد ولی باید چند نفر باهم باشین حداقل 4 نفر
    دوستان میتونن تو pm بهم بگن باهاش هماهنگ کنم

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi69 نمایش پست ها
    سلام آقا اسکندری الان دیگه مغازه دار ها طوطی رو که بفروشن حتی اگر مریض هم باشه دیگه نه پس میگیرن نه عوض میکنن همشون همین نوشته رو توی مغازشون دارن
    پس با این حساب برای کسی که حواسش جمع نباشه فرقی نداره از مغازه دار توی تهران بخره یا بر لب مرز بگیره به هر حال بهش انداختن
    یکی از اقوام بهش کاسکوی چشم زرد رو به حای کاسکوی چشم سیاه فروختن وقتی دوروز بعد رفت عوضش کنه مغازه دار دقیقا 50 درصد از قیمت رو برداشت برا خودش

سلام داش احمد این آقا طوطی های دیگه هم ارزون میفروشن یا فقط کاسکو؟
    سلام.ببینید حداقل اینکه 50 درصد قیمت ازش برداشته کاسکوی چشم زرد رو ولی شما لب مرز که دیگه کاری از دستت بر نمیاد.ضمن اینکه مغازه دار حداقل واسه کلاس کاری و حفظ آبروشم که شده نمیتونه همیشه پرنده ی بد بده دست مشتری.بعد از یک مدت هم اعتبار هم مشتریش رو از دست میده.بهرحال نظر هرکسی محترمه.

دوستان به علت پاره ای از مسائل منتفی شد معرفی این شخص
    البته بنده شخص دیگه رو میشناسم که اگه چند نفر با هم باشین به قیمت 1280 میده
    اونو میشه معرفی کرد ولی باید چند نفر باهم باشین حداقل 4 نفر
    دوستان میتونن تو pm بهم بگن باهاش هماهنگ کنم
    من اصلا قصد جسارت به شما یا ناراحت شدن از پیشنهاد شما رو ندارم.ولی مراقب باشید سرتون کلاه نره.من با قطعیت بهت میگم دوست عزیز گول این حرفا رو که همه قاچاقچیا پرنده هاشون رو شرایط بد میارن ولی من واکسن میزنم و قانونی میارم و این حرفاو نخورید.همه با شرایط بسیار بد و بصورت قاچاق وارد میشن و خیلی هاشون بیماری نهفته دارن.امروز هم خریدید فردا دیگه اصلا شمارو فروشنده یا همون دلال نمیشناسه.به قول دوستمون توی تهرانشم فرداش بری در مغازش دیگه جواب سلامتم نمیده.
    این بحث ها هیچ دلیل بر اینکه شما پیشنهاد بدی دادید یا کار اشتباهیه نیست و فقط صرفا تبادل نظر و بحث هست.شماهم لطف میکنید که دنبال معرفی فروشنده های منصف و با وجدان به پرنده دوستان هستید.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    11997
    خواهش میشه دوست عزیز
    ولی این نفر دوم که گفتم کارش خوبه و تهران هم هستن و حضوری هم تحویل میده فک کنم
    در هر صورت من خودم میخوام بگیرم اگه کسی از دوستان هم خواست بگه

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    این فروم محل تبلیغ کسب و کار فروشنده ها نیست .

دلیل قفل شدن تاپیک : تبلیغ و عدم رعایت قوانین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)