Philadelphia Zoo

این باغ وحش از قدیمی ترین باغ وحش های فیلادلفیا است. تاریخ گشایش این باغ وحش به دلیل آغاز جنگ جهانی دوم به تعویق افتاد. اما باید بدانید باغ وحش فیلادلفیا یکی از بزرگ ترین باغ وحش ها نیز هست و مکان های دوست داشتنی و خاطره انگیز متعددی در خود دارد.
Toledo Zoo

باغ وحش تولدو در تولدو در ایالات اوهایو قرار دارد و در سال 1990 میلای برای نخستین بار گشایش یافت.
Lincoln Park Zoo

باغ وحش پارک لینکلن در شیکاگو قرار دارد و بازدید از آن رایگان است. در اینجا حیوانات آزادانه زندگی می کنند و همچون یک همسایه‌ی با فرهنگ برای بازدیدکننده ها آزاری ندارند.
Zoo de Granby

این باغ وحش در کیوبک در مرز کانادایی نیویورک قرار دارد و بسیار تمیز و بزرگ است. حیوانات در این باغ وحش بسیار آزاد هستند و فقط برای تماشای بازدیدکننده ها در قفس محبوس نشده اند.
Tiergarten Schönbrunn

این شیر شاید برای جنگل و زندگی آزاد حسرت می خورد که این چنین ناامید بر تخته سنگی در باغ وحش وین دراز کشیده است. اما جای شکرش باقی است که در محلی تمیز و خوب زندگی می کند.
The Memphis Zoo

باغ وحش ممفیس از ورودی های مصری و غرفه های پاندای چینی الهام گرفته است و معماری عجیب و دوست داشتنی دارد.
Niabi Zoo

این باغ وحش در دره کول ایلینویز قرار دارد و یکی از باغ وحش های موردعلاقه کودکان است که بدون شک با یک بار رفتن به آنجا، خاطره این گردش در ذهن آنها باقی خواهد ماند.
Miami Metro Zoo

این پارک آبی برای خنک شدن بچه ها یک مکان عالی است.
Hogle Zoo

این باغ وحش در شهر دریاچه نمک قرار دارد. در این مکان در روزهای کریسمس برنامه جالبی برپا است که به آن «نورهای باغ وحش» می گویند. آنها نورهای متحرک هستند. در اینجا در کنار تماشای حیوانات می توانید از طعم عالی شکلات داغ نیز لذت ببرید.
Binder Park Zoo

این باغ وحش جالب در بتل کریک میشیگان واقع شده است و بسیار تمیز است. اگرچه خیلی بزرگ نیست اما می توانید با دست های خود به زرافه ها غذا بدهید.
Berlin Zoo

در باغ وحش برلین انواع حیوانات عجیب و طراحی های متنوع به سبک ویکتوریا را می توانید از نزدیک مشاهده کنید.
Akron Zoo

این باغ وحش برای بچه ها مناسب است و در آن انواع برنامه ها و وسایل آموزشی وجود دارد که کودکان را با زندگی انواع حیوانات و زیستگاه های آنها آشنا می کند.
Balboa Park

باغ وحش سن دیگو در پارک سن دیگو واقع شده است و واقعا جاذبه های فراوانی برای تماشا دارد.
Singapore Night Zoo

باغ وحش شبانه سنگاپور یکی از عجیب ترین باغ وحش های دنیا است. همه باغ وحش ها در ساعات اولیه غروب تعطیل می شوند تا حیوانات استراحت کنند و مشکلی هم برای بازدیدکننده ها وجود نداشته باشد. اما این باغ وحش در سنگاپور با همه فرق دارد و نخستین باغ وحش شبانه دنیا است که سالانه گردشگران بیشماری به سمت خود جذب می کند. در این باغ وحش 1040 حیوان از 120 گونه مختلف نگهداری می شوند.