کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    خرگوش ، فنچ
    شماره عضویت
    14736
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezza نمایش پست ها

سلام
    ب منظور حفظ جان فنچهاتون ، هر چ سریعتر این ها رو از هم جدا کنید .
    توی این قفس ، این تعداد فنچ نباید نگهداری بشه .
    بدون شک شاهد تلفات خواهید بود .
    جفتي رو كه جديدا توي قفس گذاشتم از اون قفس خارج كردم چون ماده همين فنچ زخمي به ماده اون جفت جديد خيلي حمله مي كرد مي تونم محل زخم رو ضد عفوني كنم چون مرتب جاي زخم رو به ميله ها ميكشه، عفونت نمي كنه؟

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    قنچ فایتر
    شماره عضویت
    16003
    تخم مرغ هفته ای 1بار فقط سفیده بدم؟تخم مرغ بدم یا بلدرچین؟الان که تخم داره چی بدم بدنش ضعیف نشه؟بعد من 3بار مولتی ویتامین بچه دادم نمیرن؟
    کف قفسم به سختی تمیز میشه خیلی تکون میخوره تا تمیز شه الان 1هفتس تمیز نشده گند زدن حالا تخم دارن چه کنم؟کف قفس زرده هویج.... همه جی هست واسه 1هفته

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    پرندگان زینتی
    شماره عضویت
    14720
    نقل قول نوشته اصلی توسط اشکان11 نمایش پست ها
    تخم مرغ هفته ای 1بار فقط سفیده بدم؟تخم مرغ بدم یا بلدرچین؟الان که تخم داره چی بدم بدنش ضعیف نشه؟بعد من 3بار مولتی ویتامین بچه دادم نمیرن؟
    کف قفسم به سختی تمیز میشه خیلی تکون میخوره تا تمیز شه الان 1هفتس تمیز نشده گند زدن حالا تخم دارن چه کنم؟کف قفس زرده هویج.... همه جی هست واسه 1هفته
    بلدرچین بهتره
    اگه داره تخم میزاره تخم مرغ بده اگه روش نشسته دیگه نده یکم کاهو بده هفته ای
    مولتی ویتامین کودکان دزش بالاست یکدفعه ای نمیکشه به مرور کبدو از کار مینرازه و عمرشون کم میشه
    با تمیزی قفس کاری نداشته باش
    تقویتی هارو ته قفس نریز ،،،بریز توی در پوش های سس مایونز یا مربا اینجوری کثیف نمیشه قفس

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    ماهی فایتر// عروس هلندی// قمری الماسی
    شماره عضویت
    12573
    نقل قول نوشته اصلی توسط apameh نمایش پست ها
    من از امروز لون ها رو خارج كردم تا مدتي استراحت كنن. توي اين قفس دو جفت بود و يك جفت ديگه اضافه شده الان كه نگاه مي كنم ماده خودش مرتب توي صورتش نوك ميزنه و حتي به يك ماده ديگه كه اون هم سفيده حمله مي كنه ( به ماده همون جفتي كه امروز به قفس اضافه كردم حمله مي كنه) البته الان دو روزه كه فنچ نر توي لونه است و بيرون نمياد امروز كه بيرون اومد من زخمش رو ديدم.

سلام
    فنچ های زیبایی دارید
    الان فصل گرمه ساله !! آبخوری ها نباید خالی باشن ! هر روز با آب تمیز پرشون کنید لطفا
    مولیت ویتامنی اگه زیاد به فنچ ها بدید دچار مشکل کبدی میشن .
    هر هفته یک بار کافیه
    تخم بلدرچین رو اگه خواستید بدید باید مطمئن باشید که تازه هستش. چون در فصل گرم سال تخم بلدرچین در مغازه ها زیاد فروش نمیره (طبیعت گرم داره برای انسان)
    واسه همین باید از تازه بودن تخم بلدرچین مطمئن باشید
    موفق باشید

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    قنچ فایتر
    شماره عضویت
    16003
    واقعا شرمنده زیاد سوال کردم فقط 1سوال موند تخم مرغ چه جوری بدم؟با زرده؟بی زرده ؟هفته ای چند بار؟

همکار قدیمی ( معاون انجمن فنچ )

نوع حیوان خانگی
    فنچ // مرغ عشق // سهره // قناری
    شماره عضویت
    12291
    نقل قول نوشته اصلی توسط اشکان11 نمایش پست ها
    واقعا شرمنده زیاد سوال کردم فقط 1سوال موند تخم مرغ چه جوری بدم؟با زرده؟بی زرده ؟هفته ای چند بار؟
    دوست عزیز اگه دقت کنید تو پست #1924 من کامل توضیح دادم و جواب همه ی این سوالات شما هم توش بود .

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    12291
    جفتي رو كه جديدا توي قفس گذاشتم از اون قفس خارج كردم چون ماده همين فنچ زخمي به ماده اون جفت جديد خيلي حمله مي كرد مي تونم محل زخم رو ضد عفوني كنم چون مرتب جاي زخم رو به ميله ها ميكشه، عفونت نمي كنه؟
    اگه ضد عفونی کنین ک قطعا بهتره .
    اما اگه نظر شخصی من و بخواین ، ب نظرم نیازی نیس و ب مرور زمان خوب میشه .

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    خرگوش ، فنچ
    شماره عضویت
    14736
    نقل قول نوشته اصلی توسط omidkhosravi نمایش پست ها
    سلام
    فنچ های زیبایی دارید
    الان فصل گرمه ساله !! آبخوری ها نباید خالی باشن ! هر روز با آب تمیز پرشون کنید لطفا
    مولیت ویتامنی اگه زیاد به فنچ ها بدید دچار مشکل کبدی میشن .
    هر هفته یک بار کافیه
    تخم بلدرچین رو اگه خواستید بدید باید مطمئن باشید که تازه هستش. چون در فصل گرم سال تخم بلدرچین در مغازه ها زیاد فروش نمیره (طبیعت گرم داره برای انسان)
    واسه همین باید از تازه بودن تخم بلدرچین مطمئن باشید
    موفق باشید
    سلام، ممنون از لطف و راهنماييتون. اين ها 6 تا از 14 تا هستن.من روزي دوبار آب توي آبخوري ها مي ريزم يكبار با مولتي ويتامين يا قطره مينرال و يك بار هم آب به تنهايي. من مولتي ويتامين و قطره مينرال رو طبق دستور دامپزشك هر كدوم رو هفته اي سه بار ميدم. چون فنچ هاي من به خاطر اسهالي كه داشتند مدتي دارو مصرف كردن. تا حالا تخم بلدرچين ندادم و نمي دونم مناسب فنچ هست يا نه. من تخم مرغ ميدم اون هم هفته اي يكبار.

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    12291
    سلام، ممنون از لطف و راهنماييتون. اين ها 6 تا از 14 تا هستن.من روزي دوبار آب توي آبخوري ها مي ريزم يكبار با مولتي ويتامين يا قطره مينرال و يك بار هم آب به تنهايي. من مولتي ويتامين و قطره مينرال رو طبق دستور دامپزشك هر كدوم رو هفته اي سه بار ميدم. چون فنچ هاي من به خاطر اسهالي كه داشتند مدتي دارو مصرف كردن. تا حالا تخم بلدرچين ندادم و نمي دونم مناسب فنچ هست يا نه. من تخم مرغ ميدم اون هم هفته اي يكبار.
    شک نکنید ک تخم بلدرجین خیلی بهتر از تخم مرغ هست .
    تخم بلدرچین سرشار از اومگا 3 و اومگا 6 .
    هفته ای یکبار هم عالیه .

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    قنچ فایتر
    شماره عضویت
    16003
    سلام فنچای من گاهی خودشون باد میکنن .گاهی بال و پاشون میکشن و وسط بالشون تمیز میکنند ولی خوب میخورن فعالیتشونم کم نبود ولی الان که تخم گداشتن فقط صبح زود 1بار میان بیرون 1بار ظهر 1بار غروب و باقی ساعات تو خونن و ساکت حالا رو تخم میشینن نمیدونم مریض که نیستن؟

صفحه 195 از 348 نخستنخست ... 95145176177178179180181182183184185186187188189190191192193194195196197198199200201202203204205206207208209210211212213214245295 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)