صفحه 17 از 34 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 161 به 170 از 337

موضوع: سیستم نور led

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    14911
    نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا نوروزی نمایش پست ها
    سلام
    هرچه سفید به 6500 کلوین نزدیکتر باسه بهتره ولی 6000 هزار کلوینها مشکلی نداره و قرمزها رو هم کار کنید نباید مشکلی پیش بیاد چون به این چینیهای تو بازار اعتماد نمیشه کرد حتی اگه روش 660 نانو نوشته باشه

send by Tapatalk
    ممنون
    آقای نوروزی نه از این فله ای ها نیست رفتم پاساژ امجد نمایندگی ادیسون از اونجا گرفتم حتی بهم خودش پارت نامبرشون رو هم نشون داد.پس همینارو راه بندازم کافیه؟؟؟آبی که مورد نیاز نیست؟؟؟
    با تشکر

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط clownfish نمایش پست ها
    ممنون
    آقای نوروزی نه از این فله ای ها نیست رفتم پاساژ امجد نمایندگی ادیسون از اونجا گرفتم حتی بهم خودش پارت نامبرشون رو هم نشون داد.پس همینارو راه بندازم کافیه؟؟؟آبی که مورد نیاز نیست؟؟؟
    با تشکر
    منظور من این بود که اگه این ادیسون رو نندازی باید بری فله ای بخری که بهش اعتمادی نیست
    آبی لازم نداره

send by Tapatalk

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    fish
    شماره عضویت
    15869
    من میخام led راه بندازم و میخام همه ال ای دی هام در یک ردیف باشن .قابی که ضد اب هم باشه از کجا میشه گیر اورد ؟

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط bluetang نمایش پست ها
    من میخام led راه بندازم و میخام همه ال ای دی هام در یک ردیف باشن .قابی که ضد اب هم باشه از کجا میشه گیر اورد ؟
    سلام
    تو یه ردیف معمولا جواب نمیده و قاب ضد آب لازم نداره ، شما پروفیل آلمینیومی که بگیرید زیرش رو میتونید طلق سفید بندازید یعنی در هنگام خرید پروفیل باید بگید طرف پایینش جا برای گذاشتن طلق به صورت کشویی رو داشته باشه

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    اگه میخوای این سیستم رو بسازی میتونی از راهنمای زیر استفاده کنی فقط این توش 3 واتم داره که من خیلی میترسم از 3 وات استفاده کنم به خاطر گرماش وچند نفر هم پرسیدم اکثرا گفتن 3 وات خوب نیست فنم بزاری براش باز گرما داره؟؟؟حالا باز اساتید در این مورد یه نظری بدن تا ببینیم چی میشه.

با تشکر
    اینهایی که نوشتی گیر میاد بخری ؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    همونطور که گفتم اکثر شرکت ها از led سه وات استفاده کردنو همشون هم برای خنک کردن روی هیت هاشون فن گذاشتن . من خودم قصد 3 وات رو دارم چون تقریبا قیمت نهایی ساختش نصف 1 وات میشه .
    اخه واقعا این همه رنگ ضروری هست . من توی سایت epi led دیتا شیت پیدا نکردم میشه آدرسش رو بهم بدی ؟

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    14911
    بله این نور رو یکی از کاربران توی یه سایت دیگه ساخته و به گفته ی خودش 4 ما هم داره و کملاا هم راضی بود.
    ممنون

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    14911
    نقل قول نوشته اصلی توسط vestlaif نمایش پست ها
    همونطور که گفتم اکثر شرکت ها از led سه وات استفاده کردنو همشون هم برای خنک کردن روی هیت هاشون فن گذاشتن . من خودم قصد 3 وات رو دارم چون تقریبا قیمت نهایی ساختش نصف 1 وات میشه .
    اخه واقعا این همه رنگ ضروری هست . من توی سایت epi led دیتا شیت پیدا نکردم میشه آدرسش رو بهم بدی ؟
    به نظرم شما همون سیستم آبی و سفید رو بتونی خوبشو پیدا کنی از همه اینا بهتره یهو میسازیم یه ایرادی پیدا میشه و پولمون هم کلی هدر میره.
    به نظرم چون اکثرا از آبی و سفید فقط استفاده کزدن اون بهتر جواب بده؟؟
    حالا باز آقای نوروزی در این زمینه یه پاسخ کلی بهمون بدن. که از رنگهای دیگه استفاده کنیم یا نه؟
    ممنون

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    گیر که میاد آقای نوروزی ولی دوستمون در جای دیگه که راضی هست ازش فعلا داره از ماشور هاش . پلیپ نگهداری میکنه میگه راحت تکثیر شدن و کامل باز میشن کلا رشدشون خوبه .
    ولی برای من سواله اول اینکه این تعداد واسه چه سایز تانکی هست چون کم به نظر میاد ! و برای ریف های دیگه هم مناسب هست ؟
    دوم اینکه کلوین سفیدش به نظرتون پایین نیست ؟ از 8000 تا 10000 استفاده بشه بهتر نیست یا حداقل از 6000 تا 8000 .
    سوم اینکه هیچکدوم از این نورا باعث رشد جلب نمیشن ؟

به نظرم شما همون سیستم آبی و سفید رو بتونی خوبشو پیدا کنی از همه اینا بهتره یهو میسازیم یه ایرادی پیدا میشه و پولمون هم کلی هدر میره.
    به نظرم چون اکثرا از آبی و سفید فقط استفاده کزدن اون بهتر جواب بده؟؟
    حالا باز آقای نوروزی در این زمینه یه پاسخ کلی بهمون بدن. که از رنگهای دیگه استفاده کنیم یا نه؟
    ممنون
    خوبیه رنگ های دیگه اینه که تعدادش کم هست مثلا جمعا ده تا led اضافه داریم که فوق برای اون ها یه کلید میذاریم و از مدار جداشون میکنیم تا تحت کنرتل باشن . اگه دیدیم مشکلی ایجاد مکینه حذفشون میکنیم چطوره ؟
    من مشکل استفاده کردن یا نکردنش نیست . میترسم مشکلی ایجاد کنه مثل رشد جلب یا ایجاد نور نا مناسب برای مرجان ها و اکو سیستم همشون ...

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط vestlaif نمایش پست ها

گیر که میاد آقای نوروزی ولی دوستمون در جای دیگه که راضی هست ازش فعلا داره از ماشور هاش . پلیپ نگهداری میکنه میگه راحت تکثیر شدن و کامل باز میشن کلا رشدشون خوبه .
    ولی برای من سواله اول اینکه این تعداد واسه چه سایز تانکی هست چون کم به نظر میاد ! و برای ریف های دیگه هم مناسب هست ؟
    دوم اینکه کلوین سفیدش به نظرتون پایین نیست ؟ از 8000 تا 10000 استفاده بشه بهتر نیست یا حداقل از 6000 تا 8000 .
    سوم اینکه هیچکدوم از این نورا باعث رشد جلب نمیشن ؟

خوبیه رنگ های دیگه اینه که تعدادش کم هست مثلا جمعا ده تا led اضافه داریم که فوق برای اون ها یه کلید میذاریم و از مدار جداشون میکنیم تا تحت کنرتل باشن . اگه دیدیم مشکلی ایجاد مکینه حذفشون میکنیم چطوره ؟
    من مشکل استفاده کردن یا نکردنش نیست . میترسم مشکلی ایجاد کنه مثل رشد جلب یا ایجاد نور نا مناسب برای مرجان ها و اکو سیستم همشون ...
    آره کلوینش پایینه و بهتره 10000 کلوین باشه
    نورهای دیگه برای کامل شدن طیف نوی خوبن ولی لزومی نداره که حتما باشن من تا حالا تحقیق نکردم که کدوم نور خوبه که باشه ولی قرمز برای فوتوسنتز لازمه، لامپهای متال 14000 کلوین طیف کامل نور رو دارن و شما اگه تو چارتش نگاه کنید مقدار نورهای دیگه رو هم میبینید
    جلبک به چند عامل بستگی داره مثل فسفات و نیترات و سیلیکات و نور یه محرکه برای جلبک و مثلا فسفات بره بالا و نور نامناسبی داشته باشید جلبک تانک رو برمیداره و برعکسش اگه نیترات و ... رو کنترل داشته باشیم نور به تنهایی جلبک ساز نیست

Send by Tapatalk

صفحه 17 از 34 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)