صفحه 56 از 113 نخستنخست ... 6373839404142434445464748495051525354555657585960616263646566676869707172737475106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 551 به 560 از 1121
    همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط parsaa نمایش پست ها
    سلام اقای اسکندری. نه متاسفانه. پرنده فروشی هم رفتم فقط دوتا عروس وحشی داشت و بالغ
    اگر چندروز کنار عروس هلندی دون خورباشه سریعتر خوردن دانه هارو یادمیگیره.

ارسال شده از huawei g525-u00 با استفاده از تپاتالک 2

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    جوجه عروس من الان 62یا63روزشه و دونه خور نشده. الان نزدیک ده روز هست وعده غداش حجم غداش کم کردم لاغر شده اما دونه خور نشده. همه چی از سفیده تخمه مرغ رنده شده گرفته تا ارزن و کتان موز هویچ سیب رنده شده هم میدارم جلوش اما دونه خور نشده
    حجم غذارو کم کنید ولی در روز یک و یا نهایت دوبار غذا بدید
    (نمیدونم این مطلبو کجا خوندم ولی به نظر مورد قبول میاد)سرلاک درست کنید بذارید جلوش خودش بخوره ولی سرلاک باید زود به زود عوض شه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    10008
    نقل قول نوشته اصلی توسط اسکندری نمایش پست ها
    اگر چندروز کنار عروس هلندی دون خورباشه سریعتر خوردن دانه هارو یادمیگیره.

ارسال شده از huawei g525-u00 با استفاده از تپاتالک 2
    اگه ی ملنگو بگیرم قفسشونو بزارم کنار هم اثر داره يا فقط بايد عروس هلندي بگیرم؟اگه اثر داره ي ملنگو هست ک از دست غدا میگیره بگیرم. اگه ملنگو روش تاثير نداره الكي نخرمش

همکار قدیمی بخش طوطی سانان

نوع حیوان خانگی
    PARROT
    شماره عضویت
    12479
    دوستان اگه من ی طوطی ملنگو بگیرم ایا جوجه عروسم با دیدن اون و دونه خوردنش ممکنه دونه خور بشه یا حتما باید از نژاد خودشون بگیرم؟داخل دوتا قفس میزارمشون
    شما کارهایی که من صفحه ی قبل گفتم رو انجام دادین؟تازه امروز میشه دو روز!اگر انجام هم بدین...اونکارو انجام بدین نتیجه میگیرین نهایتش تا یک هفته بعد باید جواب بده.متاسفانه شما خیلی عجول هستین. پست قبلیه بنده:
    سعی کن تا دوسه روز غذایی که میخوای بهش بدی رو نصف هر روز بدی .یعنی اونقدر نده که سیر بشه.بعد براش تخم مرغ رنده شده.پوره ی سیب هویج رنده شده وسبزیجات قرار بده.همینطور مخلوط ارزن وکتان رو به نسبت یک به چهار باهم مخلوط کن وبراش بذار.میتونی روی سفیده رنده شده هم بپاشی.بعد از دوسه روز باید دونخور بشه .فقط چیزی که مهمه اینه که انقدر بهش غذا ندی که کاملا سیر شه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    10008
    نقل قول نوشته اصلی توسط hearth_brocken نمایش پست ها
    شما کارهایی که من صفحه ی قبل فتم رو انجام دادین؟تازه امروز میشه دو روز!اگر انجام هم بدین...اونکارو انجام بدین نتیجه میگیرین.متاسفانه شما خیلی عجول هستین. پست قبلیه بنده:
    سعی کن تا دوسه روز غذایی که میخوای بهش بدی رو نصف هر روز بدی .یعنی اونقدر نده که سیر بشه.بعد براش تخم مرغ رنده شده.پوره ی سیب هویج رنده شده وسبزیجات قرار بده.همینطور مخلوط ارزن وکتان رو به نسبت یک به چهار باهم مخلوط کن وبراش بذار.میتونی روی سفیده رنده شده هم بپاشی.بعد از دوسه روز باید دونخور بشه .فقط چیزی که مهمه اینه که انقدر بهش غذا ندی که کاملا سیر شه
    همین کارو کردم. باش دوست عزیز همین کارو میکنم. ممنونم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطی سبز،قناری، ماهی آب شیرین، فنچ، باجریگار، مرغ مینا
    شماره عضویت
    10482
    امروز جمعست ومن دسترسی به سرلاک و... که مغازه دارها و دامپزشکی ها دارن، ندارم. اگر میشه راهنماییم کنید که چی میتونم به عروس هلندیم بدم ممنون.

همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    نقل قول نوشته اصلی توسط mandii نمایش پست ها
    امروز جمعست ومن دسترسی به سرلاک و... که مغازه دارها و دامپزشکی ها دارن، ندارم. اگر میشه راهنماییم کنید که چی میتونم به عروس هلندیم بدم ممنون.
    اگر فقط برای امروزه میتونید از شیر بالا و توت میکس شده استفاده کنید،سرلاک بچه بدون شیر هم برای 1-2 بار اشکالی ایجاد نمیکنه،سیب و هویچ و مغز تخمه له شده و میکی شده با موز

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطی سبز،قناری، ماهی آب شیرین، فنچ، باجریگار، مرغ مینا
    شماره عضویت
    10482
    ببخشید دوستان جوجه من روزی 1 یا نهایتا 2 وعده در روز غذا غذا خوب میخوره. بقیه وعده هاشم با اینکه چیندونش خالیه و صدای درخواست غذارو در میاره ولی فقط با سرنگ بازی میکنه و نهایتا 1 میلی میخوره. به نظر شما بزور بهش بدم؟؟؟

موقع غذا خوردن هم اشک آدمو در میاره باید حتما رو انگشتم باشه تا بخوره. علاوه بر خودش، هیکل منم به ... میکشه. راستی اینا آب نباید بخورن؟ به گفته یکی از دوستانمون آلان 1 ماهشه. تویه کارتن هم میزارمش خورده چوبایی که کف کارتن هستو تویه دهنش میزاره وکارتونم گاز میگیره و میکنه.

ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    طوطی ملنگو(پارکیت طوق دار هندی)
    شماره عضویت
    15948
    ببخشید دوستان جوجه من روزی 1 یا نهایتا 2 وعده در روز غذا غذا خوب میخوره. بقیه وعده هاشم با اینکه چیندونش خالیه و صدای درخواست غذارو در میاره ولی فقط با سرنگ بازی میکنه و نهایتا 1 میلی میخوره. به نظر شما بزور بهش بدم؟؟؟

موقع غذا خوردن هم اشک آدمو در میاره باید حتما رو انگشتم باشه تا بخوره. علاوه بر خودش، هیکل منم به ... میکشه. راستی اینا آب نباید بخورن؟ به گفته یکی از دوستانمون آلان 1 ماهشه. تویه کارتن هم میزارمش خورده چوبایی که کف کارتن هستو تویه دهنش میزاره وکارتونم گاز میگیره و میکنه.

همه ی جوجه ها تقریبا اینطوری هستند شما باید 4 وعده به جوجه خود غذا دهید صبح به جوجه آن قدر غذا دهید که چینه دونش پر شود وتا وقتی که چینه دون خالی نشد وعده ی دوم را ندهیدوعده سوم را کم تر بدید و شب (وعده ی4) تنها کمی غذا دهید

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168

سلام.چون جوجه های سرنگی فرد سرنگ به دست رو مثل والدین خودشون میدونن به صورت غیر ارادی تا زمانیکه دونه خور و مستقل بشن این صدارو تولید میکنن که طبیعی هم هست.جز در مواردی که چینه دون خالی نشده غذا بهش ندید.به آب هم نیاز ندارن.همون رقیق بودن سرلاک جوابگوی نیازش هست.
    جویدن ذات طوطیه و غیر قابل تغییره.موفق باشید

صفحه 56 از 113 نخستنخست ... 6373839404142434445464748495051525354555657585960616263646566676869707172737475106 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)