صفحه 43 از 1238 نخستنخست ... 242526272829303132333435363738394041424344454647484950515253545556575859606162931435431043 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 421 به 430 از 12376
    مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11

سلام

سلام دوست عزیز و عرض خوش آمد
    دوستان عزیز راهنمایی های لازم رو کردند
    در دو خط اول نبودن اسباب بازی کاملا حس میشد و از یک نوع اسباب بازی استفاده نکن حدا قل دو تا متفاوت
    نشست طوطی کف قفس نشونه خوبی نیست حتما بیشتر توضیح بده
    راجع به غذا حساس نباش شما طبق حرف های آقا 3 تا ظرف بزار و همه غذا های مجازو بزار این که کدومو میخوره کدومو نه فعلا عاددیه به مرور میخوره
    از طوطیت و قفسش حتما عکس بزار
    ممنون و موفق باشی

سلام.همیشه هم اینطور نیست که اگه طوطی کف قفس بشینه لابد مشکلی داره.اگه نشونه بیماری داشته باشه بده.کاسکوی من چند وقتیه وقتی میره تو قفس برای خواب فقط کف قفس میشینه و همونجا می خوابه.من اولش خیلی ترسیدم با چندتا از دوستام که فکر می کنم خیلی باتجربه هستن مشورت کردم .کاسکوی من نه نشونه بیماری داشت نه کف پاش مشکل داشت .چون در طول روز سرحاله.بعد یکی هم گفت که کاسکوش وقتی می خواد لج بیاره که بیاد بیرون اینکارو می کنه.بعد وقتی چراغا همه خاموش شد خودش میره رو چوبش.منم مرتب میرفتم سر میزدم که ببینم کجا نشسته که خوشبختانه هیچ مشکلی نبودو خودش دوباره میرفت روی چوبش.شاید الان نزدیک دو هفتست اینکارو میکنه.
    اینو که می گم در تایید حرف شماست.مخالفتی نکردم.فقط بهتره علاوه بر اینکه این دوستمون توضیحات بیشتر بده از حالتهای کاسکوشون ،حتما از اینم مطمئن بشه که همیشه رو کف قفسه یا شبا میره روی چوب بشینه ؟اینطوری راحت تر میشه فهمید مشکل چیه
    نظر منه اگه اشتباهه ببخشید.

کاربر موثر

شماره عضویت
    72
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepide p نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز و عرض خوش آمد
    دوستان عزیز راهنمایی های لازم رو کردند
    در دو خط اول نبودن اسباب بازی کاملا حس میشد و از یک نوع اسباب بازی استفاده نکن حدا قل دو تا متفاوت
    نشست طوطی کف قفس نشونه خوبی نیست حتما بیشتر توضیح بده
    راجع به غذا حساس نباش شما طبق حرف های آقا 3 تا ظرف بزار و همه غذا های مجازو بزار این که کدومو میخوره کدومو نه فعلا عاددیه به مرور میخوره
    از طوطیت و قفسش حتما عکس بزار
    ممنون و موفق باشی

سلام.همیشه هم اینطور نیست که اگه طوطی کف قفس بشینه لابد مشکلی داره.اگه نشونه بیماری داشته باشه بده.کاسکوی من چند وقتیه وقتی میره تو قفس برای خواب فقط کف قفس میشینه و همونجا می خوابه.من اولش خیلی ترسیدم با چندتا از دوستام که فکر می کنم خیلی باتجربه هستن مشورت کردم .کاسکوی من نه نشونه بیماری داشت نه کف پاش مشکل داشت .چون در طول روز سرحاله.بعد یکی هم گفت که کاسکوش وقتی می خواد لج بیاره که بیاد بیرون اینکارو می کنه.بعد وقتی چراغا همه خاموش شد خودش میره رو چوبش.منم مرتب میرفتم سر میزدم که ببینم کجا نشسته که خوشبختانه هیچ مشکلی نبودو خودش دوباره میرفت روی چوبش.شاید الان نزدیک دو هفتست اینکارو میکنه.
    اینو که می گم در تایید حرف شماست.مخالفتی نکردم.فقط بهتره علاوه بر اینکه این دوستمون توضیحات بیشتر بده از حالتهای کاسکوشون ،حتما از اینم مطمئن بشه که همیشه رو کف قفسه یا شبا میره روی چوب بشینه ؟اینطوری راحت تر میشه فهمید مشکل چیه
    نظر منه اگه اشتباهه ببخشید.
    نظر شما کاملا درسته
    بنده هم عرض کردم نشونه خوبی نیست ! و خواستم تا دوستمون بیشتر بگن
    طوطی در حالت عادی باید روی نشیمن و طبیعتا بالا ترین نشیمن بشینه!

دوستان حذف کردن تخمه از وعده غذایی اشتباهه تنوع به سمت سبزیجات و میوه ها کاملا درسته اما تخمه نباید به کل حذف شه چون یک سری از عناصر و مخصوصا نوعی ویتامین e در هیچ منبع دیگه ای قابل جذب نیست و این ویتامین در اسارت باید در اختیار طوطی باشه
    لیست مواد موجود در تخمه
    e10 ویتامین
    b1 b5 ویتامین
    منگنز
    منیزیم
    مس
    سلنیوم
    فسفر
    فولا

کاربر عالی

شماره عضویت
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط khaled3 نمایش پست ها
    سلام برای اینکه چوبها را بهم وصل کنیم میشه از چسب چوب استفاده کرد یا خیر؟(برای درست کردن وسیله ای مانند نردبان)
    اصلا اين كار رو نكنيد ....البته تمامي نردبانهاي ايراني كه در مغازه هاي پرنده فروشي هست همشون پله هاي نردبون رو با چسب چوب چسبوندن كه اين درست نيست ....شما اگر نردبان مارك تريكسي خارجي رو ببينيد هيچ جاي اون اثري از چسب چوب نيست.

[quote=f&p77;2459]
    نقل قول نوشته اصلی توسط emperor نمایش پست ها

سلام
    1-ارتفاعش حدود 50سانتيمتره.شايدم بيشتر.
    2-بله تاحالا2بار حمام بردمش.تخمه رو بهش نزديك كردم ولي نگرفت.در ضمن طوطي من رو چوبش نمي ايسته و همش از قفس بالا ميره به خاطر همين نمي تونم به نوكش بچسبونم.
    3-من يه كنگو دارم
    4-در گوشه پذيرايي كنار آكواريوم و دو سمت قفس هم ديوار است
    5-قفسش از همين بزرگاست كه آقا گفتن و براش از هايپر استار از اين اسباب بازي بزرگا و مارك تريكس گرفتم.
    آقا اين اصلا با ما راه نمياد.و3هفته شايد براي از دست غذا گرفتن زياد نباشه ولي اين هنوزم از من ميترسه
    ممنونم
    دوست عزيز يه چيزي ميگم كه ديگه راحت بشي.....كاسكوي دم قرمز خودم بعد از 2 ماه هنوز قار ميزد....اما به قدري رام شد كه باورت نميشه....حدود 50 كلمه هم حرف ميزد....ديگه تا آخرش رو خودت بخون عزيز.
    اتفاقا من هر وقت نزديك قفس مي شدم ديواره قفس رو ميگرفت ميرفت بالا درست عين كاسكوي شما .....پس نتيجه ميگيريم كه شما بايد باهاش كار كنيد و هنوز 2.5 ماه ديگه براي نا اميد شدن وقت هست.....اشكال همه دوستان اين هست كه فكر مي كنند يكي دو ماهه كاسكوشون بايد رام بشه و به حرف بياد......بنده از پشت همين تريبون با صداي بلند اعلام مي كنم كه در اشتباهيد....اگر 4 ماه گذشت و شما باهاش درست كار كرديد و هيچ نتيجه اي نگرفتيد و هيچ تغييري نكرد اونوقت بايد عوضش كرد نه الان.

باور بفرمایید سه هفته برای از غار افتادن یه کنگو زمان زیادی نیست!
    اگه مراحل رو از ایتدا خوانده باسید میدونید سه هفته خیلی زود و ایده آله
    اگه همه این مراحل رو رفتید اما بازم غاار داره
    فکر میکنم طوطی شما سه سالو گذرونده باشه
    اما لطفا عکس بزارید.
    دوست عزيز گاهي شما جواب كسي رو كه ميدين نقل قول نميكنيد....درسته كه خودتون در ذهن خودتون مي دونيد كه داريد جوالب چه كسي رو ميدين اما ما كه نمي دونيم.....لطف كن اگر پستي مي زني حتما با نقل قول باشه.يعني آيكون نقل قول رو زير نوشته فشار بده تا زماني كه پست رو ميزني نقل قول اون طرف هم بياد تا ما بدونيم شما طرف صحبتتون چه كسي هست....اين پست شما بدون نقل قول هست.

[quote=f&p77;2464]
    [b][color="olive"]باور بفرمایید سه
    آقا من همه مراحلي رو كه گفته شده رفتم ولي نتيجه نديدم.
    حالا شما هم ميگيد كه عوضش كنم يا نه؟؟
    بازم ممنون
    اولا سه هفته خيلي خيلي خيلي خيلي خيلي خيلي زوده...اگر شما 4 ماه باهاش كار كردي و هيچ تغييري در اون نديدي ......هيچ تغييري در رام شدن...هيچ تغييري در قار زدن.....هيچ تغييري در در آوردن صدا و سوت اونوقت مجاز هستي كه عوضش كني......درصد زيادي از بچه هاي اين سايت و ديگران كه من مي شناسم مشكلشون اين هست كه دوست دارن زود نتيجه بگيرن در صورتي كه در مورد پروژه رام كردن طوطي 3 هفته اصلا عددي نيست.

کاربر عالی

شماره عضویت
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط f&p77 نمایش پست ها
    دوربينو كه ميبينه ميخواد سكته كنه.بعدشم اينقد از قفس بالا ميره كه نميذاره ازش عكس بگيرم.
    مگه ميشه اصلا نتوني ازش حتي يك عكس بگيري؟!!!!شما برو در 6-7 متريش بشين و دوربين رو زوم كن و بدون فلاش ازش عكس بگير....تازه نزديك هم كه بري بالاخره 50 تا عكس كه ازش بگيري يكيش خوب در مياد...مگه ما ها چكار مي كنيم...من از يك ماهي كه مي خوام عكس بگيرم كلي عكس ميگيرم كه يكي دوتاش به درد بخوره...اينجا هم بايد حوصله و صبر داشت.
    نقل قول نوشته اصلی توسط sareban2500rest نمایش پست ها
    سلام.من 3 روزه که یه کاسکوی دم قرمز خریدم.
    بالاخره بعد از دوماه و راهی که طی کردم تا بالاخره شد این کاسکوی خوشگل این بود:اول قرار بود سنجاب بخرم که نشد.بعد ملنگوی جوجه که با مشورت آقا عزیز منصرف شدم و قرار شد یه کاسکوی دم شکلاتی بخرم و در طول بیش از یکماه هرچه گشتم کمتر نتیجه گرفتم و البته به یه چیزی هم رسیدم(با معذرت از همۀ پرنده فروشان) ولی اینو بگم پرنده فروش ها بدقول ترینها هستند.
    حالا بگذریم که سنجاب و ملنگو و دو شکلاتی تبدیل شدن به دم قرمز .
    حالا این وضعیت کاسکوی منه بعد از 3روز:
    1-خیلی کم قار می کشه و بیشتر شبیه قل قله!
    2-از بین میله ها که دستمون رو داخل می کنیم اصلا گاز نمی گیره و فقط زبونش رو میزنه به انگشتمون.
    فروشنده گفت وقتی میخوای دستت رو جلوش بگیری به حالت نشگون بگیر دو تا انگشتت رو که نوکش از روی ناخنات لیز بخوره و نتونه گاز بگیره.ولی اصلا تاحالا گاز نگرفته.{گرچه بگم هنوز دستم رو تو قفس نگرفتم جلوش}
    3-دیروز می خواستم حمومش کنم که دیم یه صداهایی مثل عطسه درمیاره و خیلی ترسیدم مبادا سرما خورده باشه.بعد که دقت کردم دیدم هر وقت میریم نزدیکش انگار که بخواد ما رو بتسون این صدای شبیه عطسه رو درمیاره!
    4-امروز صبح بردمش حمام ،خیلی کم قُل قُل کرد و به دیواره های قفس بالا می رفت.خلاصه من تونستم با نصف آب پاش بهش آب بپاشم.هنوز معلوم نیست آروم شده یا نه.می خام طبق گفته آقا دو روز دیگه هم ببرمش.
    5-گذاشتیمش توی پذیرایی و چون همه بهش علاقه دارن همیشه 3نفر ثابت سر قفسش هستند و اون هم چون می خاد همه رو چک کنه فکر کنم کمی می ترسه ولی اعضای خانواده رو هر چی بهشون میگم مگه گوش می کنن!!!
    6-غذاش رو (که فعلا بیشتر تخمه و کمی سیب هست )رو مواقعی می خوره که یا ما خیلی دوریم و یا توی پذیرایی نیستیم.از صبح تا حدود 4 بعدازظهر تو این سه روز هیچی نخورده و به جاش عصرها می خوره.که مقدارش هر روز بهتر شده.
    7-صبح ها و عصرها یه صداهایی مثل جیک و جیغ و سوت (قاز نیستند) در میاره.
    8-از غذاهایی که از لای میله ها بهش میدیم فقط اونایی که ابدار هستند رو مزمزه می کنه(مثل سیب،آلبالو،گرمک،زردآلو و... و خشکهایی مثل بادام،گردم ،پسته،بلال رو با نوکش پرت می کنه ته قفس و اونایی که ته قفس هستند رو سرشون نمیره که بخوره.
    9-من می خواستم برای تمرین از قار انداختن-سردادن کاسکو که تو نیک...گفته بودید (خدا رو شکر بعد از رفتن شما فی*لتر شد!!!)اقدام کنم.به نظر شما وقت مناسبیه.

این بود وضعیت کاسکوی من که با توجه به تیرگی پایین دمش جوجه است.حالا اگه توضیحی لازمه بدید و ما رو مثل همیشه شرمندۀ اخلاقتون کنید.ای کاش همه مثل شما بدون چشمداشت برای همدیگه کاری می کردن.
    موفق باشید و سرحال
    سلام دوست عزيز
    با اينكه قبلا خيلي با شما صحبت كردم اما در همين نوشته چند مورد وجود داره كه معلومه در انجام گفته هاي قبلي من كمي بي دقتي كرديد:

1-بايد حد اقل 10 روز هيچ كاري به كار كاسكوتون نداشته باشيد اما شما اون رو بعد از 3 روز حمام بردين و در ضمن گفتيد كه 2 روز بعدش هم دوباره قصد حمام كردنش رو داريد.....والا من همچين نسخه اي براي هيچ كسي تا به حال نپيچيدم.

2-براي از قار انداختن كاسكوي شما خيلي خيلي خيلي زوده.

3-من هميشه در همه جاي نت گفتم كه گرمك و طالبي و خربزه به كاسكو ندين اما شما اگر بالا رو بخونيد گفتيد كه گرمك دادين....چرا؟

کاربر موثر

شماره عضویت
    159
    سلام به آقا
    شما گفتید مارک تریکس بدونه چسبه ولی تو هایپر چند مدل دیدم که چسب خورده بود گفتم شاید مخصوصه برام سوال بود میشه توضیح بدید

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11

روش دوم برای روی دست آوردن طوطی

سلام .29 خرداد تولد کاسکوی من بود 1 ساله شد.می خواستم اون روز اینو بذارم ولی آماده نبود.اینو که می خونید واسه کاسکوی من دعا کنید که پرکنیش هیچوقت ادامه پیدا نکنه.
    اینم روش دوم با کلیپ و توضیحاتش(که دوست خوبم خانوم شیکرا ترجمه کرده).البته این کاسکو نیست ولی خوب طوطیه دیگه.حالا شما از هر کدوم از این دو روش که راحتترید استفاده کنید.اگه مشکل داشت بگید.تقریبا 11 مگابایته .اگه با سایزش مشکل دارین بگید کوچیکش کنم.

http://.ir/download.php?file=...v7tpoydly6.zip

آنچه نياز داريد:
    يك كج منقار(يا همون طوطي)
    قفس پرنده
    نشيمنگاه
    دست
    صبر و شكيبايي
    استند تي شكل

مرحله اول : كوتاه كردن بال پرنده
    تا وقتي پرهاي بال پرنده را كوتاه نكرديد از قفس بيرون نياريدش

مرحله دوم: كاهش حساسيت پرنده
    اجازه نديد كه وقتي دستتون را مي بريد داخل قفس پرنده حركات ناگهاني انجام بده(*منظورش اينه كه نبايد وقتي دستتون را مي بريد داخل قفس پرنده جا خالي بده و در بره) براي اين منظور چند بار دستتون را داخل قفس ببيرد و به آرامي تكون بديد و حركت پرنده را كتنرل كنيد( هدايت كردن پرنده به سمتي كه مي خواد بره با دست) تا اينكه پرنده اين كار را ياد بگيره. سعي كنيد كه ترس پرنده از دستتون بريزه غذا دادن با دست هم به اين امر كمك مي كنه.

مرحله سه : نگه داشتن ميله چوبي
    به مدت دو هفته دستتون را چندين بار در روز داخل قفس كنيد اما اين بار يك ميله چوبي هم تو دستتون بگيريد و پرنده را به روي آن هدايت كنيد.

مرحله چهار: لمس بدن به كمك چوب
    هنگامي كه پرنده به چوب در دستان شما عادت كرد بايد دست را به انتهاي چوب در محل برخورد با بدن برسانيد و در عين حال چوب را بالاتر و بالاتر ببريد تا پرنده به آن عادت كند. به قول معروف با دست به بدنش به آرامي سقلمه بزنيد (*لمس كنيد) وقتي اين كار را انجام ميديد تشويقش كنيد (*مي تونيد بهش جايزه بديد)

مرحله 5 : جايگزين كردن دست به جاي چوب
    وقتي پرنده به دستتون و همراه با چوب عادت كرد مي تونيد دست را به طور كامل جايگزين چوب كنيد دستتون را به بدنش نزديك كرده و لمسش كنيد.

مرحله 6: حذف كردن چوب
    بعد از چند روز پرنده دست شما را كاملا ميشناسه و الان وقتشه كه ديگه چوب را حذف كنيد.الان ديگه دست شما حكم چوب را داره براش.

مرحله 7 : نگه داشتن دست
    دستتان را به آرامي به بدن پرنده نزديك كنيد براي اين كار از انگشتتان استفاده كنيد و بهش بگيد بيا بالا، پرنده به راحتي به روي انگشت مي آيد.

مرحله 8: تکرار
    اين مراحله بايد چندين بار تكرار بشه تا كاملا براي پرنده ملكه بشه و دست به طور كامل جايگزين چوب بشه

مرحله 9: تمرين خارج از قفس
    الان شما و پرنده تون مي تونيد خارج از قفس باهم تمرين كنيد. مي تونيد پرنده را با انگشت دستتون *بيرون بياريد و باهاش تمرين كنيد . اگر پرنده تون بزرگه براي تمرين خارج از قفس مي تونيد از استند تي شكل استفاده كنيد . براي اين كار بايد چند بار پرنده را روي استند بذاريد و بر داريد تا به اون عادت كنه .

مرحله ده:*دستورات شفاهي
    بايد واژه بيا بالا را دايم در طول تمرين تكرار كنيد تا اينكه پرنده با اون آشنا بشه و بدونه كه وقتي بهش ميگيد بيا بالا و دستتون را به طرفش ميگيريد بايد بياد روي انگشتتون . در اين صورت پرنده شما هر جا كه باشه روي زمين ، توي قفس و ... وقتي بهش ميگيد بيا بالا و انگشتتون را ميگيريد طرفش مي پره روي انگشتتون.

نقل قول نوشته اصلی توسط ardi1234 نمایش پست ها
    اقا من خل شدم این اصلا هیچ رابطه ای با روی دست اومدن نداره!!! تامیاد ((اونم با بدبختی)) میپره میره ((حالا هر جای خونه که باشه)) ممکنه یک طوطی دوست نداشته باشه روی دست بیاد؟؟؟؟ تا میخوام بیارمش روی دستم سرشو میاره پایین!!!! یااز قفس میره پایین........آقا ؛دوستان کسی چیزی نمیدونه؟؟؟
    سلام .شما از این دو تا روش استفاده کن.ایشالا که دیگه میاد رو دستت و میمونه تا هر وقت که بخوای. اگه قبلا راهشو درست انجام دادی می تونی برای اینکه روی دست اومدن براش جذاب باشه بازیه قدم برداشتن رو باهاش انجام بدی.راستی مگه پرشو کوتاه نکردی که میگی می پره؟کاسکوی من پراش کوتاه نشده واسه همین یه مدت بود که اصلا روی دستم نمیومدیعنی میومد ولی زود می پرید نه اینکه وحشی باشه ها نه طوطیه من رامه فقط مشکلش این بود که می خواست هرجاکه دوست داره بشینه.من باهاش این بازی رو انجام دادم .بعد طوری شد که خودش با میل خودش میومد.اگه بلد نیستی این بازیو بگو بهت یاد بدم.شاید تاثیر داشته باشه.نظر منه اگه اشتباهه ببخشید.

کاربر موثر

شماره عضویت
    159
    سلام .29 خرداد تولد کاسکوی من بود 1 ساله شد.می خواستم اون روز اینو بذارم ولی آماده نبود.اینو که می خونید واسه کاسکوی من دعا کنید که پرکنیش هیچوقت ادامه پیدا نکنه.
    اینم روش دوم با کلیپ و توضیحاتش(که دوست خوبم خانوم شیکرا ترجمه کرده).البته این کاسکو نیست ولی خوب طوطیه دیگه.حالا شما از هر کدوم از این دو روش که راحتترید استفاده کنید.اگه مشکل داشت بگید.تقریبا 11 مگابایته .اگه با سایزش مشکل دارین بگید کوچیکش کنم.

آنچه نياز داريد:
    قفس پرنده
    نشيمنگاه
    دست
    صبر و شكيبايي
    استند تي شكل

اجازه نديد كه وقتي دستتون را مي بريد داخل قفس پرنده حركات ناگهاني انجام بده(*منظورش اينه كه نبايد وقتي دستتون را مي بريد داخل قفس پرنده جا خالي بده و در بره) براي اين منظور چند بار دستتون را داخل قفس ببيرد و به آرامي تكون بديد و حركت پرنده را كتنرل كنيد( هدايت كردن پرنده به سمتي كه مي خواد بره با دست) تا اينكه پرنده اين كار را ياد بگيره. سعي كنيد كه ترس پرنده از دستتون بريزه غذا دادن با دست هم به اين امر كمك مي كنه.

به مدت دو هفته دستتون را چندين بار در روز داخل قفس كنيد اما اين بار يك ميله چوبي هم تو دستتون بگيريد و پرنده را به روي آن هدايت كنيد.

هنگامي كه پرنده به چوب در دستان شما عادت كرد بايد دست را به انتهاي چوب در محل برخورد با بدن برسانيد و در عين حال چوب را بالاتر و بالاتر ببريد تا پرنده به آن عادت كند. به قول معروف با دست به بدنش به آرامي سقلمه بزنيد (*لمس كنيد) وقتي اين كار را انجام ميديد تشويقش كنيد (*مي تونيد بهش جايزه بديد)

وقتي پرنده به دستتون و همراه با چوب عادت كرد مي تونيد دست را به طور كامل جايگزين چوب كنيد دستتون را به بدنش نزديك كرده و لمسش كنيد.

بعد از چند روز پرنده دست شما را كاملا ميشناسه و الان وقتشه كه ديگه چوب را حذف كنيد.الان ديگه دست شما حكم چوب را داره براش.

دستتان را به آرامي به بدن پرنده نزديك كنيد براي اين كار از انگشتتان استفاده كنيد و بهش بگيد بيا بالا، پرنده به راحتي به روي انگشت مي آيد.

اين مراحله بايد چندين بار تكرار بشه تا كاملا براي پرنده ملكه بشه و دست به طور كامل جايگزين چوب بشه

الان شما و پرنده تون مي تونيد خارج از قفس باهم تمرين كنيد. مي تونيد پرنده را با انگشت دستتون *بيرون بياريد و باهاش تمرين كنيد . اگر پرنده تون بزرگه براي تمرين خارج از قفس مي تونيد از استند تي شكل استفاده كنيد . براي اين كار بايد چند بار پرنده را روي استند بذاريد و بر داريد تا به اون عادت كنه .

بايد واژه بيا بالا را دايم در طول تمرين تكرار كنيد تا اينكه پرنده با اون آشنا بشه و بدونه كه وقتي بهش ميگيد بيا بالا و دستتون را به طرفش ميگيريد بايد بياد روي انگشتتون . در اين صورت پرنده شما هر جا كه باشه روي زمين ، توي قفس و ... وقتي بهش ميگيد بيا بالا و انگشتتون را ميگيريد طرفش مي پره روي انگشتتون.

سلام .شما از این دو تا روش استفاده کن.ایشالا که دیگه میاد رو دستت و میمونه تا هر وقت که بخوای. اگه قبلا راهشو درست انجام دادی می تونی برای اینکه روی دست اومدن براش جذاب باشه بازیه قدم برداشتن رو باهاش انجام بدی.راستی مگه پرشو کوتاه نکردی که میگی می پره؟کاسکوی من پراش کوتاه نشده واسه همین یه مدت بود که اصلا روی دستم نمیومدیعنی میومد ولی زود می پرید نه اینکه وحشی باشه ها نه طوطیه من رامه فقط مشکلش این بود که می خواست هرجاکه دوست داره بشینه.من باهاش این بازی رو انجام دادم .بعد طوری شد که خودش با میل خودش میومد.اگه بلد نیستی این بازیو بگو بهت یاد بدم.شاید تاثیر داشته باشه.نظر منه اگه اشتباهه ببخشید.
    سلام سپیده خانم
    تولد طوطیتونو تبریک میگم ایشالاه که دیگه پر کن نشه من به نوبه خودم دعا میکنم از زحمتی که اینجا برای مامیکشید سپاسگذارم کلیپا دانلود نمیشه اگه میشه مشکلشو حل کنید که ما هم استفاده کنیم اگه کسی هم تونست دانلود کنه راهشو به همه بگه

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط پرنده ی غریب نمایش پست ها
    سلام سپیده خانم
    تولد طوطیتونو تبریک میگم ایشالاه که دیگه پر کن نشه من به نوبه خودم دعا میکنم از زحمتی که اینجا برای مامیکشید سپاسگذارم کلیپا دانلود نمیشه اگه میشه مشکلشو حل کنید که ما هم استفاده کنیم اگه کسی هم تونست دانلود کنه راهشو به همه بگه
    سلام.مرسی.هر دو کلیپ دانلود نمیشه ؟یکی صفحه 32 بود. اونم مشکل داره؟اون اولی رو باشه دوباره آپلود می کنم ولی این جدیدرو خودم دوبار دانلود کردم واسه اینکه مطمئن شم.الانم دانلود کردم یعنی 3 بار ..مشکل نداشت.باشه یه کاری میکنم.فقط شما بگید هردو رو مگید یا فقط همینه.

کاربر موثر

شماره عضویت
    187

آنچه نياز داريد:
    قفس پرنده
    نشيمنگاه
    دست
    صبر و شكيبايي
    استند تي شكل

تولد طوطی تون مبارک....انشاالله که دیگه پر کن نمیشه که پرکنی بد دردیه..
    ممنون از این که وقت میزارین و کلیپ میزارین دارم الان دانلودش میکنم اولی هم دانلود کردم بد نبود ولی در مورد الفی صدق نمیکنه...
    پراش 3 ماه پیش کوتاه شد کمی میتونه بپره ولی پرواز نمیکنه....
    بازی قدم برداشتن هم خوشحال میشم بدونم چیه؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    123
    اقا ایا شما اینو قبول دارید که خاکستری هایی که بیشتر قار می زنند باهوش ترند؟؟؟؟؟؟ و بهتر به حرف می یان؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ممنون

صفحه 43 از 1238 نخستنخست ... 242526272829303132333435363738394041424344454647484950515253545556575859606162931435431043 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)