کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    16802

این هم عکس کاسکوم

من اطلاعات زیادی درباره شون ندارم
    اگر ممکنه راهنماییم کنید
    ویرایش توسط nafiseh65 : 19th November 2014 در ساعت 02:16 PM دلیل: لطفا مطالبتون توی یک پست باشه

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    16819
    [QUOTE=اسکندری;231023]سلام.جوجه ی شماسرنگی بوده خریدین؟شما باید بدونید تاریخ تولدش رو!سالانه میلیون ها کاسکو ازطبیعت صید میشه و هزاران کاسکو در فارم ها در همه ی ایام سال تکثیر میشه.

هنوز نخریدم - میخواستم بدونم فصل به دنیا اومدن خاصی دارن یا نه؟
    مثل شاه طوطی و ملنگو که جوجه هاشون رو باید قروردین تا خرداد خرید کرد .

قیمت جوجه یکساله تا یکسال و نیم کاسکو کنگو یا کاسکو تیمنه حدودا چنده ؟؟
    راستی اگه تا ظهر که من سر کار هستم تنها بمونه اشکالی داره یا حتما باید کسی پیشش باشه ؟؟؟
    ویرایش توسط behnam99 : 19th November 2014 در ساعت 03:23 PM

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    [QUOTE=behnam99;231070]
    نقل قول نوشته اصلی توسط اسکندری نمایش پست ها
    سلام.جوجه ی شماسرنگی بوده خریدین؟شما باید بدونید تاریخ تولدش رو!سالانه میلیون ها کاسکو ازطبیعت صید میشه و هزاران کاسکو در فارم ها در همه ی ایام سال تکثیر میشه.

هنوز نخریدم - میخواستم بدونم فصل به دنیا اومدن خاصی دارن یا نه؟
    مثل شاه طوطی و ملنگو که جوجه هاشون رو باید قروردین تا خرداد خرید کرد .

قیمت جوجه یکساله تا یکسال و نیم کاسکو کنگو یا کاسکو تیمنه حدودا چنده ؟؟
    راستی اگه تا ظهر که من سر کار هستم تنها بمونه اشکالی داره یا حتما باید کسی پیشش باشه ؟؟؟
    سلام.جوجه ی چشم سیاه کم و بیش همیشه وچشم دودی همیشه دربازار هست و فصلی نیست.قیمت دم قرمز جوجه ۱۴۰۰-۱۶۰۰ و دم شکلاتی۸۵۰-۹۵۰ هست.بستگی به شهر وموقعیت داره.
    در مورد تنها موندن هم به تربیت شما و وابسته کردنش به قفس و اسباب بازی هاش داره.

فرستاده شده از HUAWEI G525-U00ِ من با Tapatalk

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط salar M نمایش پست ها

این هم عکس کاسکوم

من اطلاعات زیادی درباره شون ندارم
    اگر ممکنه راهنماییم کنید
    سلام . برای تشخیص سن باید تو نور طبیعی یه عکس خوب از چشمش بذارید . الان مشخصه که می ترسه .. برای گرفتن عکس بهتره اینقدر بهش استرس وارد نکنید . خودتون هم میتونید با توجه به مقالاتی که تو سایت هست سنش رو حدودی متوجه بشید

کاسکو(طوطی خاکستری آفریقایی)

قفس نباید روی زمین باشه . باید روی یه پایه تقریبا 80 سانت باشه .. گذاشتن قفس روی زمین استرس و ترس طوطی رو بیشتر میکنه .

همونطور که دوستان توضیح دادن یه هفته دیگه فقط برای تعویض آب و غذا و روزنامه کف قفس نزدیک بشید و کار دیگه ای بهش نداشته باشید .. با دست هم غذا ندین فعلا .. سوال دیگه ای داشتید بپرسید حتما

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو , عروس هلندی , کوتوله برزیلی , مرغ عشق , فنچ , کبوتر ,
    شماره عضویت
    16023
    سلام دوستان چندروزه مرتب با کاسکوم تمرین میکنم ولی اصلا پیشرفتی نداشتم حتی حس میکنم پسرفت داشتم چون امروز به زور فقط چنتا تخمه اومدو گرفت اونم با ترس دیروز هم همینطوری بود هیچکاری هم نکردم ک بترسه ولی پیشرفت خاصی نمیکنم حتی بدتر داره میشه به نظر شما دوستان چکار کنم؟صبح قبل اینکه چیزی بهش بدم تمرین میکنم عصر تمرین میکنم و شب قبل اینکه غذاشو قبل خواب بدم ولی هیچ پیشرفتی حس نمیکنم حتی بدتر داره میشه.

به نظر شما دوستان کیلیکر تهیه کنم و با کیلیکر تمرین کنم بهتر جواب میگیرم؟

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط منصور نمایش پست ها
    سلام دوستان چندروزه مرتب با کاسکوم تمرین میکنم ولی اصلا پیشرفتی نداشتم حتی حس میکنم پسرفت داشتم چون امروز به زور فقط چنتا تخمه اومدو گرفت اونم با ترس دیروز هم همینطوری بود هیچکاری هم نکردم ک بترسه ولی پیشرفت خاصی نمیکنم حتی بدتر داره میشه به نظر شما دوستان چکار کنم؟صبح قبل اینکه چیزی بهش بدم تمرین میکنم عصر تمرین میکنم و شب قبل اینکه غذاشو قبل خواب بدم ولی هیچ پیشرفتی حس نمیکنم حتی بدتر داره میشه.

سلام . با چوب نشانگر تمرین میکنید ؟ از چی می ترسه ؟ از دست شما یا چوب ؟ بیشتر توضیح بدین که چطور باهاش تمرین کردین ..

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو ، عروس هلندی ، بلدرچین
    شماره عضویت
    14385

سلام دوست عزیز.
    مشکلی نداره ، بعضی وقتها اینطوری میشند کاسکو ها.
    ولی تا بهت عادت کنه زمان میبره. شما هم به نظر من تمریناتو ادامه بده و دلسرد نشو. مطمئن باش جواب میده.

مثلا خود من اصلا فکرشو نمیکردم که به همین زودی ها کاسکوم بهم سر بده اما الان هروقت منو میبینه سریع سرشو خم میکنه.

شما باید ببینی چه غذایی رو بیشتر از همه دوست داره و اون غذا رو به عنوان جایزه در نظر بگیری ،

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو , عروس هلندی , کوتوله برزیلی , مرغ عشق , فنچ , کبوتر ,
    شماره عضویت
    16023
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    سلام . با چوب نشانگر تمرین میکنید ؟ از چی می ترسه ؟ از دست شما یا چوب ؟ بیشتر توضیح بدین که چطور باهاش تمرین کردین ..
    سلام نه هنوز با دست بهش میدم همون روش دنبال کردن دست کاسکوی من هم از خودم میترسه هم دستم و قار نمیکشه غرغر بعضی وقتا میکنه ولی ن زیاد و شدت کم.

من دارم سعی میکنم کیلیکر تهیه کنم چون فک کنم با تهیه کردنش بتونم خیلی بیشتر پیشرفت کنم نظر شما چیه؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو ، عروس هلندی ، بلدرچین
    شماره عضویت
    14385
    سلام نه هنوز با دست بهش میدم همون روش دنبال کردن دست کاسکوی من هم از خودم میترسه هم دستم و قار نمیکشه غرغر بعضی وقتا میکنه ولی ن زیاد و شدت کم.

من دارم سعی میکنم کیلیکر تهیه کنم چون فک کنم با تهیه کردنش بتونم خیلی بیشتر پیشرفت کنم نظر شما چیه؟

بستگی به کاسکوت داره.
    مثلاً کاسکوی من از کیلیکر میترسه و کلا با خودم راحته.
    شما همونطور که گفتم سعی کن اول ببین از چی خوشش میاد و اونو به عنوان جایزه در نظر بگیر و هرکاری که میخوای بکنی اول
    چند تا بهش بده بعد اونکارو باهاش کن ، اگه انجام داد بهش بهش اگه انجام نداد بهش نده.
    همین کارو کنی به مرور به نتیجه میرسی.
    موفق باشید

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    16819
    سلام دوستان
    میخواستم بدونم پرنده هایی که بیرون از قفس میزارین ، هر جا باشن مدفوع میکنن یا فقط جای خاصی رو برای مدفوع کردن انتخاب میکنن و همیشه اونجا کارشون رو میکنن ؟؟؟
    دیگه اینکه اون گردی که از پرهاشون پخش میشه اگه توی قفس باشن تا چه فاصله ای ممکنه پخش بشه ؟ و آیا روی مبل و قالی پیدا هستن ؟؟

صفحه 1064 از 1238 نخستنخست ... 64564964101410451046104710481049105010511052105310541055105610571058105910601061106210631064106510661067106810691070107110721073107410751076107710781079108010811082108311141164 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 7 مهمان ها)