فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  2,344
لایک لایک:  2,146
مخالفت مخالفت:  1
صفحه 17 از 51 نخستنخست ... 7151617181927 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 161 به 170 از 508

موضوع: آشنایی بیشتر با کاربران میهن پتی

کاربر جدید نویدد آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    محمد جواد فلاح
    علایق
    فقط آکواریوم آب شور
    شماره عضویت
    10273
    میانگین پست در روز
    0.00
    با سلام به همه
    من محمد جواد فلاح هستم و از اینکه با شمام خوشحالم و در ضمن عاشق آکواریوم آب شور هستم .
    موفق باشید

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    مسعود آقاجانی
    علایق
    همه موجودات در طبیعت
    تخصص
    ساختمان
    حیوان خانگی
    سگ
    شماره عضویت
    10274
    میانگین پست در روز
    0.01
    با سلام مسعود هستم متولد 20 دی 1370 دانشجوی کارشناسی رشته مهندسی عمران شغل و حرفم ساخت وسازه و عاشق حیوونام از بچگی ساکن رشت هستم تا حالا هم بیشتر حیونارو داشتم الان در حال حاضر سگ اسب و تعدادی پرنده یه باغ بزرگ هم دارم خارج از شهر جای خوش آب و هوا که حیوونامو بیشتر انجا نگهداری میکنم حاللل کنن واسه خودشون

کاربر فعال hannaneh آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    hannaneh
    علایق
    animal
    تخصص
    study
    حیوان خانگی
    خرگوش,خروس لاری,قناری,جوجه,ماهی فایتر,مرغ و خروس,لاکپشت
    شماره عضویت
    10253
    میانگین پست در روز
    1.40
    سلام . من اسمم حنانه ونام خانوادگیم ملک هستش . متولد پانزده مهر سال هزار وسیصدوهشتادویک و عاشق فصل پاییزم یعنی همون فصلی که بدنیا اومدم. مخصوصا وقتی که برگ درختا میریزه و کوچه و خیابان و بهتره بگم کل شهر رو پر میکنن. الان که دارم این پیام رو مینویسم حدودا یازده سال و دوفصل و دوماه و چهل و دو روزمه . عاشق حیوانات وپرنده های برادرم هستم . برادرم هفت سال از من بزرگتره ومنم هفت سال کوچک تر .تازه امسال کنکور داده و میخواد دامپزشک بشه. خیلی براش دعا کردم تا قبول بشه شما هم دعا کنید.من دو تا اخلاق بسیار جالب دارم البته فکر کنم فقط از نظر خودم جالب باشه .اخلاقم اینه که وقتی ناراحت و عصبانی میشم اهنگ گوش میدم ویا سر خودم رو باغذا گرم میکنم.درس هامو هم خوب میخونم وشاگرد ممتاز شدم . دوست دارم که یه گربه پرشین سفید چشم ابی سوپرفلت داشته باشم.ولی شرایطش پیش نیومده که بخرم اماقصد خریدن دارم پس اگه سراغ داشتید بهم خبر بدید.در کل از همه ی حیوونا خوشم میاد .توخانه ی مادر بزرگم یه خروس لاری ویه خروس به همراه ده تا همسراش داریم چون خانه ی ما حیاط نداره و پارکینگ داره و ویلایی دو طبقه است که قراره طبقه دومش رو به همراه برادرم یه باغ وحش کوچک درست کنیم.درضمن طبقه دوم فقط یه اتاق اما چهل پنجاه متر میشه . یه ماهی فایتر قرمز هم دارم که عاشقشم وروزی سه وعده بهش غذا میدم .خواننده های محبوبم هم احسان خواجه امیری `رضاصادقی ` محسن یگانه `حمید عسکری `یاس ` گروه سون `تتلو ` ارمین تو ای اف ام ` گوگوش ` هایده `مهستی `ابی ` کامران وهومن `امید`توماس اندرز`جنیفرلوپز`پیتبول`ادل` عارف`کامرانودیگه چیزی یادم نمیاد اگه یادم اومد لیست می کنم براتون . بازیگر خارجی مورد علاقم هم بردپیت که عمرش رو داد به شما وبراش کلی گریه کردم. بازیگرهای ایرانی هم که حرف ندارن .سعید معروف هم که طرفدار درجه یکشم .منظورم کاپیتان تیم ملی والیبال که امسال تو جام جهانی برزیل بچه های تیم شاهکار کردن. فوتبال رو که حرفش رو نزنین که حالم خراب شد ودیگه از لیونل مسی خوشم نمیاد البته بگم که اون باید یه گلشو میزد چه اول بازی وچه دقیقه ی نود . رنگ مورد علاقم هم فیروزه ای `فسفری`مشکی`سفید وصورتیه .رشته ورزشی مورد علاقم هم دو هست که تو مدرسه حرف اول رو میزنم و اگه بخواد داخلش توپ باشه والیبال اما ورزش های دیگه هم دوست دارم و با داییم جودو هم کار میکنم چون داییم مربی جودو . غذای مورد علاقم لوبیا پلو که بد غذا هم نیستم . می خوام وقتی بزرگ شدم دکتر تغذیه بشم اگه در اینده مشکل چاقی داشتید در خدمتم . راستی یه سالی میشه که با این سایت اشنا شدم ولی تابه حال شرایط ثبت نام پیش نیامده بود تا اینکه با ایمیل برادرم ثبت نام کردم . دیگه سرتون رو درد نمی یارم که البته کار از کار گذشته . پس خداحافظ

کاربر میهن پت
    نام و نام خانوادگی
    ارش فرهادی
    علایق
    do love to animals ,any animals
    تخصص
    highschool
    حیوان خانگی
    rabbit
    شماره عضویت
    10260
    میانگین پست در روز
    0.04
    سلام منم ارشم و متولد 74 از اهواز هستم.رشتم تجربی هست.دانشجو هستم.عاشق حیواناتم،همه نوع البته بیشتر جوندگان رو دوست دارم.خوشحالم در کنار شما هستم.امیدوارم کنار هم دوستان خوبی باشیم برایه هم.

کاربر فعال milad 22 آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    میلاد خلیلی نسب
    علایق
    حیوانات ، متال ، تاریخ قبل از اسلام ، طبیعت و طبیعت گردی
    شماره عضویت
    1000
    میانگین پست در روز
    0.47
    نقل قول نوشته اصلی توسط نویدد نمایش پست ها
    با سلام به همه
    من محمد جواد فلاح هستم و از اینکه با شمام خوشحالم و در ضمن عاشق آکواریوم آب شور هستم .
    موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط مسعود آقاجانی نمایش پست ها
    با سلام مسعود هستم متولد 20 دی 1370 دانشجوی کارشناسی رشته مهندسی عمران شغل و حرفم ساخت وسازه و عاشق حیوونام از بچگی ساکن رشت هستم تا حالا هم بیشتر حیونارو داشتم الان در حال حاضر سگ اسب و تعدادی پرنده یه باغ بزرگ هم دارم خارج از شهر جای خوش آب و هوا که حیوونامو بیشتر انجا نگهداری میکنم حاللل کنن واسه خودشون
    نقل قول نوشته اصلی توسط hannaneh نمایش پست ها
    سلام . من اسمم حنانه ونام خانوادگیم ملک هستش . متولد پانزده مهر سال هزار وسیصدوهشتادویک و عاشق فصل پاییزم یعنی همون فصلی که بدنیا اومدم. مخصوصا وقتی که برگ درختا میریزه و کوچه و خیابان و بهتره بگم کل شهر رو پر میکنن. الان که دارم این پیام رو مینویسم حدودا یازده سال و دوفصل و دوماه و چهل و دو روزمه . عاشق حیوانات وپرنده های برادرم هستم . برادرم هفت سال از من بزرگتره ومنم هفت سال کوچک تر .تازه امسال کنکور داده و میخواد دامپزشک بشه. خیلی براش دعا کردم تا قبول بشه شما هم دعا کنید.من دو تا اخلاق بسیار جالب دارم البته فکر کنم فقط از نظر خودم جالب باشه .اخلاقم اینه که وقتی ناراحت و عصبانی میشم اهنگ گوش میدم ویا سر خودم رو باغذا گرم میکنم.درس هامو هم خوب میخونم وشاگرد ممتاز شدم . دوست دارم که یه گربه پرشین سفید چشم ابی سوپرفلت داشته باشم.ولی شرایطش پیش نیومده که بخرم اماقصد خریدن دارم پس اگه سراغ داشتید بهم خبر بدید.در کل از همه ی حیوونا خوشم میاد .توخانه ی مادر بزرگم یه خروس لاری ویه خروس به همراه ده تا همسراش داریم چون خانه ی ما حیاط نداره و پارکینگ داره و ویلایی دو طبقه است که قراره طبقه دومش رو به همراه برادرم یه باغ وحش کوچک درست کنیم.درضمن طبقه دوم فقط یه اتاق اما چهل پنجاه متر میشه . یه ماهی فایتر قرمز هم دارم که عاشقشم وروزی سه وعده بهش غذا میدم .خواننده های محبوبم هم احسان خواجه امیری `رضاصادقی ` محسن یگانه `حمید عسکری `یاس ` گروه سون `تتلو ` ارمین تو ای اف ام ` گوگوش ` هایده `مهستی `ابی ` کامران وهومن `امید`توماس اندرز`جنیفرلوپز`پیتبول`ادل` عارف`کامرانودیگه چیزی یادم نمیاد اگه یادم اومد لیست می کنم براتون . بازیگر خارجی مورد علاقم هم بردپیت که عمرش رو داد به شما وبراش کلی گریه کردم. بازیگرهای ایرانی هم که حرف ندارن .سعید معروف هم که طرفدار درجه یکشم .منظورم کاپیتان تیم ملی والیبال که امسال تو جام جهانی برزیل بچه های تیم شاهکار کردن. فوتبال رو که حرفش رو نزنین که حالم خراب شد ودیگه از لیونل مسی خوشم نمیاد البته بگم که اون باید یه گلشو میزد چه اول بازی وچه دقیقه ی نود . رنگ مورد علاقم هم فیروزه ای `فسفری`مشکی`سفید وصورتیه .رشته ورزشی مورد علاقم هم دو هست که تو مدرسه حرف اول رو میزنم و اگه بخواد داخلش توپ باشه والیبال اما ورزش های دیگه هم دوست دارم و با داییم جودو هم کار میکنم چون داییم مربی جودو . غذای مورد علاقم لوبیا پلو که بد غذا هم نیستم . می خوام وقتی بزرگ شدم دکتر تغذیه بشم اگه در اینده مشکل چاقی داشتید در خدمتم . راستی یه سالی میشه که با این سایت اشنا شدم ولی تابه حال شرایط ثبت نام پیش نیامده بود تا اینکه با ایمیل برادرم ثبت نام کردم . دیگه سرتون رو درد نمی یارم که البته کار از کار گذشته . پس خداحافظ
    نقل قول نوشته اصلی توسط piko نمایش پست ها
    سلام منم ارشم و متولد 74 از اهواز هستم.رشتم تجربی هست.دانشجو هستم.عاشق حیواناتم،همه نوع البته بیشتر جوندگان رو دوست دارم.خوشحالم در کنار شما هستم.امیدوارم کنار هم دوستان خوبی باشیم برایه هم.

دوستان عزیز به میهن پت خوش اومدید.

مایلم اعضا بدنم را در زمان مرگم اهدا کنم، باشد که ادامه زندگی اجزای وجودم نجات بخش زندگی دیگری باشد
    ehda.ir

بیدار شو فروغ!
    دیگر کسی پرواز را به خاطر نمی سپرد...
    در سرزمین گرسنگان
    پرنده خوردنیست....

کاربر میهن پت khanoomi آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    شیرین
    علایق
    نگهداری از حیوانات
    حیوان خانگی
    مرغ مینا و آکواریوم
    شماره عضویت
    10280
    میانگین پست در روز
    0.16
    سلام؛
    من شیرین هستم از کرج.16ساله و علاقه ی زیادی به حیوانات دارم و الانم یه مینا و آکواریوم دارم .قبلا هم سابقه نگهداری از مرغ عشق،لاک پشت،ماهی های آکواریومی و... رو دارم.خلاصه باغ وحشی داشتم و دارم برای خودم!

حیوانات هم حق زندگی دارند

وبلاگی برای گربه ها:

www.cats.b l o g f a.com

کاربر میهن پت
    نام و نام خانوادگی
    ٍerfan
    علایق
    Computer
    تخصص
    :|
    شماره عضویت
    10275
    میانگین پست در روز
    0.16
    سلام .من عرفان اسدی هستم.
    15 سالمه عاشق حیوونا هسنم . من خونه آکواریم دارم. من عاشق جغدم . خیلی دوس دارم جغدو . نگاهشون خیلی جالبه . خیلی دقت میکنن .
    من متولد ماه خرداد هستم . من تازه با این سایت آشنا شدم.من یه خرگوش داشتم به نام پاپی . چون خواهر کوچیکم حساسیت شدیدی داشت بابام داد به دوستش.

همکار قدیمی berti bani آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    مری
    حیوان خانگی
    خــــــــــرگوش
    شماره عضویت
    5480
    میانگین پست در روز
    3.03
    نقل قول نوشته اصلی توسط نویدد نمایش پست ها
    با سلام به همه
    موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط مسعود آقاجانی نمایش پست ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط hannaneh نمایش پست ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط piko نمایش پست ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط khanoomi نمایش پست ها
    سلام؛
    من شیرین هستم از کرج.16ساله و علاقه ی زیادی به حیوانات دارم و الانم یه مینا و آکواریوم دارم .قبلا هم سابقه نگهداری از مرغ عشق،لاک پشت،ماهی های آکواریومی و... رو دارم.خلاصه باغ وحشی داشتم و دارم برای خودم!

نقل قول نوشته اصلی توسط MR.king نمایش پست ها
    سلام .من عرفان اسدی هستم.
    15 سالمه عاشق حیوونا هسنم . من خونه آکواریم دارم. من عاشق جغدم . خیلی دوس دارم جغدو . نگاهشون خیلی جالبه . خیلی دقت میکنن .
    من متولد ماه خرداد هستم . من تازه با این سایت آشنا شدم.من یه خرگوش داشتم به نام پاپی . چون خواهر کوچیکم حساسیت شدیدی داشت بابام داد به دوستش.
    دوست هاااااای عزیز همگی به میهن پت خوش آمدی

کاربر میهن پت حمایت آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    بهار معنوی
    علایق
    ساز زدن نقاشی نگاه کردن همسترم طناب زدن
    حیوان خانگی
    همستر
    شماره عضویت
    10217
    میانگین پست در روز
    0.06
    سلام من بهارم شهریور ماه سال هشتاد و یک هستم و دوازده سالمه .مدرسه ی موسیقی دختران درس میخونم از تفریحاتم طناب زدن ,اسکیت , شنا , کتاب خوندن,همستر گوگولی و نازم ایگلوو بازی کامپیو تریه ویلن میزنم و آواز میخونم یک خواهر کوچیک تر هم دارم.

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    پویا نوری
    شماره عضویت
    10308
    میانگین پست در روز
    0.00
    سلام من پویا نوری هستم . امسال دارم واسه دکترای دامپزشکی می خونم (تا تو دانشگاه تهران قبول شم). عاشق حیوانات هستم [IMG]http://mihanpet.ir/image/png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABgAAAAYCAYAAAD gdz34AAAABGdBTUEAAK/INwWK6QAAABl0RVh0U29mdHdhcmUAQWRvYmUgSW1hZ2VSZWFke XHJZTwAAAQMSURBVHjatFVdaBRXFD4zO/uTZIlu6xqxYIKL/xZTgkJagtAqFkrpg6FRNAgialoK toYX9L2tYXWLq2iDyo2bfpQRNrSGoipBBKkFjX sTHZUDCJTbqb3dm/mbn9zr2TuM1mY6E4cOb nvOd 517ztV2eDz0f75fLGvRdZ2e8/fcAYxnbfjkiHcnmmZIA6QewpzecKWbWVpMXysXAxhuQdNWvb5x e6i iSqXG RfJkjTNcpOCDInbJq 2UfJe/292BfdeirT9Z8BYPwjf3hVe 27h6iqJq0OqlfBeEiyKpy/iIQJsSg9Xkmj356h3GT8Y4CceCYAGw9GXmmP7G8m3cs7luDnoJ Xbi3YKxZaTIKdAFLvwHaViv5eA6PNpYc8j 3eT7gtgxg/JQiyYtiFWkdjAyAHTj70VxA6x7uD7FS2LBbmNadE9Weo8cGb2k HOLHeePynFna3SemqCOc63Eug9OnWzDRFcJRfD 9ep1265G9jVhVOHSgjVdVy0fViuiSAi1R AkjqMcQVxiF69R8v7AG6CqZz5FzaEtTdg/gyCmoJ9V9DANxFTk0RaJHOfc9azSgbAN91qXxGBnsK4KCo70ZG RoDG1GGZkVjaWg2qL5R3fG4H9GUhWsC0pbCwGs8gYLynMA9P90 n4YGH2GceXoa6XnOPUVWzg8NDFPf5SH0TfiWIW8wJ20tFOSMKD g ctIkAPvm3lrq uIuRdt/g3ea4njuqgp1S/HbsDVMLR9sRhwyKh6LlIo/LdO/xAjAA9umUNigo52bcEYfhBMNgdYMFWgOMJKMHA4wtzgRHGPPCi m 2hRfCKA3NZbeGFrrwaVIQMFwl32y1biv6S6rjoyVkMZnAZAb lJKjaSouD4Vx6B7 o8 Iu9K4tQUdlp5hZtBNm6IlBn0k qm2WperjOtDAJdaUMVwX8DfPhVoQf3t9eceAkVIKiUGEQagWGL xQVBK8c8L4FNWavM8ZWcA73bvsz2lHsPoly4NONV0FElvXRySZ Sbv HoNMYJUJ UfScxhRRAnx1AYmqeRhS909JG2VoE5O6JsdHPYxevgPpdAFoh bUfz5ATT5B184kUJw7Ax0xVHoaXg5odNHzpR2JdtlG2mv5q27V c4X5o9R rW13bVrfnMFW8GCORfwjPJ8FzUt1WVFjNCKPOraHMk9U08***N DI8Gn3nfO4zN/tGhSwlpQCcIFxG6exu39uRF/S9NS83NqgHx0OBGnXg7Dg/OJZ8cMZv9d ITTmXDn6fv ya4YyMlwPgQRhSPTv36Vu 1zaEtV2VPm1zwKBN0oJFd8y8uH13Uvx8/Er ehEjOCJNQuw5gIH3AiXZBx4ZqNIVvzvtdd9j/jhlC26fKTFdsZ8WWwXwjwADAIiyCHO3iwGeAAAAAElFTkSuQmC C[/IMG] 5 تا مرغ عشق داشتم که به رحمت ایزدی پیوستند. الان یه سیبرین هاسکی و یه دوبرمن دارم +یه کاکدو می خوام3تا اسب هم بگیرم واسه شرکت کردن دوستم تویه مسبقات اسب دوانی

صفحه 17 از 51 نخستنخست ... 7151617181927 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)