صفحه 57 از 102 نخستنخست ... 7383940414243444546474849505152535455565758596061626364656667686970717273747576 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 561 به 570 از 1017
    کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    14911
    سلام یه سوال داشتم من دارم تانکمو با یه تانکه کوچکتر جا به جا میکنم میخواستم بپرسم
    سایز تانکم اینه 119 طول 49 عرض و ارتفاع 65 که 60 تا آبگیری خواهد شد.
    سیستممه نوری تانکمم اینه:4 عدد مهتابی 54 وات ho آبی 2 تا سفید و یه ردیف 18 تایی هم ا ل ای دی آبی سئول دارم میخواستم بدونم این نور برای نگهداری ریف کافیه؟اگه نه بهاش که میتونم شقایق نگه دارم؟؟؟؟؟؟؟

همکار قدیمی (مدیر آکواریوم آب شور)

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور
    شماره عضویت
    8542
    نقل قول نوشته اصلی توسط clownfish نمایش پست ها
    سلام یه سوال داشتم من دارم تانکمو با یه تانکه کوچکتر جا به جا میکنم میخواستم بپرسم
    سایز تانکم اینه 119 طول 49 عرض و ارتفاع 65 که 60 تا آبگیری خواهد شد.
    سیستممه نوری تانکمم اینه:4 عدد مهتابی 54 وات ho آبی 2 تا سفید و یه ردیف 18 تایی هم ا ل ای دی آبی سئول دارم میخواستم بدونم این نور برای نگهداری ریف کافیه؟اگه نه بهاش که میتونم شقایق نگه دارم؟؟؟؟؟؟؟
    سلام
    چون از ترکیب مهتابی و ال ای دی استفاده کردین یه مقداری کار سخت میشه برا محاسبه! شما به ازای هر لیتر 30 لومن نور ال ای دی نیاز دارین اما چون 4 تا مهتابی هم دارین باید این مقدار ازش کم بشه
    اگه ال ای دی هاتون 1 وات 110 لومن باشه و اگه فقط ال ای دی استفاده می کردین حدوده 60 تا ال ای دی دیگه هم نیاز بود اما چون 4 تا مهتابی هم دارین فکر کنم با 1 ریدف 18 تایی دیگه نورتون تکمیل بشه! اما با همین نور هم شاید بشه ریف هایی مقاوم رو نگهداری کرد!
    شقایق هم به نور مناسب نیاز داره و البته حساس تر از اکثر مرجان ها هم هست!

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    14911
    نقل قول نوشته اصلی توسط afro.samurai نمایش پست ها
    سلام
    چون از ترکیب مهتابی و ال ای دی استفاده کردین یه مقداری کار سخت میشه برا محاسبه! شما به ازای هر لیتر 30 لومن نور ال ای دی نیاز دارین اما چون 4 تا مهتابی هم دارین باید این مقدار ازش کم بشه
    اگه ال ای دی هاتون 1 وات 110 لومن باشه و اگه فقط ال ای دی استفاده می کردین حدوده 60 تا ال ای دی دیگه هم نیاز بود اما چون 4 تا مهتابی هم دارین فکر کنم با 1 ریدف 18 تایی دیگه نورتون تکمیل بشه! اما با همین نور هم شاید بشه ریف هایی مقاوم رو نگهداری کرد!
    شقایق هم به نور مناسب نیاز داره و البته حساس تر از اکثر مرجان ها هم هست!
    سلام منظور شما از یه ردیف دیگه همون آبی هستش؟؟؟؟

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767

یه نظر من ال ای دی 10000 هزار کلوین سفید باید اضافه کنید 4 تا مهتابی اکتنیک کفایت میکنه برای نور آبی

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    14911
    نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا نوروزی نمایش پست ها
    یه نظر من ال ای دی 10000 هزار کلوین سفید باید اضافه کنید 4 تا مهتابی اکتنیک کفایت میکنه برای نور آبی
    سلام آقای نوروزی
    ممنون از پاسختون با این ترکیب نوری که شما گفتین میشه ریف نگه داشت؟؟؟
    در ضمن من در حال حاضر 4 تا مهتابی ho دارم که 2 تاش سفیده 2 تاش آبی اکتنیک و یک ردیف هم ال ای دی آبی هر کدوم 1 واتن جمعا میشن 18 وات.خوب با این تفاسیر طبق گفته ی شما من باید به جای اون دو تا مهتابی سفید آبی اکتنیک بگیرم که بشن 4 تا؟؟؟
    بعدش چند تا ال ای دی سفید 10000 کلوین باید اضاف کنم؟چه مارکی بگیرم؟اون یه ردیف ال ای دی آبی رو بزارم ببمونه؟؟؟؟؟

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    سلام آقای نوروزی
    ممنون از پاسختون با این ترکیب نوری که شما گفتین میشه ریف نگه داشت؟؟؟
    در ضمن من در حال حاضر 4 تا مهتابی ho دارم که 2 تاش سفیده 2 تاش آبی اکتنیک و یک ردیف هم ال ای دی آبی هر کدوم 1 واتن جمعا میشن 18 وات.خوب با این تفاسیر طبق گفته ی شما من باید به جای اون دو تا مهتابی سفید آبی اکتنیک بگیرم که بشن 4 تا؟؟؟
    بعدش چند تا ال ای دی سفید 10000 کلوین باید اضاف کنم؟چه مارکی بگیرم؟اون یه ردیف ال ای دی آبی رو بزارم ببمونه؟؟؟؟؟
    سلام
    از عمر مهتابی ها چقدر گذشته؟

send by tapatalk

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور
    شماره عضویت
    8542
    من از نظر میزان لومن مورد نیاز گفتم ! اما رنگش بهتره همونطور که آقای نوروزی گفتن یا همه رو سفید اضافه کنین یا 14 تا سفید 4 تا رویال بلو که در این صورت یک مقداری تانک آبی تر به نظر میاد و البته ریف ها خوش رنگ تر میشن زیر این نور!

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    14911
    نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا نوروزی نمایش پست ها
    سلام
    از عمر مهتابی ها چقدر گذشته؟

send by tapatalk
    سلام آقای نوروزی عرضم به حضور شما از عمر مهتابی ها تقریبا 3 ماه گذشته.هموشنم با هم خریدم.
    مهتابی ها هم همگی مارک hopar هستش که فکر کنم چینی باشه تو سایتهای خارجی هم دیدم که ازش استفاده میکنن.چون پولم نرسید وگرنه از خدام بود برم سمت مارکهای JBL Aquamedic و geismann.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    14911
    نقل قول نوشته اصلی توسط afro.samurai نمایش پست ها
    من از نظر میزان لومن مورد نیاز گفتم ! اما رنگش بهتره همونطور که آقای نوروزی گفتن یا همه رو سفید اضافه کنین یا 14 تا سفید 4 تا رویال بلو که در این صورت یک مقداری تانک آبی تر به نظر میاد و البته ریف ها خوش رنگ تر میشن زیر این نور!
    سلام
    پس در کل من همین ترکیب نور رو حفظ کنم فقط یه ردیف 18 تایی دیگه ال ای دی اضافه کنم؟درسته پس شد 14 تا سفید 10000 کلوین+4 تا آبی سئول.
    راستی سفید رو نمیدونم چه مارکی بگیرم؟؟؟سئول فکر نکنم سفید داشته باشه؟من از پاساژ امجد آبی های رو گرفتم که همشون دیتا شیپ داشت.

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور
    شماره عضویت
    8542
    سلام
    پس در کل من همین ترکیب نور رو حفظ کنم فقط یه ردیف 18 تایی دیگه ال ای دی اضافه کنم؟درسته پس شد 14 تا سفید 10000 کلوین+4 تا آبی سئول.
    راستی سفید رو نمیدونم چه مارکی بگیرم؟؟؟سئول فکر نکنم سفید داشته باشه؟من از پاساژ امجد آبی های رو گرفتم که همشون دیتا شیپ داشت.
    به نظر من این ترکیب خوب میشه!
    بدی استفاده از ال ای دی همینه که هنوز مخصوص آب شور تو بازار موجود نیست! سئول,ادیسون,cree از مارکای خوبی هستن که میشه برا آب شور استفاده کرد بقیه مارکا تعریفی ندارن!
    ای کاش مهتابی هارو هم از مارک بهتری تهیه میکردین , aquamedic واقعا عالیه!

صفحه 57 از 102 نخستنخست ... 7383940414243444546474849505152535455565758596061626364656667686970717273747576 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)