صفحه 58 از 102 نخستنخست ... 8394041424344454647484950515253545556575859606162636465666768697071727374757677 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 571 به 580 از 1017
    کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    14911
    نقل قول نوشته اصلی توسط afro.samurai نمایش پست ها
    به نظر من این ترکیب خوب میشه!
    بدی استفاده از ال ای دی همینه که هنوز مخصوص آب شور تو بازار موجود نیست! سئول,ادیسون,cree از مارکای خوبی هستن که میشه برا آب شور استفاده کرد بقیه مارکا تعریفی ندارن!
    ای کاش مهتابی هارو هم از مارک بهتری تهیه میکردین , aquamedic واقعا عالیه!
    ممنون افرو جان.
    آقای نوروزی شما نظری ندارین در این مورد؟؟؟

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط clownfish نمایش پست ها
    ممنون افرو جان.
    آقای نوروزی شما نظری ندارین در این مورد؟؟؟
    کری مخصوص آب شور ساخته میشه و تو بازار الکتریکیها ندارن یه مدت آقای مرادی وارد کرده بود اگه هنوز داشته باشه
    مهتابی ها عمر مفیدشون از 9 ماه تا یه ساله پس از همین الآن شما تمام سیستمت رو ال ای دی کن که یه سال دیگه نخواد تغییرش بدی

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    14911
    سلام دوستان کاتولگ ال ای دی سئول رو مطالعه کردم میخواستم بپرسم کدومارو بخرم؟یه مدل داره روش نوشته Z-power اینا برای آب شورن؟؟؟آبی رو که میدونم سفید رو اگه کمک کنید ممنون میشم.

کاربرفعال

شماره عضویت
    7676
    شما میتونید این پارت نامبر رو تهیه کنید: W42180-07
    اینکه میفرمایید مخصوص آب شور همچین چیزی نداره حتی cree هم که آقای نوروزی اشاره کردند مخصوص آب شور نیست برای داشتن نور مخصوص آب شور با ال ای دی باید با ترکیب رنگ ها و طول موج های مختلف ال ای دی های معتبر به ان طیف رسید = اگر قدری تعمل کنید بنده در حال ترجمه و تهیه و تنظیم مطلب جامعی در این زمینه هستم که ان شاءا.. به زودی در اختیار دوستان قرار خواهد گرفتت.

همکار قدیمی انجمن آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی و...
    شماره عضویت
    4229
    نقل قول نوشته اصلی توسط el_1362 نمایش پست ها
    اینکه میفرمایید مخصوص آب شور همچین چیزی نداره حتی cree هم که آقای نوروزی اشاره کردند مخصوص آب شور نیست برای داشتن نور مخصوص آب شور با ال ای دی باید با ترکیب رنگ ها و طول موج های مختلف ال ای دی های معتبر به ان طیف رسید = اگر قدری تعمل کنید بنده در حال ترجمه و تهیه و تنظیم مطلب جامعی در این زمینه هستم که ان شاءا.. به زودی در اختیار دوستان قرار خواهد گرفتت.
    سلام جای رو سراغ دارید همین پارت رو به صورت اینترنتی بفروشن به همراه رویال بلو به تعداد کم در حد 10یا12تا ؟؟؟

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767

شما اگه ال ای دی هایی که منتاژ شده و حاظر شده ( که البته تو ایران به خاطر قیمت بالا وارد نمیشه ) بیشتر سایتهای شرکتهای معتبر رو نگاه کنید از از ال ای دی کری استفاده میکنن پس میشه نتیجه گرفت که مخصوص آب شوره و مثلا ال ای دی 10000 کلوین غیر آب شور در کجا کاربرد داره ؟ اون هم که مسلم هستش که از ال ای دی های مختلف با طول موج متفاوت و فرکانسهای مختلف استفاده کرد

همکار قدیمی انجمن آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی و...
    شماره عضویت
    4229
    نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا نوروزی نمایش پست ها
    شما اگه ال ای دی هایی که منتاژ شده و حاظر شده ( که البته تو ایران به خاطر قیمت بالا وارد نمیشه ) بیشتر سایتهای شرکتهای معتبر رو نگاه کنید از از ال ای دی کری استفاده میکنن پس میشه نتیجه گرفت که مخصوص آب شوره و مثلا ال ای دی 10000 کلوین غیر آب شور در کجا کاربرد داره ؟ اون هم که مسلم هستش که از ال ای دی های مختلف با طول موج متفاوت و فرکانسهای مختلف استفاده کرد
    رو یه سری از قاب های شرکتی تا15000 کلوین هم led هست اینجوری که مشخصاتش میگه فکر کنم مخصوص ابشور تولید شده باشه البته به سفارش سرکت سازنده قاب

کاربرفعال

شماره عضویت
    7676
    نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا نوروزی نمایش پست ها
    با سلام خدمت استاد خوبم و همشهری عزیز جناب آقای نوروزی که بنده خودم شخصا خیلی از مطالب مفید ایشون استفاده کردم
    منظور من از مخصوص آب شور یعنی طیف نور خروجی بیشترین انطباق رو با طیف قابل جذب توسط گیاهان داشته باشه مثل طیف خروجی لامپ های شرکت گیسمان یا آکوامدیک یا jbl که طیف رو اختصاصا برای انجام عمل فتوسنتز طراحی می کنند به عبارت دیگه شما در هیچ کجای دیتا شیت ال ای دی های cree نمی توانید عبارتی رو ببینید مبنی بر اینکه این order code برای آب شور طراحی شده.
    اصولا نوری که به صورت مصنوعی تولید میشه فاقد میزان لازم طول موج زیر 430 نانومتر و بالای 630 نانومتر هست (به غیر از مواردی که در بالا اشاره کردم)که این طول موج جهت انجام عمل فتوسنتز ضروریه شما خیلی راحت میتونید این مسئله رو با بررسی طیف نور کمپانی های معتبر سازنده ال ای دی بررسی کنید . و همونطور که خودتون هم بررسی کردید میتونید مشاهده کنید که حتی همون کمپانی هایی هم که پنل ال ای دی ارائه میکنند متل ecotech مجبور هستند برای جبران این کمبود ال ای دی هایی از سایر برندها رو سفارش بدن.
    یه وقت سوء برداشت نشه که من با ال ای دی مخالفم یا مثلا با cree مشکل دارم . نه . اتفاقا حدود دو ماهه که از طرق مختلف به دنبال تهیه تعدادی ال ای دی cree هستم فقط قصدم اینه که نتایج مطالعاتم رو در اختیار دوستان قرار بدم و تا حدی بعضی تصورات غلط راجع به ال ای دی رو با همفکری دوستان اصلاح کنیم.
    وقتی میبینم عده ای ال ای دی های متفرقه رو به اسم 15000 و 20000 کلوین به فروش میرسونند آدم ناراحت میشه و متاسفانه در بین دوستان آب شور باز تب کلوین افتاده و خب سوءاستفاده کننده ها هم که همه جا هستند.

کاربرفعال

شماره عضویت
    7676
    نقل قول نوشته اصلی توسط hadi1 نمایش پست ها
    سلام جای رو سراغ دارید همین پارت رو به صورت اینترنتی بفروشن به همراه رویال بلو به تعداد کم در حد 10یا12تا ؟؟؟
    بله دوست عزیز
    با توجه به اینکه معرفی مراکز فروش خارج از محل مربوطه خلاف قوانین سایت هست شما میتونید با جستجوی کد فوق و تنظیمات جستجو فقط در سایتهای با زبان فارسی سایت رو پیدا کنید

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    بله دوست عزیز
    با توجه به اینکه معرفی مراکز فروش خارج از محل مربوطه خلاف قوانین سایت هست شما میتونید با جستجوی کد فوق و تنظیمات جستجو فقط در سایتهای با زبان فارسی سایت رو پیدا کنید
    دراین مورد خاص ایراد نداره اگه اسم و آدرس دارید برای دوستان بزارید بهتر از این هستش که به قول شما ال ای دی 15000 هزار کلوین رو غالب کنن

صفحه 58 از 102 نخستنخست ... 8394041424344454647484950515253545556575859606162636465666768697071727374757677 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)