صفحه 3 از 43 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 430
    همکار قدیمی (مدیر آکواریوم آب شور)

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور
    شماره عضویت
    8542
    نقل قول نوشته اصلی توسط nafas69 نمایش پست ها
    سلام
    بچه ها الان به فرصتی پیش اومده که میتونم بیوبال و مدیا را عوض کنم/ به نظر شما چی بگیرم وچه مقدار؟؟
    بیوبال سوزنی بهتره؟؟یا مهم نیست؟؟؟
    سلام
    به نظرم خیلی پولتون رو برا مدیا هدر ندین اما اگه قرار ه یه جورایی مجانی دستتون برسه من پیشنهادم ماتریکس سیچم هست و مقداری بیو گلس!
    و البته چون حجم تانکتون کمه داشتن یه مدیای نیترات گیرم خالی از لطف نیست اما واجب نیست : http://www.parsipet.ir/thread12206.html

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15301
    پشم شیشه برای چی هست؟ضروریه؟
    --------------------------------------------------------------------------
    به این زوش راه انداختن اک چه ایراداتی داره؟ باعث از بین زفتن لایو راک میشه؟؟
    ماسه را در اک بریزیم بعد لایورام تصفیه نشده را بگذاریم بعد اب شیرین بریزیم روی انها تا اک پر شود سپس 4کیلو نمک را به طور مستقیم روی انها بریزیم/چه اتفاقی میفته؟؟
    -----------------------------------------------------------------------------------
    عوض کردن بیوبال و مدیا نخودی و سرامیکی انگشتی واستفاده از نوع مرغوب تر چه تاثیزی داره؟؟؟
    -----------------------------------------------------------------------------------
    قبلا گفته بودید مه برای اک ما سیو320 مناسبه اما 500 فقط هست/خوبه یا نه؟؟؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15301
    الان ما 4 تا بسته سرامیکی و تقریبا 2تا لیوان نخودی داریم خوبه؟

همکار قدیمی (معاون باغ های شیشه ای)

نوع حیوان خانگی
    آبشور
    شماره عضویت
    7436
    به هیچ عنوان با لایو راکتون این کارو نکنید چون موجودات مفید اون کاملا ازبین میرن و دیگه چیزی بجز یک تیکه صخره نیستش

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهیهای اب شور
    شماره عضویت
    5828
    پشم شیشه برای چی هست؟ضروریه؟

استفاده از ان برای گرفتن ذرات ریز و معلق در اب هست به مدل تصفیه می باشد.میشه گفت جزو واجبات هستش در ورودی اب به سامپ
    چون این ذرات باعث گرفتن روزنه های مدیا و یا رزین استغاده شده در سامپ میشن.

--------------------------------------------------------------------------
    به این زوش راه انداختن اک چه ایراداتی داره؟ باعث از بین زفتن لایو راک میشه؟؟
    ماسه را در اک بریزیم بعد لایورام تصفیه نشده را بگذاریم بعد اب شیرین بریزیم روی انها تا اک پر شود سپس 4کیلو نمک را به طور مستقیم روی انها بریزیم/چه اتفاقی میفته؟؟

بهتره اب نمک مجزا تهیه بشه بعد به اک اضافه بشه شما بیشتر راهنماهای استفاده از نمک رو مطالعه کنید نوشته شده به صورت مستقیم به اک اضافه نشن بعد از یک ساعت
    که مخلوط شدن به اب اضافه بشن چون برای موجودات زنده مضرر هستش

عوض کردن بیوبال و مدیا نخودی و سرامیکی انگشتی واستفاده از نوع مرغوب تر چه تاثیزی داره؟؟؟

اگه از نظر مالی مشکل نباشه که خوب که بهتر چون تاثیر بهتری تو کیفیت اب داره نوع ان هم در چند پست عقب تر بچه های فرم گفتن که مناسب کدام هست.
    قبلا گفته بودید مه برای اک ما سیو320 مناسبه اما 500 فقط هست/خوبه یا نه؟؟؟

با این ظرفیت بهتره همان 320 رو تهیه کنید تا در تنظیم جریان اب به مشکل نخورید 500 به نظر من یه مفدار زیاد هست و خوب شاید اساتید نظر بهتری داشته باشن.

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    سلام
    بهنام جان شما نوشتید بهتره آب نمک مجزا درست بشه من میگم بهتر نیست باید آب نمک به صورت مجزا درست بشه فقط در صورتی که لایوراک و هیچ موجود زنده ای در تانک نباشه میشه نمک رو مستقیم در تانک ریخت اون هم بهتره تو سطل بریزیم با آب مخلوط کنیم بعد بریزیم تو تانک وقتی مستقیم تو تانک بریزید چند ساعت طول میکشه تا حل بشه
    در مورد موج ساز هم باید بگم حتما باید 320 بگیرید و فعلا هم نیازی ندارید شما در آینده اگه ریف اضافه کردید و دید حرکت شاخکهاشون کمه اون موقع یه 320 بگیرید
    مدیا تا شش ماه دست نکنید بعد شش ماه یه مارک خوب بگیرید و در سه مرحله عوض کنید تا سیکل به هم نخوره برای راهتی کار الان سه تا طوری درست کنید و مدیا رو بریزید داخلش یا بریزید تو جوراب زنانه

send by tapatalk

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15301
    ممنون از همه
    راستش برای ما فروشنده اک را اینطوز زاه انداری کرد که برای یه مغاره دار گفتیم حرف شما را گفت...ما هم که دل پری داشتیم رفتیم و لایوراک هاشو پس دادیم و پولمون را پس گرفتیم اما ایشون همچنان میگفت کار من درست بوده از پشم شیشه هم استفاده نکرده
    ----------------------------------------------------------------------------------------------

فروشنده جدید که به نظر منصف تر میاد گفت میام شنبه اک را چک میکنم و به احتمال زیاد فکر میکنم مبخواد ار دنیترول jbl استفاده کنه چون نیتریت و نیترات همچنان همون اعداد قبلی مونده وبه نظرش زاه انداری مشکل پایه ای داره و گفت تا 7-10 روز دیکه اک را راه مینداره البته این حرف ها از روی شرح دادن ما گفت و100% نگفته
    ---------------------------------------------------------------------------
    اگه یه وفت گفت مدیا را عوض کنید قبول نکنیم پس؟؟؟؟
    ---------------------------------------------------------------------
    و خودش یه اک مثل ما داشت که چندتا ریف هم داشت و از سیو500 استفاده کرده بود

همکار قدیمی انجمن آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی و...
    شماره عضویت
    4229
    ممنون از همه
    راستش برای ما فروشنده اک را اینطوز زاه انداری کرد که برای یه مغاره دار گفتیم حرف شما را گفت...ما هم که دل پری داشتیم رفتیم و لایوراک هاشو پس دادیم و پولمون را پس گرفتیم اما ایشون همچنان میگفت کار من درست بوده از پشم شیشه هم استفاده نکرده
    ----------------------------------------------------------------------------------------------

فروشنده جدید که به نظر منصف تر میاد گفت میام شنبه اک را چک میکنم و به احتمال زیاد فکر میکنم مبخواد ار دنیترول jbl استفاده کنه چون نیتریت و نیترات همچنان همون اعداد قبلی مونده وبه نظرش زاه انداری مشکل پایه ای داره و گفت تا 7-10 روز دیکه اک را راه مینداره البته این حرف ها از روی شرح دادن ما گفت و100% نگفته
    ---------------------------------------------------------------------------
    اگه یه وفت گفت مدیا را عوض کنید قبول نکنیم پس؟؟؟؟
    ---------------------------------------------------------------------
    و خودش یه اک مثل ما داشت که چندتا ریف هم داشت و از سیو500 استفاده کرده بود
    سلام . لایوراگ هارو نباید پس میدادین حالا هر جور که راه اندازی کرده بود چون نیاز دارین بهشون .

منظور از پشم شیشه هم اون پشمه شیشه ای عایق نیست ها اشتباه نکنید یه وقت .همون فیلتر ول یا ابری هست که تو بازار لوازم بالشو تشک میتونید تهیه کنید .

مدیارو هم فعلا دست نزنید بهتر .

من حرف همه اساتید رو قبول دارم ولی به نظر من، نظر کاملا شخصی 15 روز کاری به اکواریوم نداشته باشید تا سیکل طی بشه بعد شروع کنید به تست زدن . قبل از طی شدن سیکل هیچ کاری به اب نداشته باشید فقط شوری رو تنظیم کنید .لایوراک هاتون رو هم برید پس بگیرید بیارید خود همین جابجای لایوارک زمان طی شدن سیکل رو به عقب میندازه .

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهیهای اب شور
    شماره عضویت
    5828
    نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا نوروزی نمایش پست ها
    سلام
    بهنام جان شما نوشتید بهتره آب نمک مجزا درست بشه من میگم بهتر نیست باید آب نمک به صورت مجزا درست بشه فقط در صورتی که لایوراک و هیچ موجود زنده ای در تانک نباشه میشه نمک رو مستقیم در تانک ریخت اون هم بهتره تو سطل بریزیم با آب مخلوط کنیم بعد بریزیم تو تانک وقتی مستقیم تو تانک بریزید چند ساعت طول میکشه تا حل بشه

send by tapatalk

اقا علی رضا حرف شما درسته من تو گفته هام یادم رفت بگم داخل سطل مخلوط بشه بخاطر همین شاید شما اشتباه متوجه شدید که منظور من از مجزا چیه.

علی رضا جان دیر وقت بود داداش اینقدر گیر نده ما تازه داریم چیزایی که از شما ها یاد گرفتیم رو پس میدیم.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15301
    نقل قول نوشته اصلی توسط hadi1 نمایش پست ها
    سلام . لایوراگ هارو نباید پس میدادین حالا هر جور که راه اندازی کرده بود چون نیاز دارین بهشون .
    .
    اخه دیگه لایوراک نبود شده بود ضخره/بوی خیلی بدیم میداد.....

صفحه 3 از 43 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)