کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    یه طوطی با معرفت
    شماره عضویت
    15341
    با منم بیشتر همه خوبه منو میبینه زیاد خوشال میشه .نسبت به اعضای خونواده

همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    نقل قول نوشته اصلی توسط sokoote1990 نمایش پست ها
    فکر نکنم بیمار باشه
    قفسش چه مدلیه؟؟؟یک عکس از قفس و اسباب بازی هاش بزارید(یک عکس کلی از نمای قفس)
    احتمالا قفس و اسباب بازی خوبی نداره که سرگرم بشه

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14451
    دوست عزیز طوطی شما شدیدا دچار سوء تغذیه است. شما احتمالا فقط تخمه بهش میدید؟!
    فرم و رنگ پرها کاملا مشخص می کند که پرنده کمبود ویتامین و مینرال دارد.
    در غذایی پرنده انواع میوه مجاز، سبزیجات ( به خصوص بروکلی و برگ چغندر) و هویج و فلفل دلمه رنگی را اضافه کنید. دقت کنید کلسیم، ویتامین آ و ویتامینهای گروه ب برای پرنده شما حیاتی است.
    در ابتدا هم برای جبران سریع این مشکل یک دوره مکمل توتال را به همراه مکمل کلسیم ( ترجیحا هر دو ازبرند تابرنیل) را بر اساس برشور محصول به پرنده بدهید.
    همچنین پرنده شما در روز به یکساعت نور خورشید احتیاج دارد. در این فصول سرد از پشت شیشه و در فصول گرم به صورت مستقیم.
    در ضمن طوطی شما اصلا دچار پرکنی به دلایل روحی نیست. اگر هم دچار پرکنی شود به دلیل عدم تعادل املاح و ویتامینها در بدنش است که امری شایع در طوطی خاکستری است.

پاینده باشید.

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    اره یه 5 ماهی میشه .نه فقط اوایل که چوب بهش میدادم زود خورد میکرد الان خیلی کم سرگرمش میکنه / البته اینو بگم مواقعی که حمله میکنه نوک میزنه دستمو عقب نمیبرم که فکر نکنه خبریه و دعواش میکنم که بفهمونم موک زدن بده . بعضی موقع ها دیگه وحشی میشه یواش با انگشت میزنم رو نکش که بفهمه و تکرار میکنم میگم بده. اونم زودی مظلوم میشه منم نازش میکنم خیلیم باهام جوره تا خانوادم
    سلام دوست عزیز در کنار صحبت های دوستان اینو بهتون بگم که پرهای پرندتون به شدت نامرتب هست . این میتونه نشونه تغذیه نامناسب یا کلا رعایت عواملی که باعث شادابی پر میشه توی کاسکوتون به نظر میرسه اصلا رعایت نمیشه . مثلا حموم کردن به موقع یا تغذیه یا نور خورشید یا .... . البته این در مورد کل پرها بود .
    توی اون قسمتی که میگید کنده شده به نظر در اثر اتفاق غیر طبیعی کنده شده حالا یا جایی خورده یا گیر کرده یا ولی دقت کنید که ببنیدی اون قسمت رو خیلی تمیز میکنه یا نه ... ولی خب در کل من چیزی نتونستم تشخیص بدم پس توی این مورد نظری نمیدم ولی وضعیت کلی پرهارو جدی بگیرید اینطوری کاسکوت خیلی اذیت میشه و احتمال پرکنی میره روی 90 درصد و ... !
    موفق باشید

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    یه طوطی با معرفت
    شماره عضویت
    15341
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد وکیلی نمایش پست ها
    فکر نکنم بیمار باشه
    قفسش چه مدلیه؟؟؟یک عکس از قفس و اسباب بازی هاش بزارید(یک عکس کلی از نمای قفس)
    احتمالا قفس و اسباب بازی خوبی نداره که سرگرم بشه
    قفسش به طول(50)وعرض (40) ارتفاع (60)هسوالان خوابه فردا عکسش میزارم .مرسی

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    یه طوطی با معرفت
    شماره عضویت
    15341
    نقل قول نوشته اصلی توسط derakht نمایش پست ها
    دوست عزیز طوطی شما شدیدا دچار سوء تغذیه است. شما احتمالا فقط تخمه بهش میدید؟!
    فرم و رنگ پرها کاملا مشخص می کند که پرنده کمبود ویتامین و مینرال دارد.
    در غذایی پرنده انواع میوه مجاز، سبزیجات ( به خصوص بروکلی و برگ چغندر) و هویج و فلفل دلمه رنگی را اضافه کنید. دقت کنید کلسیم، ویتامین آ و ویتامینهای گروه ب برای پرنده شما حیاتی است.
    در ابتدا هم برای جبران سریع این مشکل یک دوره مکمل توتال را به همراه مکمل کلسیم ( ترجیحا هر دو ازبرند تابرنیل) را بر اساس برشور محصول به پرنده بدهید.
    همچنین پرنده شما در روز به یکساعت نور خورشید احتیاج دارد. در این فصول سرد از پشت شیشه و در فصول گرم به صورت مستقیم.
    در ضمن طوطی شما اصلا دچار پرکنی به دلایل روحی نیست. اگر هم دچار پرکنی شود به دلیل عدم تعادل املاح و ویتامینها در بدنش است که امری شایع در طوطی خاکستری است.

پاینده باشید.
    سلام دوست گرامی .درست میگین بیشتر تخمه میخوره .زیاد میوه جات نمیخوره . جلو افتاب میزارم جلو نور از پشت شیشه و این قطره رو هر روز 3 وعده بهش میدم

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14451
    سلام دوست گرامی .درست میگین بیشتر تخمه میخوره .زیاد میوه جات نمیخوره . جلو افتاب میزارم جلو نور از پشت شیشه و این قطره رو هر روز 3 وعده بهش میدم
    دوست عزیز عکستون سایزش کوچک بود نتوانستم روی شیشه را بخوانم. چون با این برند آشنایی ندارم متوجه نوع مکمل نشدم.
    مهم این است که مکمل حاوی ویتامین آ و گروه ب و دی باشد. همچنین مکمل کلسیم جداگانه هم باید همزمان مصرف شود. دقت کنید بدون وجود ویتامین دی و نور آفتاب کلسیم جذب نمی شود. طوطی خاکستری شدیدا مستعد کمبود کلسیم است.
    همچنین بر اساس دستورالعملهای دوستان در انجمن نسبت به تغییر غذایی طوطی اقدام کنید. طوطی خاکستری لجباز است با صبر زیاد باید این تغییر را اعمال کنید.

پاینده باشید.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    15196
    سلام .خسته نباشید. خواستم بپرسم تشویقی رو چه زمانی باید به کاسکو بدیم؟ من بعد از تکرار هر کلمه ای که با سوت میگه به اون تشویقی میدم البته تشویقیام هر دفعه فرق میکنه یا بعد از تکرار میارمش بیرون یا اسباب بازی جدیدی در اختیارش قرار میدم یا خوراکی ایا کارم درسته؟ و اینکه مدت زمانی که کاسکو یه کلمه رو با سوت تکرار میکنه(واسه دفعه اول) تا زمانی که واضح میشه چقدر طول میکشه؟ البته میدونم مدت زمان دقیقی نداره حدودا خواستم ببینم چقدر طول میکشه تا واضح بشه . ممنون

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    نقل قول نوشته اصلی توسط mary44m نمایش پست ها
    سلام .خسته نباشید. خواستم بپرسم تشویقی رو چه زمانی باید به کاسکو بدیم؟ من بعد از تکرار هر کلمه ای که با سوت میگه به اون تشویقی میدم البته تشویقیام هر دفعه فرق میکنه یا بعد از تکرار میارمش بیرون یا اسباب بازی جدیدی در اختیارش قرار میدم یا خوراکی ایا کارم درسته؟ و اینکه مدت زمانی که کاسکو یه کلمه رو با سوت تکرار میکنه(واسه دفعه اول) تا زمانی که واضح میشه چقدر طول میکشه؟ البته میدونم مدت زمان دقیقی نداره حدودا خواستم ببینم چقدر طول میکشه تا واضح بشه . ممنون
    سلام دوست عزیز .
    تشویق در مقابل کار درست . تشویقی باید یه تخمه یا دانه کوچک و خشکبار باشه . باید اون چیزی باشه که کاسکو بیشتر از هرچیز دیگه بهش علاقه داره . مثلا وقتی میگین بیا پایین و اومن هم پایین اومد بهش جایزه بدین اون کم کم شرطی میشه برای بدست آوردن جایزه خرفتون رو گوش میده . تشویقی نباید فرق کنه چون پرنده گیج میشه . کلماتی مثل آفرین یا حتی تشویق لفظی هم در بعضی از کاسکو ها هست . توصیه من اینه شما هم جایزه رو بده هم کلمه تشویقی رو بهش بگو . ولی همش وقتی با سوت میگه بهش جایزه نده اینطوری رقبت نمیکنه که حرف بزنه واضح . وقتی اولین کلمه رو گفت بهش جایزه بده . وقتی یک کلمه رو با سوت میگه تو پشتش باهاش همون کلمه رو واضح تکرار کن . رمز موفقیت فقط صبر و تکراره . هیچ مدت زماتی نمیشه تعریف کرد چه یک هفته چه یک ماه بستگی به هم شما هم خوده کاسکو داره . شما تلاش کن خودش درست میشه .
    موفق باشید

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    گرين چيك
    شماره عضویت
    15110
    سلام عزیزان کاسکو من وقتی در پرنده فروشی بود بیشتر تخمه میخورد و الآن برای این که بخوام تقویتش کنم به غیر از کلم بروکلی و میوه چه چیزهايی رو پیشنهاد میکنید در ضمن در باره‌ی تغذیش چند تا سوال دارم 1-کلم بروکلی و هویج و سیب زمینی رو باید آب پز کرد؟ 2-تخم مرغ آب پز میشه داد؟ 3-من برای غذاش کم کم دارم تخمه رو کم میکنم و به جاش میوه و مغز های دیگه رو جای گزین میکنم به نظر شما چه چیز هایی رو به جای تخمه بدم که مفید هم باشه. ممنون

صفحه 730 از 1238 نخستنخست ... 2306306807117127137147157167177187197207217227237247257267277287297307317327337347357367377387397407417427437447457467477487497808301230 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)