نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    13981

7 گاز گرفتن کاسکو

سلام من حدود بیست روزی هست که کاسکو دارم .باهم خوب شدیم ،از دستم غذا می گیره، میذاره نازش کنم، حتی چند تا کلمه یادش دادم ،یادش دادم از روی آکواریومم بالا میره ولی دستی نمیشه و بدجور گاز میگیره هرچی هم دردش را تحمل می کنی اون بیشتر گاز میگیره باید دستم را طرفش هل بدم تا رها کنه ! مشکل چیه؟ یعنی هنوز اعتماد نداره؟ وقتی افتاد رو دستم تا تیکه تیکه نکنه رها نمی کنه؟ به نظرتون راهکارش چیه که دستیش کنم؟ میشه یه برنامه بدید ؟ در ضمن یه برنامه غذایی خوب و مقوی براش می خواستم. ممنون

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط gold_star نمایش پست ها
    سلام من حدود بیست روزی هست که کاسکو دارم .باهم خوب شدیم ،از دستم غذا می گیره، میذاره نازش کنم، حتی چند تا کلمه یادش دادم ،یادش دادم از روی آکواریومم بالا میره ولی دستی نمیشه و بدجور گاز میگیره هرچی هم دردش را تحمل می کنی اون بیشتر گاز میگیره باید دستم را طرفش هل بدم تا رها کنه ! مشکل چیه؟ یعنی هنوز اعتماد نداره؟ وقتی افتاد رو دستم تا تیکه تیکه نکنه رها نمی کنه؟ به نظرتون راهکارش چیه که دستیش کنم؟ میشه یه برنامه بدید ؟ در ضمن یه برنامه غذایی خوب و مقوی براش می خواستم. ممنون
    سلام.این خیلی خوبه که ظرف مدت 20 روز انقدر باهاش صمیمی شدید.اما برای روی دست آوردن لجاجت به خرج ندید.
    این مقاله رو بخونید خیلی کمک میتونه بکنه بهتون.آموزش روي دست آمدن طوطي ها يا step up - صفحه 13
    سوالاتتون رو هم توی این تاپیک میتونید پیگیری کنیدکاسکو-طوطی خاکستری آفریقایی(قسمت سوم) - صفحه 92

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    13981
    ببخشید ممنون فقط می خواستم بدونم اینجور با لج گاز گرفتن برای چیه؟ برای تسته؟ یا هنوز باهام خوب نشده؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    ببخشید ممنون فقط می خواستم بدونم اینجور با لج گاز گرفتن برای چیه؟ برای تسته؟ یا هنوز باهام خوب نشده؟
    طوطی ها لجباز هستن.هنوز اعتمادش به صورت کامل به شما جلب نشده و وقتی شما در گرفتنش با دست لجاجت به خرج میدید اونم برای دفع کردن شما عصبی تر میشه و سعی در بیشتر گاز گرفتن شما داره.بخصوص که هربار گاز میگیره متوجه میشه که تنها سلاحش گاز گرفتنه که شماهم ازش فراری هستید.اگر برای تست باشه گازهای کوچک و سریع میگیره.محکم نیست.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    13981
    سلام ببخشید چه مدت طول می کشه تا یک طوطی با یکی صمیمی بشه؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    13981
    سلام ببخشید می خواستم بدونم یه کاسکو بعد از چه مدت صمیمی میشه که گاز نگیره؟ که اونوقت سعی به دستی شدنش بکنم که گاز گرفتن باعث تحریک شدنش و عادتش نشه

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    سلام ببخشید چه مدت طول می کشه تا یک طوطی با یکی صمیمی بشه؟
    سلام ببخشید می خواستم بدونم یه کاسکو بعد از چه مدت صمیمی میشه که گاز نگیره؟ که اونوقت سعی به دستی شدنش بکنم که گاز گرفتن باعث تحریک شدنش و عادتش نشه
    درباره گاز گرفتنش که دوستان کاملا توضیح دادن

بستگی به خود طوطی و صاحبش داره . سن طوطی ، اخلاق و شخصیتش و شرایط نگهداری تاثیر میذاره تو مدت اهلی شدنش . ممکنه 2 ماه 4 ماه یا حتی بیشتر هم طول بکشه .

گاز گرفتنش فعلا هشدار هست برای اینکه به شما بفهمونه هنوز به شما اعتماد نداره .

توضیح بدین که چجوری باهاش تمرین روی دست آوردن میکنید ؟ کجا تمرین میکنید ؟ و برای برنامه غذاییش بگید چه غذاهایی میخوره ؟

ویرایش توسط sepideh : 3rd August 2013 در ساعت 08:44 PM

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    13981
    سلام برای روی دست آمدن اول تشویقی بهش میدم ، بعد یکم نازش می کنم سپس دستم را به صورت افقی می یارم جلوش اول کاری نداره یکو که نزدیک کردم می افته روی دست من و تا می تونه گازه می گیره تا من دستم را به سمت عقب هل بدم و رها کنه. بیشتر بیرون از قفسش این کار را انجام میدم که قلمروش نباشه . غذاهایی هم که می خوره در هفته دو روز هر روز یک نصفه زره تخم مرغ - روزی یکم ذرت با چوبش - کلم بروکلی -حبوبات (نخود - ماش عدس-لوبیا سفید -لوبیا چیتی)-تخمه آفتابگردان-کاهو-میوه ها(موز-خربزه-شلیل -هلو-خیار- گوجه)

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    سلام برای روی دست آمدن اول تشویقی بهش میدم ، بعد یکم نازش می کنم سپس دستم را به صورت افقی می یارم جلوش اول کاری نداره یکو که نزدیک کردم می افته روی دست من و تا می تونه گازه می گیره تا من دستم را به سمت عقب هل بدم و رها کنه. بیشتر بیرون از قفسش این کار را انجام میدم که قلمروش نباشه . غذاهایی هم که می خوره در هفته دو روز هر روز یک نصفه زره تخم مرغ - روزی یکم ذرت با چوبش - کلم بروکلی -حبوبات (نخود - ماش عدس-لوبیا سفید -لوبیا چیتی)-تخمه آفتابگردان-کاهو-میوه ها(موز-خربزه-شلیل -هلو-خیار- گوجه)
    یعنی روی قفس تمرین میکنید ؟ وقتی تمرین میکنید ارتفاعش از شما بیشتره ؟ یعنی مجبورید دست رو بالا نگه دارید ؟ کدوم قسمت دست رو بهش نزدیک می کنید ؟ تیغه دست ، مچ یا ساعد ؟

چرا اول تشویقی میدین ؟ وقتی هنوز کاری که شما میخواین انجام نداده جایزه ای نباید بهش بدین

اول از همه بهش یاد بدین که وقتی غذا تو دست شماست بیاد دنبال دستتون . شما دنبالش نکنید . 20 روز زمان کمیه . مرحله به مرحله پیش برید برای روی دست آوردن عجله نکنید . بعد مراحل بعدی رو می گم چی کار کنید .

در هفته دو روز هر روز یه نصفه زرد تخم مرغ یعنی چی ؟

اگه می خواین تخم مرغ بدین بهش بهتره بیشتر سفیده تخم مرغ باشه تا زرده . اون ماهی دوبار کافیه . زرده هم ندین بهتره

کاهو ، خربزه خیار و گوجه کم بدین بهش . تخمه آفتاب گردان رو حذف کنید از غذاییش به عنوان جایزه ازش استفاده کنید ، جوانه ها رو به غذاش اضافه کنید . از بین سبزیجات کرفس ، سبزی جعفری ، فلفل دلمه هم میتونید بدید همه رنگشو از بین میوه ها سیب هم میتونید بدید.

سوالات مربوط به کاسکو رو تو این تاپیک بپرسید :

کاسکو-طوطی خاکستری آفریقایی(قسمت سوم) - صفحه 92

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)