صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 32
    کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو(کادو) ، ککاتیل(کاکلی)
    شماره عضویت
    11092
    از همه دوستان ممنونم مخصوصا حامد جان که همه جا هوا مارو داره
    دوستان میخوام به کاسکوم استخونه رونه مرغ اشگالی که نداره؟

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی نیو نمایش پست ها
    سلام نه روی چوب میشینه غذام میخوره ،وقتی میرم سمتش اول چشم ازم بر نمیداره (ولی رو چوبه) بعد که دستم میره سمت قفس میاد پایین از تو گلوش صدا در میاره و بعد که دستمو برا غذا میبرم تو قار میکشه
    تو این مدت 1 بار صبح که پا شدم دیدمش با نوکش میله کف قفسو گرفته و پاشو میکشه کف قفسش بعد که غذا گذاشتم براش آروم شدو غذا خورد این کارم 1 بار آخر شب که کاری باهاش نداشتم 1 دفعه انجام داد بهد 1/2 دقیقه خودش آروم شد این حرکتش برا چیه؟
    ممنون دوستان فقط برا آبو غذا میرم جلو الان تو ارتفاع 2 متری گذاشتمش و فقط مارو از اون بالا میبینه تو 1کتاب خوندم که اول باید تو ارتفاع باشه بعد کم کم بیارمش پایین تر ممنون دوستان از راهنمایتون پس مشگلی جزء لجبازی نداره
    از همه دوستان ممنونم مخصوصا حامد جان که همه جا هوا مارو داره
    دوستان میخوام به کاسکوم استخونه رونه مرغ اشگالی که نداره؟
    سلام . کاری که شما باید الان انجام بدین اینه که برای یه مدت کلا هیچ کاری بهش نداشته باشید . نباید بهش استرسی وارد بشه . چه استرس ناشی از نزدیک شدن شما باشه و چه استرس غذایی .

یعنی مجبورش نکنید غذاهای جدید رو امتحان کنه . وقتی استرسش از بین رفت میتونید غذاهای جدید رو کم کم بین غذاهایی که خودش میخوره بهش معرفی کنید .

وقتی از ته گلوش یه صدایی در میاره یعنی داره تهدید میکنه

وقتی قار میکشه هم که مشخصه کاملا ترسیده و میخواد که شما دور شید ازش .

حالتی که پاشو کف قفس میکشه معمولا به این معنی هست که دوست داره بیاد بیرون . شما ظرف غذاش رو پر کنید مدام و براش بذارید . استرس اینو نباید داشته باشه که گرسنه میمونه .

میتونید بهش استخوان مرغ بدید اما الان نیازی به اینکار نیست . غذاش هرچی که هست همون رو در اختیارش بذارید .

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    1643
    سلام
    تبریک میگم و مبارکتون باشه، ایشالله کلی براتون حرف بزنه و شیطونی کنه

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ملنگو.باجریگار.عروس هلندی
    شماره عضویت
    12636
    سلام دوست عزیز مبارک باشه انشالله که روزای خوبی رو ددرپیش داشته باشید و به هیچ مشکلی بر نخورید ...........مواظب باش دوست عزیز کاسکوی شما همونطور که دوستان میگن سنش کمه و این یک ریسک خیلی خیلی بزرگه که کاسکویی با این سن خریدید ولی ناامیدتون نمیکنم و صحبتی درموردش نمیکنم

سوالی داشتید درخدمتیم /خواستار روزهای خوش برای شما را از خدا خواستارم باتشکر

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    11092
    سلام دوستان از همه ممنونم چندتا خبر جدید
    1- اسم کاسکومو گذاشتم کادو
    2- امروز پیشه 2 تا دام پزشک بردمش که هردو سن کاسکومو قاطع 10 ماهه گفتن و هر دو نر شناختن و نر و مادگیشو از رفتار بیشتر تشخیص دادن و از یکیشون که مجهز تر بود شناسنامم گرفتم
    3- در مورد DNA با هر دو پزشک که صحبت کردم گفتن از طریق خون میشه DNA گرفت نه پرو مدفو و از این حرفا و هزینشم 200 هزار تومانه و باید خونشو فرستاد اینگلیس برای آزمایش و تشخیص. که گفتم به همین سن تقریبی اکتفا میکنم چون 2 پزشک تشخیصشون یکی بود و دوست نداشتم کادو سوزن وارد بدنش بشه و 1قطره کلسیم و 1 قطرهTABERNIL MUDA براش تجویز کرد و کلیم از سلامتیشو باهوشیش تعریف کرد

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    سلام دوستان از همه ممنونم چندتا خبر جدید
    1- اسم کاسکومو گذاشتم کادو
    2- امروز پیشه 2 تا دام پزشک بردمش که هردو سن کاسکومو قاطع 10 ماهه گفتن و هر دو نر شناختن و نر و مادگیشو از رفتار بیشتر تشخیص دادن و از یکیشون که مجهز تر بود شناسنامم گرفتم
    3- در مورد DNA با هر دو پزشک که صحبت کردم گفتن از طریق خون میشه DNA گرفت نه پرو مدفو و از این حرفا و هزینشم 200 هزار تومانه و باید خونشو فرستاد اینگلیس برای آزمایش و تشخیص. که گفتم به همین سن تقریبی اکتفا میکنم چون 2 پزشک تشخیصشون یکی بود و دوست نداشتم کادو سوزن وارد بدنش بشه و 1قطره کلسیم و 1 قطرهTABERNIL MUDA براش تجویز کرد و کلیم از سلامتیشو باهوشیش تعریف کرد
    سلام . اسم جالبی براش انتخاب کردین .

تو این شرایط که هر اتفاق کوچیکی میتونه بهش استرس وارد کنه نیازی نبود ببریدش دکتر . قرار شد دو هفته کاری به کارش نداشته باشید .

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    11092
    درسته ولی خیلی از سنش میترسیدم و برام مهم بود زیر 1 سال باشه و چون داشتم بهش دل میبستم زود تر بوردمش تا دیر نشده!

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    مبارکتون باشه

میدوارم زودتر باهاتون آشنا و دوست بشه و از کنار هم بودن لذت ببرید

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    11092
    سلام دوستان کادو چندتا از پرای دمش افتاد و پرای قرمز زیبایی در اورد اینم چندتا عکس از 11 ماهگیش
    اگه کسی میتونه نر یا ماده بودنشو تشخیص بده ممنون میشم

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    11092
    دوستان به دلیل کوچیک بودن قفسش و گیر کردن بالو پرش قفسشو عوض کردم ولی 1 سریا میگفتن که با بزرگ شدن قفس کاسکو دیرتر به حرف میوفته این حرف درسته؟ سایز قفسش 60*60*90

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)