نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    در حال مطالعه
    شماره عضویت
    13872

1 خريدار كاكادو

بعد از مطالعه زياد درباره نگهداريه يه پرنده تصميم گرفتم يه كاكادو تهيه كنم. در نتيجه اگه كسي داره لطفا خبر بده. من نه كاسبم نه پرنده باز. لطفا قيمت منطقي باشه. وگرنه خريد از مغازه مطمئن تر و اسون تره.

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    6251
    دوست من شما چه گونه از کاکادو رو میخوای !؟ تاج زرد - ملوکان - امبرلا و .... شما تعیین کنید کدوم گونه تا قیمت به شما داده بشه. ضمنا پیشنهاد میکنم اگر اطلاعاتی در مورد طوطی سانان ندارید از خرید صرف نظر کنید.

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    در حال مطالعه
    شماره عضویت
    13872
    خوب اگه ملوكانً مي خواستم كه حتما قيد ميكردم. من تاج پرتقالي دوس دارم اما تا اونجا كه تحقيق كردم تو بازار موجود نيس. پس ميمونه همون تاج زرد. خوشبختانه يه اطلاعاتي دارم و اينكه جا واسه نگهداريش هم تو خونم دارم. كلن يه پرنده ارومو بي سرو صدا ميخوام كه لوس باشه و نازو نوازشش كنم.

مدیر انجمن آکواریوم

نوع حیوان خانگی
    خرس قطبی
    شماره عضویت
    3829
    نقل قول نوشته اصلی توسط sajjad. z نمایش پست ها
    خوب اگه ملوكانً مي خواستم كه حتما قيد ميكردم. من تاج پرتقالي دوس دارم اما تا اونجا كه تحقيق كردم تو بازار موجود نيس. پس ميمونه همون تاج زرد. خوشبختانه يه اطلاعاتي دارم و اينكه جا واسه نگهداريش هم تو خونم دارم. كلن يه پرنده ارومو بي سرو صدا ميخوام كه لوس باشه و نازو نوازشش كنم.
    كوكاتو رو نميتوني به عنوان پرنده ي آروم و بي سروصدا نگه داري
    جيغ هاش آدم رو كر ميكنه

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    12263
    نقل قول نوشته اصلی توسط sajjad. z نمایش پست ها
    اصلا رو کاکادو حساب نکن

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    6251
    از نظر بنده طوطی سانان کلا حیوانات ارومی نیستد...
    همگی جیغ های بدی دارن
    نمونه اش عروسای خودم که ادمو دیوانه میکنند - دوستم خورشیدی داره که وقتی میرم پیشش به عروسای خودم امیدوار میشم خیلی کم صدا هستند
    کاکادو و ارا هم که خیلی سر صدا دارن بد تر از همشون همون خورشیدی و کوتوله برزیلی رو اعصاب هستند... که کوتوله صدای ریزی داره اما خیلی خیلی ناخراش خورشیدی هم جیغ های بلندی داره
    کاکادو هم اگر جیغ جیغو باشه اصلا مورد خوبی نیست صدای بسیار بلندی داره
    کاسکو ها به نظر من اگر رام باشه و از قار افتاده باشه مورد خوبی هست صداشون از بقیه خیلی کمتره در ضمن سخنگویی بسیار عالی هم هست اما مثل کاکادو زیاد احساسی نیست.. خوشگلم نیست

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    در حال مطالعه
    شماره عضویت
    13872
    ممنون از همه. من تا اينجا احتمالا اكثر كاكادو ها يي كه ديدم نمونه ارومو كم صدايي بودن. و با ايني كه شما ميگيد فرق داشتن. كاسكو نه. خيلي جيغو حرف مي زنه. به نظرتون چه پرنده اي اروم ترينه؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)