فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  20
لایک لایک:  25
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 23

موضوع: حيواناتي كه قرباني زيبايي خانم ها ميشوند

 1. #1
  کاربر فعال بابک آژیده آواتار ها
  نام و نام خانوادگی
  بابک آژیده
  محل سکونت
  تهران
  علایق
  سفر
  تخصص
  فضانورد
  حیوان خانگی
  طوطی
  تاریخ عضویت
  Apr 2011
  شماره عضویت
  2
  میانگین پست در روز
  0.20
  نوشته ها
  402

  حيواناتي كه قرباني زيبايي خانم ها ميشوند

  بسياري از محصولات آرايشي قبل از توليد نهايي روي چشم، بيني، دهان و دستگاه گوارشي حيوانات آزمايش مي*شوند تا پزشک*ها واکنش*هاي آلرژي*زا و غيره را متوجه شوند، اما حيواناتي که در اين آزمايش*ها مورد استفاده قرار مي*گيرند، يا کور شده و در نهايت در اثر خفگي تلف مي*شوند.
  به گزارش خبرنگار سياست خارجي باشگاه خبرنگاران؛ هفته گذشته "اتحاديه اروپا" قانوني مبني بر ممنوعيت انجام آزمايش لوازم آرايشي روي حيوانات را تصويب کرد. بنابراين قانون، "شرکت*هاي توليد کننده لوازم آرايشي" نبايد محصولاتي را که مواد آن روي حيوانات آزمايش شده را به بازار عرضه کنند.
  *آزمايش لوازم آرايشي روي حيوانات باچه هدفي صورت مي*گيرد؟*

  "آزمايش لوازم آرايشي" و زيبايي روي "پوست حيوانات" همواره با مناقشات فراواني روبرو بوده است. گرچه روش*هاي جايگزين بسياري وجود دارد اما بسياري از شرکت*هاي بزرگ توليد "لوازم آرايشي و بهداشتي"، آزمايشات ايمني مواد خود را به طرز بيرحمانه*اي روي حيوانات انجام مي*دهند.  به گزارش "سازمان جامعه انساني آمريکا"، اين آزمايش*ها شامل تست مسموميت*هاي عمومي، حساسيت چشم و پوست و جهش*زايي مي*شود.

  پس از 13 سال بحث و مجادله در اتحاديه اروپايي آزمايش مواد سمي آرايشي روي حيوانات در اروپا متوقف شد، اما در طول اين سال*ها کشورهايي نظير "فرانسه" و "انگليس" هنوز هم از سرمداران آزمايشات حيواني در جهان به شمار مي*روند. در "آمريکا" هم که بزرگ*ترين شركت*هاي توليد کننده* لوازم آرايشي دنيا در آن حضور دارند،"آزمايش مواد آرايشي روي حيوانات" امري رايج است، به*طوري که شرکت "L’Oreal"، "غول آرايشي دنيا" نسبت به ممنوعيت"فروش لوازم آرايشي" که روي حيوانات تست شده*اند اعتراضات بسياري کرد.  تست لوازم آرايشي روي حيوانات نوعي سوء استفاده از آن*ها است که به قصد اطمينان از اثر بخشي و ضد حساسيت بودن لوازم آرايشي در انسان انجام مي*شوند. به خاطر آسيب*هايي که به حيوانات آزمايشي وارد مي*شود، سال*هاست فعالان حقوق حيوانات با شرکت*هاي توليد کننده اين لوازم مبارزه کرده*اند، اما به خاطر نفوذ اين شرکت*ها در دولت*هاي اروپايي و آمريکا به موفقيت چنداني دست نيافته*اند.

  بسياري از محصولات آرايشي قبل از توليد نهايي روي چشم، بيني، دهان و دستگاه گوارشي حيوانات آزمايش مي*شوند تا پزشک*ها واکنش*هاي آلرژي*زا و غيره را متوجه شوند، اما حيواناتي که در اين آزمايش*ها مورد استفاده قرار مي*گيرند، يا کور شده و در نهايت در اثر خفگي تلف مي*شوند.  به گزارش Animalaid، سالانه حدود 38 هزار حيوان در كشورهاي عضو اتحاديه اروپا تحت آزمايش مواد آرايشي قرار مي*گيرند.

  اگر چه روش*هاي جايگزين بسياري بوجود آمده*اند اما بسياري از کارخانه*هاي آمريکايي توليد کننده لوازم آرايشي مانند "Unilever"، "Clorox"، "Church& Dwight"، ",” Johnson & Johnson و ديگران به مسموم کردن و آسيب زدن به حيوانات در تست*هاي آزمايشگاهي ادامه مي*دهند.

  حيواناتي مانند "موش"، "خوکچه هندي" و بويژه " خرگوش" به زور مواد شيميايي زيادي را مي*بلعند يا بو مي*کنند و يا روي صورت و چشم آن*ها تزريق مي*شوند.  اعتياد ميمون*ها، تغيير شکل صورت گربه*ها و سگ*ها، نابينايي خرگوش*ها، ايجاد تومورهايي به بزرگي بدن خود موش و غيره نتيجه بسياري از اين آزمايش*هاي غير انساني است.

  بنا براين گزارش، دولت آمريکا از بسياري از آزمايش*هاي بيرحمانه روي حيوانات حمايت مالي کرده و اگر چه راه*هاي موثر جايگزين زيادي در دسترس هستند، اما ميليون*ها حيوان در آزمايشگاه*هاي اين کشور تلف مي*شوند.  به گزارش PETA، "سازمان حمايت از رفتار اخلاقي با حيوانات" ، بيش از 7 هزار ماده شيميايي در لوازم آرايشي استفاده مي*شود و در حالي که اتحاديه اروپا آزمايش بيش از 400 ماده شيميايي روي حيوانات را ممنوع کرده، اما آمريکا تنها 14 مورد را محدود کرده است.

  مقادير بسياري از پودرهاي صورت، انواع رنگ مو گاهي اوقات براي آزمايش سمي نبودن آن*ها به خورد حيوانات داده مي*شود.

  به گزارش پايگاه تحليلي NJ، بسياري ازشرکت*هاي مهم توليد لوازم آرايشي از حيوانات استفاده مي*کنند تا امنيت محصولات خود را آزمايش کنند.

  بنابراين گزارش؛ مصرف کننده*ها بايد محصولاتي را که از حيوانات در آزمايش*هاي خود استفاده مي*کنند را تحريم کنند.  تست*هايي که در آزمايشگاه*هاي اين شرکت*ها انجام مي*شوند براي حيوانات بسيار دردناک بوده و در بسياري از موارد منجر به مرگ آن*ها مي*شود. حتي اگر حيوانات در اين شرايط سخت تلف نشوند، بي مصرف بوده و توسط مسئولان آزمايشگاه*ها تلف مي*شوند. گفته مي*شود سالانه حدود 25 ميليون حيوان تنها در آمريکا در تست*هاي آزمايشگاهي تلف مي*شوند.

  تمام حيوانات از ميمون گرفته تا موش آزمايشگاهي در انواع تست*هاي لوازم آرايشي مورد استفاده قرار مي*گيرند. براي مثال "سايه چشم" و ديگر انواع آرايش*هاي چشم روي چشم خرگوش*ها انجام مي*شود تا ميزان حساسيت مواد به پلک چشم*هاي حساس آزمايش شود که در بسياري از موارد به کوري خرگوش منجر خواهد شد.  در گذشته آزمايش*هاي اين چنيني روي حيوانات تا حدودي قابل توجيه بود زيرا در برخي از موارد، مواد مسموم باعث نابينايي و يا حتي مرگ برخي مصرف*کننده*ها مي*شد. اما در اين دوره و با وجود بسياري از راه*هاي جايگزين اعمال چنين آزمايش*هايي به هيچ عنوان قابل توجيه نيست.

  *انواع آزمايش*هاي لوازم آرايشي*

  تست "Draize " يا "مسموميت حاد"

  اين تست در سال 1944 توسط اداره دارو و غذاي آمريکا ابداع شد. تست مسموميت حاد عمدتا در آزمايش لوازم آرايشي انجام مي*گيرد. حدود 0.5 ميلي*ليتر از ماده شيميايي به چشم يا پوست حيوان تزريق شده و منتظر تاثيرات آن روي بدن حيوانات مي*شوند.  براي اعمال تغييرات روي بدن حيوانات بايد 14 روز صبر کرد. در اين مدت، نشانه*هاي اين تست، قرمزي پوست، تورم، کوري و تخليه بدن است. خرگوش و سگ از مهمترين حيواناتي هستند که در اين آزمايش*ها مورد استفاده قرار مي*گيرند. اگر محصول آسيبي به حيوان نرساند که در اکثر موارد مي*رساند، حيوان دوباره مورد استفاده قرار گرفته يا اينکه آسيب ديده و تلف مي*شود.


  تست حساسيت چشم

  در اين تست، تاثيرات نفوذ مواد آرايشي داخل چشم آزمايش مي*شود. براي انجام اين کار، مقداري از مواد آرايشي را وارد چشم خرگوش مي*کنند که در بيشتر موارد باعث کوري حيوان مي*شود. اين آزمايش هر 24، 48 و 72 دو ساعت به مدت 7 روز انجام مي*شود.
  مسموميت حاد خوراکي

  ماده آزمايشي از طريق لوله غداخوري به زور وارد گلوي موش شده که باعث استفراغ، خونريزي داخلي، فلج شدن اعضاي بدن و حتي مرگ اين حيوان مي*شود.

  هدف اين آزمايش تعيين مقدار موادي است که باعث مرگ نيمي از حيوانات آزمايش شده در طي 14 روز مي*شود.  مسموميت از طريق استشمام

  موش خرمايي يا ميمون را به زور وارد يک لوله بسيار تنگ مي*کنند تا ماده مورد آزمايش را بو کند. آثار آزمايش پس از 14 روز روي حيوان پديدار مي*شود که منجر به مرگ بيش از نيمي از حيوانات آزمايشي مي*شود.

  طبق گزارش*هايي كه تاكنون منتشر شده اند، سالانه بين 14 تا 70 ميليون حيوان در تمام دنيا تحت تست*هاي آزمايشي قرار مي*گيرند که بسياري از آن*ها مي*ميرند.


  *آزمايشگا*ه*هاي مخفي "بوتاکس"در انگليس*


  "بوتاکس" محصول پيشروي جراحي*هاي زيبايي است که براي اولين بار توسط شرکت " Allergan" آمريکا در کاليفرنيا توليد شد. مجوزي که انگليس براي ساخت بوتاکس دريافت کرده است شرکت*ها را ملزم مي*کند که هر کدام از اين بوتاکس*ها بايد ابتدا روي موش*هاي آزمايشگاهي تست شوند.  بوتاکس يکي از معروف*ترين روش*هاي زيبايي در جهان است که سودي چند ميليون دلاري براي شرکت*هاي سازنده به همراه دارد. شرکت توليدکننده بوتاکس، Allergan از ارائه توضيحات درباره آزمايش روي حيوانات سکوت کرده و آن را محرمانه خوانده است.

  به گزارش ديلي*ميل، آزمايشگاه*هاي انگليس حيوانات را در معرض آزمايش*هاي سمي "LD50" قرار مي*دهند که موجب مرگ آن*ها مي*شود.

  بر اساس اطلاعاتي که موسسه Animal Aid بدست آورده است، دولت انگليس از فروش "سم بوتولينيوم" مورد نياز توليد بوتاکس به شرکت*هاي لوازم آرايشي سود مستقيم مي*برد.


  بنا بر اين گزارش، گروه*هاي حقوق حيوانات درخواست تحريم بوتاکس را کرده*اند، زيرا هر ذره آن روي موش*هاي آزمايشگاهي تست مي*شود. اين نوع محصولات شامل ممنوعيت آزمايش محصولات آرايشي روي حيوانات نمي*شوند زيرا در ابتدا به عنوان دارو از آن استفاده شده است.

  پايگاه انگليسي ديلي*ميل در تحقيقاتي دريافت، موسسه زيبايي HPA،که آزمايشات موش*هاي آزمايشگاهي را انجام مي*دهد، از دربار سلطنتي انگليس ميليون*ها دلار دريافت مي*کند.  به گزارش پايگاه Archive، سال 2005، فردي به نام Keith Mann به دليل حمله به آزمايشگاه*هاي" wickham" در شهر "همپشاير" به 6 ماه زندان محکوم شد. اين فرد با نفوذ به آزمايشگاه*هاي Wickham، مدارکي مبني بر آزمايش ماده*اي سمي Botulin Toxin) BOTOX) روي حيوانات که باعث مرگ نيمي از آن*ها مي*شود را كشف كرده بود. نکته جالب توجه اين است که دادگاه اجازه قرائت مدارک عليه آزمايشگاه ويکهام را نداد و آقاي Mann مجرم شناخته شد.  در ميان حيوانات آزمايشگاه*هاي اين شرکت حدود 100 خرگوش وجود داشتند که از آن*ها براي انجام آزمايش*هاي عوارض جانبي لوازم آرايشي و برخي مواد دارويي استفاده مي*شود.

  براي آزمايش لوازم آرايشي در اين آزمايشگاه از روش LD50* استفاده مي*شود؛ مقدار معيني از يک سم که اگر روي يک عده از حيوانات آزمايشگاهي مورد مصرف قرار گيرد به طور متوسط 50 درصد از آن*ها از بين مي*روند. اين يعني تزريق ماده سمي به شکم حيوانات و افزايش دوز آن باعث مرگ نيمي از حيوانات مي*شود. نيمي ديگر از حيوانات که زنده مي*مانند يا با گاز خفه مي*شود و يا گردن ان*ها شکسته مي*شود.

  البته اين روش آزمايش در سال 1999 ممنوع شد، اما برخي از شرکت*هاي انگليسي همچنان از اين روش استفاده مي*کنند.  فيلم زير قسمتي از مدارک يافت شده درآزمايشگاه*هاي ويکهام است. همان*طور که در فيلم مشاهده مي*شود، کارکنان اين آزمايشگاه بدترين رفتار ممکن را با حيوانات آزمايشگاهي داشته و از هرگونه بيرحمي درقبال آن*ها مضايقه نمي*کردند. اين فيلم به قدري اسفناک و دردناک است که تنها بخشي از آن قابل پخش است.

  به گزارش سازمان لوازم آرايشي اتحاديه اروپايي، سالانه بيش از 5 ميليارد محصول آرايشي در بازار اروپا فروخته مي*شود.

  *بي*اهميتي دولت آمريکا به حقوق حيوانات آزمايشگاهي*

  به گزارش واشنگتن*تايمز، در حالي که اتحاديه اروپا انجام آزمايش*هاي آرايشي روي حيوانات را ممنوع اعلام کرده است، دولت آمريکا هيچ اقدامي در اين باره انجام نمي*دهد. بر اساس تحقيقاتي که اين روزنامه آمريکايي انجام داده است صدها ميليون حيوان در اين کشور در *آزمايشاتي مانند بوتاکس که آزمايش*هاي جايگزين آن هم وجود دارد کشته مي*شوند.  بنا بر اين گزارش، هر ساله پزشک*هاي آمريکايي بيش از 3 ميليون دوز بوتاکس به بيمارهاي خود تزريق مي*کنند. البته قبل از تزريق به پوست انسان، اين ماده سمي خطرناک روي حيوانات آزمايش مي*شود.

  براساس گزارش واشنگتن*تايمز، دولت آمريکا به جاي حمايت از کمپين*هاي مبارزه با آزمايش لوازم آرايشي روي حيوانات، سدي شده و به حمايت کارخانه*ها پرداخته است.  به گزارش فوربز، دولت چين يکي از دولت*هايي است که آزمايش*هاي حيواني را براي محصولات زيبايي فروخته شده در اين کشور الزامي مي*داند، از اينرو شرکت*هاي آمريکايي نظير L’oreal و Avon فرصت را مناسب ديده و بدون هيچ شکايتي در چين فعاليت مي*کنند.

  L’oreal"

  "اورئال" بزرگ*ترين شرکت زيبايي دنيا و آرايشي يکي از برندهاي معروف لوازم آرايشي در آمريکا است که آزمايش*هاي خود را روي حيوانات انجام مي*دهد. به گزارش lorealinoa، با وجود دسترسي به راه*هاي جايگزين، اورئال در ظلم و ستم به حيوانات رتبه اول را دارد.

  بنا بر اين گزارش اورئال، آزمايش*هاي خود را روي حيواناتي مانند موش، خرگوش، سگ و گربه استفاده مي**کند، اما به نظر مي*رسد اين شرکت علاقه خاصي به خرگوش*ها دارد، زيرا آن*ها تنها حيواناتي هستند که بدون کمک آب نمي*توانند مواد شيميايي را از چشم خود بيرون کنند.

  تخمين زده مي*شود تنها در سال 2010، 2.5 ميليون حيوان در فرانسه در تست*هاي آرايشي مورد استفاده قرار گرفتند.

  بر اساس اين گزارش، اورئال برزگ*ترين مانع ممنوعيت آزمايشات حيواني در آمريکا است. قرار بود تا سال 2013 اورئال آزمايشات حيواني خود را کنار بگذارد، اما غول لوازم آرايشي دنيا آزمايش*هاي حيوانات خود را به کارخانه*هاي زيرمجموعه خود واگذار کرده است.  اورئال به همراه دو شرکت ديگر آمريکايي يعني Mary Kay, و Avon مصحولات حيواني خود را در بازار پرفروش چين که اين آزمايشات ممنوع نيست صادر مي*کند.

  فساد اورئال آنقدر زياد است که کمپيني مبني بر توقف آزمايشات غير انساني اين شرکت روي حيوانات تشکيل شده است.


  شرکت Avon

  "او’ن" حدود 9000 محصول آرايشي در سال 2011 در 100 کشور جهان به فروش رساند که حدود 0.3 درصد آن*ها روي حيوانات تست شده بودند. تعداد حيوانات تست شده مي*تواند به هزاران مورد برسد.

  در سال 1989 اين شرکت اعلام کرد تا انجام آزمايش روي حيوانات در محصولات خود را متوقف کند. اما در سال 2012 مري*کي مجددا به اين عمل روي آورده است، زيرا دولت چين الزام کرده است که محصولات آرايشي بايد روي حيوانات تست شده باشند.


  به گزارش ديلي*ميل، سالانه حدود 20 هزار خرگوش و 240 هزار موش در آزمايشگاه*ها جان خود را از دست مي*دهند.

  اعتراضات جهاني نسبت آزمايشات لوازم آرايشي روي حيوانات
  همواره کمپين*ها و اعتراضات گوناگوني در سراسر جهان نسبت به آزمايش*هاي بي*رحمانه لوازم آرايشي روي حيوانات وجود داشته است، به*طوري که ممنوعيت اخير توليد اين محصولات در اتحاديه اروپا بر اثر فشارهاي اين گروه*ها بوده است.
  منبع : حيواناتي كه قرباني زيبايي خانم*ها مي*شوند + فيلم و تصاوير (+16)

 2. #2
  کاربر ارزشمند zahrarezaei آواتار ها
  نام و نام خانوادگی
  زهرا رضایی
  محل سکونت
  تهران
  تاریخ عضویت
  Feb 2013
  شماره عضویت
  5586
  میانگین پست در روز
  1.55
  نوشته ها
  2,102
  منبع حسام خودمون!!!!!!
  http://mihanpet.ir/thread19599-2.html#post160254


  مهم نیست چقدر بالایی
  مهم اینه که اون بالا لاشخوری یا عقاب؟!

 3. #3
  کاربر فعال بابک آژیده آواتار ها
  نام و نام خانوادگی
  بابک آژیده
  محل سکونت
  تهران
  علایق
  سفر
  تخصص
  فضانورد
  حیوان خانگی
  طوطی
  تاریخ عضویت
  Apr 2011
  شماره عضویت
  2
  میانگین پست در روز
  0.20
  نوشته ها
  402
  خوب ندیده بودم ولی تکرارش شاید کمک کنه شما کمتر جنایت کنی با خرید لوازم آرایش

 4. #4
  کاربر ارزشمند zahrarezaei آواتار ها
  نام و نام خانوادگی
  زهرا رضایی
  محل سکونت
  تهران
  تاریخ عضویت
  Feb 2013
  شماره عضویت
  5586
  میانگین پست در روز
  1.55
  نوشته ها
  2,102
  تو تاپیک قبلی تصمیم گرفتیم جنایت نکنیم ولی هههه الان مصرف لوازم ارایش تو اقایون بیشتره....


  مهم نیست چقدر بالایی
  مهم اینه که اون بالا لاشخوری یا عقاب؟!

 5. #5
  کاربر بسیار موثر Bkhial آواتار ها
  نام و نام خانوادگی
  ــــــــــــــــ
  محل سکونت
  ــــــــــــــــــــ
  علایق
  ـــــــــــــــــــــ
  تخصص
  ـــــــــــــــــــــ
  حیوان خانگی
  ماهی . مرغ عشق . طوطی . کبوتر . خرگوش ..
  تاریخ عضویت
  Dec 2012
  شماره عضویت
  4879
  میانگین پست در روز
  1.17
  نوشته ها
  1,656
  گل گفتی آقا بابک

  این خانوما همیشه شروع کننده و بانی اصلی کشت و کشتار بودن

  حالا هم به خاطر زیباییه خودشون حیوونای بیچاره رو قربونی میکنن

  بعضی از آدما فقط اسمشون آدمه وگرنه بویی از انسانیت نبردن و هرکاری که دلشون بخواد با این فرشته های کوچولو میکنن و بعدشم میگن به خاطر پیشرفت بشریت این کارو کردیم.واقعا متاسفم

 6. #6
  کاربر ارزشمند zahrarezaei آواتار ها
  نام و نام خانوادگی
  زهرا رضایی
  محل سکونت
  تهران
  تاریخ عضویت
  Feb 2013
  شماره عضویت
  5586
  میانگین پست در روز
  1.55
  نوشته ها
  2,102
  دقیقا رضا.... البته بعضی از ادما نه....کسی که همچین کاری رو بتونه انجام بده ادم نیست!
  فریدون مشیری یه شعر داشت:
  از همان روزی که دست حضرت قابیل
  گشت الوده به خون حضرت هابیل
  ادمیت مرد
  گرچه ادم زنده بود...
  .........
  بعد دنیا هی پر از آدم شد واین آسیاب گشت و گشت

  قرن ها از مرگ آدم هم گذشت

  ای دریغ ، آدمیت برنگشت

  قرن ما

  روزگار مرگ انسانیت است
  مهم نیست چقدر بالایی
  مهم اینه که اون بالا لاشخوری یا عقاب؟!

 7. #7
  کاربر فعال nikki آواتار ها
  نام و نام خانوادگی
  نیکی نویدی
  محل سکونت
  tehran
  علایق
  پیانو زدن-سوارکاری-نقاشی با آبرنگ
  تاریخ عضویت
  Mar 2013
  شماره عضویت
  5973
  میانگین پست در روز
  0.24
  نوشته ها
  316
  خیلی وحشیگریهههه!!!!!
  مگه این حیوونام زنده نیستن؟مگه زندگی نمیکنن؟

 8. #8
  کاربر میهن پت
  نام و نام خانوادگی
  آرش اشرفی
  محل سکونت
  تهران
  علایق
  گربه
  حیوان خانگی
  گربه
  تاریخ عضویت
  Nov 2012
  شماره عضویت
  4802
  میانگین پست در روز
  0.06
  نوشته ها
  88
  ووییییی دلم ریش ریش شد براشون آخه بدبختا چه گناه بدارن؟

 9. #9
  کاربر بسیار فعال نیلوفر ج آواتار ها
  نام و نام خانوادگی
  نیلوفر
  محل سکونت
  تهران
  علایق
  رقص-ژیمناستیک-حیوانات
  تخصص
  ترغیب و تشویق مردم به گیاهخواری!!!!!!!
  حیوان خانگی
  خرگوش، کفتر،عروس هلندی،ماهی
  تاریخ عضویت
  Mar 2013
  شماره عضویت
  5951
  میانگین پست در روز
  0.47
  نوشته ها
  623
  خدای منننننن
  واقعا قلبم درد گرفت....
  به خودم قول دادم دیگه از این اشغالا استفاده نکنم دیگه نمیخرم


  All of my memories keep you near.

  In silent moments imagine you here.
  All of my memories keep you near.
  Your silent whispers, silent tears.

 10. #10
  کاربر میهن پت Mahsa khanoom آواتار ها
  نام و نام خانوادگی
  مهسا
  محل سکونت
  شهر پریا
  علایق
  عاشق خرگوش خرگوش خرگوش
  تخصص
  فعلا دانشجو
  حیوان خانگی
  تو خونه نمیذارن چیزی نگه دارم
  تاریخ عضویت
  Dec 2012
  شماره عضویت
  4983
  میانگین پست در روز
  0.04
  نوشته ها
  61
  بیچاره حیوونا که این کارا رو باهاشون میکنن.-.
  با حیوانات مهربان تر باشیم.

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

موضوعات مشابه

 1. زيبا ، گربه اي كه به سختي راه ميرود
  توسط شيما در انجمن آرشیو حیوانات واگذار شده
  پاسخ: 11
  آخرين نوشته: 22nd March 2013, 11:04 PM
 2. جملاتي زيبا و الهام بخش از بزرگان
  توسط SHAMIM در انجمن تصاویر متفرقه
  پاسخ: 0
  آخرين نوشته: 14th November 2012, 12:48 PM
 3. بهشتي براي رهايي از خستگي ها...
  توسط tila-tania در انجمن پناهگاه وفا
  پاسخ: 15
  آخرين نوشته: 26th April 2012, 01:46 PM
 4. حيوان همدم انسان زيبايي جهان
  توسط alexy در انجمن تالار حامیان حیوانات
  پاسخ: 0
  آخرين نوشته: 8th March 2012, 05:36 PM
 5. حيواناتي براي شفا
  توسط Jblaq در انجمن مقالات مرتبط با حیوانات
  پاسخ: 0
  آخرين نوشته: 1st May 2011, 12:16 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
کشتار گنجشک ها به قصد لذت را متوقف کنید
تبلیغات متنی : کیف لپ تاپ
درود شما به صورت میهمان وارد شده اید. جهت استفاده از امکانات لازم است عضو شوید
از انجمن حامیان حقوق حیوانات میهن پت حمایت کنید