کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ملنگو.باجریگار.عروس هلندی
    شماره عضویت
    12636
    نقل قول نوشته اصلی توسط rend_ نمایش پست ها
    یادم رفت بگم تازه دیروز اومده تو خانواده ما دیروز هروقت نزدیک میشدم خیلی غار میکشید ولی امروز خیلی کمتر و یواش تر غار میکشه اصلا سر و صدا هم نداره سوت هم به ندرت میزنه صبح هم هیچ سر و صدایی نداشت و بیشتر وقت مشغول بازی کردن هستش این کار طبیعی هستش؟
    خوب اگر کاسکو شما تازه وارده باید بهش فرصت بدید توی چندهفته اول فقط تعوسض آب و غذا و نزدیکش نشید دیگه و فقط سعی کنید محیطی آرام و بی استرس و خطر رو براش فراهم کنید تا زودتر به محیط جدید و خونتون عادت کنه.......

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    15715
    اینم چنتا عکس دیگه

http://8pic.ir/images/yehehb65casppvthgz7c.jpg

http://8pic.ir/images/s65h3s8exmjh58u0oxym.jpg

http://8pic.ir/images/lgu33byvc0e75l5e8u0y.jpg

http://8pic.ir/images/ym2x05t0turzwwh5yjv6.jpg

http://8pic.ir/images/jk1yn4leb8yvv174l0tw.jpg

فکر کنم چشاش نباتی هستش و این اعصاب منو خورد کرده با این عکسا به نظرتون سنش از 5 سال به بالا هستش یا از 2 سال تا 5 ساله هستش؟ راستی دوستان من از صبح تاحالا غذاهای متفاوت برای کاسکو اماده کردم ک فقط یکم خیار یکم فلفل خوردش و همین الان بهش لوبیا قرمز ابپز دادم و داره با اشتها میخوره ک خوشحالم کرد میتونم بهش عدس یا ماش ابپز هم بدم یا فقط جوانه اینارو باید بهش بدم و در اخر یک تشکر خیلی خیلی بزرگ به همه بچه های اینجا که با حوصله و دقیق منو و همه رو راهنمایی میکنند
    دوست عزیز چرا از روزنامه داخل کفی قفس استفاده نمیکنین ، اینطوری واسه تمیز کردن قفس خیلی راحتین!
    تا جایی که من میدونم خیار جز میوه های ممنوعه واسه کاسکوست !
    من نمیدونم دوستان نظرشون در مورد سن کاسکوتون چقدره ، ولی اگه تصمیم به پس دادنش نداشتین و خواستین نگه دارین ، بنظر من زیاد به سنش حساس نشین چون اینطوری میره رو اعصابتون
    همچنین بهتره تا یکی دو هفته اول فقط ظرف آب و غذاش رو عوض کنی و بذاری باهات آشنا شه !
    یه چیز دیگه هم اینکه بنظر میاد چوب نشیمنش از ظرف غذاش خیلی دوره ، اگر یکم ببرین نزدیک تر بهتره بنظرم! یه ظرف دیگه هم میتونین مابین این دو تا وصل کنین و برا غذای تر ازش استفاده کنین!

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    15715
    سلام
    وقتی میگن یه کاسکو دچار
    ضعف عمومی و بیرون زدگی استخوان جناغ سینه هست اینو چطوری میشه تشخیص داد؟
    متوسط وزن نرمال یه کاسکو باید در چه محدوده ای باشه؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - شاه طوطی- مرغ مینا- مرغ عشق-شاهین
    شماره عضویت
    15776
    نقل قول نوشته اصلی توسط mrmaysen نمایش پست ها
    دوست عزیز چرا از روزنامه داخل کفی قفس استفاده نمیکنین ، اینطوری واسه تمیز کردن قفس خیلی راحتین!
    تا جایی که من میدونم خیار جز میوه های ممنوعه واسه کاسکوست !
    من نمیدونم دوستان نظرشون در مورد سن کاسکوتون چقدره ، ولی اگه تصمیم به پس دادنش نداشتین و خواستین نگه دارین ، بنظر من زیاد به سنش حساس نشین چون اینطوری میره رو اعصابتون
    همچنین بهتره تا یکی دو هفته اول فقط ظرف آب و غذاش رو عوض کنی و بذاری باهات آشنا شه !
    یه چیز دیگه هم اینکه بنظر میاد چوب نشیمنش از ظرف غذاش خیلی دوره ، اگر یکم ببرین نزدیک تر بهتره بنظرم! یه ظرف دیگه هم میتونین مابین این دو تا وصل کنین و برا غذای تر ازش استفاده کنین!
    دوست عزیز خیار جز غذا های ممنوعه نیست و مانعی نداره داد به کاسکو فقط در هفته یکی دوبار اونم ب میزان خیلی کم زیادیش باعث اسهال میشه

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط attacker9626 نمایش پست ها
    دوست عزیز خیار جز غذا های ممنوعه نیست و مانعی نداره داد به کاسکو فقط در هفته یکی دوبار اونم ب میزان خیلی کم زیادیش باعث اسهال میشه
    سلام.فکر میکنم اشتباه میکنید و خیار جزو میوه های ممنوعه هست.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو , عروس هلندی , کوتوله برزیلی , مرغ عشق , فنچ , کبوتر ,
    شماره عضویت
    16023
    خوب شد گفتید پس دیگه بهش خیار نمیدم دوستان کشمش چطور براش ضرری نداره یا نباید بهش داد؟منظورم نخود و کشمش هستش اجیل چقد باید بهش بدم در روز ؟درمورد ابپز کردن عدس و ماش نظرتون چیه؟

نشیمنش رو چطور میتونم ببرم نزدیک وقتی دست به قفس میزنه دیونه میشه ظرف اضافه هم چطور میتونم اضافه کنم چون فقط 2 جا داره اگه میشه یکم راهنمایی کنید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    15715
    خوب شد گفتید پس دیگه بهش خیار نمیدم دوستان کشمش چطور براش ضرری نداره یا نباید بهش داد؟منظورم نخود و کشمش هستش اجیل چقد باید بهش بدم در روز ؟درمورد ابپز کردن عدس و ماش نظرتون چیه؟

نشیمنش رو چطور میتونم ببرم نزدیک وقتی دست به قفس میزنه دیونه میشه ظرف اضافه هم چطور میتونم اضافه کنم چون فقط 2 جا داره اگه میشه یکم راهنمایی کنید
    در مورد قسمت اول منم تقریبا آماتورم ، نمیتونم خوب جوابتون رو بدم ولی بنظرم تایپیک تغذیه رو کامل بخونید ، کاملا متوجه میشن!
    چوب رو میتونی از بیرون قفس یه دو سه تا میله بیاری اینورتر ، البته اگه الان وحشه میتونی یه چندروز صبر کنی رفتارش آرومتر که شد جابجا کنی
    در مورد ظرف هم میتونی از ظرف هایی که به میله ها وصل میشه استفاده کنی ، ولی خب مجبوری واسه تمیز کردن ظرف سوم، درب قفس رو باز کنی

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16023
    فعلا خیلی میترسه با بدبختی تونستم قفسس رو تمییز کنم خیلی ترسیده بود روزنامه هم گذاشتم یادم رفته بود بزارم تعذیه هم خوندم ولی خب من خیلی اماتورم و میخوام همه تلاش خودمو بکنم تا بهترین تعذیه رو داشته باشه اگه کسی از دوستان میدونه نخود و کشمش براش ضرر نداره و ارزش غذایی براش داره راهنمایی کنه براش بامیه و موز و کلم هم خریدم البته از موز و خرما اصلا خوشش نیومد از انجیر خشک و فندق هم استقبال نکرد پسته و بادام زمینی و تخمه بیشتر خورد درمورد ماش و عدس ابپز هم اگه کسی میدونه براش خوبه راهنمایی کنه تا براش فراهم کنم دوستان من صبح ها بهش سبزی جات میدم شبا بهش اجیل ( بسته . بادام زمینی . انجیر خشک . فندق . بادام ) میدم سه وعدع بهش غذا بدم یا دو وعده؟ ببخش انقدر سوال میپرسم اخه تاحالا کاسکو نداشتم و نمیدونم چیا باید بهش بدم

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16023
    راستی یک سوال دیگه من شبا جام جهانی رو نگاه میکنم و یک پارچه که از خوده پرنده فروشی گرفتم روش میندازم و چراغ رو خاموش میکنم و با صدای کم بازی نگاه میکنم برای خوابش مشکل ایجاد نمیکنه یا اذیت نمیشه؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - شاه طوطی- مرغ مینا- مرغ عشق-شاهین
    شماره عضویت
    15776
    راستی یک سوال دیگه من شبا جام جهانی رو نگاه میکنم و یک پارچه که از خوده پرنده فروشی گرفتم روش میندازم و چراغ رو خاموش میکنم و با صدای کم بازی نگاه میکنم برای خوابش مشکل ایجاد نمیکنه یا اذیت نمیشه؟
    سعی کنید محیطی ک کاسکوتون هست رو تا اونجایی که میتونید آروم و تاریک نگه دارید ک خواب پرندتون به هم نخوره اگه پرنده خواب خوب و منظمی نداشته باشه باعث کسل شدن و پایین اومدن سیستم ایمنی بدنش میشه و بیماری های بعدی رو ب همراه داره

صفحه 882 از 1238 نخستنخست ... 382782832863864865866867868869870871872873874875876877878879880881882883884885886887888889890891892893894895896897898899900901932982 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 8 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 8 مهمان ها)