فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  2,406
لایک لایک:  1,114
مخالفت مخالفت:  1
صفحه 79 از 175 نخستنخست ... 2969777879808189129 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 781 به 790 از 1747

موضوع: پرسش و پاسخ درباره فنچ

همکار قدیمی مهرانه آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    مهرانه
    علایق
    كتاب، موسيقي، حيوانات و گياهان
    تخصص
    دستيار آزمايشگاه و مسئول IT
    حیوان خانگی
    مرغ عشق،فنج، عروس هلندي،بلبل خرما،ماهي،سگ
    شماره عضویت
    4004
    میانگین پست در روز
    0.72
    نقل قول نوشته اصلی توسط mastermind نمایش پست ها
    با سلام دوستان من میخواستم فنچ گلدین بگیرم کسی تجربشو داره ؟من تهرانم از کجا بگیرم خیالم راحت باشه ؟
    سلام
    شماره ي يكي از تكثير كننده هايي كه تهران هستن رو واستون پ.خ كردم

همکار قدیمی nima1041 آواتار ها
    علایق
    پرندگان
    شماره عضویت
    8358
    میانگین پست در روز
    0.61
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمدمحسن نمایش پست ها
    دوست عزیز

نی نشیمن گاه فنچ هاتون مناسب برای فنچ نیست.

1 قطرشون زیاده برای پای فنچ که بتواند پنچه را محکم نگه دارند .

2 از جنس پلاستیک و صاف بوده با عث لیز خوردن جوجه ها میشود .

جوجه ها که الان توانایی چندانی ندارند روی این میله ها تعادل خود را نمیتوانند حفظ کنند

و در کف قفس راحتر بوده .

و هر جوجه ای با جوجه های دیگری فرق دارند . نمیشه گفت چرا این جوجه با اینکه پرو بال دارند

توانایی روی نی را برای نشستن ندارد .

چه عجله ای برای این کار دارید . هر پرنده خصوصیا تی دارد . به این کار های پرنده حساس نباشید

تا هر حرکتی ذهن شما را مشغول کند .
    سلام
    طوله دوره فنچ ها بعد از جوجه دار شدن چقدره؟
    متاسفانه با اینکه فقط ارزن و یک چهارم کتان برای مولدام گذاشته بودم و اونهار با کلی فنچ دیگه توی یک قفس گذاشته بودم و داشتند به جوجه هاشون هنوز غذا می دادند باز از دیروز شروع به جفتگیری کردند و اینجوری که پیداست از 2 روز دیگه ماده شروع به تخم گزاری میکنه ، لونه هم خیلی وقته برداشتم
    اینها سری اول دو تا جوجه و این سری 7 تا جوجه بزرگ کردند و موقعی که 2 تا جوجه شون به 30 روزگی رسیده بود نشستند و 7 تا تخم و باقی ماجرا؟؟؟
    چکار کنم؟
    کف دریارو بردارم؟ کاهو هم میدم؟!!!

کاربر اخراج شده
    نام و نام خانوادگی
    حسام
    علایق
    حیوانات.سفر.نت.خرید
    تخصص
    پرورش دهنده
    حیوان خانگی
    نا معلوم!
    شماره عضویت
    6367
    میانگین پست در روز
    0.68
    نقل قول نوشته اصلی توسط nima1041 نمایش پست ها
    سلام
    متاسفانه با اینکه فقط ارزن و یک چهارم کتان برای مولدام گذاشته بودم و اونهار با کلی فنچ دیگه توی یک قفس گذاشته بودم و داشتند به جوجه هاشون هنوز غذا می دادند باز از دیروز شروع به جفتگیری کردند و اینجوری که پیداست از 2 روز دیگه ماده شروع به تخم گزاری میکنه ، لونه هم خیلی وقته برداشتم
    اینها سری اول دو تا جوجه و این سری 7 تا جوجه بزرگ کردند و موقعی که 2 تا جوجه شون به 30 روزگی رسیده بود نشستند و 7 تا تخم و باقی ماجرا؟؟؟
    چکار کنم؟
    سلام .
    حدودا 15روز تا یک ماه طول میکشه.خوب دوست عزیز شما باید ماده رو از نر جدا می کردین و جوجه هارو پیش یکی از دو فنچ می گذاشتین تا تغذیشون کنن یا پدر یا مادر.الان که جفت گیری کردن از بقیه فنچ ها جداشون کنید و لونه رو براشون بذارید.جوجه ها اگر دون خور شدن که هیچی اگر نه پیش پدرشون باشن.
    کف دریا رو هم بذارید باشه.کاهو هم هفته ای یکبار بدید.تخم مرغ فراموش نشه.
    موفق باشید.

کاربر فعال apam آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    پريچهر طهماسبي
    علایق
    پرورش گل و گياه، سبزيجات
    تخصص
    حسابدار
    حیوان خانگی
    خرگوش ، فنچ
    شماره عضویت
    8075
    میانگین پست در روز
    0.27
    سلام
    چکار کنم؟
    سلام، زماني كه فنچ ها جوجه هاشون رو بزرگ مي كنند به محض اين كه متوجه شديد كه نر داره پنبه هاي تو لونه رو جابه جا مي كنه و به ماده نزديك ميشه و سرو سينه اون رو ميخارونه و گاهي هم با جوجه ها دعوا مي كنه بدونيد كه ميخواد مجدد جفت گيري كنه. بايد نر و ماده رو از هم جدا كنيد

علایق
    پرندگان
    شماره عضویت
    8358
    میانگین پست در روز
    0.61
    نقل قول نوشته اصلی توسط apam نمایش پست ها
    سلام، زماني كه فنچ ها جوجه هاشون رو بزرگ مي كنند به محض اين كه متوجه شديد كه نر داره پنبه هاي تو لونه رو جابه جا مي كنه و به ماده نزديك ميشه و سرو سينه اون رو ميخارونه و گاهي هم با جوجه ها دعوا مي كنه بدونيد كه ميخواد مجدد جفت گيري كنه. بايد نر و ماده رو از هم جدا كنيد
    این فنچ ها پرنده های عجیبی هستند
    معلوم نیست برای چی زندگی میکنند؟؟؟
    هنوز جوجه ها دورو برشون جیغ میزنند برای غذا نرو ماده میرن جفتگیری میکنند(من خیلی وقته لونه رو برداشتم و غذای گرمو تعطیل کردم)
    عمر فنچ ها چقدره؟
    اگه همینطوری تخم بزارند و منم بزارمشون به حال خودشون ماده میمیره؟
    الان این جفتم دور سومشونه؟
    سوال دیگم اینه اگه 6 تا از جوجه هامو بدم یک جفت مرغ عشق بگیرم به نظرتون خوبه؟

کاربر اخراج شده
    نام و نام خانوادگی
    Ali
    علایق
    !!! Money
    تخصص
    daneshjoo
    حیوان خانگی
    hen&fish
    شماره عضویت
    4113
    میانگین پست در روز
    0.40
    هنوز جوجه ها دورو برشون جیغ میزنند برای غذا نرو ماده میرن جفتگیری میکنند(من خیلی وقته لونه رو برداشتم و غذای گرمو تعطیل کردم)
    عمر فنچ ها چقدره؟
    مسلمأ تخم گذاری ها وجوجه داری پی در پی برا ماده شما مضر خواهد بود...
    بهترین کار اینه که نر و ماده رو مدتی جدا کنی و جای ماده رو هم عوض کنی،یعنی به اتاقی دیگه ببریش،البته مواظب شرایط دمایی باش که زیاد تغییرات نداشته باشه... بعد از یه مدت استراحت و تقویت،مجددأ جفتشون کن.
    در مورد تعویض جوجه ها هم اگه مرغ عشق جفت خورده بهت میده خوبه،الیته من به نسبت قیمتها و استقبال بازار در محل زندگی خودم میگم.
    موفق باشی
    ویرایش توسط aligator : 13th February 2014 در ساعت 03:50 AM

علایق
    پرندگان
    شماره عضویت
    8358
    میانگین پست در روز
    0.61
    عمر فنچ ها چقدره؟
    دوستان سلام
    امروز در اقدامی عجیب چیزی دیدم که باید حتما میگفتم
    من جوجه های 30 تا 35 روزه یکی از مولدهامو که 4 تا بودند و یکم دونخور شده بودند ولی از پدرو مادر خود غذا میگرفتند رو بنا به دلایلی جدا کردم
    ودر جمع زیادی از جوجه فنچهای دیگر که همه از مولدهای دیگه اند انداختم (دیشب)
    امروز صبح شنیدم جیغهای التماسه غذا از اون قفس میاد گفتم شاید اشتباهی بابا این جوحه هارو انداختم داخلش دیدم نه
    2 تا از بزرگترین فنچهای نرم که بالغ و 6 ماهه اند دارند بهشون دون میدن(عجب)
    من همیشه وقتی جوجه های جدید مینداختم تو قفس (سنشون از اینها هم کمتر میشد) همه شروع میکردند یک پس کتکه درست حسابی به تازه واردها میزدند(تونله وحشته بعثی های عراق) اما الان...هم بهشون غذا میدن هم این 2 تا نره بزرگ و قویه من نمیزارند کسی به این 4 تا جوجه نزدیک شه
    شماها تا الان همچین چیزی دیده بودید؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!! مردم؟؟؟

نام و نام خانوادگی
    پريچهر طهماسبي
    علایق
    پرورش گل و گياه، سبزيجات
    تخصص
    حسابدار
    حیوان خانگی
    خرگوش ، فنچ
    شماره عضویت
    8075
    میانگین پست در روز
    0.27
    دوستان سلام
    من جوجه های 30 تا 35 روزه یکی از مولدهامو که 4 تا بودند و یکم دونخور شده بودند ولی از پدرو مادر خود غذا میگرفتند رو بنا به دلایلی جدا کردم
    امروز صبح شنیدم جیغهای التماسه غذا از اون قفس میاد گفتم شاید اشتباهی بابا این جوحه هارو انداختم داخلش دیدم نه
    من همیشه وقتی جوجه های جدید مینداختم تو قفس (سنشون از اینها هم کمتر میشد) همه شروع میکردند یک پس کتکه درست حسابی به تازه واردها میزدند(تونله وحشته بعثی های عراق) اما الان...هم بهشون غذا میدن هم این 2 تا نره بزرگ و قویه من نمیزارند کسی به این 4 تا جوجه نزدیک شه
    شماها تا الان همچین چیزی دیده بودید؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!! مردم؟؟؟
    سلام، فنچ هاي من براي بار دوم كه تخم گذاشته بودند بچه قبليشون كه هنوز چهل روزه بود روي تخم ها به نوبت با پدر و مادرش مي خوابيد بعد هم كه يكي از جوجه ها بدنيا اومد زير پرو بالش مي گرفت و سعي مي كرد بهش غذا هم بده كه البته با بدنيا اومدن بقيه جوجه ها من اونو جدا كردم.

نام و نام خانوادگی
    پريچهر طهماسبي
    علایق
    پرورش گل و گياه، سبزيجات
    تخصص
    حسابدار
    حیوان خانگی
    خرگوش ، فنچ
    شماره عضویت
    8075
    میانگین پست در روز
    0.27
    نقل قول نوشته اصلی توسط aligator نمایش پست ها
    مسلمأ تخم گذاری ها وجوجه داری پی در پی برا ماده شما مضر خواهد بود...
    بهترین کار اینه که نر و ماده رو مدتی جدا کنی و جای ماده رو هم عوض کنی،یعنی به اتاقی دیگه ببریش،البته مواظب شرایط دمایی باش که زیاد تغییرات نداشته باشه... بعد از یه مدت استراحت و تقویت،مجددأ جفتشون کن.
    در مورد تعویض جوجه ها هم اگه مرغ عشق جفت خورده بهت میده خوبه،الیته من به نسبت قیمتها و استقبال بازار در محل زندگی خودم میگم.
    موفق باشی

به نظر من بهتره اگه نر و ماده رو جدا مي كنيد قفس هاشون رو كنار هم بگذاريد من جدا گذاشتم خيلي زجر آور بود وقتي قفس ها رو كنار هم گذاشتم آروم شدند البته پسرشون از تخم گذاري اول هم كنار پدر بود و پدر تنها نبود جوجه ها رو هم با مادرشون گذاشتم حالا كه دون خور شدند نرها رو جدا كردم و فقط ماده ها با مادرشون هستند و مي خوام مدتي پدر و مادر جدا زندگي كنند تا تقويت بشن بعد براي بچه هاشون جفت بخرم و پدر و مادر رو كنار هم بذارم تا دوباره زير يه سقف باشن. البته بايد امتحان كنين ببينين از هم دور باشن بهتره يا دو تا قفس كنار هم. در مورد فنچهاي من كنار هم بودن بهتر جواب داد.

کاربر اخراج شده
    نام و نام خانوادگی
    Ali
    علایق
    !!! Money
    تخصص
    daneshjoo
    حیوان خانگی
    hen&fish
    شماره عضویت
    4113
    میانگین پست در روز
    0.40
    دوستان سلام
    سلام
    من این موضوع رو تو جوجه های هم لونه دیدم،یعنی جوجه بزرگتر که مستقل میشد جوجه چهارمی رو که مقداری هم رشد سوز میشه معمولأ رو تغذیه میکرد...
    ولی این رفتار رو که نرهای بالغ نشون دادند،برام جالب بود
    نقل قول نوشته اصلی توسط apam نمایش پست ها
    به نظر من بهتره اگه نر و ماده رو جدا مي كنيد قفس هاشون رو كنار هم بگذاريد من جدا گذاشتم خيلي زجر آور بود وقتي قفس ها رو كنار هم گذاشتم آروم شدند البته پسرشون از تخم گذاري اول هم كنار پدر بود و پدر تنها نبود جوجه ها رو هم با مادرشون گذاشتم حالا كه دون خور شدند نرها رو جدا كردم و فقط ماده ها با مادرشون هستند و مي خوام مدتي پدر و مادر جدا زندگي كنند تا تقويت بشن بعد براي بچه هاشون جفت بخرم و پدر و مادر رو كنار هم بذارم تا دوباره زير يه سقف باشن. البته بايد امتحان كنين ببينين از هم دور باشن بهتره يا دو تا قفس كنار هم. در مورد فنچهاي من كنار هم بودن بهتر جواب داد.
    سلام
    دلیل اینکه گفتم جا به جا کنه این بود که ماده حتی تخم مستی هم نگذاره...
    اگه فقط قفس رو جدا کنه و کنار هم بذاره امکان مشاهده تخم مستی هست،وگرنه دلیل دیگه ای نداشت.

صفحه 79 از 175 نخستنخست ... 2969777879808189129 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)