فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  2,413
لایک لایک:  1,117
مخالفت مخالفت:  2
صفحه 7 از 176 نخستنخست ... 567891757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 61 به 70 از 1754

موضوع: پرسش و پاسخ درباره فنچ

کاربر میهن پت
    نام و نام خانوادگی
    حمید رضا قلی تبار عمران
    علایق
    رانندگی فنچ کوهنوردی تحلیل
    حیوان خانگی
    فنچ_ قمری الماسی
    شماره عضویت
    7862
    میانگین پست در روز
    0.04
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir560 نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشيد.فنچ هاي من تخم گزاشتن.ميخوام بدونم هر وقت فنچ هام رو تخما نشستن من براي عوض كردن دونشون يا غذا گزاشتن دستمو داخل قفس ببرم مشكلي نداره؟راستي فنچ هاي من كنار قفس همون جايي كه براشون تهيه كردم تخم گزاشتن.و داخل لونه نرفتن.
    سلام
    فنچ زبرا اهل قهر کردن و این حرفا نیست هر کار دلت میخواد بکن
    فقط یادت باشه وقتی تخما باز شد هر روز بهشون تخم مرغ بدی

کاربر اخراج شده
    نام و نام خانوادگی
    حسام
    علایق
    حیوانات.سفر.نت.خرید
    تخصص
    پرورش دهنده
    حیوان خانگی
    نا معلوم!
    شماره عضویت
    6367
    میانگین پست در روز
    0.68
    نقل قول نوشته اصلی توسط _behzad_ نمایش پست ها
    سلام دوستان ، من یه جفت فنچ داشتم که تخم گذاشتن ولی‌ یه هفته بعداز تخم گذاری ماده فرار کرد و من به خاطره اینکه میدیدم نر تنها هست رفتم یه ماده گرفتم واسش و تخم‌ها که همه درونشنون خشک شده بود و پوچ بودن رو با لونه دور انداختم ، یه ۲ روزی بود که نر حالت تهاجمی به خودش گرفته بود ولی‌ الان بهتره ولی‌ هیچ توجهی‌ به ماده جدید نمی‌کنه نمیدونم چرا شاید اصلا اینی که من گرفتم ماده نباشه چون رنگ نوکش از ماده قبلیم پرنگتره ، یک عکس میزارم لطفا راهنمای کنید و بگین این فنچ سفید رنگ ماده هست یا نه ممنون .

سلام...
    هر دو فنچ در تصویر نر هستند....!

کاربر جدید
    شماره عضویت
    7859
    میانگین پست در روز
    0.00
    سلام دوستان عزیز ممنون به خاطره توضیحات خوبتون. من دیروز رفتم پسش دادم یه ماده دیگه گرفتم الان مطمئنم که این یکی‌ ماده هست ولی‌ از دیروز تا الان از جای خودش تکون نمی‌خوره نر میره سرشو میخارونه تکون نمی‌خوره تا من نرم بهش نزدیک نشم حرکت نمی‌کنه ، بی‌چاره توی ۳۰۰ ۴۰۰ تا فنچ بود به نظر شما مریض هست یا ضعیف شده باید تقویتش کنم یا به خاطره اینه که فقط یک روز اومده خونه ما .

کاربر میهن پت
    نام و نام خانوادگی
    حمید رضا قلی تبار عمران
    علایق
    رانندگی فنچ کوهنوردی تحلیل
    حیوان خانگی
    فنچ_ قمری الماسی
    شماره عضویت
    7862
    میانگین پست در روز
    0.04
    نقل قول نوشته اصلی توسط _behzad_ نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز ممنون به خاطره توضیحات خوبتون. من دیروز رفتم پسش دادم یه ماده دیگه گرفتم الان مطمئنم که این یکی‌ ماده هست ولی‌ از دیروز تا الان از جای خودش تکون نمی‌خوره نر میره سرشو میخارونه تکون نمی‌خوره تا من نرم بهش نزدیک نشم حرکت نمی‌کنه ، بی‌چاره توی ۳۰۰ ۴۰۰ تا فنچ بود به نظر شما مریض هست یا ضعیف شده باید تقویتش کنم یا به خاطره اینه که فقط یک روز اومده خونه ما .
    علت گوشه گیریش جابه جای هست عجله نکن 2 تا 3 روز طول میکشه تا به فضای جدید و جفت جدید عادت کنه
    حسابی تقویتش کن تخم مرغ و ad3e فراموش نشه
    انشاالله موفق میشی

کاربر جدید baharpopo آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    بهار
    شماره عضویت
    7701
    میانگین پست در روز
    0.01
    ببخشید من کارم فقط سوال کردنه. بعد از 30 روز تخم گزاری تخم ها رو از لونه خارج کردم. یکیش اتفاقی از دستم افتاد یه تیکه گوشت توش بود خیلی کم. فهمیدم فنچ هام نطفه دارن. اما انقدر دلم سوخت براشون. بنده خدا ها چند تا تخم هم اضافه کرده بودن اما از اونجا که من نمیدونستم کدوم تازه است مجبور شدم همه رو در بیارم. و چون لونه و همه وسایلشون کثیف شده بود همه رو شستم و تمیز گذاشتم حتی پنبه را عوض کردم و پنبه نو گذاشتم اما دیشب نرفتن تو لونه . میخواستم ببین کارم درست بوده؟ حالا امیدی هست دوباره تخم بزارن. به جیره غذاشون هم تخم کتان اضافه کردم. الان جیره غذاشون شده 1-تخم کتان،2-ارزن 3-آب جوشیده هر روز،4- جعفری 2روز درهفته.5- هویج رنده شده 2 روز در هفته،6-کاهو 1روز در هفته،7-تخم مرغ وقتی تخم گذاشتن 3روز در هفته و در روزهای عادی 2روز. برا قفشونم فکر کردم بزرگتر شه

نام و نام خانوادگی
    بهار
    شماره عضویت
    7701
    میانگین پست در روز
    0.01

نام و نام خانوادگی
    بهار
    شماره عضویت
    7701
    میانگین پست در روز
    0.01
    کسی جوابمو نمیده؟

همکار قدیمی مهرانه آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    مهرانه
    علایق
    كتاب، موسيقي، حيوانات و گياهان
    تخصص
    دستيار آزمايشگاه و مسئول IT
    حیوان خانگی
    مرغ عشق،فنج، عروس هلندي،بلبل خرما،ماهي،سگ
    شماره عضویت
    4004
    میانگین پست در روز
    0.72
    نقل قول نوشته اصلی توسط baharpopo نمایش پست ها
    ببخشید من کارم فقط سوال کردنه. بعد از 30 روز تخم گزاری تخم ها رو از لونه خارج کردم. یکیش اتفاقی از دستم افتاد یه تیکه گوشت توش بود خیلی کم. فهمیدم فنچ هام نطفه دارن. اما انقدر دلم سوخت براشون. بنده خدا ها چند تا تخم هم اضافه کرده بودن اما از اونجا که من نمیدونستم کدوم تازه است مجبور شدم همه رو در بیارم. و چون لونه و همه وسایلشون کثیف شده بود همه رو شستم و تمیز گذاشتم حتی پنبه را عوض کردم و پنبه نو گذاشتم اما دیشب نرفتن تو لونه . میخواستم ببین کارم درست بوده؟ حالا امیدی هست دوباره تخم بزارن. به جیره غذاشون هم تخم کتان اضافه کردم. الان جیره غذاشون شده 1-تخم کتان،2-ارزن 3-آب جوشیده هر روز،4- جعفری 2روز درهفته.5- هویج رنده شده 2 روز در هفته،6-کاهو 1روز در هفته،7-تخم مرغ وقتی تخم گذاشتن 3روز در هفته و در روزهای عادی 2روز. برا قفشونم فکر کردم بزرگتر شه
    نقل قول نوشته اصلی توسط baharpopo نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز
    بهتره لونه رو از قفس خارج كنيد و 45 روز بهشون فرصت بديد تا هم استراحت كنن و هم تو اين مدت خوب تقويت بشن. چون تو اين زمان طولاني كه روي تخم ها بودن مطمئنن خيلي ضعيف شدن

جيره ي غذاييشون هم خوبه. جوانه گندم رو هم به ليست غذاييشون اضافه كنيد. هفته اي يك بار كفايت ميكنه. تخم مرغ رو هم فقط سفيده رو بهش بديد اون هم به مقدار كم. هر 10 الي 15 روز براشون كافيه

کاربر جدید
    شماره عضویت
    7859
    میانگین پست در روز
    0.00
    سلام دوستان واقعا ممنون بخاطر کمک‌های که می‌کنید
    من ۲ روزه یه ماده گرفتم واسه نرم امروز دیدم زیر شکمش پراش ریخته دو روز پیش که گرفتمش اینجوری نبود لطفا بگین چرا اینطوری شده اینم چنتا عکس ازش . ممنون

نام و نام خانوادگی
    بهار
    شماره عضویت
    7701
    میانگین پست در روز
    0.01
    مهم ترین عامل پر ریزی فنچ‌ها استرس است. این حیوان شاید با یک پرنده بزرگ‌تر هم قفس بوده و ترسیده. شاید چند روزی که بیرون بوده گربه‌ها به او حمله کرده‌اند و اگر پر ریزی ادامه یابد، شاید بیماری انگلی داشته باشد.» این رو از یه سایت برداشتم.

صفحه 7 از 176 نخستنخست ... 567891757107 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)