فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  2,406
لایک لایک:  1,114
مخالفت مخالفت:  1
صفحه 102 از 175 نخستنخست ... 25292100101102103104112152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,011 به 1,020 از 1747

موضوع: پرسش و پاسخ درباره فنچ

کاربر میهن پت
    شماره عضویت
    8177
    میانگین پست در روز
    0.04
    ببخشید شاید سوال مسخره ای به نظر برسه اما چطوری پوسته تخم مرغ را پودر می کنید؟ من فقط میتونم به تکه های کوچک خردش کنم نه پودر!
    تاپیک نرفتن فنچ به لونه رو مطالعه کردم ممنون، من لونه رو بالاترین جای ممکنه قفس با مفتول بستم پنبه و روزنامه هم براشون قرار دادم این لونه از اول توی همین قفس بوده از وقتی که نر رو خریدم اون موقع هم وارد لونه نمی شد با اینکه جفت گیری کردند و ماده سر اولین تخم گذاری مرد الان هم ماده جدید رو که براش گرفتم همدیگر رو نوازش می کنن وشبها کنار هم می خوابن اما داخل لونه نمیرن
    فقط یکبار که دو جفت رو توی یه قفس انداختم تا قفس اون یکی ها رو تمیز کنم و بشورم اون یکی نر یکبار رفت داخل این لونه

مدیر کل میهن پت shivid آواتار ها
    شماره عضویت
    3748
    میانگین پست در روز
    1.73
    در مورد لونه اطلاعاتی ندارم ولی در مورد پوست تخم مرغ میتونید با دستگاه اسیاب که معمولا یه بخشی از دستگاه غذا ساز هست پودرش کنید...

همکار قدیمی nima1041 آواتار ها
    علایق
    پرندگان
    شماره عضویت
    8358
    میانگین پست در روز
    0.61
    نقل قول نوشته اصلی توسط karimi نمایش پست ها
    ببخشید شاید سوال مسخره ای به نظر برسه اما چطوری پوسته تخم مرغ را پودر می کنید؟ من فقط میتونم به تکه های کوچک خردش کنم نه پودر!
    تاپیک نرفتن فنچ به لونه رو مطالعه کردم ممنون، من لونه رو بالاترین جای ممکنه قفس با مفتول بستم پنبه و روزنامه هم براشون قرار دادم این لونه از اول توی همین قفس بوده از وقتی که نر رو خریدم اون موقع هم وارد لونه نمی شد با اینکه جفت گیری کردند و ماده سر اولین تخم گذاری مرد الان هم ماده جدید رو که براش گرفتم همدیگر رو نوازش می کنن وشبها کنار هم می خوابن اما داخل لونه نمیرن
    فقط یکبار که دو جفت رو توی یه قفس انداختم تا قفس اون یکی ها رو تمیز کنم و بشورم اون یکی نر یکبار رفت داخل این لونه
    دوست عزیز اول باید هر 2 تارو قشنگ اماده کنید بعد لونه بزارید
    تخم مرغ و هویج وسبزی جات بهشون بدید
    نرو ماده میله های قفس رو برن و بیان و نا ارو باشن او موقع لونه بزار
    شما کل چوبهای داخل قفس رو بردار و فقط یک چوب به ورودی لونه که بالا نصبش کردی نزدیک کن
    داخل لونه به هیچ عنوان از پنبه سفید یا روزنامه استفاده نکن و فقط پنبه دونه داخلش بزار
    داخله قفس هم مقداری چوب جارو بریز یا برگ سوزنی کاج و چند تا هم داخله لونه بزار جوری که یکمی از لونه بیرون زده باشه
    موفق باشید

کاربر میهن پت (miNa) آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    miNa fatHian
    علایق
    movie&music
    حیوان خانگی
    بچه خرگوش,همستر,مینا,فنچ
    شماره عضویت
    10490
    میانگین پست در روز
    0.13
    نقل قول نوشته اصلی توسط hessam a نمایش پست ها
    به غیر از نخ گونی میشه از خامه ی قالی و پنبه ی تکه تکه شده و دستمال کاغذی تکه تکه شده استفاده کرد.
    بهترین مورد پنبست.پنه رو تکه تکه کن خودشون با نوکشون می برن داخل لانه.البته یادت نره خودت همون مقدار پنبه که گفتم براشون بذاری داخل لانه ..............................
    با سلام منم 6ماهه ک یک جفت فنچ دارم و منم تقریبا همین مشکل رو دارم(داخل لونه نمیرن و تخم نمیزارن).
    اگه منم همین پیشنهادی ک شما گفتید رو انجام دهم چقدر طول میکشد ک تخم گزاری کنند؟؟
    راستی من یک بار ک اومدم قفسشون رو تمیز کنم کف قفس ی چیزی مثل زرده ی تخمشون رو هم دیدم.

کاربر میهن پت
    شماره عضویت
    8177
    میانگین پست در روز
    0.04
    دوستان همونطور که گفتید براشون کف دریا و پنبه دونه گذاشتم لونه اشون رو هم عوض کردم یه جدید گذاشتم
    امروز دیدم جفت جوان لونه جدید رو وارسی می کنند نمی دونم بالاخره میرن توش یا نه
    از نظر تقویت ، من سعی می کنم خیلی بهشون برسم و در هفته همه ی موادی که شما گفتید رو بهشون میدم البته در روزهای متفاوت... پوسته تخم مرغ هم بالاخره تونستم پودر کنم فقط کف دریا اولین باره میدم بهشون تا بحال یعنی از دیروز تا الان که اصلا کاری بهش نداشتن

تیم مدیریت کل سایت sisil آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    پرنیان
    علایق
    یک کلام حیوانات
    تخصص
    حسابرس . دستیار دندانپزشک.
    حیوان خانگی
    آکواریوم . خرگوش . طوطی . قمری.همستر
    شماره عضویت
    8234
    میانگین پست در روز
    1.92
    دوستان همونطور که گفتید براشون کف دریا و پنبه دونه گذاشتم لونه اشون رو هم عوض کردم یه جدید گذاشتم
    امروز دیدم جفت جوان لونه جدید رو وارسی می کنند نمی دونم بالاخره میرن توش یا نه
    از نظر تقویت ، من سعی می کنم خیلی بهشون برسم و در هفته همه ی موادی که شما گفتید رو بهشون میدم البته در روزهای متفاوت... پوسته تخم مرغ هم بالاخره تونستم پودر کنم فقط کف دریا اولین باره میدم بهشون تا بحال یعنی از دیروز تا الان که اصلا کاری بهش نداشتن

خب خیلی خوبه دوست عزیز .... هیچ استرسی بهشون وارد نکنید برای رفتن تو لونه ، شاید خیلی طول نکشه بازرسی هاشون اما عادت دارن تا چند وقت زیر و بم لونه رو با دقت بازرسی میکنن ... فقط لطفا زیاد نگاهشون نکنید جوری که احساس امنیتشون و از دست بدن چه الان چه بعدا که تخم گذاشتن....
    درباره کف دریا هم باید زمان بدید بهشون معمولا تغییری در خونه و قفسشون زمان میبره که باهاش انس بگیرن و نزدیکش بشن

کاربر میهن پت
    شماره عضویت
    8177
    میانگین پست در روز
    0.04
    نقل قول نوشته اصلی توسط sisil نمایش پست ها
    خب خیلی خوبه دوست عزیز .... هیچ استرسی بهشون وارد نکنید برای رفتن تو لونه ، شاید خیلی طول نکشه بازرسی هاشون اما عادت دارن تا چند وقت زیر و بم لونه رو با دقت بازرسی میکنن ... فقط لطفا زیاد نگاهشون نکنید جوری که احساس امنیتشون و از دست بدن چه الان چه بعدا که تخم گذاشتن....
    درباره کف دریا هم باید زمان بدید بهشون معمولا تغییری در خونه و قفسشون زمان میبره که باهاش انس بگیرن و نزدیکش بشن

راستش رو بخوای من اصلا برای جفت گیری و تخم گذاری و بچه دار شدنشون عجله ندارم اینا خودشون دنبال این چیزان ههه.. من فقط میخوام راحت و سالم و قوی باشن همین

کاربر میهن پت
    شماره عضویت
    8177
    میانگین پست در روز
    0.04
    سلام دوستان... فنچ های من بعد عمری تخم گذاری داخل لانه و بزرگ کردن 4 جوجه ؛الان کف قفس تخم گذاشته و فقط یکی تو لونه است... از وقتی پنبه دونه براشون گذاشتم اینطوری شد میتونه بخاطر این مسئله باشه؟

کاربر میهن پت
    شماره عضویت
    8177
    میانگین پست در روز
    0.04
    یک مووضوع دیگه اینکه فنچ نرم یعنی آقای خوشتیپ پرهای قهوه ای رنگش چه روی صورت و چه نزدیک بالهاش که خالهای سفید هم داره دارن سفید می شن خیلی هم خسته به نظر میرسه شادابی قبل رو نداره با وجودی که رژیم غذاییشون به جاست و برنامه غذایی براشون گذاشتم بعلاوه آب تنی و کف دریا و ... ولی دیگه کمتر آواز میخونه بیشتر با روزنامه کف قفس ور می ره ... تن صداش کم شده... 4 ساله که دارمش عاشقشم نمیدونم باید چکار کنم تا دوباره سرحال بشه

همکار قدیمی nima1041 آواتار ها
    علایق
    پرندگان
    شماره عضویت
    8358
    میانگین پست در روز
    0.61
    سلام دوستان... فنچ های من بعد عمری تخم گذاری داخل لانه و بزرگ کردن 4 جوجه ؛الان کف قفس تخم گذاشته و فقط یکی تو لونه است... از وقتی پنبه دونه براشون گذاشتم اینطوری شد میتونه بخاطر این مسئله باشه؟

یک مووضوع دیگه اینکه فنچ نرم یعنی آقای خوشتیپ پرهای قهوه ای رنگش چه روی صورت و چه نزدیک بالهاش که خالهای سفید هم داره دارن سفید می شن خیلی هم خسته به نظر میرسه شادابی قبل رو نداره با وجودی که رژیم غذاییشون به جاست و برنامه غذایی براشون گذاشتم بعلاوه آب تنی و کف دریا و ... ولی دیگه کمتر آواز میخونه بیشتر با روزنامه کف قفس ور می ره ... تن صداش کم شده... 4 ساله که دارمش عاشقشم نمیدونم باید چکار کنم تا دوباره سرحال بشه
    فنچ نر شما چهار سال بیشتر دارد؟ فنچ ماده شما چند ساله است؟
    سعی کنید اگه امکانش براتون هس دیگه از این جفت جوجه نگیرید و از مولدهای جوانتر استفاده کنید
    تخم ته قفس به پنبه دونه ربطی نداره لونه نامناسب تشخیص داده شده که میخواد از روزنامه ته قفس استفاده بکنه

صفحه 102 از 175 نخستنخست ... 25292100101102103104112152 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)