صفحه 32 از 56 نخستنخست ... 131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445464748495051 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 311 به 320 از 559
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    -----
    شماره عضویت
    14870
    نقل قول نوشته اصلی توسط gm.sara نمایش پست ها
    سلام
    ممنونم، بله الان دقیقا توی بازی 16-21 روز قرار گرفته که می تونه به زایمان مربوط باشه، فقط مشکلم اینه اگر زایمان باشه همه بچه هاش هنوز نیومده چون من بعد از اون دیگه چیزی ندیدم، و هیچ اثری از خوردن بقیه یا خون نیست، همون خون دیشبه، ممکنه فقط یه بچه را به دنیا آورده باشه و فاصله زایمان بقیه اش تا امشب هم بیافته؟ منم میترسم توی قفسش کنجکاوی کنم که یه موقع عصبی و مضطرب نشه، من دارم تمام تلاشم و می کنم که بچه ها را نخوره برای همین دورا دور مراقبم مگر اینکه بخوام غذا بریزم براش، به خونه هم سپردم کسی نره بالای سرش و تو اتاق تنهاش گذاشتم!!
    ببخشیدکه بجای نسرین جان جوابتو میدم عزیزم همستر زایمانشه یه روزه و زایمان 1تا4ساعت البته توی بعضی موارد زمان میبره

همکار قدیمی (مدیر انجمن سگ و جوندگان)

نوع حیوان خانگی
    سگ-خرگوش-کبوتر-مرغ عشق-فنچ-بلدرچین
    شماره عضویت
    14693
    خواهش می کنم صدف جان: )
    ممنون از راهنماییت
    دوست عزیز قبل از همه فراموش کردم از شما بپرسم اصلا همستر مادتون علائم بارداری و افزایش حجم شکم رو داشته؟؟؟؟
    ببینید عفونت رحم در برخی حالات موجب خونریزی رحم هم میشه در حالیکه حیوون کاملا طبیعیه حالاتش....که در نهایت اگه تشخیص داده نشه تلف میشه.که دلایل زیادی هم داره
    مثل الوده بودن محیط و یا اینکه همستر نر اونرو به مادتون انتقال داده....
    و اینکه اصلا شما مطمئنید که خونریزی از واژن همستر مادتون بوده؟!شاید اصلا مربوط به اجزای داخلی بدنش نبوده باشه!!!

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    همستر
    شماره عضویت
    13411
    سلام دوست عزیز..صحبت های نسرین و صدف عزیز درسته..
    مقداری خونریزی حین زایمان طبیعیه..البته بیشتر به شکل خونابه..نه خون قرمز و غلیظ و با حجم زیاد..متوجه منظورم میشین؟به نظر من میتونه مربوط به زایمان باشه،مخصوصا اینکه میگین خودش قفس رو تمیز کرده..اینکاریه که همستر های مادر بعد از زایمان میکنن..شاید همسرتون بچه های دیگه ای هم داره که در معرض دید شما نیستن..
    به نظرم به جای تنها گذاشتن همسترتون به آرومی بررسیش کنین..وضعیت تغذیه اش،دمای بدنش،میزان فعالیتش و هر چیز غیر طبیعیه دیگرو...البته به آرومی..در حالیکه مادر رو معاینه میکنین میتونین قفس رو خیلی سریع و با دستکش چک کنین.
    که اگر دلیل این خونریزی چیزی به جز زایمان و خونریزیه ضمن اون بوده،برای درمان همسترتون اقدام کنین..

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    همستر
    شماره عضویت
    15207
    نقل قول نوشته اصلی توسط nasreen5 نمایش پست ها
    خواهش می کنم صدف جان: )
    ممنون از راهنماییت
    دوست عزیز قبل از همه فراموش کردم از شما بپرسم اصلا همستر مادتون علائم بارداری و افزایش حجم شکم رو داشته؟؟؟؟
    ببینید عفونت رحم در برخی حالات موجب خونریزی رحم هم میشه در حالیکه حیوون کاملا طبیعیه حالاتش....که در نهایت اگه تشخیص داده نشه تلف میشه.که دلایل زیادی هم داره
    مثل الوده بودن محیط و یا اینکه همستر نر اونرو به مادتون انتقال داده....
    و اینکه اصلا شما مطمئنید که خونریزی از واژن همستر مادتون بوده؟!شاید اصلا مربوط به اجزای داخلی بدنش نبوده باشه!!!
    ممنون از چواب
    ببینید توی پست های قبلیم هم توضیح دادم 21 دی بود که جفت گیری کردن، اونم خودشون خواستن با اینکه جدا بودن حسابی سر و صدا راه انداختن و منم گذاشتمشون پیش هم، الان 17روزه می گذره، کلا علائم ظاهری مثل کم تحرک شدن و نداره از دیوار راست بالا میره خیلی شره، شکمش هم خیلی قابل مشاهده نیست ولی یکی که ندیده بودش فقط اوایل دیده بود گفت که تپل شده!! و اینکه دیگه نذاشت نر بهش نزدیک بشه و حسابی کتکش زد!! پسرم هم خجالتیه و ازش حسابی ترسیده!!! بله خونریزی از همون قسمت بود، چون هم اون قسمت خونی شده بود هم مدام همون واژن و تمیز می کرد

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    همستر
    شماره عضویت
    15207
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهاره.میم نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز..صحبت های نسرین و صدف عزیز درسته..
    مقداری خونریزی حین زایمان طبیعیه..البته بیشتر به شکل خونابه..نه خون قرمز و غلیظ و با حجم زیاد..متوجه منظورم میشین؟به نظر من میتونه مربوط به زایمان باشه،مخصوصا اینکه میگین خودش قفس رو تمیز کرده..اینکاریه که همستر های مادر بعد از زایمان میکنن..شاید همسرتون بچه های دیگه ای هم داره که در معرض دید شما نیستن..
    به نظرم به جای تنها گذاشتن همسترتون به آرومی بررسیش کنین..وضعیت تغذیه اش،دمای بدنش،میزان فعالیتش و هر چیز غیر طبیعیه دیگرو...البته به آرومی..در حالیکه مادر رو معاینه میکنین میتونین قفس رو خیلی سریع و با دستکش چک کنین.
    که اگر دلیل این خونریزی چیزی به جز زایمان و خونریزیه ضمن اون بوده،برای درمان همسترتون اقدام کنین..
    ممنون عزیزم از جواب
    من یکی از دلایل دوریم اینه خودم سرما خوردم، حتی غذاشونم با دستکش میدم که تماس نداشته باشم! و اینکه موشی من خیلی شر و شیطونه! اصلا رام نیست که تو دست بشه گرفتش، خودش و پرت می کنه برای همین بدنش و نمی تونم خیلی دقیق بررسی کنم! مگر به یه بهانه ای بیارمش بیرون و قفس و نگاه کنم

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    همستر
    شماره عضویت
    15207
    دوستان من با ایزوله کامل رفتم قفس و بررسی کردم، خودش و گذاشتم توی توپش با دستکش قفس و دیدم هیچ اثری از هیچ بچه ای نبود قفط یکم دستمال های زیرش خونی بود اونم خیلی کم که اونا را خارج کردم جاش دستمال تمیز گذاشتم، خودش یه جوری دیدم، پشتش دیگه تمیزه و مشکلی نداره ، بدنشم کاملا سالم، ولی نتونستم خیلی با دقت ببینم چون اصلا تو دست نمی مونه در حد چند لحظه

همکار قدیمی (مدیر انجمن سگ و جوندگان)

نوع حیوان خانگی
    سگ-خرگوش-کبوتر-مرغ عشق-فنچ-بلدرچین
    شماره عضویت
    14693
    نقل قول نوشته اصلی توسط gm.sara نمایش پست ها
    دوستان من با ایزوله کامل رفتم قفس و بررسی کردم، خودش و گذاشتم توی توپش با دستکش قفس و دیدم هیچ اثری از هیچ بچه ای نبود قفط یکم دستمال های زیرش خونی بود اونم خیلی کم که اونا را خارج کردم جاش دستمال تمیز گذاشتم، خودش یه جوری دیدم، پشتش دیگه تمیزه و مشکلی نداره ، بدنشم کاملا سالم، ولی نتونستم خیلی با دقت ببینم چون اصلا تو دست نمی مونه در حد چند لحظه
    نمی دونم چی بگم والا!عجیبه
    دوتا احتمال داره!
    1.تعداد نوزادا کم بوده و موشی شما سریع دخل همرو اورده!بعضی همسترا هرگز مادرای خوبی نمیشن و حتی بدون وجود عوامل استرس زا بازهم اقدام به بچه خواری می کنن....این پدیده بطور نادر توی سگ ها و دیگر پستاندارا هم اتفاق میفته...
    2.هنوز زایمان شروع نشده و شاید یه انقباض کوچیک بوده...ترشح قبل زایمان معموله....

فعلا باید صبر کنید تا صبح
    یا زایمان می کنه یا خدایی نکرده این خونریزی علت دیگه ای داره و باید ببریدش دامپزشکی

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    همستر
    شماره عضویت
    15207
    نقل قول نوشته اصلی توسط nasreen5 نمایش پست ها
    نمی دونم چی بگم والا!عجیبه
    دوتا احتمال داره!
    1.تعداد نوزادا کم بوده و موشی شما سریع دخل همرو اورده!بعضی همسترا هرگز مادرای خوبی نمیشن و حتی بدون وجود عوامل استرس زا بازهم اقدام به بچه خواری می کنن....این پدیده بطور نادر توی سگ ها و دیگر پستاندارا هم اتفاق میفته...
    2.هنوز زایمان شروع نشده و شاید یه انقباض کوچیک بوده...ترشح قبل زایمان معموله....

فعلا باید صبر کنید تا صبح
    یا زایمان می کنه یا خدایی نکرده این خونریزی علت دیگه ای داره و باید ببریدش دامپزشکی
    ممنون عزیزم. بله درسته، منم فکر می کنم فعلا به جز صبر راه دیگه ای ندارم، به همستر ایران هم زنگ زدم صحبت کردم، اون هم گفت قبل از زایمان ممکنه خونریزی کنن، و اگر نخورده باشه یعنی زایمانش نزدیکه، حالا ببینم صبح چی می شه، شبم یکم تخم مرغ بهش میدم، حتما خبرش و میدم بهتون، امیدوارم که سالم باشه، تحرکش تازه از دیشب کم شده!! برام دعا کنید، دوست ندارم اتفاقی براش بیافته، درسته دوست داشتم بچه هاش و ببینم ولی باز خودش برام مهمتره که سالم باشه، اینم زایمان اولش هست، هر احتمالی وجود داره ....

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    Cat
    شماره عضویت
    9165
    سلام.همسترم چند وقته هی بدنش تکون می خوره و یک صدایی میده .همیشه گاهی وقتا این طوری می شد اما الان خیلی زیاد شده.الان تقریبا یک سال و 8 9 ماهشه.همش هم (یعنی 24 ساعت ) خوابه.فقط واسه دست شویی اینا میاد بیرون. نمی دونم چرا بدنش صدا میده؟
    خیلی ممنون

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    -----
    شماره عضویت
    14870
    نقل قول نوشته اصلی توسط memo96 نمایش پست ها
    سلام.همسترم چند وقته هی بدنش تکون می خوره و یک صدایی میده .همیشه گاهی وقتا این طوری می شد اما الان خیلی زیاد شده.الان تقریبا یک سال و 8 9 ماهشه.همش هم (یعنی 24 ساعت ) خوابه.فقط واسه دست شویی اینا میاد بیرون. نمی دونم چرا بدنش صدا میده؟
    خیلی ممنون
    سلام
    عزیزم میشه یه خورده بیشتر توضیح بدید که کدام قسمت از بدنش تکون میخوره چه طوری تکون میخوره و چه صدایی میده؟
    شاید عفونت ریه باشه که علائم یک عفونت ریه در همستر می تواند سبب لرزش و خس خس کردن سینه شود و همچنین در بعضی مواقع ممکن است بهم خوردن دندان را نیز نشان دهد.
    عزیزم علت خواب زیادش بخاطر کهولت سنشه و اگر همستر تون در طول روز بیدار بمونه شب همون روز و فردا ش رو کاملا میخوابه
    درضمن هیچوقت سعی نکن همسترت رو در طول روز بیدار نگهداری چون یه متنی رو ترجمه کردم توش نوشته خیلی ضرر داره که همستر در طول روز بیدار بمونه بزارید هر چه قدر دوست داره بخواب
    ه

صفحه 32 از 56 نخستنخست ... 131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445464748495051 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)