دیده بان حقوق حیوانات ایران: نیما فلاح در بخشی از نشست خبری رالی ایرانی که به همت خبرگزاری ایسنا برگزار شده بود، به سختی‌های راه اشاره کرد و اتفاقی که برایشان افتاد را تعریف کرد. او گفت: نیمه شب بود و در چادر استراحت می‌کردیم که ناگهان صدای گلوله شنیدیم و وقتی پیگیر شدیم متوجه شدیم که یک گراز به چادر ما حمله کرده و نگهبان بیرون از چادر برای اینکه گراز به چادر ما وارد نشود او را کشته بود. تصور کنید در شب صدای گلوله و … می‌گویی من می‌خواهم به خانه خودم بروم، ولی واقعا دلم می‌خواست دوستان دیگر هم بودند و می‌دیدند؛ واقعا شرایط سختی بود.
وی درباره‌ی در یک گروه قرار گرفتن خودش و همسرش که چگونه اتفاق افتاد؟ خاطرنشان کرد: من و سحر روزی که به این کار دعوت شدیم قرار نبود که در یک تیم باشیم یعنی به طور جداگانه با هر یک از ما قرارداد بستند و احتمال این را دادند که هر کدام در یک گروه دیگر باشیم. ما نیز با علم بر این، کار را شروع کردیم.
فقط خدا نخواست که ما انصراف بدهیم.
این بازیگر سینما و تلویزیون در بخش دیگری از گفت‌وگوی خود با بیان اینکه این صحنه‌ها و اتفاق‌ها قابل تعریف کردن نیستند و مخاطبان باید همگی آن را ببینند خاطرنشان کرد: در طول کار با سکانس‌های طراحی شده‌ای درگیر می‌شدیم که می‌فهمیدیم یک فیلمنامه‌ای هست که تمام دوستان متوجه می‌شوند که لحظه به لحظه چه اتفاقی می‌افتد و حتی روش‌های مختلف و احتمالات را در نظر می‌‌گرفتند. اگر من زیاد تعریف کنم می‌گویند نمک و فلفلش را زیاد می‌کند. دوست دارم که مخاطبان خودشان ببینند.
فلاح با اشاره به اینکه در مراسمی همگی به هم اعلام کردیم به خاطر همدیگر تا پایان مسابقه می‌ایستیم، افزود: برای من عکس‌العمل‌های تست نشده‌ای که من بابت شرایط انجام می‌دهم، جذاب است. همین طور برای دیگر دوستان نیز شرایط خیلی سخت بود و فقط خدا نخواست که ما انصراف بدهیم.