دوستان خواهش می کنم قبل واگذاری سگتون از جا و مکان سگ مطلع بشید و بهش سر بزنید حتی اگر اون فرد حامی حیوانات باشه.
چند نفر از دوستان من به یک فرد شناخته شده در فیسبوک و با دیدن پیج حمایتی ایشون (حامیان حیوانات بی پناه) و به خاطر فعالیتهای شدید ایشون با حامیان حیوانات گیلان اعتماد کردند و سگشون رو به این آقا واگذار کردند، این آقا برای هر واگذاری 80 هزار تومن پول می گیره و می گه جای سگتون بسیار امنه و هربار که دوستان من خواستند این جای امن رو ببینند آدرسی بهشون داده نشده، حتی عکس خواستند تا خیالشون راحت بشه اما عکسی هم در اختیارشون گذاشته نشده، غذا پختند تا خودشون ببرند باز هم موفق نشدن... تا اینکه خانم سارا کیوان بخش بعد از اصرار شدید و حتی تهدید که می خواهند سگ رو ببرند دکتر و باید سگشون رو از نزدیک ببینند در نهایت به ایشون گفته شده: سگ شما (جسی) مرده!!! خانم کیوان بخش خواستند جنازه سگ رو ببینند تا مطمئن بشند یا حتی با خانواده قبلی صحبت کنند اما دیگه جوابی دریافت نکردند.
این اولین باری نیست که این اتفاق می افتاده...من فقط می خوام به این آقا سگی واگذار نکنید و ازش بخواهید جوابگو باشند. آیا این درخواست بزرگی هست؟

این هم داستان کامل جسی: https://www.facebook.com/media/set/?...3772168&type=1

این هم عکس جسی سگی که خانم کیوان بخش در شرایط سختی پیداش کردند و به حامیان حیوانات گیلان سپردند و بیش از یک ملیون کمک هزینه فرستادند!!!