کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    نقل قول نوشته اصلی توسط mafton نمایش پست ها
    سلام دوستان راجب کدو باید یهشون خام بدیم یا ابپز ؟ مقدار و دفعاتش هم بگین ممنون میشم
    سلام دوست عزیز . بله میشه از کدو (سبز یا حلوایی ) و دانه کدو استفاده کرد . بهتره پخته بشه بدون هبچگونه مواد افزودنی . تعداد دفعات مصرف هم مثل سبزیجات دیگه هست هفته ای نهایتا 4 بار . هر بار به اندازه دو بند انگشت .

همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    سلام دوستان راجب کدو باید یهشون خام بدیم یا ابپز ؟ مقدار و دفعاتش هم بگین ممنون میشم
    سلام
    پخته و خامش فکر نکنم فرقی داشته باشه
    کدو سبز رو همیشه به صورت خام میدم به طوطی ولی پخته شدش هم خوبه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14695
    سلام به همه دوستان
    متاسفانه به علت کارم چند روز نبودم و امروز که پیش خاکستریم اومدم باهام مثل غریبه ها رفتار میکنه
    قبلا میذاشت زیر شکمشو با انگشتم ناز کنم و یا با پاش انگشتمو میگرفت اما امروز همش خودشو خم میکرد و یا فرار میکرد که بهش دست نزدم.
    دستم هم که میبرم طرف پاش یا از رو دستم میپره و یا خودشو میکشه کنار رو دستم نمیاد
    به نظر شما باید الان از نظر آموزش چیکار کنم ؟
    واسه دست زدن اصرار داشته باشم؟
    جدیدا دیگه وقتی سر وصدا میکنه گاه گاهی صداهای بم و کلفت از خودش در میاره به نظر شما آیا این نشانه تقلید صدا میباشد؟
    از کچا بدونم آموزش صدا بهش کارگر بوده است؟
    ببخشید دوباره سوالاتم زیاد شد
    ممنونم باز

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    نقل قول نوشته اصلی توسط miladgolpesar نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    متاسفانه به علت کارم چند روز نبودم و امروز که پیش خاکستریم اومدم باهام مثل غریبه ها رفتار میکنه
    قبلا میذاشت زیر شکمشو با انگشتم ناز کنم و یا با پاش انگشتمو میگرفت اما امروز همش خودشو خم میکرد و یا فرار میکرد که بهش دست نزدم.
    دستم هم که میبرم طرف پاش یا از رو دستم میپره و یا خودشو میکشه کنار رو دستم نمیاد
    به نظر شما باید الان از نظر آموزش چیکار کنم ؟
    واسه دست زدن اصرار داشته باشم؟
    جدیدا دیگه وقتی سر وصدا میکنه گاه گاهی صداهای بم و کلفت از خودش در میاره به نظر شما آیا این نشانه تقلید صدا میباشد؟
    از کچا بدونم آموزش صدا بهش کارگر بوده است؟
    ببخشید دوباره سوالاتم زیاد شد
    ممنونم باز
    دوست عزیز لطف کنید شرایط کاسکو رو قبل از این که برید توضیح بدید،چند ساله؟چند وقته پیش شماست؟؟؟تا چه حد اهلی شده بود؟؟؟چند وقت نبودید؟؟؟؟تو این مدت کی بهش رسیدگی میکرد و چه طوری؟؟؟

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14576
    با سلام ممنون از مدیران. می خواستم بدونم من میتونم از غذای مخصوص kiki که مخصوص کاسکو هست به عنوان غذای اصلی برای کاسکوم استفاده کنم؟ دومین سوالم اینه که من کاسکورو معمولا ساعت 12 تا 1 شب می خوابونم وروزها معمولا در حال چرت زدنه و یک پاش تو پرشه به نظرتون مشکلی داره؟ سومین سوالم اینه که اگه من روزا انگشتمو خالی ببرم سمتش گاز نمیگره و تکون نمیخوره ولی اگه شب روکش روش بندازم اینکارو کنم میخواد گاز بگیره و حمله میکنه؟ ممنون از مدیران

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad125 نمایش پست ها
    با سلام ممنون از مدیران. می خواستم بدونم من میتونم از غذای مخصوص kiki که مخصوص کاسکو هست به عنوان غذای اصلی برای کاسکوم استفاده کنم؟ دومین سوالم اینه که من کاسکورو معمولا ساعت 12 تا 1 شب می خوابونم وروزها معمولا در حال چرت زدنه و یک پاش تو پرشه به نظرتون مشکلی داره؟ سومین سوالم اینه که اگه من روزا انگشتمو خالی ببرم سمتش گاز نمیگره و تکون نمیخوره ولی اگه شب روکش روش بندازم اینکارو کنم میخواد گاز بگیره و حمله میکنه؟ ممنون از مدیران
    سلام اگر غذای مخصوص کاسکو باشه مشکلی نداره و میتونید همیشه در اختیارش بزارید
    طوطی ها در طول روز هم چند ساعتی استراحت میکنند ولی اگر همیشه در حال چرت زدنه ممکنه بیمار باشه
    در مورد انگشتتون هم مشا خودت رو بزار جای طوطیتون....همین که روش کاور میکشید استرس بهش وارد میشه و بعد که انگشت میبرید سمتش میترسه و به عنوان حمله تلقی میکنه بایدم گاز بگیره

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad125 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز .
    ببینید بار ها گفته شد غذای اصلی کاسکو میوه جات و پلت ها و سبزیجات و ... هست !* چندین مورد با هم ترکیب شده تا غذای اصلی پرنده رو تشکیل بدن . خیلی ها درباره غذای پرنده سر درگم میشن که در اصل چی هست . تغذیه پرنده در کل شبیه انسان هست . آیا شما غذای واحدی به عنوان غذای اصلی دارید ؟ هر غذا یا پلت یا دانه یا میوه یا ... خاصیت خاصی داره که پرنده بهش نیاز داره و باید تامین بشه . نیاز پرنده به چربی از طریق دانه جات تامین میشه . در این بسته بندی ها دانه های مختلف و گاهی تکه های میوه خشک شده هست که مقداری از این نیاز هارو تامین میکنه ولی کامل نیست . شما باید با ترکیب برنامه غذایی درست و کامل بتونید ویتامین ها و عوامل بدنی لازم اون رو فراهم کنید . برای مثال خیلی از میوه ها سرشار از میتامین c یا A هستند که میشه یکی رو بهش داد فقط ولی برای روحیه و تکمیل نیاز های دیگه هربار به صورت متنوع از هرکدوم بهش میدن . تخمه هم برای کاسکو لازم هست اما دائمی و اصلی نباید باشه .

کاسکو ها زیاد استراحت میکنن و حالت طبیعی خواب اون ها به صورتی هست که یک پا رو بالا میگیرن و به خواب میرن . حالا خواب زیاد نشونه خستگی هست که عواملی مثل خواب کم شب یا حتی تحرک زیاد میتونه باشه . شما یکبار پرنده ات رو ساعت 10 بخوابون . ببین باز هم فردا به همون اندازه میخوابه یا نه . از نظر بنده مشکلی نداره .

علت گاز گرفتن هم در شب خوب طبیعیه دیگه پرنده کمی ترس داره توی تاریکی و توی پوشش . این هم طبیعی هست

با تشکر یاعلی

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14577
    سلام دوستان قارچ میشه به کاسکو داد ؟

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    سلام دوستان قارچ میشه به کاسکو داد ؟
    سلام . نه قارچ جز غذاهای ممنوعه هست

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14577
    یه سوال برام پیش اومده که کاسکو ها چطوری میخوابن؟ اخه من هر موقع دیدمش رو چوب نشسته بوده ندیدم لم بده یا دراز بکشه !!

صفحه 649 از 1238 نخستنخست ... 1495495996306316326336346356366376386396406416426436446456466476486496506516526536546556566576586596606616626636646656666676686997491149 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)