دیده بان حقوق حیوانات: در یکی از باغ وحش‌های روسیه یک ماده سگ سفید، سه توله ببر تازه متولد شده و شیرخوار را که از بدو تولد مادرشان آنها را رها کرده است، به فرزندی قبول کرد.
به گزارش سرویس «محیط زیست» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، این سه توله ببر کوچولو که یکی از آنها ماده و دو تای دیگر نر هستند، روز ۱۴ نوامبر (ماه گذشته میلادی) در باغ وحش «اوکتی‌یابراسکای» در شهر «سوشی» به دنیا آمدند اما بلافاصله پس از تولد، از سوی مادرشان که ماده ببری به اسم «باگیرا» است طرد شدند. این ماده ببر همین کار را با توله دیگرش که اوایل امسال متولد شده بود نیز انجام داد.
به گزارش بی بی سی، مسوولان باغ وحش برای پیدا کرده ماده ببری که بتواند این توله‌ها را به فرزندی قبول کند و به آنها شیر بدهد، یک آگهی آنلاین منتشر کردند اما در نهایت یک ماده سگ سوئیسی از نژاد شفرد سفید به نام «تامیل» راضی شد این مسوولیت را بر عهده بگیرد.
ابتدا توله ببرها از خود مقاومت نشان دادند اما به تدریج ماده سگ موفق شد آنها را راضی به شیر خوردن کند. اکنون ببرهای کوچولو تامیل را مادر خود می‌دانند و با او بازی می‌کنند و از همه مهم‌تر شیر می‌خورند.