صفحه 24 از 38 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 231 به 240 از 377

موضوع: سامپ

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    12442
    با سلام خدمت دوستان.من یک تانک با ابعاد 150 طول و 45 عرض و 90 ارتفاع میخوام بسازم ولی فیتینگ 50 و 35 برای آکم گیر نیاوردم البته الماس شرق 35 رو داره که قیمت بالا میده 50رو نداره.شما دیگه چه سایزیرو برای سوارخ کردن میگین؟با تشکر

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa_4988 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان.من یک تانک با ابعاد 150 طول و 45 عرض و 90 ارتفاع میخوام بسازم ولی فیتینگ 50 و 35 برای آکم گیر نیاوردم البته الماس شرق 35 رو داره که قیمت بالا میده 50رو نداره.شما دیگه چه سایزیرو برای سوارخ کردن میگین؟با تشکر
    سلام
    شما برو چهارراه ابوطالب به سمت حرم مطهر مرکز لوازم تاسیسات سمت راست یه کوچه بمبست داره ازش میری کوچه پشتی سمت چپ ، مغازه سوم سمت راست ، ایشون فیتینگ رضوه دار دارن هر سایزی و بسیار ارزون مثلاً فیتینگ 50 رو 8500 فکر کنم من گرفتم فقط این فیتینگها برای منبع آب هستش و داخلش رضوه داره و شما یا بایدبرای لوله 50 بدی تراشکاری برای سایز لوله پی وی سی برات تراش بدن یا یه مغزی پلاستیکی با بوشن یه سر رضوه بگیری
    برای لوله 32 هم شما یه فیتینگ 40 بگیر برای زیر تانک یه سر شلنگی 40 بگیر ببند به زیر تانک و برای بالا لوله پی وی سی 32 رو گرم کن ببند روش خودش رضوه میشه و بعد بازش کن و نوار تفلن ببند و دوباره ببند روی فیتینگ

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا نوروزی نمایش پست ها
    سلام
    شما برو چهارراه ابوطالب به سمت حرم مطهر مرکز لوازم تاسیسات سمت راست یه کوچه بمبست داره ازش میری کوچه پشتی سمت چپ ، مغازه سوم سمت راست ، ایشون فیتینگ رضوه دار دارن هر سایزی و بسیار ارزون مثلاً فیتینگ 50 رو 8500 فکر کنم من گرفتم فقط این فیتینگها برای منبع آب هستش و داخلش رضوه داره و شما یا بایدبرای لوله 50 بدی تراشکاری برای سایز لوله پی وی سی برات تراش بدن یا یه مغزی پلاستیکی با بوشن یه سر رضوه بگیری
    برای لوله 32 هم شما یه فیتینگ 40 بگیر برای زیر تانک یه سر شلنگی 40 بگیر ببند به زیر تانک و برای بالا لوله پی وی سی 32 رو گرم کن ببند روش خودش رضوه میشه و بعد بازش کن و نوار تفلن ببند و دوباره ببند روی فیتینگ
    با عرض پوزش کوچه ورود ممنوعه نه بمبست

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    2330
    سلام دوستان
    من یه فیتینگ 1 اینچی گرفتم( روش نوشته"1-25 فکر میکنم سوراخش 1 اینچ باشه و کلا میشه یکو بیست و پنج درسته؟) که البته برای اب شیرین میخوام استفاده کنم
    دو تا سوال:
    1) واشر فیتینگ باید داخل تانک باشه یا بیرون بسته میشه؟
    2)این فیتیگ در هر دقیقه چقدر اب رو خارج میکنه ؟( در صورتی که کلش زیر آب باشه نه فقط قسمتی از اون)

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهیهای اب شور
    شماره عضویت
    5828
    سلام دوستان
    من یه فیتینگ 1 اینچی گرفتم( روش نوشته"1-25 فکر میکنم سوراخش 1 اینچ باشه و کلا میشه یکو بیست و پنج درسته؟) که البته برای اب شیرین میخوام استفاده کنم
    دو تا سوال:
    1) واشر فیتینگ باید داخل تانک باشه یا بیرون بسته میشه؟فیتینگ دو تا واشر داره یکی لاستیکی یکی پلاستیک که لاستیکی از بیرون و پلاستیکی از داخل.اگه فیتینگ شما ایرانی باشه یک واشر داره که از داخل هستش چون شیشه رو تحت فشار نباشه.
    2)این فیتیگ در هر دقیقه چقدر اب رو خارج میکنه ؟( در صورتی که کلش زیر آب باشه نه فقط قسمتی از اون)این عکس به شما کمک میکنه که اک یکی از بچه های همین سایت هستش که من داشتم.البته اگه شما لوله را ایستاده بزارید سطح اب یک مقدار بالا می اید پس شما میتونید در حدود چند سانت سطح اب رو کنترول کنید.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    2330
    ممنون از راهنماییتون فیتینگ من از این نوع هستش

من این فیتینگ رو کف تانک کار میزارم (آب شیرین) فقط برای سیفون راحت تر
    دقیقا 2/5 سانته (1 اینچ) میخوام ببینم راهی برای محاصبه اب خروجی هست؟ مثلا یه اکواریوم 300 لیتری با باز کردن شیر فیتینگ چقدر طول میکشه که کلا تخلیه بشه؟

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط Akhavani نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون فیتینگ من از این نوع هستش

من این فیتینگ رو کف تانک کار میزارم (آب شیرین) فقط برای سیفون راحت تر
    دقیقا 2/5 سانته (1 اینچ) میخوام ببینم راهی برای محاصبه اب خروجی هست؟ مثلا یه اکواریوم 300 لیتری با باز کردن شیر فیتینگ چقدر طول میکشه که کلا تخلیه بشه؟
    سلام
    نمیشه دقیق گفت بستگی به ارتفاع آب و طول شلنگ بعد فیتینگ هم داره ولی حدود 10 دقیقه باید طول بکشه !

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    12442
    با سلام خدمت دوستان.دوستان بلخره با هزار جور بدبختی و دردسر(چون اونجای که ادرس داده بودن جناب نوروزی تمام کرده بود فیتینگ اون دورو ور رو گشتم تا پیدا کردم (فروشگاه مجد *****) تونستم از مشهد دو عدد فیتینگ 35 و 50 گیر بیارم.البته جا داره که از آقای نوروزی تشکر کنم.ولی خواستم عکس های فیتینگ رو بذارم تا مطمن شم که درست خریدم ولی آپلود سنتر سایت خرابه و نمیتونم عکسارو بذارم.اگر راه حلی دارین بگین تا عکسارو بذارم.ممنون

همکار قدیمی (مدیر کل انجمن)
    متخصص آکواریوم های آب شور

نوع حیوان خانگی
    اگه گفتی؟!!!!!!!!!!
    شماره عضویت
    27
    نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa_4988 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان.دوستان بلخره با هزار جور بدبختی و دردسر(چون اونجای که ادرس داده بودن جناب نوروزی تمام کرده بود فیتینگ اون دورو ور رو گشتم تا پیدا کردم (فروشگاه مجد *****) تونستم از مشهد دو عدد فیتینگ 35 و 50 گیر بیارم.البته جا داره که از آقای نوروزی تشکر کنم.ولی خواستم عکس های فیتینگ رو بذارم تا مطمن شم که درست خریدم ولی آپلود سنتر سایت خرابه و نمیتونم عکسارو بذارم.اگر راه حلی دارین بگین تا عکسارو بذارم.ممنون
    سلام
    آپلود سنتر مشکلی به نظر نمیاد داشته باشه من ایان چکش کیدم!
    ولی به هر حال از این آپلود سنتر هم متونید استفاده کنید
    آپلود عکس | مرکز آپلود عکس به صورت دائمی

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    12442
    ممنون اقای بهمنش.اینم از عکس های فیتینگ.ایا درست خریدم یا نه؟

صفحه 24 از 38 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)