فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  13
لایک لایک:  8
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12

موضوع: پناهگاه مهر مشهد

مدیر کل میهن پت shivid آواتار ها
    شماره عضویت
    3748
    میانگین پست در روز
    1.71

پناهگاه مهر مشهد

پناهگاه حیوانات مهر مشهد در تاريخ ۲۲ آبان ماه ۱۳۸۸ توسط بانوی نیکوکاری به نام فروغ امامي با هزينه شخصي ايشان و با هدف نجات، اسکان، درمان و عقیم سازی حیوانات بی سرپناه در شهر مشهد و حومه تاسيس و شروع به فعاليت كرد. پناهگاه در زمینی به مساحت یکهزار متر مربع در روستای شوراب شهرستان طرقبه در استان خراسان رضوی به مرکزیت شهر مشهد قرار دارد. زمین پناهگاه توسط زوج نیکوکاری به صورت موقت در اختیار پناهگاه قرار گرفته است که در صدد هستیم با کمک افراد خیر این زمین را خریداری و به صورت دائم به وقف پناهگاه در آوریم. مراحل ثبت قانونی پناهگاه مهر مشهد نزد مراجع قانونی زیربط تحت عنوان موسسه خیریه حمایت از حیوانات مهر در حال پیگیری میباشد. پناهگاه مهر در حال حاضر میزبان حدود ۸۰ سگ میباشد که همگی از کشتارنجات یافته واکسینه شده و تحت مراقبت های دامپزشکی قرار دارند. سگ های ماده پناهگاه مهر هم توسط دامپزشک و به روش علمی عقیم سازی شده اند. پناهگاه مهر هم اکنون تحت مدیریت دکتر سعید درستکار (دامپزشک) میباشد و یک کارگر تمام وقت امر مراقبت و تغذیه سگ ها را به عهده دارد. بقیه امور پناهگاه با کمک داوطلبان و دوست داران خیرانجام میگیرد. در حال حاضر بخش عمده ای از هزینه های پناهگاه شخصا توسط خانم امامی پرداخت میشود و کمک های مردمی نیزتا حدی برطرف کننده نیاز های پناهگاه میباشد. تمامی امور مالی پناهگاه مهر توسط حسابدار پناهگاه آقای انتظاری به روش علمی حسابداری ثبت و ضبط شده و تمامی افراد خیر که به پناهگاه کمک مالی میکنند جهت آسودگی خیال میتواند صورت حساب های مالی پناهگاه را مورد بررسی قرار دهند.موسس: خانم فروغ امامی شهیدی تلفن: ۰۹۱۵۵۰۲۲۶۹۴ مدیر پناهگاه: دکتر سعید درستکار ۰۹۱۵۴۱۶۱۷۰۲ مسوول امور مالی و حسابداری: آقای انتظاری ۰۵۱۱۸۴۵۸۴۸۷ مسوول امور واگذاری سگ ها: خانم معلمی ۰۹۳۵۷۱۹۱۴۸۰ نماینده و هماهنگ کننده پناهگاه مهر در اروپا: خانم شیما جاور۰۰۴۶۷۰۱۴۳۴۰۴۶ نماینده و هماهنگ کننده پناهگاه مهر در مالزی و جنوب شرق آسیا خانم ساناز وظیفه دوست: ۰۰۶۰۱۷۳۸۰۰۰۹۲امروز با گذشت یکسال و اندی از شروع به کار کانون ، شاهد نگهداری واسکان حدود 80 قلاده سگ بوده ، که تماما واکسینه شده ودر سلامت کامل بسر میبرند و شاهد موفقیت در امر عقیم سازی سگهای ماده (برای جلوگیری از ازدیاد جمعیت )،و نجات تعداد قابل توجهی حیوان اسیب دیده و واگذاری آنها جهت نگهداری به افراد تعیین صلاحیت شده از طرف کانون. ایران - مشهد - بزرگراه آزادی - سه راه فردوسی - بعد از آرامگاه فردوسی - روستای شوراب - پناهگاه حیوانات مهرhttp://www.mspa.ir

کاربر میهن پت badboy آواتار ها
    حیوان خانگی
    خرگوش-Rabbit
    شماره عضویت
    6253
    میانگین پست در روز
    0.11
    سلام دوستان
    یک چند وقتیه از طریق یکی از دوستان مشهدی ام با این پناهگاه اشنا شدم .....از برنامه و اهداف و کارکردشون خوشم اومد.
    از همه چیزش عکس و فیلم میذارن.
    یک طرح 5 هزار تومنی گذاشتن که خیلی خوب هست......دوستم هر چند وقتی میره بهشون سر میزنه و بهشون کمک میکنه.

اینم پیجش میتونیین از نزدیک برنامه ها و کاراشونو پیگیری منید و ختی در صورت امکان در این طرح شرکت کنیین
    اگه موردی در مشهد پیدا شد میتونیین باهاشون تماس بگیرین پیگیری میکنند.
    با تشکر از توجه شما
    https://www.facebook.com/mehranimals...ref=ts&fref=ts

حیوان خانگی
    خرگوش-Rabbit
    شماره عضویت
    6253
    میانگین پست در روز
    0.11
    محل نگهداری سگ ها

حیوان خانگی
    خرگوش-Rabbit
    شماره عضویت
    6253
    میانگین پست در روز
    0.11

حیوان خانگی
    خرگوش-Rabbit
    شماره عضویت
    6253
    میانگین پست در روز
    0.11
    اسم این مادر کریم هست(اگه اشتباه نکنم).....این بچه های خودش نیست ولی هرروز بهش شیر میده

شماره عضویت
    3748
    میانگین پست در روز
    1.71
    اعضای مهربان "طرح کمک های ماهیانه" مهر
    فرشتگان کوچک ، برای رشد و زندگی در آغوش آرامش و امنیت ، نیازمند شما هستند!
    برای سهیم بودن در این آغوش پر مهر ، پیمان یاری خود را با آنان ، از یاد نبرید!
    مقدار کمی از پول شما در هر ماه ، می تواند نگاهبان زندگی های آنان باشد!
    اگر شماره عضویت ندارید ، برای پیج مهر یک مسیج بفرستید تا عضویت شما صادر شود.
    کمک های نقدی خود را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۱۷۹۰۷۵۶۶۲ به نام خانم فروغ امامی شهیدی (موسس پناهگاه)
    شماره حساب ۰۲۰۵۷۹۲۲۴۴۰۰۴ بانک ملی شعبه سجاد مشهد
    واریز کنید یا اگر در ایران نیستید برای پیج پناهگاه مهر مشهد پیام بگذارید تا شما را با نمایندگان پناهگاه مهر در نقاط مختلف دنیا مرتبط کنیم.

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    احسان رفیعی
    شماره عضویت
    9362
    میانگین پست در روز
    0.01
    سلام،یه سگ رو من گاهی اوقات میبینم و براش غذا میریزم،خیلی دوست دارم درمانش کنم اما متاسفانه اوضاع مالیم اجازه نمیده،شما میتونید کمکش کنید؟ فکر میکنم تصادف کرده،نمیتونه رو پاهاش خوب وایسته و راه بره
    نشد عکسشو بزارم،کسی خواست میتونم ایمیل کنم

شماره عضویت
    3748
    میانگین پست در روز
    1.71
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan23 نمایش پست ها
    سلام،یه سگ رو من گاهی اوقات میبینم و براش غذا میریزم،خیلی دوست دارم درمانش کنم اما متاسفانه اوضاع مالیم اجازه نمیده،شما میتونید کمکش کنید؟ فکر میکنم تصادف کرده،نمیتونه رو پاهاش خوب وایسته و راه بره
    نشد عکسشو بزارم،کسی خواست میتونم ایمیل کنم
    اگه مشهد هست با شماره های پناهگاه تماس بگیرید شاید بتونن کمک کنن و به پناهگاه منتقلش کنن....ممنون
    ویرایش توسط shivid : 28th March 2014 در ساعت 05:22 PM

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    احسان رفیعی
    شماره عضویت
    9362
    میانگین پست در روز
    0.01
    نقل قول نوشته اصلی توسط shivid نمایش پست ها
    اگه مشهد هست با شماره های پناهگاه تماس بگیرید شاید بتونن کمک کنن و به پناهگاه منتقلش کنن....ممنون

تو پیج فیسبوکشون پیغام گذاشتم پرسیدن کجاست و عکسشو خواستن،عکسو و توضیحاتو ایمیل کردم و گفتم اگه یه باکس در اختیارم بزارن خودم میبرمش پناهگاه و اگر درمان شد سرپرستیشو یکی از اقوام ک ساکن همون روستاس قبول میکنه،منتظر جوابشونم

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    مرجان جواهرقلم
    علایق
    حیوانات،ورزش رزمی،هنر
    حیوان خانگی
    همه چی
    شماره عضویت
    13949
    میانگین پست در روز
    0.00
    سلام من یه توله ی سگ آپارتمانی میخوام همیشه داشته باشمش..مشهد زندگی میکنم.اگه هست خبرم کنید

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)