نجات ماه پیشونی !
روز دوشنبه از طریق مسیجی که یکی از اعضای پیج فرستادند مطلع شدیم بچه گربه ای حدود ده روز است که در زیرزمین پست خانه تجریش گیر افتاده و تا چند وقت پیش اهالی منطقه از طریق یک سوراخ بسیار کوچک بهش غذا می دادن ولی مسئولین پست خانه به تازگی اون سوراخ را هم بستن تا به این حیوان غذا نرسد تا بمیرد و آنها از شر صدای دزدگیر که گاه وبیگاه به خاطر حرکت این طفلی به صدا در می آمده راحت بشوند!!!
همانطور که می دانید ما روزهای به شدت شلوغی را می گذرانیم با این وجود از این دوست عزیز درخواست کردیم خودشان تشریف ببرن و ببینند اوضاع از چه قرار است تا ما ببینیم چه کاری می توان کرد.ایشان مراجعه کردند و گفتند از طرف حامیان حیوانات سایه هستند و مسئول آنجا تقاضای کارت و مدارک کردند... بالاخره با پیگیری های بسیار دو نفر از دوستان خوب و همیشه همراهمان مهتا و مامک مهربان با تله مراجعه کردند و اما بچه گربه را نتوانستند بگیرند. تله را گذاشتند آنجا و قرار شد هر زمان گربه داخل تله رفت آنها با ما تماس بگیرند.که غروب همان روز خبر دادند و رفتیم و ماه پیشونی را تحویل گرفتیم.
ماه پیشونی حدود پنج ماه سن دارد ، کاملا سالم است و بسیار مهربان و دوست داشتنی.اگر دوست داشتید این کوچولوی زیبا عضوی از خانواده تان باشد یک اس ام اس به
09122958006
بفرستید و بنویسید ماه پیشونی تا با شما تماس بگیریم.