صفحه 51 از 113 نخستنخست ... 323334353637383940414243444546474849505152535455565758596061626364656667686970101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 501 به 510 از 1121
    کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو-عروس هلندی-باجريگار
    شماره عضویت
    14983
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمد52 نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید برای شاه طوطی حدود یک ماهه که تقریبا پرهاش در آمده باشه، احتیاجی به درست کردن دستگاه انکوبار یا ثابت نگه داشتن دما در 30 هست یا همین که داخل کارتن و تو محیط تقریبا گرم اتاق باشه براش کافیه؟
    بنظرم اگر خودتون دقت کنید و دمای اتاق 28 الی 30 نگه دارید مشکلی پیش نمیاد ولی باید دقت لازم رو کنید با تشکر

كاربران منتظر ايميل تاييد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی،گرین چیک
    شماره عضویت
    11502
    سلام
    آیا برای شاه طوطی که با سرلاک پرنده ها تغذیه می کنم، آب ضروری هست؟ چون بعد از سرلاک دادن، من به پرنده ام مقاداری آب می دهم که خیلی هم استقبال میکند. ولی مدفوعش خیلی آب دارد. آیا اشکالی نداره؟

همکار قدیمی بخش طوطی سانان

نوع حیوان خانگی
    PARROT
    شماره عضویت
    12479
    سلام
    آیا برای شاه طوطی که با سرلاک پرنده ها تغذیه می کنم، آب ضروری هست؟ چون بعد از سرلاک دادن، من به پرنده ام مقاداری آب می دهم که خیلی هم استقبال میکند. ولی مدفوعش خیلی آب دارد. آیا اشکالی نداره؟
    سلام خیر.نیازی به آب نیست.تا زمان دانخور شدن پرنده آب مورد نیاز از سرلاک تامین میشه.بهتره دیگه اینکار رو نکنید
    موفق باشید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    10008
    سلام دوستان وخسته نباشيد. من ي جوجه سرلاكي عروس دارم ك امروز شده49روزش اما اين ميلش ب سرلاك اصلا كم نشده و مثل گودزیلا میخوره. جلوش مغز تخمه سیب و هویج رنده شد ارزن و کتون سفیده تخمه مرغ گداشتم اما فقط گاهی ی ذره با ارزن بازي ميكنه.يكي دوستان كفت فقط صبح و شب بهش سرلاك بدم تا خودش بره سمت دونه خور شدن. اما صبح ک بهش سرلاک میدم تا شب از گرسنگی انقد سر صدا میکنه ک گوشمون کر میشه. لطفا راهنماییم کنید چکار کنم. این اولین تجربم هست و جوجه گوشتی بزرگ کردم

همکار قدیمی (انجمن عروس هلندی)

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    14959
    نقل قول نوشته اصلی توسط parsaa نمایش پست ها
    سلام دوستان وخسته نباشيد. من ي جوجه سرلاكي عروس دارم ك امروز شده49روزش اما اين ميلش ب سرلاك اصلا كم نشده و مثل گودزیلا میخوره. جلوش مغز تخمه سیب و هویج رنده شد ارزن و کتون سفیده تخمه مرغ گداشتم اما فقط گاهی ی ذره با ارزن بازي ميكنه.يكي دوستان كفت فقط صبح و شب بهش سرلاك بدم تا خودش بره سمت دونه خور شدن. اما صبح ک بهش سرلاک میدم تا شب از گرسنگی انقد سر صدا میکنه ک گوشمون کر میشه. لطفا راهنماییم کنید چکار کنم. این اولین تجربم هست و جوجه گوشتی بزرگ کردم
    سلام . یکی از دوستان سوال مشابه شما را پرسیدند که در این قسمت پاسخ داده شده.
    فقط این مطلب را هم اضافه کنم که جوجه وقتی شما را می بیند سر و صدا راه می اندازد و غذا می خواهد . بهتر هست وقتی غذای جوجه را باندازه نیاز دادید روی قفسش پارچه سفیدی بیندازید یا در اتاقی قرار دهید که شما را نبیند و در عین حال غذای نرم هم برایش بگذارید . اگر متوجه شوید که به کدام یک از غذاهای بالا علاقه نشان میدهد خیلی خوب است.کم کم وقتی به خوردن عادت کند سراغ دانه هم میرود.

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی،گرین چیک
    شماره عضویت
    11502
    سلام
    شاه طوطی من که با سرلاک تغذیه اش میکنم تقریبا تمام پرهای چینه دانش در آمده . کی میتونم حمامش کنم؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    سلام
    شاه طوطی من که با سرلاک تغذیه اش میکنم تقریبا تمام پرهای چینه دانش در آمده . کی میتونم حمامش کنم؟
    سلام
    بهتره فعلن این کارو نکنید تا دون خور شدنش
    اگه خیلی سرلاک روش ریخته کمی اون قسمتو نم دار کنید و بعد تمییز کنید

همکار قدیمی (انجمن عروس هلندی)

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    14959
    سلام
    سلام . صبر کنید تا کاملا دانه خور شود.اما اگر پرهای دمش به خاطر ماندن در کارتون کف شده می توانید پرهای آن قسمت را با آب تمیز کنید و بعد هم سشوار بکشید اما خیلی فایده ای ندارد چون مجدد کثیف میشود

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی،گرین چیک
    شماره عضویت
    11502
    سلام

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    آبزیان ،پرندگان زینتی و سگ
    شماره عضویت
    14475
    سلام
    من یک هفته یک جوجه شاه طوطی یک ماهه خریدم.هر روز بش سرلاک سیب و موز دادم.دو روز هم لپه خیس شده.و این سه روز آخر هم برنج پخته شده بدون روغن
    همیشه هم برای غذا خوردن خیلی عجله داشت.سرلاک و سیب و موز رو از سه وعده در روزش حتما دو وعدش رو میخورده.کلا دو دفعه لپه دادم و چهار دفعه یا پنج دفعه برنج.
    امروز اصلا غذا نمیگیره از دستم.با سرنگ هم بش سرلاک میدم معذرت میخوام بعد چند دقیقه بر میگردونه.دقیقا چینه دونش معلومه غذا خورده ولی بعد دو دقیقه همه رو برمیگردونه کم کم طوری ک چینه دونش خالی میشه مشخص هست.
    چه کار کنم؟! .لطفا اساتید راهنمایی کنند
    با تشکر

صفحه 51 از 113 نخستنخست ... 323334353637383940414243444546474849505152535455565758596061626364656667686970101 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)