نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    کاربر موثر

شماره عضویت
    4467

واگذاری فوری بچه گربه

سلام دوست عزیز.امروز من و همسرم تو شهرک اکباتان خانمی رو دیدیم که داشت به گربه ها غذا میداد و سعی میکرد با یکیشون که 2 یا 3ماهه بود ارتباط برقرار کنه،منم که کلا حیوون تو خیابون میبینم تا بابت سلامتش خیالم راحت نشه نمیتونم ازش بگذرم،کنجکاو شدم و پرسیدم جریان چیه خانومه گفت اینو چندروز پیش یه خانواده آوردن اینجا ولش کردن و رفتن،میگفت دیروز چندتا پسربچه کلی زدنش و از دهن و دماغش کلی خون اومده و از دیروز هیچی نخورده،خانومه میگفت من امکانش ندارم ازش نگهداری کنم.خلاصه با همسرم بردیمش دامپزشکی،خیابونا که بخاطر پیروزی فوتبال ترافیک بود و کلی تو راه بودیم.تو تمام راه این بچه آروم تو بغلم خوابیده بود وفقط هی از درد بیدار میشد و ناله میکرد،لثه هاش تماما عفونت کرده و احتمال از بین رفتن دندوناش هم هست،اماخداروشکر اینا دندونای شیری هستن.دکتر براش یه سری دارو نوشت و گفت نیاز به مراقبت داره،بهش گفتم من یه گربه ی دیگه توخونه دارم گفت اصلا نذار باهم در تماس باشن چون احتمالا این بدنش حاوی ویروسه و ممکنه باعث بیماریه گربت بشه اما برای خودتون خطری نداره.
    ما هفته ی دیگه برای همیشه داریم ایران رو ترک میکنیم،داشتم دنبال مامان موقت برای دخترم میگشتم که این یکی هم پیداش شد!ما باید 5شنبه خونرو تخلیه کنیم و به صاحبخونه تحویل بدیم و چندروز باقی مونده رو خونه ی مادرهمسرم هستیم.متاسفانه بهیچ عنوان امکانش نیست باخودم ببرمش اونجا چون اعتقادات مذهبی دارن و از نظر سن و سال هم طوری نیستن که بشه باهاشون بحث کرد.ببینید این گربه واقعا دستیه،با اونهمه بلایی که ماسرش آوردیم تا داروهاشو بخوره صداش در نیومد و فقط ازم میخواست نازش کنم.متاسفانه فعلا مجبورم توی دستشویی نگهش دارم چون خودمم گربه دارم.خواهشا یه سرپرست مناسب هرچند موقت براش پیدا کنین تا کمی حالش بهتر بشه چون من عملا از2 روز آینده خونه ای ندارم که بتونم توش ازش نگهداری کنم.ضمنا تمام داروهاشم گرفتیم و از امشب شروع کرده به خوردنشون،ولی فعلا فقط باید شیرو غذای نرم بخوره.دوستان من هیچ کسی از خانوادم توی ایران نیست که خیالم راحت باشه و بسپرم بهشون،نذارید این بچه تو خیابون تلف بشه.خیلی آروم و مظلومه....اگر میتونید ازش نگهداری کنید یا کسی رو میشناسید:09373103256
    ویرایش توسط Hamedbm : 19th June 2013 در ساعت 05:09 AM

همکار قدیمی (معاون انجمن )

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی.ملنگو
    شماره عضویت
    4353
    واگذاری فوری بچه گربه سالم شیرخوار در تبریز
    فعلا زیر یک هفته سنشه و با سرنگ شیر میخوره
    به زودی عکسش رو هم میذارم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)