صفحه 73 از 348 نخستنخست ... 23545556575859606162636465666768697071727374757677787980818283848586878889909192123173 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 721 به 730 از 3471
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    finch - aquarium -canary
    شماره عضویت
    13722
    نقل قول نوشته اصلی توسط irandidar نمایش پست ها
    دوستان این فنچ ها هم اعصابمو خورد کردن

یا تخم رو زیر پنبه دانه می ذارن یا جوجشون رو بنظرتون از دفعات بعدی من توی لانه بجای پنبه دانه و پنبه ابر رو وسطش رو گود بکنم بذارم بهتر نیست ؟

امروز یکی از جوجه ها زیر پنبه دانه غیب شده بود شانس آورد فقط زود رفتم نگاه کردم و از زیر پنبه دانه بیرون کشیدمش

لطفا راه حل های خودتون رو بگین که بچز پنبه دانه و پنبه و چوب ریز چه چیزی می شه جایگزین کرد که این مشکلات پیش نیاد ؟
    اولین بار هست که به همچین موردی بر میخوریم ، از تخم پنبه نزده استفاده میکنید؟
    پیشنهاد میکنم پنبه ها را با چسب مایع خوب فیکس کنید و وسطش رو گود کنید
    البته باید یکی دو روز در هوای ازاد بگذارید تا بوی چسب بره

همکار قدیمی ( معاون انجمن فنچ )

نوع حیوان خانگی
    فنچ // مرغ عشق // سهره // قناری
    شماره عضویت
    12291
    بنظرتون از این بعد از ابر های تخته پاک کن استفاده کنم خوبه ؟ یه لایه نازک ببرم و وسطش رو گود کنم
    بقیه دوستان بهتر میدونن ، اما ب نظرم چون فنچ دوست داره لونه شو خودش بسازه ، پس ابر ب کار نمیاد . ب خاطر این ک میخواد توش تغییرات ایجاد کنه ، اما نمیتونه ، چون ابر تیکه تیکه نیست ک بتونه هرجور ک خواست بچینه . ( نمیدونم متوجه منظورم شدین یا نه )
    ب نظرم همین راهکار هایی ک جناب اسکندری و آقا محمدرضا ی عزیز فرمودن ، عملی تر از ابر باشه

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    فنچ ، قناری ، مرغ عشق ، آکواریوم
    شماره عضویت
    12446
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezza نمایش پست ها
    بقیه دوستان بهتر میدونن ، اما ب نظرم چون فنچ دوست داره لونه شو خودش بسازه ، پس ابر ب کار نمیاد . ب خاطر این ک میخواد توش تغییرات ایجاد کنه ، اما نمیتونه ، چون ابر تیکه تیکه نیست ک بتونه هرجور ک خواست بچینه . ( نمیدونم متوجه منظورم شدین یا نه )
    ب نظرم همین راهکار هایی ک جناب اسکندری و آقا محمدرضا ی عزیز فرمودن ، عملی تر از ابر باشه
    یجایی خوندم که میشه وسط ابر رو با قاشق داغ گود کرد و استفاده کرد ، طرف خودش نوشته بود که تست کرده !

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    یجایی خوندم که میشه وسط ابر رو با قاشق داغ گود کرد و استفاده کرد ، طرف خودش نوشته بود که تست کرده !
    سلام.خیلی از موارد که تجربه ی شخصی هست شاید در یک مورد یا چند مورد جوابگو باشه اما نمیشه به همیشه بسطش داد و گفت همه ازش میتونن نتیجه بگیرن.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    12446
    دوستان این جوجه فنچای من 6 روزه هستن اما صداشون در نمیاد و تقریبا 2.5 برابر روز اولشون شدن این موارد طبیعی هست ؟

و همچنین هر از گاهی از لانه بیرون میوفتن که من می ذارم جاشون این مشکل رو چجوری رفع کنم ؟ نمی دونم خودشون میوفتن یا والدین می ندازن سطح پنبه دانه هم بالا نیست چون جایی که جوجه ها هستن والدینش کندن و دیگه اونجا پنبه دانه نیست

ممنون می شم زودتر راهنمایی کنید

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    12446
    دوستان لطفا فوری کمک کنید

امروز فنچام 3 بار جوجشون رو بیرون انداختن

من باید چیکار کنم ؟ خودم می تونم بزرگش کنم ؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    finch - aquarium -canary
    شماره عضویت
    13722
    دوستان لطفا فوری کمک کنید

امروز فنچام 3 بار جوجشون رو بیرون انداختن

من باید چیکار کنم ؟ خودم می تونم بزرگش کنم ؟
    دوستان این جوجه فنچای من 6 روزه هستن اما صداشون در نمیاد و تقریبا 2.5 برابر روز اولشون شدن این موارد طبیعی هست ؟

و همچنین هر از گاهی از لانه بیرون میوفتن که من می ذارم جاشون این مشکل رو چجوری رفع کنم ؟ نمی دونم خودشون میوفتن یا والدین می ندازن سطح پنبه دانه هم بالا نیست چون جایی که جوجه ها هستن والدینش کندن و دیگه اونجا پنبه دانه نیست

ممنون می شم زودتر راهنمایی کنید
    دوست عزیز جوجه 6 روزه به نظرم هنوز خیلی کوچیکه که بتونه خودش بیرون بیفته .مگر اینکه دهانه ورودی لانه و سطح پنبه دانه هم سطح باشند .گاهی اوقات والدین جوجه های مورد دار رو خودشون بیرون می اندازند.
    به هر حال چاره ای ندارید جز اینکه مراقب باشید وهر جوجه ای که بیرون افتاد رو به داخل منتقل کنید
    ممکنه کوچک تر کردنه دهانه ورودی با چسب نواری یا ابزار مشابه بتونه تا حدودی به رفع مشکل کمک کنه

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق - عروس هلندی- فنچ- بلدرچین-ماهی های آکواریومی
    شماره عضویت
    14225
    یکی دو هفته هست که جوجه فنچ های من همشون دان خور شدند ولی کم بیش باز از پدر درخواست غذا می کنند!!!!! از کی میشه جوجه فنچ ها را تعیین جنسیت کرد؟؟ البته من یکشون را حدس می زنم نر هست چون وقتی می گیریش به انگشت خیلی نوک می زنه و هیکلش از بقیه و حتی پدرش بزرگتر هست و خیلی هم سر و صدا داره... الان برای فنچ پدر از کی می تونم ماده بگیریم؟؟ تو همان قفس که جوجه ها هستند می توانند جفتگیری و زاد و ولد کنند؟؟(چون شنیدم که ممکنه درگیری ایجاد بشه) سایز قفس 50 30 40 هست..

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    finch - aquarium -canary
    شماره عضویت
    13722
    نقل قول نوشته اصلی توسط spadana نمایش پست ها
    یکی دو هفته هست که جوجه فنچ های من همشون دان خور شدند ولی کم بیش باز از پدر درخواست غذا می کنند!!!!! از کی میشه جوجه فنچ ها را تعیین جنسیت کرد؟؟ البته من یکشون را حدس می زنم نر هست چون وقتی می گیریش به انگشت خیلی نوک می زنه و هیکلش از بقیه و حتی پدرش بزرگتر هست و خیلی هم سر و صدا داره... الان برای فنچ پدر از کی می تونم ماده بگیریم؟؟ تو همان قفس که جوجه ها هستند می توانند جفتگیری و زاد و ولد کنند؟؟(چون شنیدم که ممکنه درگیری ایجاد بشه) سایز قفس 50 30 40 هست..
    دوست عزیز از هفته ششم میتونید جوجه ها رو جدا کنید اگر دون خور شده باشند.تعیین جنسیت به طور دقیق از سن 2 ماهگی و با رنگ گرفتن نوک جوجه ها میسره ولی از خواندن جوجه های نر هم میشه به جنسیتشون زودتر از این زمان پی برد. حتما بعد از جدا کردن جوجه ها اقدام به خرید جفت کنید
    باهم نگه داشتن جفت و جوجه ها توصیه نمیشه مخصوصا اگر قصد تکثیر داشته باشید

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق . فنچ
    شماره عضویت
    14419
    سلام داداشي

فنچام دو تا تخم گذاشتن جفتشونم لاتي رو تخما ميخوابند يعني ديگه تخم نميذارنند؟

صفحه 73 از 348 نخستنخست ... 23545556575859606162636465666768697071727374757677787980818283848586878889909192123173 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)