صفحه 40 از 100 نخستنخست ... 21222324252627282930313233343536373839404142434445464748495051525354555657585990 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 391 به 400 از 991
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی ، شاه طوطی، آکواریوم و خوکچه هندی
    شماره عضویت
    12165
    نقل قول نوشته اصلی توسط آویشن نمایش پست ها

سلام،بعضیهاشون خیلی دیر باردار میشن یکی از دوستانم نزدیک 8.9 ماه خوکچه هاش پیش هم بودن اما ماده باردار نمیشد توی این موارد هم مساله از طرفِ نر هست.برطرف میشه .جفت گیری میکنن؟نه این قضیه سخت زایی کلا منو هم خیلی ترسونده بود سرِ عما ولی همون دوست عزیز خوکچش 1 ساله بود که تازه باردار شد و یکی دیگه هم 9.10 ماهه بود کلا منظورم اینه که برعکسِ این قضیه رو هم زیاد دیدم دیگه شانس بزنه و این مشکل پیش بیاد که ایشالا نمیاد.هنوز 6 ماهشه طوری نیست.
    من یکی از دوستانم پرورش دهنده بود بهم یه چیزی گفت حالا من دیگه نرفتم دنبالش ببینم اصلا علمی هست یا نه اما واسه جفت گیری نرِ کم سن و سال میگفت گوجه فرنگی بیشتر بخورن
    لوسی هم مشخصِ هنوز آماده نیست ..البته خوکچه ها کلا زن سالاریِ همیشه دعواست مگه اینکه دیگه آماده باشه اجازه بده جفت گیری کنن..
    تا تقریبا اواخر بارداری نمیتونین متوجه بشین باردارِ چون حجم شکم اصلا تغییری نمیکنه موردی که خیلی میتونید واضح متوجه بشید حجمِ آبِ مصرفی توسط لوسی خانومه یعنی با وجود خورد سبزیجات باز هم خیلی آب میخوره و یه جورایی همیشه تشنست
    ممنون خانم شیوا از راهنمایی کاملتون. درمورد جفت گیری که خواهرم میگه دیده چندبار ولی من خودم به شخصه ندیدم چیزی. امیدوارم که مشکلی پیش نیاد . ممنون وقت گذاشتین برام.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی و ماهی
    شماره عضویت
    14308
    سلام دست عزیز دیروز که کندی بردم مهمانی توی راه خیلی خوشال بدو بازی میکرد

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی و ماهی
    شماره عضویت
    14308
    من شاید یک دونه دیگه خوکچه بگیرم چون که وقتی صدای خوکچه هارو از کامپیوتر پخش میکنم اون همه جارو میگرده و صدا درمیاره شاید کم تحرکی هم به خاطر اون باشه که تنهاست من از فروشگاه هانی پت گرفتم تاون توی اون قفس یک عالمه دوست داشت

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی و ماهی
    شماره عضویت
    14308
    اینم عکس های خوکچه من کندی

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    10118
    نقل قول نوشته اصلی توسط kenedy نمایش پست ها
    من شاید یک دونه دیگه خوکچه بگیرم چون که وقتی صدای خوکچه هارو از کامپیوتر پخش میکنم اون همه جارو میگرده و صدا درمیاره شاید کم تحرکی هم به خاطر اون باشه که تنهاست من از فروشگاه هانی پت گرفتم تاون توی اون قفس یک عالمه دوست داشت
    سلام،چه خوکچه خوشگلیِ خیلی هم خوشرنگِ کندی ،کندی مادست یا نرِ؟!سنش چقدره؟
    آره بی تحرکیش تا حد زیادی از تنهایی میتونه باشه البته اینو هم بدونید که وقتی چند تا باشن هم اونقدرا قرار نیست بازی کنن و به هرحا خوکچه یه موجودِ تن پرورِ
    اگه خوکچت ماده هست و دلت نمیخواد دردسر های جفت رو داشته باشی یه ماده دیگه بگیر از تنهایی در میاد اگر نر هست و خواستی هم جنسش رو بگیری باید یه نرِ سن پایین بگیری که بهم عادت کنن.
    کلا خوکچه ها زیاد تحرک ندارن و چون یه حیوونه اجتماعیِ و خیلی دوست داره توی جمع دوستانش باشه وقتی تنها میشه و به مرور که سنش میره بالا ممکنه گوشه گیر تر بشه مگه اینکه حسابی بهش برسید و باهاش بازی کنید که باز نظر شخصیِ من اینِ که یه هم زبون از جنس خودشون یه چیز دیگست..

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم گیاهی .. میگو آب شیرین
    شماره عضویت
    61
    نقل قول نوشته اصلی توسط kenedy نمایش پست ها
    اینم عکس های خوکچه من کندی

سلام دوست عزیز .. خوکچه خیلی خوشگل و بامزه ای دارید ..

یه تایپیک تو صفحه عکسهای خوکچه های اعضاء باز کنید هم معرفیش کنید هم عکسهاشو بزارید ..

ممنون

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی و ماهی
    شماره عضویت
    14308
    سلام خیلی ممنون درباره جنسیتشونم نمیدونیم اما درباره دوتا شدن هم دوتا هم جنس بگیریم و مامان و بابای منم اصلا نمی گذارند بیارمش بیرون یا زیاد نازش کنمبه خاطر همین میگم شاید افسرده شد

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی و ماهی
    شماره عضویت
    14308
    خیلی ممنون چشم حتما

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    لاک پشت و اکواریوم و گیاه و خوکچه
    شماره عضویت
    11803
    سلام خوکچه بالغ میشه چقدر بزرگ میشه؟خوکچه برای نگهداری در اپارتمان مناسب است؟چرا؟بستر و قفس خوکچه خیلی بوی بدی میده؟بوی ادرار و مدفوع همستر بدتر است یا خوکچه هندی؟مررررسی :*

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی و ماهی
    شماره عضویت
    14308
    سلام دوست عزیز زیاد زیاد فرقی نمیکنه فقط یکم تپل تر و بزرگتر میشه بله خوکچه نگهداری نسبتا آسونی داره اما باید زود به زود پوشالش رو عوض کنی خوکچه ها زیاد سروصدا ندارند جای خیلی بزرگی نمی خواهند فقط یک قفس مناسب اینم بگم که خوکچه ها مریضی مشترک بین انسان ها ندارند بستر و قفس خوکچه ها بویی نمیده اما باید زود به زود جاش رو عوض وتمیز کنید من تا به حال همستر نداشتم و بقیه سوالتون رو هم دوستان با تجربه تر جواب خواهند داد

صفحه 40 از 100 نخستنخست ... 21222324252627282930313233343536373839404142434445464748495051525354555657585990 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)