صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 48
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ندارم
    شماره عضویت
    14310
    ممنون از راهنمایی دوستان !! واقعا'' گیج شدم!! آخه من مسعله سرما و گرما رو جدی نمیگیرم!! چون شرایط براش درست میکنم!!

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم گیاهی .. میگو آب شیرین
    شماره عضویت
    61
    پس برید سگ هاسکی بگیرید .. شما کمک نمیخوای اومدی ما رو قانع کنید!!!!!

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو.عروس هلندی.سگ
    شماره عضویت
    9830
    نقل قول نوشته اصلی توسط mamadreza7 نمایش پست ها
    خب خودمم همچین پیشبینی میکنم!! اما یک سوال دیگه که مونده این هستش که هاسکی هم نژادای مختلفی داره؟ چه نژادیش خوبه؟
    دورسته که میگن پارس نمیکنه؟ یا اونم به نوع تربیت بسگی داره!!؟
    و درسته که سگ خیلی باهوشیه؟؟ و حرف گوش نکنه؟؟ اگر میخام حرف گوش کن باشه باید چکار کنم؟
    نر بهتره یا ماده؟ دردسرهای کدومشون کمتر هستش؟
    دوست عزیز مثل اینکه یادتون رفته کجا زندگی میکنید تو اون شرایط آب و هوایی اهواز هاسکی اصلا دوام نمیاره بهترین گزینه برای شما سگهای ایرانی از جمله سرابی و یا ژرمن شیپرد و شیانلو هست که اکثر دوستان و آشنام تو خوزستان دارند و با اون آب و هوا راحت کنار میان

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    سگ؛ گربه؛ خرگوش؛ ماهی و ... .
    شماره عضویت
    14282
    نقل قول نوشته اصلی توسط skidrow22 نمایش پست ها
    دوست عزیز مثل اینکه یادتون رفته کجا زندگی میکنید تو اون شرایط آب و هوایی اهواز هاسکی اصلا دوام نمیاره بهترین گزینه برای شما سگهای ایرانی از جمله سرابی و یا ژرمن شیپرد و شیانلو هست که اکثر دوستان و آشنام تو خوزستان دارند و با اون آب و هوا راحت کنار میان
    ببخشید متوجه نشدم. فرمودید شیانلو؟ سگ ایرانی؟ chien در فرانسوی به معنی سگ و loup هم به معنی گرگ هستش. شیانلو یعنی سگ گرگی. سگ گرگی کنترلش بی نهایت سخته و خیلی آسیب میزنه به اطرافیانش و هیچ وقت غریزه ی گرگیش یادش نمیره. به صاحب خودش هم رحم نمیکنه. اگه یه ساعت توی هر خونه ای باشه به همه حمله میکنه. این سگهای شیانلوی داخل کشور هیچ کدوم شیانلو نیستن و میکس ژرمن با نژاد های دیگه هستن و چون از نظر ظاهر به ژرمن شباهت کمی دارن و نمیشه اسم ژرمن گذاشت روشون بهشون میگن شیانلو. شیانلو خیلی به گرگ خاکستری شباهت داره. و درصد زیادی از وجودش گرگه و مقدار کمتری سگ.
    کسی که در شرایط آب و هوایی مثل اهواز میخواد سگ بخره باید سگ مو کوتاه بخره. هر نژادی که موی کوتاه داشته باشه. برای آپارتمان هم هر چقدر جثه ی سگ کوچیک تر باشه هم خودش راحت تره هم صاحبش. از نظر حقیر که ارتباط خیلی زیادی با سگ های مختلف داشتم برای شما سگی که کمترین مو و اندازه رو داشته باشه مناسبه.
    البته حتما مدیر تالار اطلاعات بهتری میتونن در اختیارتون بگذارن.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ندارم
    شماره عضویت
    14310
    بحث قانع کردن شما نیست آقای مدیر شما اهواز انقدرها هم گرم نبینید!! این درست نیست! از دوستهام هستن که هاسکی داشتن! و مشکلی هم نداشت! من اگر بخام بیرون ببرم شبها میتونم ببرم!! هوای اهواز همچین گرمتر از هوای تهران نیست!! ۷،۸ درجه اختلاف که مطمعا'' باشید خونههای اهواز خنکتر خونهای تهرانه!! آخه دلایلی که میگید تاکیید بیشتر شما روی دمای هواس!!

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم گیاهی .. میگو آب شیرین
    شماره عضویت
    61
    خب دوست من تایپیک دو فحه جلو رفته .. این همه گفتند که مناسب نیست .. اما شما آخر سر همون حرف اول رو میزنید ..

شما با مشکل ریزش مو .. زوزه هاش و رسیدگیش هیچ مشکلی نداری؟

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو.عروس هلندی.سگ
    شماره عضویت
    9830
    نقل قول نوشته اصلی توسط پیمان. نمایش پست ها
    ببخشید متوجه نشدم. فرمودید شیانلو؟ سگ ایرانی؟ chien در فرانسوی به معنی سگ و loup هم به معنی گرگ هستش. شیانلو یعنی سگ گرگی. سگ گرگی کنترلش بی نهایت سخته و خیلی آسیب میزنه به اطرافیانش و هیچ وقت غریزه ی گرگیش یادش نمیره. به صاحب خودش هم رحم نمیکنه. اگه یه ساعت توی هر خونه ای باشه به همه حمله میکنه. این سگهای شیانلوی داخل کشور هیچ کدوم شیانلو نیستن و میکس ژرمن با نژاد های دیگه هستن و چون از نظر ظاهر به ژرمن شباهت کمی دارن و نمیشه اسم ژرمن گذاشت روشون بهشون میگن شیانلو. شیانلو خیلی به گرگ خاکستری شباهت داره. و درصد زیادی از وجودش گرگه و مقدار کمتری سگ.
    کسی که در شرایط آب و هوایی مثل اهواز میخواد سگ بخره باید سگ مو کوتاه بخره. هر نژادی که موی کوتاه داشته باشه. برای آپارتمان هم هر چقدر جثه ی سگ کوچیک تر باشه هم خودش راحت تره هم صاحبش. از نظر حقیر که ارتباط خیلی زیادی با سگ های مختلف داشتم برای شما سگی که کمترین مو و اندازه رو داشته باشه مناسبه.
    البته حتما مدیر تالار اطلاعات بهتری میتونن در اختیارتون بگذارن.
    درست مطالعه کنید نوشتن سگ ایرانی یا شیانلو نگفتم شیانلو نژاد ایرانی هست

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    فلاور-دیسکس-انواع تترا - کاکادو-کاسکو-آرا
    شماره عضویت
    4092
    سگ سانان از جمله جاندارانی هستند که دمای بدن آنها بالا هست برای همین انها را با انسانها نباید مقایسه کرد ! دوست من از دوستانتان که هاسکی داشتند سوال کنید ببینید الان هم دارند ؟ ایا در نگهداری به مشکل بر نخورده اند اگر جواب ها برای شما قانع کننده بود که مختارید . من مازندران هستم و سگ سرابی دارم دقیقا افت بدنی سگ را در زمان گرما حس میکنم تازه سرابی که معروف به سازگاری هست. میتونید تو ادرس ذیل ملاحظه نمایید . تمام تلاش مدیران این سایت بر این هست که در راستای نگهداری صحیح حیوانات مارا کمک کنند .
    http://www.parsipet.ir/thread21457-2.html

ارادتمند

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    12263
    دوست عزیز اصلا شما قادری دمای مناسب رو برای سگتون فراهم کنید
    جنوبی ها اکثرا از کولر های مناسبی استفاده می کنند دمای خونه هاشون خنکه
    اصلا حرفی تو این مسئله نیست
    ولی شما می فرمایید که توی آپارتمان زندگی می کنید
    مگه واحد مسکونیه شما چند متره؟
    احتمالا چیزی دوروبره 120متر دیگه درسته؟
    اگر شما تو یکی از این آپارتمان ها 400متر به بالا که تو تهران قیمتاشون کمتر از 4ملیارد فکر نمی کنم بیاد و نمی دونم اصلا تو اهواز چنین برج هایی وجود دارند یا نه زندگی می کنند
    با خیال راحت می تونید سگ هاسکیتون رو بخرید و ازش نگهداری کنید
    ولی واقعا ظلمه برای یه سگ با اون جثه که تو یه واحد 100متری برای کل روز زندگی کنه که تازه اون هم پر شده از وسایل منزل
    که بعد از دو ماه که نگه داری از سگ مورد علاقتون عادی شد معلوم نیست حوصله کنید هر روز ببریدش بیرون یا نه
    من در مورد دما متوجهم چی می گید
    قطعا قادر خواهید بود دمای مناسب رو تو خونه براش فراهم کنید
    ولی با توجه به جثش و محل زندگیتون که حیوون زبون بسته هم بیرون نمی تونه بیرون بیاد شاید بهتر باشه از یه حیوون دیگه نگهداری کنید
    در مورد چاو چاو خیلی اطلاعات ندارم
    ولی فکر کنم بهتر باشه به همون گزینه فکر کنید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ندارم
    شماره عضویت
    14310
    خوب نظرتون راجع به پیتبول چیه؟

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)