صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 17
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    14279

4 خرگوش ،موجودی بهشتی!(استناد علمی)

درود
    بعد عضویت عکس هم خونه هامو میزارم امیدوارم لذت ببرین
    عکس اول-خرگوش اولم از 2 ماهگی پیش خودم بوده و کاملا با زندگی توی خونه سازگاره و اهل کثیف کاری نیست تمیز و شیطون و بازیگوش ، از
    انرژی منفجر میشه.

عکس دوم-مادر بچه هام!

بچه ها (خرگوشک هام) از یه خرگوش دیگه هستن که وقتی مادرشون رو آوردم حامله بوده و تا روز زایمان اطمینان نداشتم که حامله ست-پیش خودم متولد شدن همگی سالم و شنگولن 4 فرشته کوچولو
    ویرایش توسط sepideh : 29th August 2013 در ساعت 02:30 PM

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    14279

1 تصاویر

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    خوش اومدین به پارسی پت

خرگوشای دوست داشتنی و زیبایی دارین . جمعا 6 تا هستن ؟ اسم هم انتخاب کردین براشون ؟

بازم عکس بذارید ولی قبلش حتما حجم عکسارو کم کنید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    14279
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    خوش اومدین به پارسی پت

خرگوشای دوست داشتنی و زیبایی دارین . جمعا 6 تا هستن ؟ اسم هم انتخاب کردین براشون ؟

بازم عکس بذارید ولی قبلش حتما حجم عکسارو کم کنید
    درود خدمت پیشگاه آدمین سپید بانو-و همه کارابران
    مرسی -اوکی حتما Resize میکنم-چون امکان edit پست نبود نتونستم درستش کنم و پس جدید زدم-
    حالا خرگوشکهام :18 5 ساعت 2.20 متولد شدن -از پرخوری مادرشون روز اول شک کردم که باردار باشه و هر روز بزرگتر میشد اما چون 30 روز بعد خبری نشد بیخیال شدم(ناگفته نمونه حسابی بهش میرسیدم غذای توپ البته منت سرش نمیزارم نگاهش 300برابر می ارزه)-مادره خیلی آروم و مهربونه اصلا ترسو نیست و کاری نداره بچه هاشو لمس کنی-
    خرگوش اولم رو اردیبهشت از یه فروشگاه که کلی داشت بدون تبعیض و انتخاب رنگ و ظاهر و با انتخاب فروشنده گرفتم چون هرچی بود خرگوش بود و نازنین-تاحالا مریض نشدن(پزشکم و حسابی مطاله کردم در مورد خرگوش- روانپزشکی میخونم )اوایل مقداری حساسیت بهداشتی روشون داشتم اما وقتی مطمین شدم سالمه و یادش دادم بره تو قفس دستشویی کنه صمیمی شدیم-تاحالا بچه اذیتشون نکرده-گربه ندیدن-آب غیر شفاف نخوردن-میوه و سبزی نشسته ممنوع-بگذریم
    یکی از دوستان که معلول هم هست همیشه شخصا براشون علوفه خشک و تازه میاره که دستش درد نکنه.
    مامانم که سنی ازش گذشته کاملا مواظبشونه-
    هر دوتا خرگوش به حموم عادت کردن و اذیت نمیشن البته با ظرافت تمام و حوله شخصی شون!
    یه مورد رفتاری هم دارن که موندم و نتونستم حلش کنم-البته زیاد گیر ندادم-هر دو خرگوش بالغم که دختر هستن با رعایت تمامی جوانب و زندگی در کنار هم با فاصله یه توری فلزی اما بازم با هم نمیسازن و دعوا-از روز اول دیگه منصرف شدم و نزاشتم دعوا بشه هرچند الانم کنار هم زندگی میکنن(کلبه شون رو نصف کردم با توری فلزی و دو تا ورودی داره)
    اسم هم ندارن چون نرون های مغزم حسابی درگیرن و ظرفیت ندارن-از بچگی خرگوش دوست داشتم اما هرگز از انزدیک ندیده بودم و لمس نکرده بودمشون.
    ضمنا تایید پست بنظرم کار جالبی نیست.
    ببخشید که درد دل اعضای خانواده مراجعین روانپزشکی شد!

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    14279
    یکی یه نظری بده و الی فریزشون میکنم هاا!آ

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    14279
    یکی یه نظری بده و الی فریزشون میکنم هاا!آ

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطی ملنگو-آکواریوم آب شیرین
    شماره عضویت
    12316
    وای این گوگولیا خیلی خوشگلن...
    خدا براتون حفظشون کنه، من خاطره ی خوبی از خرگوش نگه داشتن ندارم...ولی شما برامون از شیرین کاریا و خاطراتتون بگید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    14279
    نقل قول نوشته اصلی توسط pegah999 نمایش پست ها
    وای این گوگولیا خیلی خوشگلن...
    خدا براتون حفظشون کنه، من خاطره ی خوبی از خرگوش نگه داشتن ندارم...ولی شما برامون از شیرین کاریا و خاطراتتون بگید
    سلام پگاه خان امیدوارم طوطی خوشگله توهم شنگول باشه-اگه کسی رو زمین بخوابه خرگوش اولیه پوستش رو میکنه همش از سر و کله آدم بالا میره و ترسی در کار نیست-گاهی هم با دستاش آدم رو حفاری میکنه-اگه بوی نون به مشام تیزش برسه تا سهم خودشو نگیره ول کن نیست-هر وقت هم دلش بخواد به زور وارد خونه میشه و کسی نمی تونه جلوشو بگیره -2 ساعت دنبالش کنی نمیتیونی بگیریش مگه اینکه خودش دستی رو بکشه-سرش رو نوازش کنی چشاشو میبنده و ولو میشه-تا مهره 4 مجازی دست بزنی و الی با دندونای سفیدش طرفی و گازت میگیره- زیر گردن و گردن ممنوعه-بخوای بگیریش مسلح میشه(گوشاش رو میخوابونه )و خودش رو پرتاب میکنه سمتت -غرشش هم که همیشه هست-نکته جالب اینکه با بچه ها درگیر نیشه حتی دنبالشون میکنه!
    خاطره تلخت چیه میسیز پگاه؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    10118
    سلام،چقدر همشون خوشگلن،من همیشه دلم میخواسته خرگوش داشته باشم ولی چون آپارتمانی بوده خونمون هیچ وقت نداشتم،از طرف منم ببوسیدشووون

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    14279
    نقل قول نوشته اصلی توسط آویشن نمایش پست ها
    سلام،چقدر همشون خوشگلن،من همیشه دلم میخواسته خرگوش داشته باشم ولی چون آپارتمانی بوده خونمون هیچ وقت نداشتم،از طرف منم ببوسیدشووون
    سلام آویشن !با آرزوی سلامتی خوکچه جونت و ماهی کوچولوهات
    زیست با خرگوش خیلی قشنگه همش به سر و کولت صعود میکنن-بنظرم خرگوش دوست خوبیه برام و شادم میکنه -امیدوارم به آرزوهات برسی و خرگوشهات خرخره ات رو بجون!

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)